Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2014

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2014

2007 | 2014 | 2015
Szachy szybkie – P-10+5″ (mężczyźni + kobiety)
IV Międzynarodowy Memoriał Ferdynanda Dziedzica
Trzcianka, 13 kwietnia 2014 (system szwajcarski, 9 rund – jeden turniej; odrębna klasyfikacja dla kobiet)
Tytuły i medale przyznano wyłącznie zawodnikom polskim.
Sędzia główny: Aleksander Sokólski, 250 uczestników, wyniki: ChessArbiter
1 am Arkadij Naiditsch (GER) 2656 8
2 am Daniel Fridman (GER) 2649
3 1 am Radosław Wojtaszek 2705
4 am Rustam Kasimdżanow (UZB) 2694
5 2 am Bartłomiej Heberla 2557
6 3 am Tomasz Markowski 2550 7
7 am Ołeksandr Moisejenko (UKR) 2701 7
8 4 am Dariusz Świercz 2596 7
9 am Wołodymyr Małaniuk (UKR) 2486 7
10 5 am Kamil Mitoń 2600 7
11 6 am Michał Olszewski 2564 7
12 7 am Jacek Tomczak 2598 7
13 8 am Krzysztof Bulski 2526 7
14 9 mm Tomasz Warakomski 2491 7
15 10 Michał Janczarski 2439 7
16 am Igor Kowalenko (LAT) 2653 7
17 11 mm Krystian Kuźmicz 2421 7
18 12 am Kamil Dragun 2548
19 13 mm Daniel Sadzikowski 2410
20 14 am Paweł Jaracz 2483
21 15 am Mateusz Bartel 2619
22 16 am Robert Kempiński 2610
23 am Wołodymy Siergiejew (UKR) 2554
24 17 mf Michał Bartel 2311
25 18 am Mirosław Grabarczyk 2438
26 19 Kamil Plichta 2211
27 20 mm Kacper Drozdowski 2450 6
28 21 Paweł Weichhold 2394 6
29 22 mm Marcin Sieciechowicz 2376 6
30 23 mf Robert Kula 2334 6
31 24 Tomasz Głuszko 2165 6
32 25 Maciej Klekowski 2363 6
33 26 Marek Zakrzewski 2167 6
34 27 Paweł Bęben 2096 6
35 28 mf Łukasz Licznerski 2373 6
36 29 mf Dawid Janaszak 2414 6
37 30 am Marcin Tazbir 2619 6
38 31 1 mm Klaudia Kulon 2196 6
39 32 Paweł Jaroch 2181 6
40 mm Paweł Szkapienko (RUS) 2416 6
41 33 2 am Karina Szczepkowska-Horowska 2342 6
42 34 Karol Kucza 2043 6
43 35 Michał Mazurkiewicz 2194 6
44 36 Waldemar Męczyński 2128 6
45 37 Krzysztof Szadkowski 2031 6
46 38 Daniel Drożdzyński 2000 6
47 39 mf Wojciech Przybylski 2373 6
48 40 Jarosław Smagalski 1919 6
49 41 Wojciech Olejarczyk 1934 6
50 42 Paweł Flis 2009 6
51 43 Piotr Brodowski 2419
52 44 mf Paweł Dudziński 2281
53 45 3 mf Aleksandra Lach 2285
54 46 mm Rafał Lubczyński 2418
55 47 Karol Jaroch 2151
56 48 4 mf Małgorzata Bednarska-Bzdęga 2050
57 49 mm Krzysztof Chojnacki 2372
58 50 mf Arkadiusz Skawiński 2247
59 mm Nikołaj Aliawdin (BLR) 2329
60 51 Mikołaj Tomczak 2138
61 52 Jakub Suliborski 2040
62 53 Maciej Adamowicz 2076
63 54 am Włodzimierz Schmidt 2308
64 55 5 Monika Głuszko 1934
65 56 Filip Cukrowski 2238
66 Giennadij Biełousow (RUS) 2253
67 57 Igor Janik 2012
68 58 6 am Marta Bartel 2259
69 Carlos Alvarado (PER) 2209
70 59 Piotr Bieluszewski 2171
71 60 Artur Sklepiński 1847
72 61 mm Andrzej Maciejewski 2334
73 62 Konrad Drozdowski 1966
74 63 7 Jagoda Gołek 2082
75 64 Mateusz Małaczek 1904
76 65 Tomasz Stróżyk 2133 5
77 66 am Michał Krasenkow 2615 5
78 67 Arkadiusz Siwiec 2191 5
79 68 Jakub Witczak 1788 5
80 Victoriano Sanz Losada (ESP) 2068 5
81 69 Tomasz Kałużny 1885 5
82 70 Filip Michalski 1779 5
83 71 Daniel Sanz Wawer 1782 5
84 72 Paweł Piętocha 2099 5
85 73 Kacper Tomaszewski 2018 5
86 74 8 mf Klaudia Wiśniowska 2149 5
87 75 kmf Tomasz Delega 2020 5
88 76 Rafał Nowak 1960 5
89 77 Adam Ścibior 2229 5
90 78 Paweł Fukowski 1760 5
91 79 Patryk Paczka 1853 5
92 80 Jakub Koitka 1944 5
93 81 9 Anna Andrzejewska 1941 5
94 82 10 Aneta Korościel 1999 5
95 83 Tadeusz Panek 1772 5
96 84 Jacek Gigola 1895 5
97 85 Adam Dźwikowski 1953 5
98 86 Paweł Parol 2009 5
99 87 11 am Barbara Jaracz 2204 5
100 88 Krzysztof Łukasiewicz 1791 5
101 89 Winicjusz Fengier 2067 5
102 90 Piotr Jagodziński 2197 5
103 91 Artur Suliborski 1893 5
104 92 12 Alicja Nadobnik 1705 5
105 93 Bartosz Borowski 1600 5
106 94 Tomasz Zaporowski 1000 5
107 95 Krystian Hasiński 1911 5
108 96 mf Jerzy Kot 2094 5
109 97 13 Katarzyna Huchwajda 1804 5
110 98 Wojciech Matuszak 1978 5
111 99 14 mf Ewa Przeździecka 2138
112 100 Dawid Niekraś 2080
113 101 Przemysław Dudek 2000
114 102 Arkadiusz Drożdzyński 1838
115 103 Marcin Pilzak 1709
116 104 15 mf Anna Warakomska 2114
117 105 Radosław Świderski 1947
118 106 Piotr Konieczyński 1996
119 107 Andrij Maksimenko jr 1955
120 108 16 mf Milena Magnucka 1913
121 109 Jędrzej Adamczewski 1890
122 110 Adrian Kurz 1920
123 111 Paweł Wawrzyniak 1779
124 112 Sławomir Smagalski 2008
125 113 17 Katarzyna Dwilewicz 1652
126 114 18 Agata Halamus-Bulska 2040
127 115 19 Joanna Maruszczak 1846
128 116 Dawid Chodorowski 1752
129 117 Włodzimierz Wruck 1714
130 118 20 Julia Antolak 1702
131 119 21 Magdalena Kowara 1927
132 120 Jan Szymański 1881
133 121 Paweł Kugler 1701
134 122 Robert Przybylski 1000
135 123 Łukasz Naruszewicz 1762
136 124 Jarosław Nowakowski 1793

 

232 Total Views 5 Views Today

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close