Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2020

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2020

2019 | 2020 | 2021
Szachy szybkie – P-10+5″
mężczyźni
kobiety

X Międzynarodowy Memoriał Ferdynanda Dziedzica
Trzcianka, 18 października 2020 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Aleksander Sokólski, 169 uczestników, wyniki: ChessManager
Bydgoski Festiwal Szachów Kobiecych
Bydgoszcz, 13 grudnia 2020 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Maciej Cybulski, 54 uczestniczki, wyniki: ChessManager
1 1 am Maciej Klekowski 2509 8
2 2 am Michał Krasenkow 2502
3 3 am Igor Janik 2520
4 4 mm Piotr Piesik 2357 7
5 5 am Mirosław Grabarczyk 2343 7
6 6 mf Karol Kucza 2244 7
7 7 am Zbigniew Pakleza 2534 7
8 am Serhij Owsiejewicz (UKR) 2614 7
9 8 m Marek Oliwa 2363 7
10 9 mm Piotr Brodowski 2429
11 10 mm Marcin Sieciechowicz 2365
12 11 I+ Teofil Zima 2008
13 12 mm Krzysztof Chojnacki 2366
14 13 m Krzysztof Budrewicz 2281
15 14 mm Radosław Barski 2251
16 15 k Mikołaj Nowak 2164
17 16 mm Andrzej Maciejewski 1991
18 17 mm Rafał Lubczyński 2329
19 18 mf Arkadiusz Skawiński 2309 6
20 19 k Michał Koziorowicz 1997 6
21 am Nino Baciaszwili (GEO) 2425 6
22 20 k Michał Redzisz 1873 6
23 am Keti Cacalaszwili (GEO) 2191 6
24 21 kmf Damian Śliwicki 2100 6
25 22 mm Anna Kubicka 2090 6
26 23 I++ Arkadiusz Kaczmarek 2101 6
27 24 k Rafał Szyszyło 2044 6
28 mm Nikołaj Aliawdin (BLR) 2350 6
29 25 k Karol Kacprzak 1946 6
30 26 I++ Kacper Kacprzak 1968 6
31 27 k Sebastian Półtorak 1767 6
32 28 k Jakub Luberański 1873 6
33 29 I Bogusław Górski 1706 6
34 30 I Tomasz Kamieniecki 2065 6
35 31 I++ Paweł Bartnicki 2075 6
36 32 II Norbert Jakubiak 1800 6
37 33 kmf Michał Mazurkiewicz 2176
38 34 k++ Arkadiusz Korbal 2030
39 35 I++ Jan Wojdak 1840
40 36 k Mateusz Budnik 1987
41 37 I++ Gracjan Grzesik 1912
42 38 mf Filip Łuczak 2087
43 39 mm Alicja Śliwicka 2059
44 40 I Krzysztof Majewski 1733
45 41 k Weronika Zabrzańska 1656
46 42 I++ Wojciech Nadstoga 1903
47 43 kmf Anna Andrzejewska 1800
48 44 mf Marek Zakrzewski 2317
49 45 II+ Michał Ferenc 1488
50 46 II Mateusz Różański 1578
51 47 I++ Radosław Świderski 2196
52 48 I+ Michał Syrkiewicz 1799 5
53 49 k++ Emilia Dyląg 1747 5
54 50 II Olivier Wilangowski 1264 5
55 51 I++ Karol Michalski 1978 5
56 52 I Krzysztof Matela 1697 5
57 53 k Rafał Zgadzaj 2033 5
58 54 I Sebastian Matul 1824 5
59 55 II+ Łukasz Naruszewicz 1776 5
60 56 k Krzysztof Jurkiewicz 1977 5
61 57 II Krzysztof Pałasz 1754 5
62 58 I++ Krzysztof Rozumek 1841 5
63 59 I++ Tomasz Kozłowski 1842 5
64 k Witaly Reszetniak (UKR) 2106 5
65 60 I Robert Lisiecki 1675 5
66 61 k++ Radosław Śliwerski 1861 5
