Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2007

Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2007

Mielno, 16 – 17 czerwca 2007
Sędzia główny: Witalis Sapis
2006 | 2007| 2008
40. Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach Błyskawicznych
1–3 mf Tomasz Warakomski 2493
1–3 m Dominik Orzech 2335
1–3 am Kamil Mitoń 2653
4 mf Krzysztof Bulski 2396 9
5 mm Klaudiusz Urban 2464 9
6 am Radosław Wojtaszek 2620
7 am Włodzimierz Schmidt 2415
8 mf Jerzy Owczarzak 2389 8
9 am Jacek Gdański 2516 8
10 mm Krzysztof Jakubowski 2471 8
11 m Piotr Mickiewicz 2271 8
12 mm Jacek Tomczak 2451 8
13 mm Jakub Czakon 2482 8
14 k Marcel Kanarek 2235 8
15 mf Michał Motyka 2292
16 am Bartłomiej Heberla 2533
17 mm Marcin Szymański 2429
18 mm Piotr Murdzia 2458
19 mf Daniel Gumuła 2373
20 mm Artur Sygulski 2397
21 m Lech Sopur 2372 7
22 mf Wojciech Przybylski 2320 7
23 mm Marek Matlak 2485 7
24 m Rafał Borgula 2346 7
25 m Jacek Stopa 2397 7
26 m Zbigniew Robak 2283 7
27 k+ Sławomir Rawski 2203 7
28 I++ Marcin Sieciechowicz 2165
29 mf Aleksander Kraiński 2258
30 I++ Paweł Jaroch 2173
31 k Józef Ferenc 2116
32 I++ Krzysztof Łapiński 2175
33 k Krzysztof Czapczyk 2230
34 I++ Karol Jaroch 2127 6
35 I Kamil Jędrzejewski 1975 6
36 k+ Tomasz Masłowski 2288 6
37 mf Jacek Markiewicz 2307 6
38 I Marek Lewandowski 1914 6
39 I Paweł Weichhold 1897 6
40 k Mirosław Lewandowski 2147 6
41 I++ Rafał Roszkowski 2080 6
42 I+ Dariusz Sikorski 2083
43 k Jarosław Gryniaków 2256
44 I+ Maciej Gajdzica 2103
45 I Maciej Kuśmierz 2170
46 I Sławomir Wierzbicki 1978
47 I Michał Buzun 1858
48 k Ryszard Sokołowski 2089
49 mf Jacek Szwed 2315 5
50 I Przemysław Szmidt 1920 5
51 II+ Adam Olędzki 1899 5
52 I Piotr Konieczyński 1934 5
53 I++ Mirosław Sobczak 2088 5
54 k Janusz Pazurkiewicz 2200
55 I Łukasz Karski 1864
56 I Leon Bregoszewski 1906 2
57 II Adam Szaja 1800 2
58 IV Krzysztof Szaja 1400 1

58 zawodników
Tempo gry: P-5
System szwajcarski, 13 rund
Wyniki: ChessArbiter

Dogrywka
system kołowy, 3 rundy (2 partie)
1 mf Tomasz Warakomski 2493 2
2 am Kamil Mitoń 2653 1
3 m Dominik Orzech 2335 0

 

30. Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych
1–2 am Joanna Dworakowska 2363 10
1–2 mm Joanna Majdan 2296 10
3 mf Magdalena Kozak 2174
4 mf Maria Szymańska 2218
5 k++ Klaudia Kulon 2196
6 mf Anna Warakomska 2107
7 k+ Kinga Zakościelna 2094
8 mf Karina Szczepkowska-Horowska 2324
9 am Hanna Ereńska-Barlo 2246 7
10 I++ Małgorzata Nowak 1966 7
11 mf Jolanta Guzik 2096
12 I++ Katarzyna Adamowicz 2006
13 mf Joanna Worek 2308
14 m Edyta Kupczyk 2107
15 m Aneta Korościel 2105
16 k Jagoda Gołek 1956
17 k Anna Andrzejewska 2006 6
18 mf Marlena Chlost 2138 6
19 k Joanna Węglarz 2010
20 mm Agnieszka Matras 2228
21 k++ Renata Bursa 2099 4
22 I++ Patrycja Łabędź 1914 4
23 I Anna Krupa 1777
24 k Lucyna Sapis 2042
25 I Alicja Stodolnik 1772 1

25 zawodniczek
Tempo gry: P-5
System szwajcarski, 13 rund
Wyniki: ChessArbiter

Dogrywka
mecz, 2 rundy
1 am Joanna Dworakowska 2363 1
2 mm Joanna Majdan 2296 1

 

40. Drużynowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach Błyskawicznych
1  WASKO HetMaN Szopienice 34 K.Mitoń (15), B.Heberla (16), J.Gdański (15½), K.Bulski (16)
2  JKSz MCKiS Jaworzno 30 J.Czakon (13), M.Matlak (12½), D.Gumuła (11), M.Motyka (13½)
3  Pocztowiec Poznań 28 K.Urban (14), J.Tomczak (10½/17), W.Schmidt (4½/7), J.Owczarzak (11½/17), W.Przybylski (10/13)
4  Javena Hańcza Suwałki 24 A.Kveinys (LTU) (11½), T.Warakomski (10½), K.Jakubowski (12), M.Szymański (10½)
5  Hetman-Politechnika Koszalin 21 M.Kanarek (6½), P.Mickiewicz (12), J.Ferenc (10½), Ry.Sokołowski (8½)
6  MDK Nr 5 Bydgoszcz 13 P.Jaroch (3½/17), K.Jaroch (10½/17), T.Olędzki (6½/17), A.Olędzki (9½/17), R.Bursa (0/4)
7  Korsarz Gdynia 13 P.Murdzia (9½), K.Czapczyk (3½/16), M.Lewandowski (7½/17), S.Rawski (8), M.Kuśmierz (1/3)
8  Chrobry Gniezno 7 A.Sygulski (9), J.Gołek (1), K.Jędrzejewski (3), M.Sobczak (6)
9  Baszta Żnin 6 R.Borgula (6½), A.Kraiński (6½), Z.Robak (5½), J.Węglarz (0/9), P.Konieczyński (1½/9)
10  Torfarm-64 Toruń 4 T.Masłowski (½), J.Gryniaków (7), D.Sikorski (5½), S.Wierzbicki (1/9), M.Lewandowski (2½/9)

10 drużyn (4 szachownice + rezerwowy)
Tempo gry: P-5
System dwukołowy, 18 rund
Wyniki: ChessArbiter

24. Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych
1  Hetman-Politechnika Koszalin 13 K.Kulon (9), K.Zakościelna (4), K.Adamowicz (7)
2  JKSz MCKiS Jaworzno 12 J.Worek (5½), J.Guzik (5½), P.Łabędź (5)
3  PREFROW MKSz Rybnik 11 K.Szczepkowska-Horowska (6), A.Matras (8), A.Krupa (3½)
4  WASKO HetMaN Szopienice 10 J.Dworakowska (5), D.Blimke (5), E.Kupczyk (6)
5  Javena Hańcza Suwałki 7 M.Szymańska (2½), M.Kozak (3), A.Warakomska (5½)
6  Pocztowiec Poznań 7 H.Ereńska-Barlo (2), M.Chlost (4½), M.Nowak (3)

6 drużyn (3 szachownice + rezerwowa)
Tempo gry: P-5
System dwukołowy, 10 rund
Wyniki: ChessArbiter

41 Total Views 1 Views Today

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close