Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2015

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2015

2014 | 2015 | 2016
Szachy szybkie – P-10+5″ (mężczyźni + kobiety)
V Międzynarodowy Memoriał Ferdynanda Dziedzica
Trzcianka, 19 kwietnia 2015 (system szwajcarski, 9 rund – jeden turniej; odrębna klasyfikacja dla kobiet)
Tytuły i medale przyznano wyłącznie zawodnikom polskim.
Sędzia główny: Aleksander Sokólski, 310 uczestników, wyniki: ChessArbiter
1     am Etienne Bacrot (FRA) 2716 8
2 1   am Paweł Jaracz 2487 8
3     am Daniel Fridman (GER) 2648
4     am Wołodymyr Oniszczuk (UKR) 2670
5 2   am Michał Krasenkow 2576
6     am Kirył Stupak (BLR) 2551
7 3   am Robert Kempiński 2592
8 4   am Mateusz Bartel 2668 7
9     am Aleksiej Szyrow (LAT) 2625 7
10 5   am Radosław Wojtaszek 2714 7
11 6   am Bartłomiej Heberla 2525 7
12     am Andrij Maksimenko (UKR) 2532 7
13     am Arkadij Naiditsch (GER) 2682 7
14 7   am Jacek Tomczak 2556 7
15     am Laurent Fressinet (FRA) 2713 7
16 8   am Marcin Tazbir 2572 7
17     am Daniil Lintchevski (RUS) 2580 7
18 9   mm Jacek Stopa 2508 7
19 10     Piotr Jagodziński 2220 7
20 11     Paweł Bęben 2139 7
21     am Orest Grycak (UKR) 2544
22 12     Mateusz Paszewski 2185
23 13   mf Arkadiusz Skawiński 2270
24 14     Adam Deszczyński 2353
25 15     Jan Musiałkiewicz 2298
26 16 1 mf Aleksandra Lach 2254
27 17   am Włodzimierz Schmidt 2296
28 18   mf Kamil Plichta 2245
29 19     Piotr Brodowski 2426
30 20   am Rafał Antoniewski 2529
31     am Rustam Kasimdżanow (UZB) 2645 6
32 21   am Aleksander Miśta 2556 6
33 22     Karol Jaroch 2193 6
34 23     Damian Lewtak 2366 6
35 24     Maciej Klekowski 2398 6
36 25     Tomasz Stróżyk 2158 6
37 26     Michał Mazurkiewicz 2204 6
38 27 2 am Joanna Worek 2332 6
39 28   mm Marcin Sieciechowicz 2387 6
40 29     Piotr Tworzydło 2165 6
41 30   mm Aleksander Czerwoński 2315 6
42 31   mm Rafał Lubczyński 2382 6
43 32     Karol Kucza 2100 6
44 33   mm Radosław Gajek 2325 6
45 34   mm Grzegorz Masternak 2267 6
46 35 3 am Barbara Jaracz 2106 6
47 36     Kacper Tomaszewski 2027 6
48     mm Nikołaj Aliawdin (BLR) 2340 6
49 37     Marek Kubicki 2152 6
50 38     Dawid Niekraś 2147 6
51 39   mm Krzysztof Żołnierowicz 2015 6
52 40 4 am Joanna Majdan-Gajewska 2367 6
53 41   mm Krzysztof Chojnacki 2325 6
54 42     Tomasz Kamieniecki 1977 6
55 43     Filip Michalski 1871 6
56 44     Bartosz Świątek 2047 6
57 45     Radosław Fengier 2146 6
58 46     Jakub Pająk 1782 6
59 47     Maciej Adamowicz 2110 6
60 48     Paweł Musiałkiewicz 2138 6
61 49   kmf Tomasz Delega 2072 6
62     am Zbynek Hracek (CZE) 2602
63 50     Mikołaj Tomczak 2179
64 51     Tomasz Głuszko 2186
65 52     Oskar Wołoch 2062
66 53     Marek Zakrzewski 2264
67 54     Marcin Bernat 2003
68 55     Mirosław Lewandowski 2101
