Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2023

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2023

2022 | 2023 | 2024
Szachy szybkie – P-10+5″
mężczyźni
kobiety

Lubin, 7 października 2023 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Aleksander Sokólski, 345 uczestników, wyniki: ChessManager
Wrocław, 16 grudnia 2023 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Michał Dzikowski, 44 uczestniczki, wyniki: ChessManager
1 am Kacper Piorun 2472 8
2 mm Jakub Kosakowski 2466 8
3 am Szymon Gumularz 2553 8
4 am Bartosz Soćko 2522
5 am Paweł Teclaf 2508
6 mm Piotr Piesik (CZE) 2383 7
7 m Antoni Kozak 2355 7
8 mm Kamil Stachowiak 2264 7
9 am Łukasz Cyborowski 2463 7
10 am Jacek Tomczak 2549 7
11 mf Karol Kucza 2346 7
12 mf Krzysztof Raczek 2317 7
13 am Oskar Wieczorek 2394 7
14 am Paweł Jaracz 2441 7
15 k++ Piotr Jagodziński 2236 7
16 k++ Radosław Psyk 2327 7
17 mm Piotr Brodowski 2367 7
18 mf Michał Bartel 2217 7
19 am Jolanta Zawadzka 2258 7
20 am Andrij Maksimenko (UKR) 2394
21 mm Krystian Kuźmicz 2361
22 I++ Maurycy Żerebiec 2001
23 mm Marcin Sieciechowicz 2329
24 mm Igor Kowalski 2286
25 I++ Paweł Piotrowski 2136
26 I++ Igor Wilk 2062
27 I++ Marek Madej 1915
28 mf Przemysław Piotrowski 2136
29 mm Dominik Orzech 2177
30 I++ Piotr Madajczak 2051
31 mf Filip Cukrowski 2316
32 mf Dawid Janaszak 2229
33 k++ Bartłomiej Różycki 2053
34 kmf Aleksander Kumala 2105
35 kmf Rafał Zgadzaj 1893
36 mm Paweł Stempin 2101
37 kmf Piotr Kejna 2058
38 mm Łukasz Licznerski 2423 6
39 am Zbigniew Pakleza 2454 6
40 mm Nikołaj Aliawdin 2224 6
41 mf Katarzyna Dwilewicz 2041 6
42 mm Michalina Rudzińska 2133 6
43 kmf Damian Śliwicki 2030 6
44 mf Michał Fiedorek 2067 6
45 I Piotr Stępiński 1971 6
46 k Marcel Kutowski 2093 6
47 mm Alicja Śliwicka 2131 6
48 mf Robert Kula 2129 6
49 kmf Andrzej Krzywda 1974 6
50 mf Dawid Niekraś 2194 6
51 am Aleksandra Malcewska 2348 6
52 kmf Michał Mazurkiewicz 2172 6
53 mf Jakub Chyży 2143 6
54 k Grzegorz Dąbrowski 2056 6
55 I++ Krzysztof Mądrawski 2002 6
56 k Oskar Wołoch 2097 6
57 k Mateusz Górkiewicz 2035 6
58 m Aleksandra Czarniecka 1886 6
59 I++ Tymon Kaźmierowski 1968 6
60 kmf Błażej Grot 1988 6
61 I Mateusz Derejczyk 1813 6
62 mm Anna Kubicka 2139 6
63 I Michał Kopestyński 1472 6
64 I+ Rafał Topoła 1913 6
65 I Maciej Jendrowiak 1893 6
66 kmf Artem Padalka 2041 6
67 kmf Victoriano Sanz Losada (ESP) 1911 6
68 kmf Ewa Barwińska 1915 6
69 mf Wiktoria Sowa 1915 6
70 kmf Tomasz Jankowiak 2015 6
71 am Klaudia Kulon 2271
72 mf Jakub Luberański 2125
73 II+ Jakub Błaszkiewicz 1543
74 mf Serhij Szyłow 2072
75 k Piotr Kołodziejski 2024
76 mm Paweł Piekielny 2156
77 k Łukasz Luba 2068
78 II Kacper Kłys 1749
79 mf Agnieszka Dmochowska 1916
80 I++ Michał Demski 1909
81 am Radosław Jedynak 2216
82 I++ Jan Skrzypiński 1973
83 I+ Kacper Ugorek 1877
84 I++ Bruno Terkiewicz 1844
85 I Szczepan Wilgosz 1772
86 k Andrii Tsiapko 1943
87 I++ Radosław Czachor 1891
88 I+ Wojciech Nagły 1855
89 I++ Karol Michalski 1925
90 I++ Edgar Wesołowski 1828
91 I Marek Lasok 1596
92 II Wiktor Szłod 1591
93 I Matvii Bilochenko 1580
94 k Kamil Kaliszuk 2000
95 II Adam Krzos 2029
96 I Piotr Szpinda 1519
97 I Igor Majcher 1770
98 k Marcin Bernat 1768
99 II Wojciech Jabłoński 1739
100 I Piotr Zahorski 2007
101 II Emilian Trzeciak 1601
345 uczestników
1 am Jolanta Zawadzka 2239 7
2 am Aleksandra Malcewska 2332 7
3 am Klaudia Kulon 2243
4 am Oliwia Kiołbasa 2320
5 mf Honorata Kucharska 2068
6 kmf Wiktoria Śmietańska 1870
7 am Karina Cyfka 2248 6
8 mf Liwia Jarocka 2029 6
9 mf Agnieszka Dmochowska 1882 6
10 mf Maria Malicka 2115
11 I++ Kinga Lajdamik 1532
12 kmf Ewa Barwińska 1919
13 I+ Zuzanna Kamińska 1649 5
14 mf Katarzyna Dwilewicz 2047 5
15 mf Maria Siekańska 2004 5
16 I+ Aleksandra Klincewicz 1653 5
17 I++ Alicja Wojs 1576 5
18 I++ Karolina Figa 1603 5
19 k Agata Dwilewicz 1772 5
20 I++ Tatiana Rybka 1474 5
21 am Monika Soćko 2313
22 kmf Zuzanna Siekańska 1786
23 I Hanna Owczarek 1382
24 I++ Katarzyna Huchwajda 1602
25 I Alicja Gruszecka 1252
26 I+ Kaja Rządkowska 1545 4
27 I++ Blanka Ejsymont 1552 4
28 I Róża Gajec 1403 4
29 I Mirosława Andrzejewska 1425 4
30 I Antonina Skorupa 1227 4
31 I+ Zofia Kulczycka 1420 4
32 I Monika Owczarek 1487
33 I Michalina Popczyńska 1565
34 I+ Małgorzata Miklosz 1496
35 I++ Dorota Nowacka 1581
36 I+ Maja Popczyńska 1477
37 I Agnieszka Kotkowska 1658 3
38 I Lila Rządkowska 1467 3
39 II Elżbieta Błaszkiewicz 1067 3
40 II+ Aleksandra Orłowska 1187 3
41 I Zofia Samol 1189 3
42 II Anna Andrzejewska 1066
43 II Katarzyna Klincewicz 1297 2
44 III Joanna Hudziak-Kubik 1400 0