Partie

Wybrane partie polskich szachistek i szachistów

Poniżej lista zawodników, których partie zostały opublikowane. W nawiasie łączna liczba partii, liczba partii skomentowanych oraz kto dokonał wyboru.
Statystyka: zestawień 357, partii 3441 (w tym 2000 z komentarzami). Listę zestawień wraz z datą publikacji (od ostatnio dodanych) można obejrzeć tutaj.

Arcymistrzowie i arcymistrzynie (81)

Antolak, Julia (10-3, J.Antolak)
Antoniewski, Rafał (10-4, R.Antoniewski)
Bartel, Marta (10-10, P.Jahr)
Bartel, Mateusz (10-9, M.Bartel)
Blehm, Paweł (10-10, P.Jahr)
Bobras, Piotr (10-5, P.Jahr)
Brustman, Agnieszka (10-10, A.Brustman)
Brzózka, Stefan (10-10, P.Jahr)
Bulski, Krzysztof (10-3, K.Bulski)
Cyborowski, Łukasz (10-6, P.Jahr)
Cyfka, Karina (10-5, P.Jahr)
Czarnota, Paweł (10-10, P.Jahr)
Dąbrowska, Krystyna (10-10, P.Jahr)
Dragun, Kamil (10-10, P.Jahr)
Duda, Jan-Krzysztof (10-10, J.Konikowski)
Dworakowska, Joanna (10-4, P.Jahr)
Dziuba, Marcin (10-10, M.Dziuba)
Ereńska-Barlo, Hanna
(10-10, H.Ereńska-Barlo, W.Schmidt)
Gajewski, Grzegorz (10-10, G.Gajewski)
Gdański, Jacek (10-10, P.Jahr)
Grabarczyk, Mirosław (10-2, M.Grabarczyk)
Heberla, Bartłomiej (10-10, P.Jahr)
Jakubiec, Artur (10-7, P.Jahr)
Jakubowski, Krzysztof (10-1, K.Jakubowski)
Janik, Igor (10-0, U.Jahr)
Jaracz, Barbara (10-0, B.Jaracz)
Jaracz, Paweł (10-5, P.Jaracz)
Jarmuła, Łukasz (10-10, Ł.Jarmuła)
Jedynak, Radosław (10-2, U.Jahr)
Kamiński, Marcin (10-10, P.Jahr)
Kanarek, Marcel (10-4, M.Kanarek)
Kempiński, Robert (10-10, P.Jahr)
Klekowski, Maciej (10-10, M.Klekowski)
Konarkowska, Henryka (9-9, P.Jahr)
Krasenkow, Michał (10-10, M.Krasenkow)
Krupa, Monika (10-7, P.Jahr)
Krzysztoń, Jerzy (10-10, P.Jahr)
Krzyżanowski, Marcin (10-3, M.Krzyżanowski)
Kuczyński, Robert (10-10, P.Jahr)
Kuligowski, Adam (10-10, P.Jahr)
Kulon, Klaudia (10-5, U.Jahr)
Leniart, Arkadiusz (10-7, U.Jahr)
Majdan, Joanna (10-6, P.Jahr)
Macieja, Bartłomiej (10-9, B.Macieja)
Marcinkiewicz, Jan (10-10, P.Jahr)
Markowski, Tomasz (10-6, T.Markowski)
Matuszewski, Michał (10-5, P.Jahr)
Michna, Marta (10-3, M.Michna)
Miśta, Aleksander (10-10, A.Miśta)
Mitoń, Kamil (10-10, P.Jahr)
Moranda, Wojciech (10-4, P.Jahr)
Najdorf, Mieczysław (10-10, J.Przewoźnik)
Olszewski, Michał (10-2, P.Jahr)
Pakleza, Zbigniew (10-1, Z.Pakleza)
Pioch, Zygmunt (10-10, P.Jahr)
Piorun, Kacper (10-10, P.Jahr)
Radzikowska-Hołuj, Krystyna (10-10, M.Gnieciak)
Rajlich, Iweta (10-4, P.Jahr)
Rubinstein, Akiba (10-10, J.Konikowski)
Sadzikowski, Daniel (10-10, P.Jahr)
Schmidt, Włodzimierz (10-10, W.Schmidt)
Skonieczna, Barbara (10-2, B.Skonieczna)
Soćko, Bartosz (10-8, B.Soćko)
Soćko, Monika (10-5, M.Soćko)
Stopa, Jacek (10-0, U.Jahr)
Szczepaniak, Alicja (10-0, U.Jahr)
Śliwa, Bogdan (10-10, P.Jahr)
Świercz, Dariusz (10-10, P.Jahr)
Tartakower, Ksawery (10-10, W.Gryciuk)
Tazbir, Marcin (10-3, M.Tazbir)
Toma, Katarzyna (10-0, U.Jahr)
Tomczak, Jacek (10-10, J.Tomczak)
Warakomska, Anna (10-1, P.Jahr)
Warakomski, Tomasz (10-0, T.Warakomski)
Wieczorek, Oskar (10-10, O.Wieczorek)
Wojtaszek, Radosław (10-7, R.Wojtaszek)
Wojtkiewicz, Aleksander (10-10, P.Jahr)
Worek, Joanna (10-0, J.Worek)
Zawadzka, Beata (10-9, B.Zawadzka)
Zawadzka, Jolanta (10-8, P.Jahr)
Zezulkin, Jurij (10-10, P.Jahr)

