Włodzimierz Schmidt – 28 finałów IMP (1962-1995) www.szachypolskie.pl/wlodzimierz-schmidt
 1 Poznań 1962 – III m. (9½/15)      Podsumowanie
 brązowy medal (1) 
  medale15(7-2-6)
11S.Gawlikowski – W.Schmidtremis0,50,51 finały28
22W.Schmidt – B.Pietrusiakremis0,512 punkty26760,8%
33W.Balcerowski – W.Schmidtremis0,51,53 partie439
44W.Schmidt – H.Fabianremis0,524 
55Z.Gabryś – W.Schmidt0 – 1135 punkty
66W.Schmidt – R.Drozd1 – 0146 – białymi14654,7%
77J.Gromek – W.Schmidt1 – 0047 – czarnymi12145,3%
88W.Schmidt – E.Kłaput0 – 1048 partie
99Z.Cylwik – W.Schmidt0 – 1159 – wygrane13230,1%
1010B.Śliwa – W.Schmidt0 – 11610 – remisy27061,5%
1111W.Schmidt – S.Brzózka1 – 01711 – przegrane378,4%
1212A.Filipowicz – W.Schmidt0 – 11812 
1313W.Schmidt – A.Tarnowskiremis0,58,513 punkty (białymi)14666,1%
1414Z.Doda – W.Schmidtremis0,5914 partie (białymi)221
1515 W.Schmidt – R.Grąbczewskiremis0,59,51563% – wygrane8839,8%
– remisy11652,5%
 2 Rzeszów 1966 – X m. (7/15)      – przegrane177,7%
 10. miejsce 
  punkty (czarnymi)12155,5%
161W.Schmidt – S.Witkowski0 – 1001 partie (czarnymi)218
172J.Gromek – W.Schmidt0 – 1112 – wygrane4420,2%
183W.Schmidt – W.Balcerowskiremis0,51,53 – remisy15470,6%
194S.Brzózka – W.Schmidtremis0,524 – przegrane209,2%
205W.Schmidt – R.Grąbczewskiremis0,52,55 
216J.Lewi – W.Schmidt0 – 113,56 Przeciwnicy
227W.Schmidt – J.Kostroremis0,547 
238A.Filipowicz – W.Schmidtremis0,54,58 1A.Sznapik12,52550%
249W.Schmidt – T.Żółtekremis0,559 2J.Adamski9,51853%
2510M.Ziembiński – W.Schmidtremis0,55,510 3M.Matlak6,51254%
2611W.Schmidt – A.Sydor1 – 016,511 4K.Pytel6,51159%
2712J.Adamski – W.Schmidt1 – 006,512 5A.Sydor5,51150%
2813W.Schmidt – J.Łachut0 – 106,513 6P.Stempin61060%
2914A.Tarnowski – W.Schmidtremis0,5714 7R.Kuczyński4,51045%
3015 W.Schmidt – B.Pietrusiak0 – 1071547% 8J.Bednarski6967%
9Z.Jaśnikowski5,5961%
 3 Szczecin 1967 – III m. (9½/15)      10Z.Doda5956%
 brązowy medal (2) 11A.Filipowicz4,5950%
  12B.Pietrusiak5,5869%
311B.Pietrusiak – W.Schmidt0 – 1111 13J.Kostro4,5856%
322W.Schmidt – J.Gromek1 – 0122 14R.Grąbczewski4850%
333W.Paczuski – W.Schmidtremis0,52,53 15W.Dobrzyński5,5779%
344W.Schmidt – M.Nowackiremis0,534 16K.Pinkas5771%
355W.Balcerowski – W.Schmidtremis0,53,55 17I.Nowak4,5764%
366W.Schmidt – R.Grąbczewskiremis0,546 18J.Pokojowczyk4,5764%
377H.Śliwiński – W.Schmidtremis0,54,57 19W.Balcerowski4,5675%
388W.Schmidt – W.Dobrzyński1 – 015,58 20J.Bielczyk4667%
399J.Bednarski – W.Schmidt0 – 116,59 21M.Hawełko4667%
4010W.Schmidt – S.Witkowski1 – 017,510 22R.Bernard3,5658%
4111B.Śliwa – W.Schmidt1 – 007,511 23W.Kruszyński3,5658%
4212W.Schmidt – A.Sydorremis0,5812 24A.Maciejewski3650%
4313J.Adamski – W.Schmidtremis0,58,513 25S.Witkowski3,5570%
4414A.Filipowicz – W.Schmidtremis0,5914 26J.Gdański3560%
4515 W.Schmidt – Z.Dodaremis0,59,51563% 27K.Pańczyk3560%
28W.Schinzel3560%
 4 Łódź 1968 – III m. (9½/15)      29D.Pędzich2,5550%
 brązowy medal (3) 30J.Przewoźnik2,5550%
  31K.Urban2,5550%
461J.Lewi – W.Schmidtremis0,50,51 32P.Staniszewski2,5550%
472W.Schmidt – A.Sydorremis0,512 33Z.Księski2,5550%
483Z.Jamroz – W.Schmidtremis0,51,53 34R.Drozd44100%
494W.Schmidt – W.Matkowski1 – 012,54 35A.Adamski3475%
505J.Bednarski – W.Schmidtremis0,535 36A.Czerwoński3475%
516W.Schmidt – J.Kostroremis0,53,56 37L.Manasterski3475%
527J.Adamski – W.Schmidtremis0,547 38T.Żółtek3475%
538W.Schmidt – A.Filipowiczremis0,54,58 39Z.Szymczak3475%
549R.Marszałek – W.Schmidtremis0,559 40A.Kuligowski2,5463%
5510W.Schmidt – R.Bernardremis0,55,510 41J.Bany2,5463%
5611H.Śliwiński – W.Schmidt0 – 116,511 42J.Gromek2,5463%
5712W.Schmidt – T.Żółtek1 – 017,512 43R.Tomaszewski2,5463%
5813K.Pytel – W.Schmidtremis0,5813 44R.Skrobek2450%
5914R.Grąbczewski – W.Schmidtremis0,58,514 45K.Żołnierowicz2,5383%
6015 W.Schmidt – S.Witkowski1 – 019,51563% 46P.Jaracz2,5383%
47R.Gąsiorowski2,5383%
 5 Lublin 1969 – IV m. (9½/15)      48B.Śliwa2367%
 4. miejsce 49F.Borkowski2367%
  50M.Grabarczyk2367%
611W.Schmidt – J.Adamskiremis0,50,51 51M.Ziembiński2367%
622J.Szukszta – W.Schmidt0 – 111,52 52R.Marszałek2367%
