Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2019

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2019

2018 | 2019 | 2020
Turniej indywidualny (mężczyźni + kobiety)
Zgierz, 6 października 2019 (system szwajcarski, 11 rund, tempo P-10+5″; odrębna klasyfikacja dla kobiet)
Sędzia główny: Aleksander Sokólski, 211 uczestników, wyniki: ChessArbiter
1 am Bartosz Soćko 2611 11
2 mm Igor Janik 2484 9
3 mf Kamil Plichta 2409
4 am Łukasz Cyborowski 2500
5 mm Marcin Krzyżanowski 2379
6 am Kacper Piorun 2577 8
7 am Wojciech Moranda 2642 8
8 mm Piotr Dobrowolski 2458 8
9 mm Maciej Klekowski 2524 8
10 am Michał Krasenkow 2579 8
11 am Oskar Wieczorek 2349 8
12 1 am Monika Soćko 2386 8
13 mm Krystian Kuźmicz 2402 8
14 am Bartłomiej Heberla 2532 8
15 am Daniel Sadzikowski 2336 8
16 am Krzysztof Jakubowski 2442
17 mm Marcin Szymański 2388
18 2 mm Klaudia Kulon 2279
19 m Adam Deszczyński 2229
20 mf Piotr Dudziński 2394
21 mf Wojciech Reza 2286
22 mf Jakub Maciejczak 2383
23 m Lech Sopur 2349
24 k++ Radosław Psyk 2145
25 kmf Michał Mazurkiewicz 2215
26 m Marek Kosiorek 2374
27 mf Przemysław Piotrowski 2179
28 mf Sylwester Bednarek 2274 7
29 mm Radosław Barski 2231 7
30 kmf Damian Śliwicki 2208 7
31 am Paweł Jaracz 2479 7
31 mm Piotr Piesik 2326 7
33 mf Dawid Janaszak 2256 7
34 am Radosław Jedynak 2382 7
35 m Rafał Przedmojski 2327 7
36 3 mm Anna Kubicka 2134 7
37 mf Arkadiusz Bebel 2208 7
38 k+ Kacper Żochowski 2231 7
39 mf Filip Cukrowski 2287 7
40 m Marcin Pietruszewski 2144 7
41 m Piotr Mickiewicz 2207 7
42 mf Paweł Dudziński 2188 7
43 kmf Andrzej Krzywda 2067 7
44 m Paweł Kukuła 2082 7
45 mf Antoni Szustakowski 2183 7
46 mf Aleksander Kraiński 2223 7
47 mf Michał Karpus 2138 7
48 k++ Piotr Jagodziński 2233
49 m Maciej Nurkiewicz 2289
50 k Maciej Adamczewski 2059
51 mf Michał Bartel 2250
52 I++ Maciej Adamowicz 2027
53 mf Igor Kowalski 2201
54 mf Mateusz Paszewski 2224
55 I++ Karol Kacprzak 1905
56 k Michał Redzisz 1802
57 k+ Piotr Renkowski 2078
58 I++ Bartosz Pawłowski 2010
59 I++ Mariusz Szewczyk 2013
60 k Marek Niedźwiedź 2118
61 I++ Piotr Wojtaszewski 2045
62 mf Kosma Pacan-Milej 2139
63 k Stanisław Praczukowski 2111
64 I Patryk Michałowski 1425
65 k Jan Klimkowski 1965
66 mf Jakub Fus 2133 6
67 mf Damian Lewtak 2292 6
68 k Emil Osiński 1946 6
69 mf Wojciech Przybylski 2286 6
70 kmf Tymon Ochędzan 1789 6
71 mf Jonasz Baum 2088 6
72 I++ Tymon Czernek 1907 6
73 k Rafał Zgadzaj 2110 6
74 I+ Jakub Seemann 1622 6
75 mf Piotr Łopusiewicz 2301 6
76 k Dariusz Strejczek 2106 6
77 I Dominik Fudała 1444 6
78 I+ Kamil Borkowski 1838 6
79 k Jan Kokoszczyński 2032 6
80 k Janusz Siekański 2067 6
81 I++ Jakub Luberański 1941 6
82 k Maciej Kowalec 1907 6
83 4 mm Maria Mickiewicz 2116 6
84 I++ Arkadiusz Kaczmarek 2134 6
85 5 k+ Katarzyna Murawko 1949 6
86 k Mirosław Ściborowski 1995 6
87 II+ Mateusz Małaczek 1928 6
88 I Jakub Pietraszko 1819 6
89 II+ Łukasz Bubas 1775 6
90 k+ Jarosław Paprocki 2080 6
91 m Paweł Kowalczyk 2465
92 m Karol Jaroch 2357
93 I++ Paweł Piekielny 1711
94 6 mf Pola Parol 1889
95 7 k+ Malvina Chrząszcz 1898
96 8 am Barbara Jaracz 2084
97 I Flawian Krawczyk 1608
98 9 I++ Barbara Goraj 1624