Mistrzowie i mistrzynie międzynarodowe (123)

Adamski, Andrzej (10-7, A.Adamski, P.Jahr)
Adamski, Jan (10-10, P.Jahr)
Bany, Jerzy (10-7, P.Jahr)
Baranowski, Tadeusz (10-10, T.Baranowski)
Bator, Robert (10-0, U.Jahr)
Bayer, Dorota (10-2, U.Jahr)
Bednarski, Jacek (10-10, P.Jahr)
Bielczyk, Jacek (10-10, J.Bielczyk)
Bieluczyk, Bogdan (10-7, P.Jahr)
Blimke-Dereń, Dalia (10-3, U.Jahr)
Bobula, Mateusz (10-2, U.Jahr)
Borkowski, Franciszek (10-10, P.Jahr)
Brodowski, Piotr (10-0, P.Jahr)
Buczinski, Henryk (10-10, H.Buczinski)
Buś, Mariusz (10-4, M.Buś)
Butkiewicz, Łukasz (10-0, U.Jahr)
Ciemniak, Robert (10-5, P.Jahr)
Czerwoński, Aleksander (10-2, P.Jahr)
Dejkało, Stefan (10-1, U.Jahr)
Dobosz, Henryk (10-10, P.Jahr)
Doda, Zbigniew (10-10, P.Jahr)
Drozdowski, Kacper (10-2, P.Jahr)
Dubiel, Jacek (10-10, J.Dubiel)
Dukaczewski, Piotr (10-10, R.Bernard)
Filipowicz, Andrzej (10-10, A.Filipowicz)
Frydman, Paulin (10-10, U.Jahr)
Gazik, Renata (10-0, U.Jahr)
Grabarczyk, Bogdan (10-5, U.Jahr)
Grąbczewski, Romuald (10-10, P.Jahr)
Gużkowska-Nurkiewicz, Magdalena (10-5, U.Jahr)
Hawełko, Marek (10-8, P.Jahr)
Herman, Róża (10-5, P.Jahr)
Hnydiuk, Aleksander (10-2, U.Jahr)
Jakubowska, Anna (10-0, A.Jakubowska)
Jaśnikowski, Zbigniew (10-5, P.Jahr)
Jaworski, Mirosław (10-10, M.Jaworski)
Jurczyńska, Anna (10-10, P.Jahr)
Kaczorowska, Barbara (10-7, P.Jahr)
Kantane, Anna (10-1, P.Jahr)
Kiedrowicz, Jan (10-0, U.Jahr)
Kika, Dorota (10-9, P.Jahr)
Kiołbasa, Oliwia (10-3, U.Jahr)
Kludacz-Alessandri, Magdalena, (10-0, U.Jahr)
Koc, Władysław (10-6, P.Jahr)
Kojder, Konrad (10-3, P.Jahr)
Kołosowski, Mateusz (10-2, U.Jahr)
Kosakowski, Jakub (10-10, J.Kosakowski)
Kostro, Jerzy (10-10, P.Jahr)
Kostyra, Stanisław (10-10, P.Jahr)
Król, Władysław (10-3, W.Król)
Krysztofiak, Marcin (10-1, U.Jahr)
Kruszyński, Włodzimierz (10-10, P.Jahr)
Krzyżanowski, Antoni (10-10, A.Krzyżanowski)
Księski, Zbigniew (10-8, P.Jahr)
Kuźmicz, Krystian (10-2, U.Jahr)
Leszner, Liliana (10-3, U.Jahr)
Licznerski, Łukasz (10-7, Ł.Licznerski)
Litmanowicz, Mirosława (10-10, P.Jahr)
Lubas, Józef (10-0, J.Lubas)
Lubczyński, Rafał (10-0, P.Jahr)
Łagowski, Patryk (10-2, U.Jahr)
Łuczak, Andrzej (10-2, P.Jahr)
