Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2018

Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2018

Szczawno-Zdrój, 15– 16 grudnia 2018
Sędzia główny: Rafał Siwik
2017 | 2018 | 2019
51. Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach Błyskawicznych

 

1 mm Marcin Sieciechowicz 2303 11½
2 mf Kamil Plichta 2386 11½
3 mm Piotr Brodowski 2445 11½
4 kmf Paweł Teclaf 2251 11
5 am Łukasz Cyborowski 2617 11
6 k Kacper Żochowski 2206 10½
7 mf Igor Kowalski 2214 10½
8 mf Wojciech Przybylski 2251 10
9 k++ Piotr Jagodziński 2285 10
10 m Paweł Kowalczyk 2314 10
11 k++ Bartosz Nowicki 2120 10
12 mm Kamil Stachowiak 2417 10
13 mm Piotr Dobrowolski 2351 10
14 am Paweł Jaracz 2600
15 mf Wojciech Reza 2276
16 k+ Przemysław Piotrowski 2259
17 k Przemysław Filewicz 1998
18 k Tobiasz Smal 1990
19 k Daniel Sanz Wawer 1938
20 mf Stanisław Żyłka 2086
21 mm Piotr Nguyen 2383 9
22 I++ Paweł Piotrowski 2239 9
23 k+ Rafał Kowalczyk 2273 9
24 mm Michał Luch 2389 9
25 I++ Mateusz Hasterok 1945 9
26 m Piotr Mickiewicz 2279 9
27 mf Paweł Dudziński 2229 9
28 k+ Michał Wiśniewski 2096 9
29 mm Piotr Sabuk 2284
30 mf Michał Bartel 2313
31 k Filip Dowgird 2173
32 k+ Kacper Bilczewski 1819
33 I++ Krzysztof Kolasiński 2087
34 I++ Mariusz Kowalczyk 2199
35 mf Michał Karpus 2153
36 I Patrycjusz Cieślak 1915
37 mf Mateusz Dubiński 2168
38 mf Marcin Wałach 2273
39 k Maciej Adamczewski 2086
40 k Adam Kujawski 2134
41 k Wojciech Śmieszek 2175
42 I Aleksander Jankowski 1760
43 k Jan Kokoszczyński 1996
44 k+ Jakub Borawski 2131 8
45 m Maciej Świcarz 2135 8
46 m Jacek Orzechowski 2125 8
47 I++ Radosław Zaręba 2040 8
48 I+ Patryk Talik 1891 8
49 I+ Mikołaj Polczyk 1774 8
50 k Stanisław Praczukowski 2030 8
51 mf Mikołaj Winiarski 2065 8
52 k Paweł Parol 1915 8
53 k Mariusz Kopeć 2117 8
54 kmf Andrzej Krzywda 2103
55 k Dariusz Rymaszewski 2091
56 I Radosław Filewicz 1851
57 I+ Marcin Bajkowski 1930
58 I++ Grzegorz Czachor 2162
59 k+ Dominik Lewtak 2073
60 I+ Jakub Luberański 1959
61 k+ Robert Krasiewicz 1858
62 I Piotr Karwacki 1571
63 k Bogdan Redlich 1969
64 I++ Jarosław Wielosz 1793
65 k Krzysztof Spicak 1604
66 I Radosław Dytman 1790 7
67 k++ Bartłomiej Różycki 2046 7
68 II Karol Błaszczak 1722 7
69 I+ Daniel Drożdżyński 1760 7
70 I Kamil Gałuszka 2068 7
71 I Daniel Pyra 1966 7
72 I Ireneusz Galant 1792 7
73 k Marek Szmyd 1937 7
74 k Piotr Gasik 2040 7
75 I Piotr Dzieczkaniec 1864 7
76 k Michał Fiedorek 1711 7
77 II Jakub Bartłomowicz 1445 7
78 k Paweł Flis 1853 7
79 II+ Krzysztof Plichta 1427 7
80 I Michał Demski 1894
81 I++ Jan Golecki 1693
82 II+ Marcin Zychowicz 1833
83 I Artur Suliborski 1988
84 I+ Wojciech Kmiecik 1930
85 I Jakub Pietraszko 1838
86 I Piotr Meller 1576
87 I Bartosz Panek 1557 6
88 I Przemysław Borowski 1685 6
89 II Krzysztof Kulczycki 1709 6
90 I Piotr Cap 1863 6
91 II Waldemar Kowalik 1859 6
92 kmf Błażej Grot 1469 6
93 II Oskar Perek 1255 6
94 I Robert Kossobudzki 1949 6
95 II Maurycy Żerebiec 1659 6
96 II+ Mateusz Mroziński 1467 6
97 I Maciej Stelmaszuk 1872 6
98 II Krzysztof Raczek 1327 6
99 I Michał Łabuda 1835
100 I Martin Rybka 1758
101 II+ Tymon Jaworski 1382
102 II Bartosz Smukowski 1271
103 kmf Piotr Kejna 1634
104 I Piotr Kołodziejski 1325
105 II+ Arkadiusz Drożdżyński 1775
106 II+ Łukasz Hasterok 1520
107 II Flawian Krawczyk 1386
108 I Jakub Seemann 1606 5
109 II Szymon Starościak 1273 5
110 I Bartłomiej Róg 1279 5
111 II+ Robert Duch 1728 5
112 II Franciszek Żuchowski 1387 5
113 II Piotr Szpinda 1604
114 II Kacper Bochenek 1423 3
115 II Marcin Muller 1536 3

