Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2016

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2016

2015 | 2016 | 2017
Szachy szybkie – P-10+5″ (mężczyźni + kobiety)
Poronin, 14 – 16 października 2016 (system szwajcarski, 11 rund – jeden turniej; odrębna klasyfikacja dla kobiet)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki, 99 uczestników, wyniki: ChessArbiter
1 mm Maciej Klekowski 2456
2 k Jerzy Kyć 2156 9
3 kmf Mirosław Lewicki 2207
4 k Antoni Kozak 1757
5 mf Piotr Piesik 2349
6 m Maciej Świcarz 2193 8
7 I++ Mieszko Miś 1802 8
8 k Konrad Buś 2114
9 am Mirosław Grabarczyk 2395
10 I Mateusz Brożyna 1638
11 I++ Przemysław Święch 2211
12 k Dawid Czerw 2029
13 1 m Anna Kubicka 1943
14 k Dawid Gondzik 2096
15 k Roman Mucha 2160 7
16 k Piotr Siedliński 2029 7
17 k Damian Kudas 2077 7
18 k Marcin Wątorek 2123 7
19 mm Jacek Stachańczyk 2198 7
20 I Jan Golenia 1782 7
21 k Damian Bednarczyk 2055 7
22 I Zbigniew Kądziołka 1907 7
23 I++ Miłosz Szpar 1838
24 2 mf Jolanta Guzik 1992
25 k Krzysztof Spicak 1927
26 I Tomasz Musiał 1415
27 3 k Anna Marczuk 1846
28 I+ Wojciech Golenia 1842
29 II Maciej Kołoczek 1370
30 I+ Daniel Korcz 1784
31 mf Kacper Polok 2226 6
32 4 I Natalia Pluta 1542 6
33 I+ Marek Pniaczek 1633 6
34 5 k Martyna Konopacka 1664 6
35 I Krzysztof Szczurek 1737 6
36 I Tomasz Góreczny 1691 6
37 II Rafał Poręba 1552 6
38 6 I++ Weronika Łęczek 1573 6
39 7 I Weronika Poręba 1372 6
40 II Marcin Kozłowski 1838 6
41 8 I Martyna Godek 1488 6
42 III Bogusław Snarski 1519 6
43 9 I+ Amelia Pyzio 1389 6
44 I Artur Jagła 1803 6
45 II Jan Gawor 1464 6
46 10 II+ Lena Mróz 1263 6
47 11 I Marta Mucha 1172 6
48 I Bartłomiej Kucharski 1487
49 12 I Weronika Zabrzańska 1397
50 13 I Magdalena Budkiewicz 1434
51 14 II+ Patrycja Zając 1266
52 III Adam Bartoszczuk 1600
53 III Filip Jasionowski 1600
54 II Marcin Muller 1490 5
55 15 I+ Joanna Furtak 1435 5
56 I Sławomir Filar 1914 5
57 16 I Magdalena Pawicka 1312 5
58 II+ Wojciech Krawczyk 1305 5
59 III Arkadiusz Skorupka 1229 5
60 I Jakub Marszałek 1415 5
61 III Oliwier Sukiennik 1112 5
62 III Szymon Trochimczuk 1107 5
63 III Krzysztof Pniaczek 1600 5
64 IV Bartosz Zychowicz 1400 5
65 III Mateusz Macura 1302 5
66 17 II Emilia Jaros 1600 5
67 III Przemysław Małecki 1600 5
68 18 II Małgorzata Popiel 1600 5
69 IV Krzysztof Macura 1127 5
70 IV Sebastian Baliś 1400 5
71 II Wiktor Łowczowski 1190
72 19 II Elżbieta Łowczowska 1600
73 II Jakub Janeczko 1130
74 20 III Alicja Batiuk 1400
75 21 IV Liliana Feluś 1250
76 22 III Zuzanna Gaszka 1400 4
77 IV Michał Kasperek 1097 4
78 IV Maksymilian Jędryka 1400 4
79 IV Marcin Zabrzański 1400 4
80 23 III Martyna Popiel 1400 4
81 IV Michał Filipiak 1400 4
82 III Ignacy Walenciak 1600 4
83 24 Zuzanna Jaśko 1000 4
84 IV Mateusz Filipiak 1400 4
85 IV Szymon Dela 1400 4
86 V Krzysztof Cholewa 1200 4
87 V Maciej Bużyk 1200 4
88 25 IV Nikola Komendolowicz 1250
89 IV Michał Gładysek 1400
90 V Oskar Zenker 1200 3
91 V Aleksander Skorupka 1200 3
92 Mateusz Chromiak 1000 3
93 Rafał Pudo 1000 3
94 26 V Oliwia Wójcik 1100 3
95 27 V Anna Ferlak 1100 3
96 Adam Fudała 1000 2
97 Natam Krzyścin 1000 1
98 Paweł Szandurski 1000 1
99 I Marek Sukiennik 1925 0

 

Królestwo Szachów

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close