Łukasiewicz, Grzegorz (10-0, U.Jahr)
Maciejewski, Andrzej (10-5, P.Jahr)
Makarczyk, Kazimierz (10-10, P.Jahr)
Marcinkiewicz, Aleksander (10-5, P.Jahr)
Masternak, Grzegorz (10-0, P.Jahr)
Matlak, Jacek (10-4, J.Matlak)
Matlak, Marek (10-10, M.Matlak)
Matras-Clement, Agnieszka (10-5, A.Matras)
Mikrut, Dariusz (10-1, U.Jahr)
Murdzia, Piotr (10-3, P.Murdzia)
Ostrowski, Leszek (10-0, U.Jahr)
Nguyen, Piotr (10-2, P.Nguyen)
Pańczyk, Krzysztof (10-10, K.Pańczyk)
Pędzich, Dominik (10-6, P.Jahr)
Pieniążek, Artur (10-2, A.Pieniążek)
Pilarska, Czesława (10-2, U.Jahr)
Pinkas, Karol (10-10, K.Pinkas)
Piński, Jan (10-6, P.Jahr)
Pisuliński, Jan (10-3, P.Jahr)
Plater, Kazimierz (10-10, P.Jahr)
Pokojowczyk, Jerzy (10-9, J.Pokojowczyk, P.Jahr)
Przewoźnik, Jan (10-10, J.Przewoźnik)
Pytel, Bożena (10-5, P.Jahr)
Pytel, Krzysztof (10-10, P.Jahr)
Rutkowski, Maciej (10-0, P.Jahr)
Sadkiewicz, Joanna (10-10, P.Jahr)
Sapa, Władysław (10-1, U.Jahr)
Sapis, Witalis (10-10, W.Sapis)
Sarwiński, Mirosław (10-4, P.Jahr)
Schinzel, Władysław (10-10, P.Jahr)
Sieciechowicz, Marcin (10-10, M.Sieciechowicz)
Sikora-Giżyńska, Bożena (10-5, P.Jahr)
Skalik, Przemysław (10-1, P.Skalik, P.Jahr)
Skrobek, Ryszard (10-10, P.Jahr)
Stachańczyk, Jacek (10-10, J.Stachańczyk)
Staniszewski, Piotr (10-6, P.Jahr)
Stempin, Paweł (10-8, P.Jahr)
Stryjecki, Marek (10-2, U.Jahr)
Sydor, Andrzej (10-10, P.Jahr)
Sygulski, Artur (10-3, P.Jahr)
Sygulski, Bogusław (10-1, U.Jahr)
Szeląg, Marcin (10-0, U.Jahr)
Szmacińska, Grażyna (10-10, P.Jahr)
Sznapik, Aleksander (10-10, P.Jahr)
Szoen, Dariusz (10-4, P.Jahr)
Szymczak, Zbigniew (10-10, P.Jahr)
Szypulski, Andrzej (10-1, U.Jahr)
Śliwicka, Alicja (10-2, A.Śliwicka)
Świecik, Iwona (10-6, U.Jahr)
Teclaf, Paweł (10-0, U.Jahr)
Tomaszewski, Roman (10-10, P.Jahr)
Typek, Konrad (6-1, P.Jahr)
Urban, Klaudiusz (10-10, P.Jahr)
Węglarz, Leszek (10-4, U.Jahr)
Wiese-Jóźwiak, Małgorzata (10-4, M.Wiese)
Witkowski, Stefan (10-10, P.Jahr)
Wolny, Ryszard (10-9, R.Wolny)
Woźniak, Mariola (10-4, U.Jahr)
Wójtowicz, Anna (10-2, U.Jahr)
Zawadzki, Stanisław (10-0, S.Zawadzki)
Żołnierowicz, Krzysztof (10-10, P.Jahr)

Pozostałe zestawienia (153)

