Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach 1998

50. Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

Sopot, 14 – 27 marca 1998
1997 | 1998 | 1999
zobacz też: finał mężczyzn
2225 | am = 10 | mm = 7½
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1 am Joanna Dworakowska 2355 0 ½ ½ 1 1 1 1 1 1 ½ 1 ½ 1 10
2 am Monika Mirosławska 2320 1 ½ 1 1 ½ 1 0 ½ 1 0 1 1 1 60,75
3 mm Marta Zielińska 2350 ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ ½ 1 1 1 1 54,50
4 am Iweta Radziewicz 2420 ½ 0 ½ ½ 1 1 1 ½ ½ 1 ½ ½ 1 49,25
5 m Magdalena Kludacz 2180 0 0 ½ ½ ½ ½ 1 1 1 1 ½ 1 1 45,25
6 mm Renata Henc 2155 0 ½ ½ 0 ½ 1 ½ 1 ½ 0 0 1 1 37,75
7 am Krystyna Dąbrowska 2330 0 0 0 0 ½ 0 ½ 1 ½ 1 1 1 1 30,75
8 mf Dorota Iwaniuk 2190 0 1 0 0 0 ½ ½ 1 ½ ½ 0 ½ 1 31,00
9 k Magdalena Zawadzka 2050 0 ½ ½ ½ 0 0 0 0 1 1 0 1 1 30,25
10 m Barbara Grabarska 2245 0 0 ½ ½ 0 ½ ½ ½ 0 ½ 1 ½ 1 29,50
11 m Jolanta Zielińska 2160 ½ 1 0 0 0 1 0 ½ 0 ½ ½ ½ 0 30,75
12 m Anna Łukasiewicz 2150 0 0 0 ½ ½ 1 0 1 1 0 ½ 0 0 28,25
13 k+ Anna Kucypera 2140 ½ 0 0 ½ 0 0 0 ½ 0 ½ ½ 1 ½ 4
14 k Karolina Szymanowska 2100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 ½
Tabela postępowa
Nr Zawodniczki ELO 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Marta Zielińska 2350 0.5 1.5 2.5 3 4 4.5 5 5.5 6.5 7.5 8 8.5 9.5 3
2  Anna Łukasiewicz 2150 0 0 0.5 0.5 1 1 2 3 3 4 4.5 4.5 4.5 12
3  Anna Kucypera 2140 0.5 1 1 2 2 2.5 2.5 2.5 2.5 3 3.5 4 4 13
4  Iweta Radziewicz 2420 0 0.5 1.5 2 2.5 3 3.5 4.5 5.5 6 6.5 7.5 8.5 4
5  Krystyna Dąbrowska 2330 1 1 1 2 2 3 4 4 4.5 4.5 5.5 6 6.5 7
6  Renata Henc 2155 0.5 0.5 1 1 2 2.5 2.5 3.5 3.5 4.5 5 6 6.5 6
7  Magdalena Zawadzka 2050 1 1 2 2.5 2.5 3.5 4 4 5 5.5 5.5 5.5 5.5 9
8  Barbara Grabarska 2245 0 0 0.5 1 1 1 2 2.5 3.5 4 4.5 5 5.5 10
9  Dorota Iwaniuk 2190 0.5 1.5 2 2 2.5 3.5 3.5 4.5 4.5 4.5 5 5 5.5 8
10  Jolanta Zielińska 2160 0 1 1 1.5 2 2 3 3.5 3.5 3.5 4 4.5 4.5 11
11  Monika Mirosławska 2320 1 2 2.5 3 4 4 4 5 6 7 7.5 8.5 9.5 2
12  Joanna Dworakowska 2355 0.5 1 2 3 4 5 6 6.5 6.5 7.5 8.5 9 10 1
13  Karolina Szymanowska 2100 1 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 14
14  Magdalena Kludacz 2180 0.5 1.5 2 3 4 5 5.5 5.5 6 6 6.5 7.5 8.5 5
1 runda
2 runda
3 runda
K.Dąbrowska – J.Zielińska
R.Henc – D.Iwaniuk
A.Kucypera – J.Dworakowska
A.Łukasiewicz – K.Szymanowska
I.Radziewicz – M.Mirosławska
M.Zawadzka – B.Grabarska
M.Zielińska – M.Kludacz
1 – 0
remis
remis
0 – 1
0 – 1
1 – 0
remis
J.Dworakowska – I.Radziewicz
D.Iwaniuk – M.Zawadzka
M.Kludacz – B.Grabarska
M.Mirosławska – K.Dąbrowska
K.Szymanowska – A.Kucypera
J.Zielińska – R.Henc
M.Zielińska – A.Łukasiewicz
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
K.Dąbrowska – J.Dworakowska
R.Henc – M.Mirosławska
B.Grabarska – D.Iwaniuk
