Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych 2010

34. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych

Łowicz, 6 – 7 marca 2010
2009 | 2010 | 2012
Pkt Czas 2# 3# Studia P# n# S#
1 am Piotr Murdzia 2843 85,25 279 15,00 11 15,00 58 11,00 100 15,00 30 15,00 42 14,25 38
2 mm Michal Dragoun CZE 2607 67,00 326 15,00 16 5,00 60 2,00 100 15,00 22 15,00 80 15,00 48
3 mf Kacper Piorun 2441 66,00 337 15,00 15 9,00 60 7,00 90 10,00 50 15,00 72 10,00 50
4 mm Bogusz Piliczewski 2390 61,50 360 15,00 20 10,00 60 2,00 100 11,50 50 13,00 80 10,00 50
5 am Andrey Selivanov RUS 2590 59,00 328 15,00 20 0,00 60 6,00 100 10,00 50 13,00 70 15,00 28
6 mf Dmitry Pletnev RUS 2467 56,50 345 15,00 15 0,00 60 2,00 100 15,00 40 14,50 80 10,00 50
7 mf Vidmantas Satkus LTU 2458 56,00 353 15,00 20 3,50 60 1,00 100 15,00 44 11,50 80 10,00 49
8 Aleksander Miśta 56,00 354 15,00 14 5,00 60 13,00 100 5,00 50 3,00 80 15,00 50
9 Tomas Peitl SVK 1969 55,00 355 15,00 20 3,50 60 7,00 100 12,50 50 12,00 78 5,00 47
10 mf Marek Kolcak SVK 2361 49,50 358 15,00 18 3,50 60 3,00 100 10,00 50 8,00 80 10,00 50
11 mm Aleksandr Bulavka BLR 2493 48,80 356 15,00 16 8,00 60 1,00 100 12,50 50 3,00 80 9,25 50
12 Martynas Limontas LTU 2365 46,50 360 15,00 20 9,50 60 2,00 100 10,00 50 0,00 80 10,00 50
13 Viktor Zajcev BLR 2268 44,80 360 15,00 20 4,50 60 2,00 100 15,00 50 0,00 80 8,25 50
14 Mikalai Sihnevich BLR 2149 44,00 360 15,00 20 0,00 60 2,00 100 10,00 50 8,00 80 9,00 50
15 mf Valery Krivenko UKR 2231 42,50 360 10,00 20 5,00 60 2,00 100 12,50 50 3,00 80 10,00 50
16 mm Valery Kopyl UKR 2389 42,10 360 5,00 20 2,00 60 1,00 100 12,50 50 13,00 80 8,60 50
17 mf Piotr Górski 2503 41,25 360 10,00 20 5,00 60 5,00 100 5,00 50 8,00 80 8,25 50
18 Paweł Stawarz 2096 38,80 355 10,00 20 6,00 60 3,00 100 7,50 50 3,00 80 9,25 45
19 Vilimantas Satkus LTU 2143 31,00 360 5,00 20 5,00 60 1,00 100 5,00 50 5,00 80 10,00 50
20 mf Lubomir Siran SVK 2244 30,00 360 15,00 20 0,00 60 1,00 100 5,00 50 0,00 80 9,00 50
21 Katarzyna Jurkiewicz 1600 23,25 360 10,00 20 0,00 60 1,00 100 5,00 50 3,00 80 4,25 50
22 Marciniszyn Jakub 1600 16,00 360 5,00 20 0,00 60 1,00 100 5,00 50 0,00 80 5,00 50
23 Jacek Matlak 1637 13,00 360 0,00 20 0,00 60 3,00 100 5,00 50 0,00 80 5,00 50
24 Angelina Wartecka 9,40 360 5,00 20 0,00 60 1,00 100 0,50 50 0,00 80 2,90 50
25 Dominik Fudała 1,00 360 0,00 20 0,00 60 1,00 100 0,00 50 0,00 80 0,00 50
maks. 90 360 15 20 15 60 15 100 15 50 15 80 15 50

Klasyfikacja juniorów (do 23 lat):

  1. Kacper Piorun (złoty medal)
  2. Tomas Peitl (SVK)
  3. Piotr Górski (srebrny medal)
  4. Jakub Marciniszyn (brązowy medal)

Arbiter: Ryszard Królikowski


Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close