Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych 2007

31. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych

Krynica-Zdrój, 21 – 22 kwietnia 2007
2006 | 2007 | 2008
Pkt Czas 2# 3# Studia P# n# S#
1 Vidmantas Satkus LTU 2386 73,25 355 15,00 15 15,00 60 7,00 100 12,50 50 9,75 80 14,00 50
2 Oto Mihalco SVK 2199 71,75 345 15,00 20 15,00 59 11,00 97 15,00 42 5,75 80 10,00 47
3 mm Bogusz Piliczewski 2534 69,00 337 10,00 20 14,00 46 15,00 100 15,00 41 5,00 80 10,00 50
4 Aleksandr Bulavka BLR 2367 68,00 321 10,00 20 10,00 60 11,00 100 15,00 16 7,00 80 15,00 45
5 Vasil Dyachuk UKR 2335 66,75 341 15,00 19 15,00 54 6,00 96 15,00 42 5,75 80 10,00 50
6 Ryszard Królikowski 2224 63,50 315 15,00 20 9,00 60 14,00 85 5,00 50 10,00 50 10,00 50
7 mf Marek Kolcak SVK 2392 63,50 319 10,00 20 14,00 32 15,00 100 12,50 37 2,00 80 10,00 50
8 Piotr Górski 2059 62,00 358 15,00 20 14,00 58 12,00 100 10,00 50 6,00 80 5,00 50
9 mf Lubomir Siran SVK 2375 59,00 321 10,00 20 15,00 38 10,00 100 15,00 33 4,00 80 5,00 50
10 Viktor Zajcev BLR 2186 57,00 324 5,00 20 15,00 52 10,00 100 15,00 22 7,00 80 5,00 50
11 mf Zbigniew Szczep 2378 56,50 325 5,00 20 15,00 41 12,00 98 15,00 36 1,50 80 8,00 50
12 Roman Evstigneev UKR 2016 55,50 347 10,00 20 15,00 47 10,00 100 12,50 50 3,00 80 5,00 50
13 mm Valery Kopyl UKR 2412 53,00 321 5,00 20 15,00 55 10,00 100 15,00 16 3,00 80 5,00 50
14 Kacper Piorun 52,50 331 15,00 19 10,00 60 10,00 72 12,50 50 0,00 80 5,00 50
15 Statys Steponavicus LTU 1985 49,50 331 15,00 20 14,00 52 14,00 79 2,50 50 0,00 80 4,00 50
16 Vilimantas Satkus LTU 2142 42,00 358 10,00 18 10,00 60 2,00 100 10,00 50 0,00 80 10,00 50
17 Mikalai Sihnevich BLR 2157 41,50 360 10,00 20 0,00 60 11,00 100 7,50 50 3,00 80 10,00 50
18 Miroslav Kasar SVK 1952 36,50 344 5,00 18 8,50 60 3,00 100 10,00 50 0,00 80 10,00 36
19 Maciej Marszałek 1773 35,50 339 5,00 20 13,50 60 12,00 79 0,00 50 0,00 80 5,00 50
20 Krzysztof Guca 1855 29,00 359 5,00 19 11,00 60 4,00 100 5,00 50 0,00 80 4,00 50
21 Mecislovas Rimkus LTU 1973 24,00 360 10,00 20 5,00 60 1,00 100 5,00 50 0,00 80 3,00 50
maks. 90 360 15 20 15 60 15 100 15 50 15 80 15 50

Klasyfikacja juniorów (do 23 lat):

  1. Piotr Górski (złoty medal)
  2. Roman Evstigneev (UKR)
  3. Kacper Piorun (srebrny medal)
  4. Maciej Marszałek (brązowy medal)

Arbiter: Waldemar Tura


Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close