Adamowicz, Katarzyna (10-10, P.Jahr)
Arłamowski, Edward (10-10, P.Jahr)
Autowicz, Zenon (10-2, U.Jahr)
Balcarek, Wiktor (10-5, P.Jahr)
Balcerowski, Witold (10-10, P.Jahr)
Balicki, Cezary (10-2, U.Jahr)
Barczyńska, Joanna (10-0, P.Jahr)
Bargłowski, Filip (10-1, U.Jahr)
Bartel, Michał (10-0, M.Bartel)
Bator, Zbigniew (10-1, U.Jahr)
Baytel, Wanda (10-10, W.Gryciuk)
Bernard, Ryszard (10-10, R.Bernard)
Błaszczak, Czesław (7-2, P.Jahr)
Bogócki, Cezary (10-10, U.Jahr)
Bojczuk, Zygmunt (10-2, U.Jahr)
Borchardt, Adam (10-8, P.Jahr)
Borkowski, Henryk (7-6, P.Jahr)
Bożek, Adam (10-1, U.Jahr)
Branicki, Ignacy (10-10, P.Jahr)
Bronowicki, Mateusz (10-0, M.Bronowicki)
Cichocki, Adam (10-3, P.Jahr)
Ciechocińska-Miećko, Zofia (10-2, P.Jahr)
Ciejka, Tadeusz (10-10, P.Jahr)
Cieśla, Adam (10-9, A.Cieśla)
Cukrowski, Filip (10-1, F.Cukrowski)
Czajka, Zbigniew (10-7, P.Jahr)
Czarnota, Alfred (10-5, P.Jahr)
Czerniakow, Sergiusz (10-4, P.Jahr)
Damański, Franciszek (5-5, P.Jahr)
Dawidów, Jacek (10-1, U.Jahr)
Dobrzyński, Wojciech (10-2, U.Jahr)
Dors, Ryszard (10-10, M.Gnieciak)
Drelinkiewicz, Tadeusz (10-5, P.Jahr)
Dreszer, Jerzy (8-8, P.Jahr)
Drozd, Ryszard (10-8, P.Jahr)
Dzierżak, Radosław (10-10, R.Dzierżak)
Dybowski, Jerzy (10-1, U.Jahr)
Dworakowski, Łukasz (10-1, U.Jahr)
Dworzyński, Roman (10-5, P.Jahr)
Dzięciołowski, Adam (10-10, P.Jahr)
Eberle, Jan (6-4, P.Jahr)
Ehrenfeucht, Wojciech (10-10, P.Jahr)
Flis, Jacek (10-8, J.Flis)
Flis, Paweł (10-10, P.Flis)
Fluder, Stefan (2-2, A.Karaszewski)
Fronczek, Henryk (10-7, P.Jahr)
Gadaliński, Jan (10-10, P.Jahr)
Gawlikowski, Stanisław (10-10, P.Jahr)
Gostyński, Roman (10-10, M.Gnieciak)
Grabowski, Andrzej (10-2, P.Jahr)
Graff, Grzegorz (5-1, P.Jahr)
Gralka, Julian (10-6, P.Jahr)
Gratka, Krzysztof (10-0, U.Jahr)
Gromek, Józef (10-10, P.Jahr)
Gruszka, Danuta (10-1, U.Jahr)
Gryciuk, Wojciech (10-10, W.Gryciuk)
Gunajew, Rafał (10-10, R.Bernard)
Hass, Roman (10-7, P.Jahr)
Jagodziński, Waldemar (10-1, U.Jahr)
Jahr, Ulrich (10-10, U.Jahr)
Jamroz, Zbigniew (10-5, U.Jahr)
Janocha, Wiesław (10-6, U.Jahr)
Jaroch, Paweł (10-9, P.Jaroch)
Jędryczka, Krystian (10-0, K.Jędryczka)
Jurkiewicz, Antoni (9-8, P.Jahr)
Juroszek, Tadeusz (10-1, P.Jahr)
Kłaput, Edward (6-3, U.Jahr)
Knapczyk, Edward (5-1, P.Jahr)
Konikowski, Jerzy (10-10, J.Konikowski)
Kościelak, Antoni (1-1, P.Jahr)
Kot, Jerzy (10-7, J.Kot)
Krasoń, Józef (10-3, U.Jahr)
Kuczyński, Józef (5-1, P.Jahr)
Kujawski, Adam (10-0, U.Jahr)
Kukuła, Paweł (10-2, P.Kukuła)
Kwiecień, Zbigniew (10-10, Z.Kwiecień)
Kwilecki, Andrzej (10-10, P.Jahr)
Lewandowski, Rafał (10-0, R.Lewandowski)