633W.Schmidt – W.Matkowskiremis0,523 53A.Wojtkiewicz1,5350%
644B.Serwiński – W.Schmidt0 – 1134 54J.Lewi1,5350%
655W.Schmidt – R.Gąsiorowski1 – 0145 55P.Skalik1,5350%
666K.Pytel – W.Schmidtremis0,54,56 56S.Dejkało1,5350%
677W.Schmidt – J.Lewi0 – 104,57 57T.Markowski1,5350%
688L.Manasterski – W.Schmidt0 – 115,58 58B.Serwiński22100%
699W.Schmidt – J.Kostroremis0,569 59J.Kubień22100%
7010C.Jędrzejek – W.Schmidtremis0,56,510 60A.Cichocki1,5275%
7111W.Schmidt – J.Kwaśniewski1 – 017,511 61B.Grabarczyk1,5275%
7212W.Dobrzyński – W.Schmidtremis0,5812 62F.Prochownik1,5275%
7313W.Schmidt – R.Grąbczewskiremis0,58,513 63H.Dobosz1,5275%
7414W.Schmidt – A.Sydorremis0,5914 64H.Śliwiński1,5275%
7515 J.Bednarski – W.Schmidtremis0,59,51563% 65J.Flis1,5275%
66L.Węglarz1,5275%
 6 Piotrków Tryb. 1970 – III m. (9/15)      67M.Kamiński1,5275%
 brązowy medal (4) 68S.Brzózka1,5275%
  69T.Lipski1,5275%
761R.Grąbczewski – W.Schmidtremis0,50,51 70W.Matkowski1,5275%
772W.Schmidt – W.Balcerowski1 – 011,52 71W.Świć1,5275%
783S.Witkowski – W.Schmidtremis0,523 72Z.Pioch1,5275%
794W.Schmidt – R.Gąsiorowski1 – 0134 73A.Sygulski1250%
805J.Adamski – W.Schmidtremis0,53,55 74A.Tarnowski1250%
816W.Schmidt – J.Bednarski1 – 014,56 75B.Macieja1250%
827J.Gromek – W.Schmidtremis0,557 76W.Sapis1250%
838W.Schmidt – K.Pytelremis0,55,58 77J.Woda0,5225%
849A.Filipowicz – W.Schmidt1 – 005,59 78R.Kempiński0,5225%
8510W.Schmidt – J.Kostroremis0,5610 79A.Maniocha11100%
8611A.Sznapik – W.Schmidtremis0,56,511 80E.Polański11100%
8712B.Pietrusiak – W.Schmidtremis0,5712 81E.Szolkowski11100%
8813W.Schmidt – F.Prochownikremis0,57,513 82H.Fronczek11100%
8914A.Sydor – W.Schmidtremis0,5814 83J.Kiedrowicz11100%
9015 W.Schmidt – Z.Doda+ / –191560% 84J.Kwaśniewski11100%
85J.Szukszta11100%
 7 Poznań 1971 – I m. (11½/17)      86M.Maciejewski11100%
 złoty medal (1) 87R.Ciemniak11100%
  88T.Łubieński11100%
911W.Schmidt – K.Pytelremis0,50,51 89T.Rakowiecki11100%
922L.Manasterski – W.Schmidt0 – 111,52 90Z.Autowicz11100%
933W.Schmidt – W.Dobrzyński1 – 012,53 91Z.Cylwik11100%
944R.Bernard – W.Schmidtremis0,534 92Z.Gabryś11100%
955W.Schmidt – J.Kostroremis0,53,55 93Z.Hurnik11100%
966M.Ziembiński – W.Schmidtremis0,546 94Z.Pyda11100%
977W.Schmidt – A.Filipowiczremis0,54,57 95Z.Sęk11100%
988J.Bednarski – W.Schmidtremis0,558 96A.Dzięciołowski0,5150%
999W.Schmidt – W.Balcerowski1 – 0169 97A.Jakubiec0,5150%
10010R.Grąbczewski – W.Schmidtremis0,56,510 98A.Kujawski0,5150%
10111W.Schmidt – B.Pietrusiak1 – 017,511 99C.Balicki0,5150%
10212A.Sznapik – W.Schmidtremis0,5812 100C.Jędrzejek0,5150%
10313W.Schmidt – W.Pojedziniecremis0,58,513 101D.Barwiński0,5150%
10414W.Schmidt – J.Pokojowczyk1 – 019,514 102D.Szopka0,5150%
10515Z.Doda – W.Schmidtremis0,51015 103H.Fabian0,5150%
10616W.Schmidt – Z.Autowicz1 – 011116 104H.Petryk0,5150%
10717 I.Nowak – W.Schmidtremis0,511,51768% 105H.Seifert0,5150%
106J.Gralka0,5150%
 8 Wrocław 1972 – IV m. (10½/17)      107K.Strzelecki0,5150%
 4. miejsce 108M.Fijałkowski0,5150%
  109M.Kempys0,5150%
1081J.Bednarski – W.Schmidtremis0,50,51 110M.Nowacki0,5150%
1092W.Schmidt – B.Śliwa1 – 011,52 111M.Sarwiński0,5150%
1103A.Filipowicz – W.Schmidtremis0,523 112M.Twardoń0,5150%
1114W.Schmidt – B.Pietrusiakremis0,52,54 113P.Murdzia0,5150%
1125A.Sznapik – W.Schmidt1 – 002,55 114S.Gawlikowski0,5150%
1136W.Schmidt – J.Adamski1 – 013,56 115T.Giżyński0,5150%
1147R.Marszałek – W.Schmidtremis0,547 116T.Juroszek0,5150%
1158W.Schmidt – B.Serwiński1 – 0158 117W.Łuczynowicz0,5150%
1169W.Balcerowski – W.Schmidt0 – 1169 118W.Paczuski0,5150%
11710W.Schmidt – A.Sydor0 – 10610 119W.Pojedziniec0,5150%
11811W.Dobrzyński – W.Schmidtremis0,56,511 120Z.Jamroz0,5150%
11912W.Schmidt – R.Grąbczewskiremis0,5712 121B.Soćko010%
12013J.Kostro – W.Schmidt0 – 11813 122E.Kłaput010%
12114W.Schmidt – R.Gąsiorowskiremis0,58,514 123J.Łachut010%
12215Z.Doda – W.Schmidtremis0,5915 124J.Siekański010%
12316K.Pytel – W.Schmidtremis0,59,516 125M.Oliwa010%
12417 W.Schmidt – I.Nowak1 – 0110,51762% 126P.Przybylski010%
 9 Gdynia 1973 – IV m. (10½/17)      
 4. miejsce 
  