99 10 k Sabina Jabłońska 1898
100 k++ Radosław Śliwerski 1930
101 k Sławomir Kraiński 1961
102 11 kmf Maria Malicka 1783
103 k Bogdan Redlich 1724
104 I Jakub Gabryjałowicz 1821
105 12 I++ Maria Siekańska 1417
106 I Kacper Kacprzak 1889
106 13 kmf Anna Andrzejewska 1796
108 k+ Paweł Flis 1791
109 II+ Tymon Kaźmierowski 1469
110 kmf Tomasz Delega 2004
110 II Nikodem Ignatowski 1298
112 I Maciej Stelmaszuk 1969
113 II Sławomir Ołowski 1717
114 I Maciej Jeda 1780
115 I Piotr Meller 1936
118 14 I++ Aleksandra Tarnowska 1779 5
119 15 I++ Lena Zarębska 1771 5
122 16 mm Grażyna Szmacińska 1783 5
126 17 kmf Martyna Starosta 1686 5
134 18 k Monika Głuszko 1944 5
135 19 kmf Monika Marcińczyk 1722 5
150 20 I++ Weronika Zabrzańska 1682
154 21 I+ Aleksandra Łapa 1581
Turniej drużynowy
Zgierz, 5 października 2019 (system szwajcarski, 9 rund, 4 szachownice, tempo P-10+5″)
Sędzia główny: Aleksander Sokólski, 34 drużyny, wyniki: ChessArbiter
1  Wieża wFirma Pęgów 16 W.Moranda (8), P.Michalík (CZE) (7), F.Dowgird (5½), J.Majdan (7)
2  Votum SA Polonia Wrocław 15 O.Wieczorek (6), D.Sadzikowski (7½), P.Dobrowolski (8), M.Harazińska (4½)
3  Wrzos Międzyborów 14 Ł.Cyborowski (5½), M.Nurkiewicz (6½), Mi.Bartel (6), K.Kulon (8½)
4  Wasko HETMAN GKS Katowice 13 B.Soćko (7½), J.Gdański (5½), G.Masternak (4½), M.Soćko (7)
5  UKS 21 Podlesie 12 M.Klekowski (5½), R.Barski (5), S.Walter (7½), A.Binkowska (5½)
6  Smecz Konin 12 Ka.Szadkowski (6½), Krz.Szadkowski (5), W.Kwiatkowski (8), J.Waligóra (4½)
7  Laura Chylice 11 I.Kowalski (7), D.Sanz Wawer (5½), V.Sanz Losada (ESP) (3½), P.Mościcka (4)
7  Czternastka Warszawa 11 J.Fus (5), J.Baum (5), J.Janeczko (5½), Z.Rejniak (4½)
9  Gostmat 83 Gostynin 10 K.Plichta (4), F.Cukrowski (6), Da.Lewtak (7), S.Jabłońska (5)
10  Gostmat 83 II Gostynin 10 W.Reza (6½), M.Duch (5), P.Renkowski (6), A.Szczypawka (3½)
11  Strzelec Strzelce Opolskie 10 K.Żochowski (6½), M.Adamczewski (4), M.Hasterok (3½), K.Karleszko (6)
11  Wrzos II Międzyborów 10 T.Babik (3½), M.Szymański (7½), R.Śliwerski (5), A.Szewczak (4)
13  Mogalo II Warszawa 10 Ja.Szwaj (4), P.Ponikowski (3½), Ju.Szwaj (3½), M.Kaniak (8)
14  OTSz Ostrów Wielkopolski 10 Pi.Dudziński (1½/7), J.Maciejczak (3/7), D.Janaszak (2/6), Pa.Dudziński (5/7), B.Andrejczuk (7)
15  Okucia Budowlane Łódź 10 L.Sopur (6), P.Flis (3/6), B.Redlich (3½/8), S.Szmaciński (1/4), G.Szmacińska (4½)
16  Gostmat 83 III Gostynin 9 D.Wypych (4), D.Rymaszewski (6), Z.Kurkowski (3), A.Duch (6½)
16  Jedynka Bełchatów 9 Kac.Jaśkiewicz (3), B.Błaźniak (5½), A.Grzyb (4½), W.Bukała (6½)
18  Korona Gdańsk 9 P.Kindler (5), P.Paziak (4), D.Ostrowski (3½), K.Kindler (4½)
18  Zieloni Zielonka 9 R.Jedynak (4), P.Mickiewicz (5½), M.Mazurkiewicz (5), A.Andrzejewska (1½)
20  Laura II Chylice 9 S.Praczukowski (5½), M.Redzisz (4½), P.Wojtaszewski (5), vacat (0)
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Wojciech Moranda Wieża wFirma Pęgów 8 9
2 Daniel Sadzikowski
Marcin Szymański
Votum SA Polonia Wrocław
Wrzos II Międzyborów
9
3 Piotr Dobrowolski
Wiktor Kwiatkowski
Votum SA Polonia Wrocław
Smecz Konin
8 9
4 Klaudia Kulon Wrzos Międzyborów 9

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close