67 62 I Jakub Zgarda 1800 5
68 63 I++ Rafał Nowak 1798 5
69 64 I++ Jarosław Hemmerling 1734 5
70 65 Michał Janczurewicz 1686 5
71 66 II+ Mateusz Kamiński 1576 5
72 67 I+ Rafał Janicki 1753 5
73 68 II Szymon Tadych 1429 5
74 69 I Franciszek Bochniak 1691 5
75 70 II Stanisław Borkowski 1365 5
76 71 Tomasz Duchnowski 1541 5
77 72 k+ Jan Klimkowski 1992
78 73 k+ Kamil Dzida 1884
79 74 I Marcel Kutowski 1771
80 75 I Andrzej Czyż 1684
81 76 I Eugeniusz Małecki 1805
82 77 I Henryk Lisiński 1741
83 78 II Dawid Skarbowski 1506
84 79 I Adrian Pogorzelski 1871
85 80 II Mateusz Derejczyk 1509
86 81 II+ Paweł Polarczyk 1667
87 82 II Tobiasz Walkowski 1230
88 83 II Krzysztof Sielicki 1759
89 84 II Aleksander Łoński 1307
90 85 Jakub Olejniczak 1489
91 86 II+ Grzegorz Huchwajda 1354
92 87 I Maja Ziobrowska 1259
93 88 II Bogdan Sumiński 1384
169 uczestników
1 am Monika Soćko 2321 7
2 am Karina Cyfka 2345 7
3 am Klaudia Kulon 2224 7
4 am Marta Bartel 2119 7
5 am Joanna Majdan 2217
6 mm Julia Antolak 2083
7 mm Anna Kubicka 2063
8 k+ Anna Mackiewicz 1815 6
9 m Paulina Cagara 1934
10 mm Oliwia Kiołbasa 2068
11 mf Honorata Kucharska 2041
12 mf Liwia Jarocka 1918
13 mf Katarzyna Dwilewicz 2030
14 mm Alicja Śliwicka 2058
15 k Lidia Czarnecka 1859
16 mm Anna Jakubowska 2019
17 k Oliwia Mirowska 1477
18 kmf Barbara Goraj 1790
19 mf Ewa Przeździecka 1899
20 k Gabriela Króliczek 1673 5
21 I++ Ewa Barwińska 1578 5
22 mf Maria Malicka 1943 5
23 I++ Zuzanna Siekańska 1384 5
24 k Maria Siekańska 1587 5
25 I++ Aleksandra Dąbrowska 1589 5
26 I+ Zuzanna Borkowska 1587
27 kmf Zuzanna Adamczyk 1674
28 I+ Helena Kucharska 1425
29 I Anna Kawa 1238
30 II+ Agnieszka Retz 1290
31 I++ Lena Zarębska 1757 4
32 I Hanna Trzaskowska 1427 4
33 k Agnieszka Buchta 1561 4
34 I Ewa Karkowska 1422 4
35 I Weronika Śliwicka 1332 4
36 II Sara Gać-Mytych 1168 4
37 II+ Sandra Waszkowska 1395 4
38 I++ Wiktoria Sivickis 1402 4
39 III Maria Górny 1031 4
40 k++ Wiktoria Cieślak 1990
41 I Angelika Leśniak 1416
42 I Anna Oszutowska 1322
43 III Ada Urbańska 1400
44 I Wiktoria Zapałowska 1208 3
45 II+ Ewelina Pyżewska 1382 3
46 II Maja Woytitzki 1031 3
47 II Roksana Bromirska 1029 3
48 III Kornelia Kilichowska 1111 3
49 III Sophie Woytitzki 1600 3
50 III Agata Arbart 1400 3
51 IV Lavinia Antonioli 1250 2
52 V Alicja Rzepińska 1100 2
53 IV Lena Lewandowska 1250
54 I++ Monika Rykała 1856 0

Uwaga: nie rozegrano dogrywki o medale, o końcowej klasyfikacji decydowała wartościowość Buchholza:

  1. Monika Soćko – 49,5
  2. Karina Cyfka – 49,0
  3. Klaudia Kulon– 46,5
  4. Marta Bartel – 45,5

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close