Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach 2015

72. Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach

Poznań, 24 marca – 1 kwietnia 2015
2014 | 2015 | 2016
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 am Grzegorz Gajewski 2648 19
1
3
1
7
½
4
½
8
1
2
½
6
½
9
½
10
1
37,50
2 m Maciej Klekowski 2434 13
1
9
½
11
½
19
1
4
1
1
½
3
½
6
1
5
½
36,50
3 am Jacek Tomczak 2554 18
1
1
0
6
1
7
1
9
1
4
½
2
½
5
½
8
½
6 39,00
4 am Kacper Piorun 2528 22
1
8
1
10
1
1
½
2
0
3
½
5
0
14
1
9
1
6 36,50
5 am Jan-Krzysztof Duda 2597 11
0
6
½
16
1
14
1
7
½
8
½
4
1
3
½
2
½
36,50
6 am Dariusz Świercz 2622 17
½
5
½
3
0
12
1
10
1
7
1
1
½
2
0
13
1
36,50
7 am Mateusz Bartel 2627 12
1
15
1
1
½
3
0
5
½
6
0
13
1
8
½
14
1
34,50
8 am Bartosz Soćko 2623 14
1
4
0
9
1
11
1
1
0
5
½
10
½
7
½
3
½
5 37,00
9 am Kamil Dragun 2558 20
1
2
½
8
0
15
1
3
0
17
1
11
1
1
½
4
0
5 35,50
10 am Michał Olszewski 2567 16
1
11
½
4
0
13
1
6
0
18
½
8
½
17
1
1
0
32,50
11 m Piotr Brodowski 2435 5
1
10
½
2
½
8
0
18
½
15
1
9
0
13
0
19
1
31,50
12 mm Michał Matuszewski 2463 7
0
18
½
20
½
6
0
16
½
21
1
17
½
22
1
15
½
26,50
13 am Aleksander Miśta 2597 2
0
17
1
15
½
10
0
14
½
22
1
7
0
11
1
6
0
4 31,50
14 mm Marcin Sieciechowicz 2447 8
0
22
½
21
1
5
0
13
½
20
1
18
1
4
0
7
0
4 29,50
15 mm Daniel Sadzikowski 2500 21
1
7
0
13
½
9
0
20
½
11
0
22
1
19
½
12
½
4 27,00
16 am Mirosław Grabarczyk 2433 10
0
21
½
5
0
22
½
12
½
19
½
20
1
18
½
17
½
4 25,00
17 mm Mateusz Kołosowski 2443 6
½
13
0
18
0
21
1
19
1
9
0
12
½
10
0
16
½
28,50
18 mm Paweł Weichhold 2404 3
0
12
½
17
1
20
½
11
½
10
½
14
0
16
½
21
0
28,00
19 am Andrij Maksimenko (UKR) 2495 1
0
20
½
22
1
2
0
17
0
16
½
21
½
15
½
11
0
3 28,50
20 mm Marcin Krysztofiak 2410 9
0
19
½
12
½
18
½
15
½
14
0
16
0
21
½
22
½
3 26,00
21 mf Wojciech Przybylski 2378 15
0
16
½
14
0
17
0
22
½
12
0
19
½
20
½
18
1
3 25,00
22 mf Arkadiusz Skawiński 2388 4
0
14
½
19
0
16
½
21
½
13
0
15
0
12
0
20
½
2

Uwaga: Zgodnie z regulaminem, zawodnicy, którzy podzielili I-II miejsce, nie rozegrali dogrywki, a o tytule mistrzowskim zdecydowała punktacja dodatkowa (“średni Buchholz”).

