Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2014

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2014

2007 | 2014 | 2015
Szachy szybkie – P-10+5″ (mężczyźni + kobiety)
IV Międzynarodowy Memoriał Ferdynanda Dziedzica
Trzcianka, 13 kwietnia 2014 (system szwajcarski, 9 rund – jeden turniej; odrębna klasyfikacja dla kobiet)
Tytuły i medale przyznano wyłącznie zawodnikom polskim.
Sędzia główny: Aleksander Sokólski, 250 uczestników, wyniki: ChessArbiter
1     am Arkadij Naiditsch (GER) 2656 8
2     am Daniel Fridman (GER) 2649
3 1   am Radosław Wojtaszek 2705
4     am Rustam Kasimdżanow (UZB) 2694
5 2   am Bartłomiej Heberla 2557
6 3   am Tomasz Markowski 2550 7
7     am Ołeksandr Moisejenko (UKR) 2701 7
8 4   am Dariusz Świercz 2596 7
9     am Wołodymyr Małaniuk (UKR) 2486 7
10 5   am Kamil Mitoń 2600 7
11 6   am Michał Olszewski 2564 7
12 7   am Jacek Tomczak 2598 7
13 8   am Krzysztof Bulski 2526 7
14 9   mm Tomasz Warakomski 2491 7
15 10     Michał Janczarski 2439 7
16     am Igor Kowalenko (LAT) 2653 7
17 11   mm Krystian Kuźmicz 2421 7
18 12   am Kamil Dragun 2548
19 13   mm Daniel Sadzikowski 2410
20 14   am Paweł Jaracz 2483
21 15   am Mateusz Bartel 2619
22 16   am Robert Kempiński 2610
23     am Wołodymy Siergiejew (UKR) 2554
24 17   mf Michał Bartel 2311
25 18   am Mirosław Grabarczyk 2438
26 19     Kamil Plichta 2211
27 20   mm Kacper Drozdowski 2450 6
28 21     Paweł Weichhold 2394 6
29 22   mm Marcin Sieciechowicz 2376 6
30 23   mf Robert Kula 2334 6
31 24     Tomasz Głuszko 2165 6
32 25     Maciej Klekowski 2363 6
33 26     Marek Zakrzewski 2167 6
34 27     Paweł Bęben 2096 6
35 28   mf Łukasz Licznerski 2373 6
36 29   mf Dawid Janaszak 2414 6
37 30   am Marcin Tazbir 2619 6
38 31 1 mm Klaudia Kulon 2196 6
39 32     Paweł Jaroch 2181 6
40     mm Paweł Szkapienko (RUS) 2416 6
41 33 2 am Karina Szczepkowska-Horowska 2342 6
42 34     Karol Kucza 2043 6
43 35     Michał Mazurkiewicz 2194 6
44 36     Waldemar Męczyński 2128 6
45 37     Krzysztof Szadkowski 2031 6
46 38     Daniel Drożdzyński 2000 6
47 39   mf Wojciech Przybylski 2373 6
48 40     Jarosław Smagalski 1919 6
49 41     Wojciech Olejarczyk 1934 6
50 42     Paweł Flis 2009 6
51 43     Piotr Brodowski 2419
52 44   mf Paweł Dudziński 2281
53 45 3 mf Aleksandra Lach 2285
54 46   mm Rafał Lubczyński 2418
55 47     Karol Jaroch 2151
56 48 4 mf Małgorzata Bednarska-Bzdęga 2050
57 49   mm Krzysztof Chojnacki 2372
58 50   mf Arkadiusz Skawiński 2247
59     mm Nikołaj Aliawdin (BLR) 2329
60 51     Mikołaj Tomczak 2138
61 52     Jakub Suliborski 2040
62 53     Maciej Adamowicz 2076
63 54   am Włodzimierz Schmidt 2308
64 55 5   Monika Głuszko 1934
65 56     Filip Cukrowski 2238
66       Giennadij Biełousow (RUS) 2253
67 57     Igor Janik 2012
68 58 6 am Marta Bartel 2259
69       Carlos Alvarado (PER) 2209
70 59     Piotr Bieluszewski 2171
71 60     Artur Sklepiński 1847
72 61   mm Andrzej Maciejewski 2334
73 62     Konrad Drozdowski 1966
74 63 7   Jagoda Gołek 2082
75 64     Mateusz Małaczek 1904
76 65     Tomasz Stróżyk 2133 5
77 66   am Michał Krasenkow 2615 5
78 67     Arkadiusz Siwiec 2191 5
79 68     Jakub Witczak 1788 5
80       Victoriano Sanz Losada (ESP) 2068 5
81 69     Tomasz Kałużny 1885 5
82 70     Filip Michalski 1779 5
83 71     Daniel Sanz Wawer 1782 5
84 72     Paweł Piętocha 2099 5
85 73     Kacper Tomaszewski 2018 5
86 74 8 mf Klaudia Wiśniowska 2149 5
87 75   kmf Tomasz Delega 2020 5
88 76     Rafał Nowak 1960 5
89 77     Adam Ścibior 2229 5
90 78     Paweł Fukowski 1760 5
91 79     Patryk Paczka 1853 5
92 80     Jakub Koitka 1944 5
93 81 9   Anna Andrzejewska 1941 5
94 82 10   Aneta Korościel 1999 5
95 83     Tadeusz Panek 1772 5
96 84     Jacek Gigola 1895 5
97 85     Adam Dźwikowski 1953 5
98 86     Paweł Parol 2009 5
99 87 11 am Barbara Jaracz 2204 5
100 88     Krzysztof Łukasiewicz 1791 5
101 89     Winicjusz Fengier 2067 5
102 90     Piotr Jagodziński 2197 5
103 91     Artur Suliborski 1893 5
104 92 12   Alicja Nadobnik 1705 5
105 93     Bartosz Borowski 1600 5
106 94     Tomasz Zaporowski 1000 5
107 95     Krystian Hasiński 1911 5
108 96   mf Jerzy Kot 2094 5
109 97 13   Katarzyna Huchwajda 1804 5
110 98     Wojciech Matuszak 1978 5
111 99 14 mf Ewa Przeździecka 2138
112 100     Dawid Niekraś 2080
113 101     Przemysław Dudek 2000
114 102     Arkadiusz Drożdzyński 1838
115 103     Marcin Pilzak 1709
116 104 15 mf Anna Warakomska 2114
117 105     Radosław Świderski 1947
118 106     Piotr Konieczyński 1996
119 107     Andrij Maksimenko jr 1955
120 108 16 mf Milena Magnucka 1913
121 109     Jędrzej Adamczewski 1890
122 110     Adrian Kurz 1920
123 111     Paweł Wawrzyniak 1779
124 112     Sławomir Smagalski 2008
125 113 17   Katarzyna Dwilewicz 1652
126 114 18   Agata Halamus-Bulska 2040
127 115 19   Joanna Maruszczak 1846
128 116     Dawid Chodorowski 1752
129 117     Włodzimierz Wruck 1714
130 118 20   Julia Antolak 1702
131 119 21   Magdalena Kowara 1927
132 120     Jan Szymański 1881
133 121     Paweł Kugler 1701
134 122     Robert Przybylski 1000
135 123     Łukasz Naruszewicz 1762
136 124     Jarosław Nowakowski 1793

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close