Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych 2016

39. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych

Serock, 27 – 28 lutego 2016
2015 | 2016 | 2017
          Pkt Czas 2# 3# Studia P# n# S#
                                     
1 am Piotr Murdzia   2712 78,00 303 15,00 18 15,00 60 15,00 80 8,00 50 15,00 45 10,00 50
2 mm Aleksander Miśta   2580 72,00 277 15,00 20 15,00 47 15,00 50 7,00 50 15,00 60 5,00 50
3 am Kacper Piorun   2744 70,00 318 15,00 20 15,00 60 15,00 58 6,00 50 10,00 80 9,00 50
4 mm Valery Kopyl UKR 2331 62,00 352 15,00 20 13,00 60 6,00 100 10,00 50 14,00 72 4,00 50
5 mf Oleg Pervakov RUS 2396 54,00 238 10,00 18 9,00 60 13,00 27 3,00 50 14,00 33 5,00 50
6 mm Vidmantas Satkus LTU 2412 53,25 357 15,00 18 7,25 60 11,00 99 5,00 50 10,00 80 5,00 50
7 mm Piotr Górski   2557 51,25 357 15,00 17 12,00 60 3,00 100 3,50 50 10,00 80 7,75 50
8   Rafał Guzewicz   1979 51,00 348 15,00 20 9,00 60 15,00 92 3,00 50 0,00 80 9,00 46
9   Jakub Marciniszyn   2178 47,50 360 15,00 20 5,00 60 7,00 100 3,00 50 9,00 80 8,50 50
10   Anatoly Khandurin UKR 2259 43,25 359 15,00 19 3,25 60 15,00 100 1,00 50 4,00 80 5,00 50
11   Stasys Steponavicius LTU 2087 43,00 358 10,00 20 4,00 60 11,00 98 4,00 50 9,00 80 5,00 50
12   Valery Kryvenko UKR 2264 42,75 358 10,00 20 6,25 60 7,00 98 4,50 50 10,00 80 5,00 50
13 mf Jacek Stopa   2404 41,50 356 15,00 20 3,00 60 11,00 96 3,50 50 5,00 80 4,00 50
14   Ryszard Królikowski   2167 38,50 358 10,00 20 4,00 60 7,00 98 3,50 50 9,00 80 5,00 50
15   Paweł Stawarz   2085 37,00 360 15,00 20 4,00 60 2,00 100 6,00 50 5,00 80 5,00 50
16   Vilimantas Satkus LTU 2130 33,25 360 10,00 20 1,25 60 6,00 100 3,00 50 8,00 80 5,00 50
17   Marcin Kołodziejski   1803 16,75 358 5,00 20 1,00 60 3,00 98 2,00 50 1,00 80 4,75 50
18   Krzysztof Spicak   1600 8,00 356 5,00 16 0,00 60 2,00 100 1,00 50 0,00 80 0,00 50
19   Paweł Korolewicz     5,00 355 0,00 20 1,00 60 1,00 95 0,00 50 0,00 80 3,00 50
                                     
        maks. 90 360 15 20 15 60 15 100 15 50 15 80 15 50

Arbiter: Wojciech Somerski


Klasyfikacja juniorów (do 23 lat):

  1. Jakub Marciniszyn
  2. Paweł Korolewicz

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close