A.Kucypera – M.Zielińska
A.Łukasiewicz – M.Kludacz
I.Radziewicz – K.Szymanowska
M.Zawadzka – J.Zielińska
0 – 1
remis
remis
0 – 1
remis
1 – 0
1 – 0
4 runda
5 runda
6 runda
J.Dworakowska – R.Henc
M.Kludacz – D.Iwaniuk
A.Łukasiewicz – A.Kucypera
M.Mirosławska – M.Zawadzka
K.Szymanowska – K.Dąbrowska
J.Zielińska – B.Grabarska
M.Zielińska – I.Radziewicz
1 – 0
1 – 0
0 – 1
remis
0 – 1
remis
remis
K.Dąbrowska – M.Zielińska
R.Henc – K.Szymanowska
D.Iwaniuk – J.Zielińska
B.Grabarska – M.Mirosławska
A.Kucypera – M.Kludacz
I.Radziewicz – A.Łukasiewicz
M.Zawadzka – J.Dworakowska
0 – 1
1 – 0
remis
0 – 1
0 – 1
remis
0 – 1
J.Dworakowska – B.Grabarska
M.Kludacz – J.Zielińska
A.Kucypera – I.Radziewicz
A.Łukasiewicz – K.Dąbrowska
M.Mirosławska – D.Iwaniuk
K.Szymanowska – M.Zawadzka
M.Zielińska – R.Henc
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
remis
7 runda
8 runda
9 runda
K.Dąbrowska – A.Kucypera
R.Henc – A.Łukasiewicz
D.Iwaniuk – J.Dworakowska
B.Grabarska – K.Szymanowska
I.Radziewicz – M.Kludacz
M.Zawadzka – M.Zielińska
J.Zielińska – M.Mirosławska
1 – 0
0 – 1
0 – 1
1 – 0
remis
remis
1 – 0
J.Dworakowska – J.Zielińska
M.Kludacz – M.Mirosławska
A.Kucypera – R.Henc
A.Łukasiewicz – M.Zawadzka
I.Radziewicz – K.Dąbrowska
K.Szymanowska – D.Iwaniuk
M.Zielińska – B.Grabarska
remis
0 – 1
0 – 1
1 – 0
1 – 0
0 – 1
remis
K.Dąbrowska – M.Kludacz
R.Henc – I.Radziewicz
D.Iwaniuk – M.Zielińska
B.Grabarska – A.Łukasiewicz
M.Mirosławska – J.Dworakowska
M.Zawadzka – A.Kucypera
J.Zielińska – K.Szymanowska
remis
0 – 1
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
10 runda
11 runda
12 runda
K.Dąbrowska – R.Henc
M.Kludacz – J.Dworakowska
A.Kucypera – B.Grabarska
A.Łukasiewicz – D.Iwaniuk
I.Radziewicz – M.Zawadzka
K.Szymanowska – M.Mirosławska
M.Zielińska – J.Zielińska
0 – 1
0 – 1
remis
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
J.Dworakowska – K.Szymanowska
R.Henc – M.Kludacz
D.Iwaniuk – A.Kucypera
B.Grabarska – I.Radziewicz
M.Mirosławska – M.Zielińska
M.Zawadzka – K.Dąbrowska
J.Zielińska – A.Łukasiewicz
1 – 0
remis
remis
remis
remis
0 – 1
remis
K.Dąbrowska – B.Grabarska
R.Henc – M.Zawadzka
M.Kludacz – K.Szymanowska
A.Kucypera – J.Zielińska
A.Łukasiewicz – M.Mirosławska
I.Radziewicz – D.Iwaniuk
M.Zielińska – J.Dworakowska
remis
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
remis
13 runda
J.Dworakowska – A.Łukasiewicz
D.Iwaniuk – K.Dąbrowska
B.Grabarska – R.Henc
M.Mirosławska – A.Kucypera
K.Szymanowska – M.Zielińska
M.Zawadzka – M.Kludacz
J.Zielińska – I.Radziewicz
1 – 0
remis
remis
1 – 0
0 – 1
0 – 1
0 – 1

Osoby funkcyjne

  • Sędzia główny: Stefan Witkowski
  • Sędziowie asystenci: Alicja Kropotow, Zygmunt Abraham
  • Dyrektor turnieju: Piotr Sobolewski

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close