Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Bydgoszczy 2022

7. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Lecha Kaczyńskiego

Bydgoszcz, 25 czerwca – 4 lipca 2022
2004 | 2022 | ?
Turniej główny – Arcymistrzowski Turniej Kołowy
2428 | am = 4½ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
1 am Gunaj Mammadzada AZE 2454 ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 1 ½ 6
2 am Alina Kaszlinska 2505 ½ ½ 1 1 ½ ½ ½ 0 1
3 am Antoaneta Stefanowa BUL 2467 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ 1
4 am Irina  Bulmaga ROU 2396 ½ 0 ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 5
5 am Marija Muzyczuk UKR 2540 ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 5
6 am Monika Soćko 2413 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 5
7 am Dinara Saduakasowa KAZ 2435 0 ½ ½ 0 ½ ½ 1 1 ½
8 mm Oliwia Kiołbasa 2376 ½ ½ 0 ½ ½ ½ 0 1 1
9 am Joanna Majdan 2312 0 1 ½ ½ 0 0 0 0 ½
10 am Karina Cyfka 2380 ½ 0 0 0 0 0 ½ 0 ½

Sędzia główny: Agnieszka Brustman
Wyniki: ChessArbiter

Open A (ELO > 2000)
system szwajcarski, 10 rund, 51 zawodników, wyniki
1 am Bartłomiej Heberla 2577 7
2 am Jacek Tomczak 2595 7
3 am Krzysztof Jakubowski 2459
4 am Michał Krasenkow 2569
5 am Paweł Czarnota 2502
6 mf Karol Kucza 2305
7 am Igor Janik 2519
8 am Andrij Maksimenko UKR 2434
9 m Jan Malek 2320
10 am Szymon Gumularz 2519 6
11 mm Marcin Sieciechowicz 2383 6
12 am Petro Hołubka UKR 2379 6
13 mm Damian Lewtak 2388 6
14 mm Łukasz Licznerski 2450 6
15 mf Walentyn Prokofiew UKR 2286 6
16 Siergiej Ulasiewicz FIDE 2217 6
17 mm Jakub Kosakowski 2436
18 mf Michał Fiedorek 2321
19 mm Aleksander Hnydiuk 2394
20 mf Michalina Rudzińska 2315
21 I++ Antoni Paprocki 1949 5
22 k+ Tomasz Żebracki 2200 5
23 k+ Kacper Kacprzak 2238 5
24 k Michał Syrkiewicz 1986 5
25 mf Franciszek Sernecki 2260 5
26 k++ Jarosław Paprocki 2165 5
27 mm Krzysztof Chojnacki 2371 5
28 k+ Tygran Dżugurian 2203 5
29 I Hubert Ratajczak 1943 5
30 mm Igor Kowalski 2356 5
31 Dominik Laux DEU 2263 5
32 k Karol Kacprzak 2200
33 mf Liwia Jarocka 2006
34 k Szymon Skurniak 2021
35 kmf Damian Śliwicki 2168
Open B (ELO 1601-2100)
system szwajcarski, 9 rund, 50 zawodników, wyniki
1 I++ Kamil Grochol 1963 7
2 I++ Paweł Kozłowski 1950 7
3 Kyryło Nieżencew UKR 1721
4 k+ Marek Olszewski 1990 6
5 k Piotr Jędras 2100 6
6 k Mateusz Budnik 2079 6

Open C (ELO < 1601) 
system szwajcarski, 9 rund, 75 zawodników, wyniki
1 II Szymon Podlewski 1553
2 Maksym Hrechanyi UKR 1417 7
3 II Mateusz Weryho 1475 7
4 II+ Stanisław Woszkowski 1472 7
5 II Piotr Sternik 1417
6 II+ Paweł Musin 1485 6

Open D (U12)
system szwajcarski, 9 rund, 31 zawodników, wyniki
1  II Emil Śniedziewski 1135 8
2  II Mateusz Strus 1195
3  II+ Aleksandra Łukasik 1127
4  III Tadeusz Strus 1600
5 Aleksandra Meszkowa FIDE 2072 6
6  III Piotr Król 1600

Turniej błyskawiczny (P-3+2″)
system szwajcarski, 11 rund, 79 zawodników, wyniki
1 am Szymon Gumularz 2397
2 mm Igor Kowalski 2287 9
3 am Igor Janik 2456 9
4 am Jacek Tomczak 2599 8
5 mm Łukasz Licznerski 2387
6 am Petro Hołubka UKR 2353

Sędzia główny openów A i B: Maciej Cybulski
Sędzia główny openów C i D: Mariusz Stoppel
Dyrektor festiwalu: Paulina Pastwa

Imprezy towarzyszące:

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close