1251A.Maciejewski – W.Schmidtremis0,50,51 
1262B.Pietrusiak – W.Schmidt0 – 111,52 
1273W.Schmidt – Z.Dodaremis0,523 
1284T.Żółtek – W.Schmidtremis0,52,54 
1295W.Schmidt – A.Filipowiczremis0,535 
1306A.Sydor – W.Schmidtremis0,53,56 
1317W.Schmidt – J.Bednarskiremis0,547 
1328A.Sznapik – W.Schmidt0 – 1158 
1339W.Schmidt – W.Schinzelremis0,55,59 
13410K.Pytel – W.Schmidtremis0,5610 
13511W.Schmidt – J.Kostroremis0,56,511 
13612L.Manasterski – W.Schmidtremis0,5712 
13713W.Schmidt – K.Pinkas1 – 01813 
13814W.Kruszyński – W.Schmidtremis0,58,514 
13915W.Schmidt – R.Marszałek1 – 019,515 
14016Z.Pioch – W.Schmidtremis0,51016 
14117 W.Schmidt – J.Adamskiremis0,510,51762% 
 10 Zielona Góra 1974 – I m. (13/17)      
 złoty medal (2) 
  
1421W.Kruszyński – W.Schmidt0 – 1111 
1432W.Schmidt – R.Drozd1 – 0122 
1443Z.Doda – W.Schmidtremis0,52,53 
1454W.Schinzel – W.Schmidtremis0,534 
1465W.Schmidt – F.Prochownik1 – 0145 
1476A.Filipowicz – W.Schmidtremis0,54,56 
1487W.Schmidt – T.Żółtek1 – 015,57 
1498Z.Pioch – W.Schmidt0 – 116,58 
1509W.Schmidt – Z.Szymczak1 – 017,59 
15110K.Pytel – W.Schmidtremis0,5810 
15211W.Schmidt – B.Pietrusiak1 – 01911 
15312A.Maciejewski – W.Schmidtremis0,59,512 
15413W.Schmidt – T.Łubieński1 – 0110,513 
15514J.Pokojowczyk – W.Schmidt0 – 1111,514 
15615W.Schmidt – A.Sznapikremis0,51215 
15716J.Kostro – W.Schmidtremis0,512,516 
15817 W.Schmidt – J.Adamskiremis0,5131776% 
 11 Poznań 1975 – I m. (10/13) [system szwajcarski]    
 złoty medal (3) 
  