Tabela postępowa
Nr Zawodnicy R 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mc
1  Grzegorz Gajewski 2648 1 2 2.5 3 4 4.5 5 5.5 6.5 1
2  Mateusz Bartel 2627 1 2 2.5 2.5 3 3 4 4.5 5.5 7
3  Bartosz Soćko 2623 1 1 2 3 3 3.5 4 4.5 5 8
4  Dariusz Świercz 2622 0.5 1 1 2 3 4 4.5 4.5 5.5 6
5  Jan-Krzysztof Duda 2597 0 0.5 1.5 2.5 3 3.5 4.5 5 5.5 5
6  Aleksander Miśta 2597 0 1 1.5 1.5 2 3 3 4 4 13
7  Michał Olszewski 2567 1 1.5 1.5 2.5 2.5 3 3.5 4.5 4.5 10
8  Kamil Dragun 2558 1 1.5 1.5 2.5 2.5 3.5 4.5 5 5 9
9  Jacek Tomczak 2554 1 1 2 3 4 4.5 5 5.5 6 3
10  Kacper Piorun 2528 1 2 3 3.5 3.5 4 4 5 6 4
11  Daniel Sadzikowski 2500 1 1 1.5 1.5 2 2 3 3.5 4 15
12  Andrij Maksimenko (UKR) 2495 0 0.5 1.5 1.5 1.5 2 2.5 3 3 19
13  Michał Matuszewski 2463 0 0.5 1 1 1.5 2.5 3 4 4.5 12
14  Marcin Sieciechowicz 2447 0 0.5 1.5 1.5 2 3 4 4 4 14
15  Mateusz Kołosowski 2443 0.5 0.5 0.5 1.5 2.5 2.5 3 3 3.5 17
16  Piotr Brodowski 2435 1 1.5 2 2 2.5 3.5 3.5 3.5 4.5 11
17  Maciej Klekowski 2434 1 1.5 2 3 4 4.5 5 6 6.5 2
18  Mirosław Grabarczyk 2433 0 0.5 0.5 1 1.5 2 3 3.5 4 16
19  Marcin Krysztofiak 2410 0 0.5 1 1.5 2 2 2 2.5 3 20
20  Paweł Weichhold 2404 0 0.5 1.5 2 2.5 3 3 3.5 3.5 18
21  Arkadiusz Skawiński 2388 0 0.5 0.5 1 1.5 1.5 1.5 1.5 2 22
22  Wojciech Przybylski 2378 0 0.5 0.5 0.5 1 1 1.5 2 3 21
1 runda
2 runda
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
G.Gajewski (1)
M.Matuszewski (13)
B.Soćko (3)
M.Kołosowski (15)
J-K.Duda (5)
M.Klekowski (17)
M.Olszewski (7)
M.Krysztofiak (19)
J.Tomczak (9)
A.Skawiński (21)
D.Sadzikowski (11)
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
0 – 1
1 – 0
A.Maksimenko (12)
M.Bartel (2)
M.Sieciechowicz (14)
D.Świercz (4)
P.Brodowski (16)
A.Miśta (6)
M.Grabarczyk (18)
K.Dragun (8)
P.Weichhold (20)
K.Piorun (10)
W.Przybylski (22)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
1
1
1
0.5
0
0
0
0
0
J.Tomczak (9)
M.Bartel (2)
K.Piorun (10)
P.Brodowski (16)
K.Dragun (8)
D.Świercz (4)
A.Miśta (6)
A.Maksimenko (12)
P.Weichhold (20)
M.Sieciechowicz (14)
M.Grabarczyk (18)
0 – 1
1 – 0
1 – 0
remis
remis
remis
1 – 0
remis
remis
remis
remis
G.Gajewski (1)
D.Sadzikowski (11)
B.Soćko (3)
M.Olszewski (7)
M.Klekowski (17)
J-K.Duda (5)
M.Kołosowski (15)
M.Krysztofiak (19)
M.Matuszewski (13)
A.Skawiński (21)
W.Przybylski (22)
1
1
1
1
1
0
0.5
0
0
0
0
3 runda
4 runda
2
1.5
1.5
1
1
1
0.5
0.5
0.5
0.5
0.5
G.Gajewski (1)
M.Olszewski (7)
M.Klekowski (17)
B.Soćko (3)
D.Świercz (4)
D.Sadzikowski (11)
J-K.Duda (5)
A.Skawiński (21)
M.Matuszewski (13)
W.Przybylski (22)
M.Kołosowski (15)
remis
0 – 1
remis
1 – 0
0 – 1
remis
1 – 0
0 – 1
remis
0 – 1
0 – 1
M.Bartel (2)
K.Piorun (10)
P.Brodowski (16)
K.Dragun (8)
J.Tomczak (9)
A.Miśta (6)
M.Grabarczyk (18)
A.Maksimenko (12)
M.Krysztofiak (19)
M.Sieciechowicz (14)
P.Weichhold (20)
2
2
1.5
1.5
1
1
0.5
0.5
0.5
0.5
0.5
3
2.5
2
1.5
1.5
1.5
1.5
1
1
0.5
0.5
K.Piorun (10)
M.Bartel (2)
P.Brodowski (16)
A.Maksimenko (12)
M.Sieciechowicz (14)
A.Miśta (6)
K.Dragun (8)
M.Krysztofiak (19)
M.Matuszewski (13)
W.Przybylski (22)
M.Grabarczyk (18)
