Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach 2017

74. Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach

Warszawa, 20 – 30 marca 2017
2016 | 2017 | 2018
zobacz też: finał kobiet
2592 | am = 5 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
1 am Kacper Piorun 2648 1 1 0 1 ½ ½ ½ ½ 1 6 26,00
2 am Jacek Tomczak 2601 0 0 1 ½ ½ 1 1 1 1 6 22,75
3 am Grzegorz Gajewski 2615 0 1 ½ 1 0 ½ ½ 1 1
4 am Aleksander Miśta 2617 1 0 ½ 1 1 1 ½ 0 0 5 24,75
5 am Michał Krasenkow 2620 0 ½ 0 0 1 1 ½ 1 1 5 18,50
6 am Mateusz Bartel 2638 ½ ½ 1 0 0 0 ½ 1 1 18,00
7 am Bartłomiej Heberla 2577 ½ 0 ½ 0 0 1 1 ½ 1 17,25
8 am Bartosz Soćko 2590 ½ 0 ½ ½ ½ ½ 0 ½ 1 4
9 mm Daniel Sadzikowski 2541 ½ 0 0 1 0 0 ½ ½ ½ 3
10 mm Łukasz Jarmuła 2473 0 0 0 1 0 0 0 0 ½
Uwaga: Zgodnie z regulaminem nie rozegrano dogrywki – o tytule mistrzowskim zdecydowała punktacja dodatkowa (Berger).
Tabela postępowa
Nr Zawodnicy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mc
1  Grzegorz Gajewski 0.5 1.5 1.5 2.5 3 3.5 4.5 4.5 5.5 3
2  Łukasz Jarmuła 0 0 0 0 0 1 1 1.5 1.5 10
3  Kacper Piorun 0.5 1.5 2.5 3.5 4 5 5 5.5 6 1
4  Jacek Tomczak 1 1.5 2 2 3 3 4 5 6 2
5  Aleksander Miśta 1 1 2 3 3.5 3.5 4.5 4.5 5 4
6  Bartłomiej Heberla 0 1 1.5 2.5 2.5 3 4 4.5 4.5 7
7  Daniel Sadzikowski 0 1 1.5 2 2 2 2 2.5 3 9
8  Mateusz Bartel 0.5 1 1 1 2 2.5 2.5 3.5 4.5 6
9  Michał Krasenkow 1 1 1.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5 5 5
10  Bartosz Soćko 0.5 0.5 1.5 2 2.5 3 3 3.5 4 8
1 runda
2 runda
3 runda
G.Gajewski – B.Soćko
Ł.Jarmuła – M.Krasenkow
K.Piorun – M.Bartel
J.Tomczak – D.Sadzikowski
A.Miśta – B.Heberla
remis
0 – 1
remis
1 – 0
1 – 0
B.Soćko – B.Heberla
D.Sadzikowski – A.Miśta
M.Bartel – J.Tomczak
M.Krasenkow – K.Piorun
G.Gajewski – Ł.Jarmuła
0 – 1
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
Ł.Jarmuła – B.Soćko
K.Piorun – G.Gajewski
J.Tomczak – M.Krasenkow
A.Miśta – M.Bartel
B.Heberla – D.Sadzikowski
0 – 1
1 – 0
remis
1 – 0
remis
4 runda
5 runda
6 runda
B.Soćko – D.Sadzikowski
M.Bartel – B.Heberla
M.Krasenkow – A.Miśta
G.Gajewski – J.Tomczak
Ł.Jarmuła – K.Piorun
remis
0 – 1
0 – 1
1 – 0
0 – 1
K.Piorun – B.Soćko
J.Tomczak – Ł.Jarmuła
A.Miśta – G.Gajewski
B.Heberla – M.Krasenkow
D.Sadzikowski – M.Bartel
remis
1 – 0
remis
0 – 1
0 – 1
B.Soćko – M.Bartel
M.Krasenkow – D.Sadzikowski
G.Gajewski – B.Heberla
Ł.Jarmuła – A.Miśta
K.Piorun – J.Tomczak
remis
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
7 runda
8 runda
9 runda
J.Tomczak – B.Soćko
A.Miśta – K.Piorun
B.Heberla – Ł.Jarmuła
D.Sadzikowski – G.Gajewski
M.Bartel – M.Krasenkow
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
0 – 1
B.Soćko – M.Krasenkow
G.Gajewski – M.Bartel
Ł.Jarmuła – D.Sadzikowski
K.Piorun – B.Heberla
J.Tomczak – A.Miśta
remis
0 – 1
remis
remis
1 – 0
A.Miśta – B.Soćko
B.Heberla – J.Tomczak
D.Sadzikowski – K.Piorun
M.Bartel – Ł.Jarmuła
M.Krasenkow – G.Gajewski
remis
0 – 1
remis
1 – 0
0 – 1

Sędzia główny: Krzysztof Parol
Dyrektor turnieju: Ewa Przeździecka


Strony internetowe