1591W.Schmidt – Z.Hurnik1 – 0111 
1602W.Łuczynowicz – W.Schmidtremis0,51,52 
1613W.Schmidt – E.Szolkowski1 – 012,53 
1624A.Maniocha – W.Schmidt0 – 113,54 
1635W.Schmidt – J.Bielczykremis0,545 
1646W.Schmidt – J.Bednarskiremis0,54,56 
1657R.Drozd – W.Schmidt0 – 115,57 
1668J.Adamski – W.Schmidtremis0,568 
1679W.Schmidt – I.Nowak1 – 0179 
16810R.Bernard – W.Schmidtremis0,57,510 
16911W.Schmidt – H.Fronczek1 – 018,511 
17012W.Schmidt – A.Maciejewski1 – 019,512 
17113 A.Dzięciołowski – W.Schmidtremis0,5101377% 
 12 Bydgoszcz 1976 – III m. (9/13) [system szwajcarski]    
 brązowy medal (5) 
  
1721W.Schmidt – Z.Sęk1 – 0111 
1732K.Pinkas – W.Schmidtremis0,51,52 
1743W.Schmidt – E.Polański1 – 012,53 
1754J.Pokojowczyk – W.Schmidt1 – 002,54 
1765M.Ziembiński – W.Schmidt0 – 113,55 
1776W.Schmidt – A.Adamski1 – 014,56 
1787W.Schmidt – A.Sznapik1 – 015,57 
1798R.Bernard – W.Schmidtremis0,568 
1809W.Schmidt – J.Adamskiremis0,56,59 
18110W.Schinzel – W.Schmidt0 – 117,510 
18211W.Schmidt – K.Pytelremis0,5811 
18312H.Dobosz – W.Schmidtremis0,58,512 
18413 W.Schmidt – L.Manasterskiremis0,591369% 
 13 Piotrków Tryb. 1977 – II m. (9/13) [system szwajcarski]   
 srebrny medal (1) 
  