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
0 – 1
0 – 1
1 – 0
remis
0 – 1
0 – 1
remis
G.Gajewski (1)
J.Tomczak (9)
B.Soćko (3)
M.Klekowski (17)
J-K.Duda (5)
M.Olszewski (7)
D.Sadzikowski (11)
P.Weichhold (20)
D.Świercz (4)
M.Kołosowski (15)
A.Skawiński (21)
2.5
2
2
2
1.5
1.5
1.5
1.5
1
0.5
0.5
5 runda
6 runda
3
3
3
2.5
2.5
2
1.5
1.5
1.5
1
1
M.Klekowski (17)
G.Gajewski (1)
J.Tomczak (9)
J-K.Duda (5)
M.Olszewski (7)
P.Weichhold (20)
M.Sieciechowicz (14)
D.Sadzikowski (11)
M.Kołosowski (15)
M.Grabarczyk (18)
A.Skawiński (21)
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1
remis
remis
remis
1 – 0
remis
remis
K.Piorun (10)
B.Soćko (3)
K.Dragun (8)
M.Bartel (2)
D.Świercz (4)
P.Brodowski (16)
A.Miśta (6)
M.Krysztofiak (19)
A.Maksimenko (12)
M.Matuszewski (13)
W.Przybylski (22)
3.5
3
2.5
2.5
2
2
1.5
1.5
1.5
1
0.5
4
3.5
3
3
2.5
2.5
2.5
2
2
1.5
1
M.Klekowski (17)
K.Piorun (10)
D.Świercz (4)
B.Soćko (3)
P.Weichhold (20)
K.Dragun (8)
P.Brodowski (16)
M.Krysztofiak (19)
A.Miśta (6)
A.Maksimenko (12)
W.Przybylski (22)
remis
remis
1 – 0
remis
remis
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
0 – 1
G.Gajewski (1)
J.Tomczak (9)
M.Bartel (2)
J-K.Duda (5)
M.Olszewski (7)
M.Kołosowski (15)
D.Sadzikowski (11)
M.Sieciechowicz (14)
A.Skawiński (21)
M.Grabarczyk (18)
M.Matuszewski (13)
4
4
3
3
2.5
2.5
2
2
1.5
1.5
1.5
7 runda
8 runda
4.5
4.5
3.5
3.5
3
3
3
2.5
2
2
2
J.Tomczak (9)
G.Gajewski (1)
J-K.Duda (5)
P.Brodowski (16)
M.Olszewski (7)
M.Bartel (2)
M.Sieciechowicz (14)
M.Matuszewski (13)
M.Grabarczyk (18)
D.Sadzikowski (11)
A.Maksimenko (12)
remis
remis
1 – 0
0 – 1
remis
1 – 0
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
remis
M.Klekowski (17)
D.Świercz (4)
K.Piorun (10)
K.Dragun (8)
B.Soćko (3)
A.Miśta (6)
P.Weichhold (20)
M.Kołosowski (15)
M.Krysztofiak (19)
A.Skawiński (21)
W.Przybylski (22)
4.5
4
4
3.5
3.5
3
3
2.5
2
1.5
1
4.5
5
4.5
4
4
3
3
3
3
1.5
2
K.Dragun (8)
J.Tomczak (9)
D.Świercz (4)
B.Soćko (3)
K.Piorun (10)
M.Kołosowski (15)
A.Miśta (6)
P.Weichhold (20)
D.Sadzikowski (11)
A.Skawiński (21)
M.Krysztofiak (19)
remis
remis
0 – 1
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
remis
0 – 1
remis
G.Gajewski (1)
J-K.Duda (5)
M.Klekowski (17)
M.Bartel (2)
M.Sieciechowicz (14)
M.Olszewski (7)
P.Brodowski (16)
M.Grabarczyk (18)
A.Maksimenko (12)
M.Matuszewski (13)
W.Przybylski (22)
5
4.5
5
4
4
3.5
3.5
3
2.5
3
1.5
9 runda
6
5.5
4.5
5
4.5
4.5
4
3.5
3.5
2
1.5
M.Klekowski (17)
G.Gajewski (1)
B.Soćko (3)
K.Piorun (10)
M.Bartel (2)
D.Świercz (4)
M.Matuszewski (13)
P.Brodowski (16)
M.Grabarczyk (18)
W.Przybylski (22)
A.Skawiński (21)
remis
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
1 – 0
remis
1 – 0
remis
J-K.Duda (5)
M.Olszewski (7)
J.Tomczak (9)
K.Dragun (8)
M.Sieciechowicz (14)
A.Miśta (6)
D.Sadzikowski (11)
A.Maksimenko (12)
M.Kołosowski (15)
P.Weichhold (20)
M.Krysztofiak (19)
5
4.5
5.5
5
4
4
3.5
3
3
3.5
2.5

Sędzia główny: Aleksander Sokólski
Dyrektor turnieju: Maciej Cybulski


Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close