Półfinały Mistrzostw Polski w Szachach na 2022

Półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski w Szachach na 2022

2009 | 2021 | 2022
Jastrzębia Góra, 23 – 30 października 2021 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Krzysztof Skiba, ChessArbiter: mężczyźni | kobiety
Zobacz też: finały Mistrzostw Polski mężczyzn i kobiet (2022)
Mężczyźni
Kobiety
1 am Tomasz Warakomski 2527 7 1 mm Julia Antolak 2325 8
2 mm Igor Janik 2484 7 2 mm Anna Kubicka 2273
3 am Grzegorz Nasuta 2531 7 3 mf Michalina Rudzińska 2209 6
4 mf Miłosz Szpar 2403 4 k Maria Siekańska 1767 6
5 mm Łukasz Licznerski 2400 5 am Anna Warakomska 2269 6
6 mm Piotr Sabuk 2396 6 6 mm Aleksandra Lach 2222
7 mf Igor Kowalski 2359 6 7 mf Honorata Kucharska 2168 5
8 mf Jakub Fus 2374 8 mf Katarzyna Dwilewicz 2111 5
9 mm Jakub Kosakowski 2438 9 kmf Barbara Goraj 2114 5
10 mf Stanisław Żyłka 2338 10 k Weronika Zabrzańska 1892 5
11 mf Marek Zakrzewski 2279 11 kmf Wiktoria Śmietańska 1777 5
12 mm Marcin Sieciechowicz 2388 12 I++ Zuzanna Siekańska 1705 5
13 mf Tymon Czernek 2163 13 mf Emilia Dyląg 2008
14 mf Filip Cukrowski 2373 14 I+ Emilia Sprzęczka 1615
15 mf Michał Fiedorek 2327 15 mf Wiktoria Sowa 2019 4
16 mf Jacek Szwed 2375 16 k+ Klara Szczotka 1893 4
17 I+ Tymon Kaźmierowski 1924 17 I+ Karolina Niedorys 1535 4
18 mf Jakub Seemann 2299 5 18 I++ Zuzanna Gaszka 1695 4
19 mf Adam Kujawski 2239 5 19 I Wiktoria Zapałowska 1303
20 m Maciej Świcarz 2338 5 20 k+ Magdalena Pawicka 1771
21 k Piotr Jankowiak 2032 5 21 k Oliwia Mirowska 1832
22 am Łukasz Jarmuła 2454 22 I++ Julia Kudlak 1683
23 mm Damian Lewtak 2379 23 I++ Maja Ziobrowska 1555 3
24 kmf Sławomir Chojnacki 2170 24 I+ Wiktoria Janikowska 1454 3
25 mf Tymon Ochędzan 2335 25 I Zuzanna Łaszczuk 1242 2
26 am Maciej Klekowski 2499
27 m Piotr Mickiewicz 2331
28 mm Piotr Goluch 2321
29 k++ Jarosław Paprocki 2173
30 I++ Bartłomiej Róg 1991
31 kmf Andrzej Krzywda 2123
32 I++ Paweł Sowiński 2041 4
33 k+ Kacper Jarzębowski 2129 4
34 k Daniel Trybuś 1979 4
35 kmf Aleksander Kumala 2142 4
36 mf Jakub Luberański 2199 4
37 k Janusz Sroka 1964 4
38 k Tomasz Jankowiak 2147 4
39 I Cyprian Mulawa 1973 4
40 k Kazimierz Marszk 1947 4
41 I++ Jan Malek 2029
42 k Szymon Skurniak 2032
43 mf Arkadiusz Bebel 2291
44 k Stanisław Praczukowski 2082
45 I++ Flawian Krawczyk 2070
46 k Rafał Dalkowski 2203
47 I Adam Zielonka 1777
48 mf Michał Wiśniewski 2161
49 I++ Krzysztof Rozumek 1839
50 I Rafał Topoła 1961
51 I+ Maciej Gajdzica 1935 3
52 I++ Jarosław Hemmerling 1930 3
53 mf Jerzy Kot 1841 3
54 I Alan Bogusz 1712
55 I+ Leonard Marciniak 1752
56 I Artur Grządka 1697 2
57 mm Aleksander Hnydiuk (*) 2406 2
(*) A.Hnydiuk wycofał się po IV rundzie.
Decyzją PZSzach Ł.Licznerski, P.Sabuk i M.Rudzińska zostali również zakwalifikowani do finałów IMP 2022.