1851J.Kubień – W.Schmidt0 – 1111 
1862W.Schmidt – K.Pinkas1 – 0122 
1873R.Bernard – W.Schmidt0 – 1133 
1884W.Schmidt – A.Adamskiremis0,53,54 
1895R.Skrobek – W.Schmidtremis0,545 
1906W.Schmidt – K.Pytel1 – 0156 
1917W.Schmidt – J.Bednarski1 – 0167 
1928Z.Doda – W.Schmidtremis0,56,58 
1939J.Bielczyk – W.Schmidtremis0,579 
19410W.Schmidt – A.Sydorremis0,57,510 
19511A.Sznapik – W.Schmidt1 – 007,511 
19612W.Schmidt – J.Adamskiremis0,5812 
19713 H.Dobosz – W.Schmidt0 – 1191369% 
 14 Kraków 1978 – III m. (10/17)      
 brązowy medal (6) 
  
1981W.Schmidt – K.Pytel1 – 0111 
1992T.Lipski – W.Schmidt0 – 1122 
2003W.Schmidt – K.Pinkasremis0,52,53 
2014J.Gralka – W.Schmidtremis0,534 
2025W.Schmidt – W.Świćremis0,53,55 
2036J.Adamski – W.Schmidtremis0,546 
2047W.Schmidt – Z.Dodaremis0,54,57 
2058A.Kuligowski – W.Schmidtremis0,558 
2069W.Schmidt – A.Adamskiremis0,55,59 
20710W.Schmidt – J.Pokojowczykremis0,5610 
20811W.Kruszyński – W.Schmidtremis0,56,511 
20912W.Schmidt – W.Dobrzyński1 – 017,512 
21013A.Sydor – W.Schmidtremis0,5813 
21114W.Schmidt – A.Sznapikremis0,58,513 
21215J.Bielczyk – W.Schmidtremis0,5913 
21316W.Schmidt – S.Witkowski1 – 011013 
21417 R.Skrobek – W.Schmidt1 – 00101377% 
 15 Tarnów 1979 – XVIII m. (7½/13) [system szwajcarski]   
 18. miejsce 
  
2151W.Schmidt – W.Dobrzyński1 – 0111 
2162W.Kruszyński – W.Schmidtremis0,51,52 
2173D.Barwiński – W.Schmidtremis0,523 
2184W.Schmidt – P.Przybylski0 – 1024 
2195W.Schmidt – H.Petrykremis0,52,55 
2206Z.Księski – W.Schmidtremis0,536 
2217P.Stempin – W.Schmidtremis0,53,57 
2228W.Schmidt – J.Kubień1 – 014,58 
2239I.Nowak – W.Schmidtremis0,559 
22410W.Schmidt – R.Drozd1 – 01610 
22511W.Schmidt – R.Tomaszewskiremis0,56,511 
22612W.Schmidt – M.Fijałkowski remis0,5712 
22713 T.Lipski – W.Schmidtremis0,57,51358% 
 16 Łódź 1980 – II m. (10/16)      
 srebrny medal (2) 
  
2281W.Schmidt – A.Adamski1 – 0111 
2292K.Pytel – W.Schmidtremis0,51,52 
2303W.Schmidt – Z.Księskiremis0,523 
2314J.Adamski – W.Schmidtremis0,52,54 
 5 W.Schmidt – A.Filipowicz1 – 0 
2326J.Pokojowczyk – W.Schmidt0 – 113,55 
2337W.Schmidt – A.Sznapikremis0,546 
2348R.Skrobek – W.Schmidt0 – 1157 
2359W.Schmidt – A.Maciejewskiremis0,55,58 
23610J.Przewoźnik – W.Schmidt1 – 005,59 
23711W.Schmidt – R.Tomaszewski1 – 016,510 
23812W.Schinzel – W.Schmidtremis0,5711 
23913W.Schmidt – J.Bielczykremis0,57,512 
24014W.Kruszyński – W.Schmidtremis0,5813 
24115W.Schmidt – Z.Jaśnikowski1 – 01914 
24216W.Schmidt – A.Kuligowskiremis0,59,515 
24317A.Sydor – W.Schmidtremis0,5101663% 
  
 A.Filipowicz wycofał się po 8. rundzie, a jego wyniki zostały anulowane.  
   Partia W.Schmidt – A.Filipowicz nie jest liczona do zestawienia.  
 17 Warszawa 1981 – I-II m. (10/15), dogrywka: Warszawa 1981 – I m. (3/5) 
 złoty medal (4) 
  