69 56     Łukasz Luba 2116
70 57     Michał Wodzyński 1940
71 58     Mirosław Gawroński 2088
72 59   mf Jerzy Kot 2056
73     mm Ilena Krasenkowa (RUS) 2045
74 60     Daniel Sanz Wawer 1907
75 61     Michał Karpus 1978
76 62 5   Agata Smarsz 2112
77 63     Grzegorz Czachor 2102
78 64     Piotr Bieluszewski 2177
79 65     Wojciech Olejarczyk 1922
80 66     Grzegorz Nun 1879
81 67     Karol Michalski 2062
82 68     Arkadiusz Kaczmarek 2162
83 69     Jarosław Paprocki 2215
84 70   mf Witosław Walkusz 2010
85 71     Krystian Hasiński 1958
86 72     Mariusz Mazalon 2052
87 73     Maciej Koziej 2020
88 74     Marcin Pilzak 1906
89 75     Dawid Chodorowski 1752
90 76     Łukasz Huchwajda 1997
91 77     Wojciech Nadstoga 2007
92 78     Radosław Dzierżak 2160 5
93 79   am Jacek Gdański 2455 5
94 80     Patryk Paczka 1895 5
95 81     Maciej Kowalski 2024 5
96 82   mf Dawid Janaszak 2401 5
97 83     Paweł Piotrowski 1950 5
98 84     Filip Zombirt 1894 5
99 85     Tomasz Bogusz 1814 5
100 86     Paweł Maj 1857 5
101 87 6 mf Anna Warakomska 2093 5
102 88     Janusz Minko 1800 5
103 89     Mateusz Budnik 1831 5
104 90     Leon Bregoszewski 1605 5
105       Sylwester Grabarczyk (CZE) 1732 5
106 91     Wojciech Januszkiewicz 1750 5
107     kmf Victoriano Sanz Losada (ESP) 2068 5
108 92     Bartosz Siembab 2313 5
109 93   mf Aleksander Kraiński 2163 5
110 94     Radosław Świderski 1942 5
111 95 7   Julia Antolak 1811 5
112 96     Tomasz Zaporowski 1809 5
113 97     Tomasz Ołowski 1853 5
114 98     Borys Lebiedowicz 1851 5
115 99     Kamil Rzóska 2203 5
116 100     Emil Wiśniewski 1762 5
117 101 8   Wioletta Pacuszka 1968 5
118 102 9 mf Kinga Zakościelna 2077 5
119 103 10   Aleksandra Łosińska 1464 5
120 104     Grzegorz Byliński 1673 5
121 105     Przemysław Lesień 1581 5
122 106     Kacper Śnieżek 1427 5
123 107     Andrzej Sitek 1770 5
124 108     Jakub Zgarda 1832 5
125 109     Mariusz Darowicki 1937 5
126 110     Tomasz Straszewski 1332 5
127 111     Bogusław Czepczyński 1851 5
128 112     Piotr Pilarski 1425 5
129 113     Marcin Nowakowski 2117 5
130 114 11   Anna Andrzejewska 1936 5
131 115     Sławomir Wilmanowicz 1814 5
132 116     Marek Bajek 1714 5
133 117 12   Monika Barańska 1822 5
134       Michał Słomczewski (NED) 1672 5
135 118     Jacek Kwiatkowski 1750 5
136 119     Jakub Chyży 1511 5
137 120     Mateusz Górkiewicz 1447 5
138 121     Patryk Wolaniecki 1361 5
139 122     Krzysztof Grzesiński 1781 5
148 130 13 mf Małgorzata Bednarska-Bzdęga 2076
152 134 14   Marika Kostecka 1380
155 137 15   Katarzyna Huchwajda 1769
164 146 16   Anna Depta 1849
172 154 17   Aleksandra Stróżyk 1463
175 157 18   Arleta Magnucka 1815 4
178 160 19   Dorota Sikorska 1955 4
188 170 20   Oliwia Skorupa 1484 4

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close