Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach 2019

76. Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach

Warszawa, 10 – 20 maja 2019
2018 | 2019 | 2020
zobacz też: finał kobiet
am = 5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
1 am Kamil Dragun 2591 ½ ½ ½ 1 ½ 1 1 ½ ½ 6
2 am Kacper Piorun 2657 ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ ½ 1
3 am Bartosz Soćko 2627 ½ ½ ½ ½ 1 ½ 0 1 ½ 5 22,00
4 am Mateusz Bartel 2598 ½ ½ ½ 0 0 1 1 ½ 1 5 20,50
5 am Grzegorz Gajewski 2613 0 ½ ½ 1 ½ ½ 0 1 1 5 20,25
6 am Jacek Tomczak 2631 ½ 0 0 1 ½ ½ ½ ½ 1 18,50
7 mm Igor Janik 2469 0 ½ ½ 0 ½ ½ 1 ½ 1 17,75
8 mm Szymon Gumularz 2483 0 ½ 1 0 1 ½ 0 0 1 4
9 am Daniel Sadzikowski 2522 ½ ½ 0 ½ 0 ½ ½ 1 0
10 am Bartłomiej Heberla 2556 ½ 0 ½ 0 0 0 0 0 1 2
Tabela postępowa
Nr Zawodnicy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mc
1  Kamil Dragun 0.5 1.5 2.5 3 3.5 4.5 5 5.5 6 1
2  Grzegorz Gajewski 1 1 1.5 1.5 2 3 3.5 4 5 5
3  Szymon Gumularz 1 1 1 2 2.5 3.5 3.5 3.5 4 8
4  Bartosz Soćko 1 1.5 2.5 3 3.5 3.5 4 4.5 5 3
5  Mateusz Bartel 1 1 2 2.5 3 3 4 4.5 5 4
6  Igor Janik 0 0.5 1 2 2.5 2.5 3 4 4.5 7
7  Jacek Tomczak 0 1 1.5 1.5 2.5 3 3.5 4 4.5 6
8  Bartłomiej Heberla 0 0.5 0.5 0.5 0.5 0.5 1.5 2 2 10
9  Daniel Sadzikowski 0 1 1 1.5 2 2.5 2.5 3 3.5 9
10  Kacper Piorun 0.5 1 1.5 2.5 3 4 4.5 5 5.5 2
1 runda
2 runda
3 runda
K.Dragun – K.Piorun
G.Gajewski – D.Sadzikowski
S.Gumularz – B.Heberla
B.Soćko – J.Tomczak
M.Bartel – I.Janik
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
K.Piorun – I.Janik
J.Tomczak – M.Bartel
B.Heberla – B.Soćko
D.Sadzikowski – S.Gumularz
K.Dragun – G.Gajewski
remis
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
G.Gajewski – K.Piorun
S.Gumularz – K.Dragun
B.Soćko – D.Sadzikowski
M.Bartel – B.Heberla
I.Janik – J.Tomczak
remis
0 – 1
1 – 0
1 – 0
remis
4 runda
5 runda
6 runda
K.Piorun – J.Tomczak
B.Heberla – I.Janik
D.Sadzikowski – M.Bartel
K.Dragun – B.Soćko
G.Gajewski – S.Gumularz
1 – 0
0 – 1
remis
remis
0 – 1
S.Gumularz – K.Piorun
B.Soćko – G.Gajewski
M.Bartel – K.Dragun
I.Janik – D.Sadzikowski
J.Tomczak – B.Heberla
remis
remis
remis
remis
1 – 0
K.Piorun – B.Heberla
D.Sadzikowski – J.Tomczak
K.Dragun – I.Janik
G.Gajewski – M.Bartel
S.Gumularz – B.Soćko
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
7 runda
8 runda
9 runda
B.Soćko – K.Piorun
M.Bartel – S.Gumularz
I.Janik – G.Gajewski
J.Tomczak – K.Dragun
B.Heberla – D.Sadzikowski
remis
1 – 0
remis
remis
1 – 0
K.Piorun – D.Sadzikowski
K.Dragun – B.Heberla
G.Gajewski – J.Tomczak
S.Gumularz – I.Janik
B.Soćko – M.Bartel
remis
remis
remis
0 – 1
remis
M.Bartel – K.Piorun
I.Janik – B.Soćko
J.Tomczak – S.Gumularz
B.Heberla – G.Gajewski
D.Sadzikowski – K.Dragun
remis
remis
remis
0 – 1
remis

Sędzia główny: Maciej Cybulski
Dyrektor turnieju: Ewa Przeździecka


Zdjęcia uczestników

W kolejności numerów startowych. Autor zdjęć: Krzysztof Szeląg.


Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close