2441W.Schmidt – M.Hawełko1 – 0111 
2452Z.Jaśnikowski – W.Schmidtremis0,51,52 
2463W.Schmidt – J.Adamski1 – 012,53 
2474I.Nowak – W.Schmidtremis0,534 
2485W.Schmidt – J.Bielczyk1 – 0145 
2496W.Schinzel – W.Schmidtremis0,54,56 
2507W.Schmidt – K.Pańczykremis0,557 
2518Z.Księski – W.Schmidtremis0,55,58 
2529W.Schmidt – J.Pokojowczykremis0,569 
25310W.Schmidt – P.Stempinremis0,56,510 
25411A.Sznapik – W.Schmidtremis0,5711 
25512W.Schmidt – J.Przewoźnik1 – 01812 
25613T.Rakowiecki – W.Schmidt0 – 11913 
25714W.Schmidt – A.Kuligowskiremis0,59,514 
25815W.Kruszyński – W.Schmidtremis0,5101567% 
  
2591W.Schmidt – A.Sznapikremis0,50,51 
2602A.Sznapik – W.Schmidtremis0,512 
2613W.Schmidt – A.Sznapik1 – 0123 
2624A.Sznapik – W.Schmidtremis0,52,54 
2635 W.Schmidt – A.Sznapikremis0,53560% 
 18 Piotrków Tryb. 1983 – V m. (9/15)      
 5. miejsce 
  
2641M.Sarwiński – W.Schmidtremis0,50,51 
2652F.Borkowski – W.Schmidt0 – 111,52 
2663W.Schmidt – P.Staniszewskiremis0,523 
2674Z.Księski – W.Schmidtremis0,52,54 
2685W.Schmidt – J.Kiedrowicz1 – 013,55 
2696R.Bernard – W.Schmidtremis0,546 
2707W.Schmidt – J.Adamskiremis0,54,57 
2718P.Stempin – W.Schmidtremis0,558 
2729W.Schmidt – J.Flisremis0,55,59 
27310A.Sznapik – W.Schmidt0 – 116,510 
27411W.Schmidt – J.Bielczyk1 – 017,511 
27512W.Dobrzyński – W.Schmidtremis0,5812 
27613W.Schmidt – A.Sygulskiremis0,58,513 
27714Z.Szymczak – W.Schmidtremis0,5914 
27815 W.Schmidt – K.Pinkas0 – 1091560% 
 19 Poznań 1984 – VI m. (8½/15)      
 6. miejsce 
  
2791W.Schmidt – Z.Księskiremis0,50,51 
2802J.Adamski – W.Schmidtremis0,512 
2813W.Schmidt – P.Stempinremis0,51,53 
2824A.Sydor – W.Schmidtremis0,524 
2835W.Schmidt – J.Flis1 – 0135 
2846J.Bany – W.Schmidtremis0,53,56 
2857W.Schmidt – K.Żołnierowicz1 – 014,57 
2868Z.Szymczak – W.Schmidtremis0,558 
2879W.Schmidt – P.Staniszewskiremis0,55,59 
28810I.Nowak – W.Schmidtremis0,5610 
28911W.Schmidt – W.Świć1 – 01711 
29012C.Balicki – W.Schmidtremis0,57,512 
29113W.Schmidt – A.Sznapik0 – 107,513 
29214W.Schmidt – J.Pokojowczykremis0,5814 
29315 S.Dejkało – W.Schmidtremis0,58,51557% 
 20 Wrocław 1987 – IX m. (9½/18)      
 9. miejsce 
  
2941W.Schmidt – R.Skrobekremis0,50,51 
2952A.Kuligowski – W.Schmidt0 – 111,52 
 3 pauza 
2964W.Schmidt – S.Dejkałoremis0,523 
2975A.Sznapik – W.Schmidtremis0,52,54 
2986W.Schmidt – K.Pinkas1 – 013,55 
2997J.Przewoźnik – W.Schmidtremis0,546 
3008W.Schmidt – M.Maciejewski1 – 0157 
3019A.Sygulski – W.Schmidtremis0,55,58 
30210W.Schmidt – T.Juroszekremis0,569 
30311M.Hawełko – W.Schmidt1 – 00610 
30412W.Schmidt – P.Staniszewskiremis0,56,511 
30513R.Kuczyński – W.Schmidtremis0,5712 
30614W.Schmidt – K.Pańczykremis0,57,513 
30715M.Matlak – W.Schmidtremis0,5814 
30816W.Schmidt – J.Adamskiremis0,58,515 
30917R.Tomaszewski – W.Schmidt1 – 008,516 
31018W.Schmidt – P.Stempinremis0,5917 
31119 J.Bany – W.Schmidtremis0,59,51853% 
 21 Lublin 1988 – I-IV m. (10/15), dogrywka: Słupsk 1988 – I m. (4/6)  
 złoty medal (5) 
  