 

115 zawodników
Tempo gry: P-3+2″
System szwajcarski, 15 rund
Wyniki: ChessManager

41. Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych
1 am Klaudia Kulon 2473 11
2 m Paulina Cagara 1971
3 k++ Wiktoria Cieślak 1823 9
4 mf Beata Andrejczuk 1905
5 mf Honorata Kucharska 1961
6 am Joanna Majdan 2294 8
7 mf Katarzyna Dwilewicz 2078
8 mf Pola Parol 1723
9 I++ Martyna Wikar 1846
10 k++ Katarzyna Poznańska 2071
11 I++ Gabriela Króliczek 1496 7
12 I++ Barbara Goraj 1811 7
13 mm Anna Kubicka 2038 7
14 k+ Kinga Pastuszko 1843 7
15 I++ Monika Rykała 1756 7
16 k Joanna Święch 1679 7
17 m Aneta Korościel 1852
18 k Anna Andrzejewska 1796
19 kmf Wiktoria Śmietańska 1324
20 II Olga Plichta 1302
21 I+ Patrycja Pacak 1769
22 k Wiktoria Sowa 1841 6
23 I Magdalena Pawicka 1521 6
24 I Monika Owczarek 1342 6
25 I+ Aleksandra Łapa 1587
26 I+ Irena Młodzińska 1818
27 I Wiktoria Janikowska 1266 4
28 IV Wiktoria Wędrychowicz 1400 2
29 V Aleksandra Smusz 1100 1

29 zawodniczek
Tempo gry: P-3+2″
System szwajcarski, 13 rund
Wyniki: ChessArbiter

51. Drużynowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach Błyskawicznych
1  Wieża Pęgów 25 F.Dowgird (6), V.Plat (CZE) (12), P.Kowalczyk (12½), P.Nguyen (11)
2  Biały Król Wisznia Mała 22 P.Brodowski (9½), M.Luch (10½), Ł.Butkiewicz (9), K.Plichta (12)
3  VOTUM SA Polonia Wrocław 21 K.Stachowiak (11½), P.Dobrowolski (7), M.Świcarz (9½), K.Kolasiński (9)
4  Wrzos Międzyborów 18 Ł.Cyborowski (10), K.Kulon (8½), Mi.Bartel (10½), T.Babik (4½)
5  Stoczek 45 Białystok 17 K.Żochowski (8), W.Śmieszek (7), P.Filewicz (7½), J.Borawski (10)
6  Laura Chylice 15 I.Kowalski (6), J.Kokoszczyński (8), M.Winiarski (4½), S.Praczukowski (7)
7  BIZZIT SA Polonia Wrocław 14 P.Piotrowski (7½), S.Chojnacki (6½), J.Luberański (7), M.Fiedorek (8½)
8  Zieloni Zielonka 14 R.Jedynak (7), P.Mickiewicz (9), M.Mazurkiewicz (5½), R.Krasiewicz (7)
9  Laura Chylice II 14 B.Różycki (4), D.Sanz Wawer (10½), J.Golecki (5), M.Bajkowski (7½)
10  Miedź Legnica 13 M..Sieciechowicz (7½), K.Grela (7), J.Saskowski (7), P.Kowalak (5½/9), J.Komendecki (1/4)
11  Okucia Budowlane Łódź 13 F.Cukrowski (8), P.Cap (6½), P.Flis (5), B.Redlich (8)
12  Strzelec Strzelce Opolskie 13 M.Wiśniewski (7½), M.Hasterok (4½), M.Taboła (7), P.Talik (8)
13  Giecek Radków 13 P.Łaszewicz (6), Ma.Szydełko (4½), Mi.Szydełko (7), K.Szydełko (7)
14  MKSz Rybnik 13 M.Wałach (4½), S.Żyłka (7), J.Seemann (6), P.Cieślak (6)
15  Mińskie Towarzystwo Szachowe 13 B.Nowicki (7), A.Suliborski (5), Pa.Parol (6), M.Zychowicz (4/11), A.Łapa (1/2)
16  Victoria Chróścice 12 A.Krzywda (8½), M.Szajda (5½), R.Małecki (5), K.Rajda (6½)
17  Goniec Żarów 12 D.Daniel (5/10), K.Gałuszka (5/12), W.Kowalczuk (6/10), M.Szmyd (4½/11), P.Borowski (5/9)
18  Park Starzenice 12 R.Kowalczyk (9), M.Kowalczyk (9½), K.Błaszczak (5), F.Żuchowski (1)
19  Gostmat 83 Gostynin 12 W.Reza (6½), M.Duch (5½), D.Wypych (8), D.Rymaszewski (4/10), K.Radecki (0/3)
20  Ognisko Rydułtowy 11 K.Bilczewski (6½), M.Rybka (2), M.Polczyk (9), B.Panek (7)
21  Investment SA Polonia Wrocław 9 R.Dytman (6), M.Żerebiec (6½), M.Mroziński (2), R.Topoła (5½)
22  Hetman Wrocław 9 W.Kowalik (4), I.Galant (4½), A.Jankowski (2), M.Łabuda (9)
23  Biały Król II Wisznia Mała 8 M.Stelmaszuk (3/12), J.Pietraszko (5½/11), K.Kulczycki (4½/11), K.Plichta (3½/11), B.Rutkowski (3/7)
24  Pogoń Oleśnica 7 D.Baliński (6), R.Kossobudzki (4½), P.Meller (7), vacat (0)
25  Investment SA II Polonia Wrocław 6 J.Madajczak (1½), M.Perdek (5), P.Madajczak (5), K.Karp (5)
26  Fabryczna Polonia Wrocław 2 M.Demski (1), B.Grot (2½), K.Raczek (3½), T.Jaworski (2½)

26 drużyn
Tempo gry: P-3+2″
System szwajcarski, 13 rund
Wyniki: ChessArbiter

34. Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych
1  Wieża Pęgów 21 J.Majdan (11), A.Korościel (7½)
2  MKSz Rybnik 17 H.Kucharska (4½/8), W.Cieślak (9), G.Króliczek (3/3)
3  Mińskie Towarzystwo Szachowe 16 Po.Parol (8), M.Rykała (7½)
4  Zieloni Zielonka 14 B.Andrejczuk (5½), A.Andrzejewska (8½)
5  VOTUM SA Polonia Wrocław 13 P.Cagara (7½), A.Dmochowska (6)
6  GCKiP Czarna 13 M.Wikar (5½), J.Święch (7½)
7  Investment SA Polonia Wrocław 10 A.Krzyżosiak (6), M.Krzyżosiak (3½)
8  Biały Król Wisznia Mała 8 A.Zmarzły (6), L.Zdziarska-Zaręba (2½)
9  Miedź Legnica 6 A.Karykowska (1½/7), M.Lascar (2½/8), A.Fassa (3/7)
10  Biały Król II Wisznia Mała 6 M.Owczarek (2½), O.Plichta (4½)
11  Fabryczna Polonia Wrocław 5 M.Pawicka (2½), W.Śmietańska (3)
12  Fabryczna Polonia II Wrocław 3 M.Jędrzejko (1½), W.Janikowska (2)

12 drużyn
Tempo gry: P-3+2″
System kołowy, 11 rund
Wyniki: ChessArbiter

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close