Lewi, Jerzy (10-8, P.Jahr)
Lipski, Tadeusz (10-9, P.Jahr)
Litwińska, Apolonia (6-3, P.Jahr)
Lubas, Bronisława (10-0, J.Lubas)
Łokasto, Anatol (10-2, P.Jahr)
Łubieński, Tadeusz (10-10, J.Przewoźnik)
Litmanowicz, Władysław (10-10, P.Jahr)
Maciejewski, Mirosław (10-0, U.Jahr)
Majtyka, Bożena (10-1, U.Jahr)
Manasterski, Lutosław (10-2, U.Jahr)
Mannke (1935), Manfred (10-2, P.Jahr)
Marciniak, Zdzisław (10-3, U.Jahr)
Marszałek, Rafał (10-10, R.Marszałek)
Mażul, Waldemar (10-1, P.Jahr)
Mickiewicz, Piotr (10-0, U.Jahr)
Motor, Marta (7-7, P.Jahr)
Nowak, Ignacy (10-10, P.Jahr)
Nowicka, Ewa (10-3, U.Jahr)
Nurkiewicz, Maciej (10-0, U.Jahr)
Pałosz, Andrzej (10-1, A.Pałosz)
Panasewicz, Jerzy (5-5, P.Jahr)
Pawlas, Andrzej (1-1, P.Jahr)
Perdek, Mirosław (10-0, U.Jahr)
Piechota, Jan (10-3, U.Jahr)
Pieprzyk, Rudolf (3-3, P.Jahr)
Pietruszewski, Marcin (10-8, M.Pietruszewski)
Półtorak, Eugeniusz (2-2, P.Jahr)
Prekker, Leon (4-1, P.Jahr)
Pyda, Zbigniew (10-2, U.Jahr)
Pytlakowski, Andrzej (10-10, P.Jahr)
Pietrusiak, Bogdan (10-10, P.Jahr)
Przedmojski, Rafał (10-0, R.Przedmojski)
Przepiórka, Dawid (10-10, S.Gawlikowski)
Przewoźnik, Emil (1-1, P.Jahr)
Przysiecki, Kajetan (10-10, K.Przysiecki)
Rak, Tomasz (10-10, T.Rak)
Rakowiecki, Tomasz (10-5, P.Jahr)
Regedziński, Teodor (10-10, P.Jahr)
Robak, Zbigniew (10-1, P.Jahr)
Roszkowski, Józef (10-1, U.Jahr)
Rudzińska, Michalina (10-10, M.Rudzińska)
Sendera, Jarosław (10-2, P.Jahr)
Siwiec, Bartłomiej (10-0, B.Siwiec)
Sobura, Henryk (7-10, P.Jahr)
Sośnicki, Michał (10-2, U.Jahr)
Sojka, Emil (5-3, P.Jahr)
Solecki, Zbigniew (10-7, P.Jahr)
Sternik, Ryszard (10-10, R.Sternik)
Stoppel, Mariusz (10-0, M.Stoppel)
Strzałka, Joanna (10-5, P.Jahr)
Strzelecki, Krzysztof (10-3, P.Jahr)
Strzemkowski, Włodzimierz (10-7, P.Jahr)
Struk, Jerzy (10-5, U.Jahr)
Suder, Ryszard (10-10, R.Suder)
Szapiel, Henryk (10-10, P.Jahr)
Szpotański, Janusz (10-10, P.Jahr)
Szukszta, Janusz (10-10, P.Jahr)
Szyszko-Bohusz, Andrzej (10-10, U.Jahr)
Świć, Waldemar (10-2, U.Jahr)
Tarnowski, Alfred (10-10, P.Jahr)
Toczek, Grzegorz (10-7, G.Toczek)
Tomczak, Rafał (10-1, U.Jahr)
Twardoń, Marian (10-10, M.Twardoń)
Vine, Elżbieta (10-0, U.Jahr)
Wiewióra, Eneasz (10-10, E.Wiewióra)
Winawer, Szymon (10-1, T.Lissowski)
Wiśniewski, Edward (10-0, U.Jahr)
Woda, Jacek (10-1, J.Woda)
Wojciechowski, Antoni (10-10, M.Gnieciak)
Zabierzański, Wojciech (5-0, U.Jahr)
Zboroń, Hanna (10-4, U.Jahr)
Ziembiński, Marian (10-5, U.Jahr)
Zuber, Andrzej (4-4, P.Jahr)
Żółtek, Tadeusz (10-0, T.Żółtek)
Żyła, Janusz (10-2, U.Jahr)

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close