3121W.Schmidt – R.Tomaszewski1 – 0111 
3132F.Borkowski – W.Schmidtremis0,51,52 
3143W.Schmidt – P.Staniszewskiremis0,523 
3154M.Matlak – W.Schmidtremis0,52,54 
3165W.Schmidt – M.Twardońremis0,535 
3176M.Hawełko – W.Schmidtremis0,53,56 
3187W.Schmidt – P.Stempin1 – 014,57 
3198A.Kujawski – W.Schmidtremis0,558 
3209W.Schmidt – A.Czerwoński1 – 0169 
32110J.Bany – W.Schmidtremis0,56,510 
32211W.Schmidt – A.Sznapikremis0,5711 
32312W.Schmidt – R.Kuczyński1 – 01812 
32413K.Pańczyk – W.Schmidtremis0,58,513 
32514W.Schmidt – Z.Jaśnikowski1 – 019,514 
32615D.Szopka – W.Schmidtremis0,5101567% 
  
3271R.Kuczyński – W.Schmidtremis0,50,51 
3282A.Sznapik – W.Schmidt1 – 000,52 
3293W.Schmidt – M.Hawełko1 – 011,53 
3304W.Schmidt – R.Kuczyńskiremis0,524 
3315W.Schmidt – A.Sznapik1 – 0135 
3326 M.Hawełko – W.Schmidt0 – 114667% 
 22 Słupsk 1989 – VI m. (8/15)      
 6. miejsce 
  
3331W.Schmidt – R.Kuczyński0 – 1001 
3342W.Sapis – W.Schmidtremis0,50,52 
3353W.Schmidt – P.Stempinremis0,513 
3364J.Woda – W.Schmidt1 – 0014 
3375W.Schmidt – F.Borkowskiremis0,51,55 
3386K.Żołnierowicz – W.Schmidt0 – 112,56 
3397W.Schmidt – Z.Szymczak1 – 013,57 
3408A.Wojtkiewicz – W.Schmidtremis0,548 
3419W.Schmidt – J.Adamskiremis0,54,59 
34210M.Hawełko – W.Schmidtremis0,5510 
34311W.Schmidt – Z.Jaśnikowskiremis0,55,511 
34412W.Schmidt – J.Siekański0 – 105,512 
34513A.Sznapik – W.Schmidt0 – 116,513 
34614W.Schmidt – M.Matlakremis0,5714 
34715 A.Cichocki – W.Schmidt0 – 1181553% 
 23 Warszawa 1990 – I-III m. (9½/15), dogrywka: Warszawa 1990 – I m. (2½/4)
 złoty medal (6) 
  
3481S.Dejkało – W.Schmidtremis0,50,51 
3492K.Strzelecki – W.Schmidtremis0,512 
3503W.Schmidt – J.Gdański1 – 0123 
3514K.Żołnierowicz – W.Schmidtremis0,52,54 
3525W.Schmidt – J.Bany1 – 013,55 
3536D.Pędzich – W.Schmidtremis0,546 
3547W.Schmidt – A.Cichockiremis0,54,57 
3558Z.Pyda – W.Schmidt0 – 115,58 
3569W.Schmidt – A.Sznapikremis0,569 
35710P.Stempin – W.Schmidtremis0,56,510 
35811W.Schmidt – R.Kuczyński1 – 017,511 
35912Z.Jaśnikowski – W.Schmidtremis0,5812 
36013W.Schmidt – I.Nowakremis0,58,513 
36114J.Woda – W.Schmidtremis0,5914 
36215W.Schmidt – J.Przewoźnikremis0,59,51563% 
  
3631W.Schmidt – Z.Jaśnikowski1 – 0111 
3642P.Stempin – W.Schmidtremis0,51,52 
 3 pauza 
3654Z.Jaśnikowski – W.Schmidt1 – 001,53 
3665W.Schmidt – P.Stempin1 – 012,5463% 
 6 pauza      
 24 Cetniewo 1991 – VIII m. (7/13)      
 8. miejsce 
  
3671W.Schmidt – D.Pędzichremis0,50,51 
3682K.Pańczyk – W.Schmidtremis0,512 
3693W.Schmidt – K.Urbanremis0,51,53 
3704J.Gdański – W.Schmidtremis0,524 
3715W.Schmidt – Z.Jaśnikowskiremis0,52,55 
3726W.Schmidt – R.Kuczyńskiremis0,536 
3737M.Kempys – W.Schmidtremis0,53,57 
3748W.Schmidt – P.Jaraczremis0,548 
3759M.Matlak – W.Schmidtremis0,54,59 
37610W.Schmidt – P.Skalik1 – 015,510 
37711A.Sznapik – W.Schmidt1 – 005,511 
37812W.Schmidt – B.Grabarczyk1 – 016,512 
37913 P.Staniszewski – W.Schmidtremis0,571354% 
 25 Częstochowa 1992 – X m. (6½/14)      
 10. miejsce 
  
