Tag: Uczestniczki DME

Barbara Jaracz

  Barbara Jaracz ur. 8 czerwca 1977 w Gubinie (z domu Grabarska) arcymistrzyni (2007) Zobacz: wybrane partie Barbary Jaracz Osiągnięcia szachowe: Reprezentantka Polski w turniejach drużynowych: Drużynowe Mistrzostwa Europy (2 razy, 1 medal) Pula 1997 – II szach. (5½/7), brązowy medal za wynik indywidualny Batumi 1999 – III szach. (2/5) Indywidualne Mistrzostwa Polski kobiet (10 […]

Mariola Woźniak

  Mariola Woźniak ur. 17 marca 1998 mistrzyni międzynarodowa (2015) Osiągnięcia szachowe: Reprezentantka Polski w turniejach drużynowych: Olimpiady szachowe (1 raz, 1 medal) Baku 2016 – V szach. (6/6), srebrny medal wspólnie z drużyną Drużynowe Mistrzostwa Europy (1 raz) Warszawa 2013 – IV szach. (2/5), w zespole Polska II Drużynowe Mistrzostwa Europy juniorek U18 (2 […]

Joanna Worek

  Joanna Worek ur. 23 stycznia 1986 w Pszczynie arcymistrzyni (2013) od 2016 obywatelka Czech Osiągnięcia szachowe: Reprezentantka Polski w turniejach drużynowych: Olimpiady szachowe (1 raz) Stambuł 2012 – V szach. (0/1) Drużynowe Mistrzostwa Europy (1 raz) Warszawa 2013 – I szach. (4½/9), w zespole Polska III Indywidualne Mistrzostwa Polski kobiet (7 finałów w latach […]

Beata Zawadzka

  Beata Zawadzka ur. 26 czerwca 1986 w Warszawie (z domu Kądziołka) arcymistrzyni (2006) Osiągnięcia szachowe: Reprezentantka Polski w turniejach drużynowych: Olimpiady szachowe (2 razy, 1 medal) Bled 2002 – IV szach. (1½/4), brązowy medal wspólnie z drużyną Chanty-Mansyjsk 2010 – V szach. (1½/3) Drużynowe Mistrzostwa Europy (1 raz) Warszawa 2013 – II szach. (1½/4), […]

Joanna Dworakowska

  Joanna Dworakowska ur. 21 października 1978 w Warszawie arcymistrzyni (1997) mistrz międzynarodowy (2001) Osiągnięcia szachowe: Reprezentantka Polski w turniejach drużynowych: Olimpiady szachowe (6 razy, 1 medal) Erywań 1996 – III szach. (6/13) Elista 1998 – II szach. (6/10) Stambuł 2000 – III szach. (8/12) Bled 2002 – II szach. (8/12), brązowy medal wspólnie z […]

Iweta Rajlich

  Iweta Rajlich ur. 16 marca 1981 w Warszawie (z domu Radziewicz) arcymistrzyni (1998) mistrz międzynarodowy (2002) Osiągnięcia szachowe: Reprezentantka Polski w turniejach drużynowych: Olimpiady szachowe (7 razy, 1 medal) Elista 1998 – III szach. (4/8) Stambuł 2000 – II szach. (6½/12) Bled 2002 – I szach. (8/13), brązowy medal wspólnie z drużyną Calviá 2004 […]

Klaudia Kulon

  Klaudia Kulon ur. 13 marca 1992 w Koszalinie arcymistrzyni (2014) Osiągnięcia szachowe: Reprezentantka Polski w turniejach drużynowych: Olimpiady szachowe (3 razy, 2 medale) Tromsø 2014 – V szach. (3½/6) Baku 2016 – IV szach. (9/11), dwa medale: srebrny wspólnie z drużyną, brązowy za wynik indywidualny Batumi 2018 – IV szach. (5/9) Drużynowe Mistrzostwa Świata […]

Karina Szczepkowska

  Karina Szczepkowska ur. 28 października 1987 w Rybniku arcymistrzyni (2010) mistrz międzynarodowy (2016) występowała również pod nazwiskiem Szczepkowska-Horowska Osiągnięcia szachowe: Reprezentantka Polski w turniejach drużynowych: Olimpiady szachowe (4 razy, 2 medale) Stambuł 2012 – IV szach. (6/10) Tromsø 2014 – III szach. (5½/9) Baku 2016 – III szach. (6½/8), dwa medale: srebrny wspólnie z […]

Jolanta Zawadzka

  Jolanta Zawadzka ur. 8 lutego 1987 we Wrocławiu arcymistrzyni (2005) http://www.zawadzka.eu/ Osiągnięcia szachowe: Reprezentantka Polski w turniejach drużynowych: Olimpiady szachowe (7 razy, 2 medale) Turyn 2006 – II szach. (4½/9) Drezno 2008 – III szach. (6/10) Chanty-Mansyjsk 2010 – II szach. (5½/10) Stambuł 2012 – III szach. (9/11), srebrny medal za wynik indywidualny Tromsø […]

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close