3801W.Schmidt – A.Maciejewski0 – 1001 
3812B.Macieja – W.Schmidtremis0,50,52 
3823W.Schmidt – A.Sznapik0 – 100,53 
3834M.Matlak – W.Schmidtremis0,514 
 5 pauza 
3846W.Schmidt – A.Wojtkiewiczremis0,51,55 
3857A.Czerwoński – W.Schmidt0 – 112,56 
3868W.Schmidt – H.Seifertremis0,537 
3879J.Przewoźnik – W.Schmidtremis0,53,58 
38810W.Schmidt – Z.Jaśnikowskiremis0,549 
38911D.Pędzich – W.Schmidtremis0,54,510 
39012W.Schmidt – K.Pańczyk1 – 015,511 
39113J.Gdański – W.Schmidtremis0,5612 
39214W.Schmidt – K.Urbanremis0,56,513 
39315 R.Kuczyński – W.Schmidt1 – 006,51446% 
 26 Częstochowa 1993 – IX m. (6/13)      
 9. miejsce 
  
3941W.Sapis – W.Schmidtremis0,50,51 
3952W.Schmidt – T.Markowski0 – 100,52 
3963R.Ciemniak – W.Schmidt0 – 111,53 
3974W.Schmidt – T.Giżyńskiremis0,524 
3985M.Grabarczyk – W.Schmidtremis0,52,55 
3996W.Schmidt – M.Matlak0 – 102,56 
4007P.Skalik – W.Schmidtremis0,537 
4018W.Schmidt – A.Maciejewskiremis0,53,58 
4029R.Kuczyński – W.Schmidt1 – 003,59 
40310W.Schmidt – D.Pędzichremis0,5410 
40411A.Jakubiec – W.Schmidtremis0,54,511 
40512K.Pinkas – W.Schmidt0 – 115,512 
40613 W.Schmidt – K.Urbanremis0,561346% 
 27 Gdańsk 1994 – I-II m. (9/13), dogrywka: Poznań 1994 – I m. (3/4)  
 złoty medal (7) 
  
4071W.Schmidt – R.Kempińskiremis0,50,51 
4082P.Murdzia – W.Schmidtremis0,512 
4093W.Schmidt – T.Markowski1 – 0123 
4104M.Grabarczyk – W.Schmidt0 – 1134 
4115W.Schmidt – J.Gdański1 – 0145 
4126D.Pędzich – W.Schmidtremis0,54,56 
4137W.Schmidt – L.Węglarz1 – 015,57 
4148A.Czerwoński – W.Schmidtremis0,568 
4159W.Schmidt – K.Urbanremis0,56,59 
41610M.Matlak – W.Schmidtremis0,5710 
41711W.Schmidt – M.Kamiński1 – 01811 
41812W.Schmidt – P.Jaracz1 – 01912 
41913P.Skalik – W.Schmidt1 – 0091369% 
  
4201W.Schmidt – M.Matlak1 – 0111 
4212M.Matlak – W.Schmidtremis0,51,52 
4223W.Schmidt – M.Matlakremis0,523 
4234 M.Matlak – W.Schmidt0 – 113475% 
 28 Warszawa 1995 – XIII m. (6½/16)      
 13. miejsce 
  
4241K.Urban – W.Schmidtremis0,50,51 
4252W.Schmidt – M.Grabarczykremis0,512 
4263M.Matlak – W.Schmidtremis0,51,53 
4274W.Schmidt – A.Czerwońskiremis0,524 
4285B.Grabarczyk – W.Schmidtremis0,52,55 
4296W.Schmidt – A.Wojtkiewiczremis0,536 
4307R.Kuczyński – W.Schmidtremis0,53,57 
4318W.Schmidt – M.Oliwa0 – 103,58 
4329L.Węglarz – W.Schmidtremis0,549 
 10 pauza 
43311W.Schmidt – J.Gdański0 – 10410 
43412R.Kempiński – W.Schmidt1 – 00411 
43513W.Schmidt – P.Jaracz1 – 01512 
43614B.Soćko – W.Schmidt1 – 00513 
43715W.Schmidt – T.Markowskiremis0,55,514 
43816B.Macieja – W.Schmidtremis0,5615 
43917 W.Schmidt – M.Kamińskiremis0,56,51641%