Cracovia 2004

15. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2004

 
Kraków, 27 grudnia 2004 – 4 stycznia 2005
2003 | 2004 | 2005
Open A
system szwajcarski, 9 rund, 110 uczestników, wyniki
1 mm Radosław Wojtaszek   2536
2 mm Marcin Szeląg   2476 7
3 mm Paweł Czarnota   2416 7
4 am Wołodymyr Małaniuk UKR 2513 7
5 am Siergiej Azarow BLR 2556
6   Dariusz Szoen   2441
7 am Artur Jakubiec   2565 6
8 mf Wojciech Moranda   2458 6
9 mm Wadim Fajbisowicz RUS 2432 6
10 am Marta Zielińska   2395 6
11   Rafał Lubczyński   2252 6
12 mm Matthias Müller GER 2362 6
13 mm Jurij Sołodowniczenko UKR 2516 6
14 am Łukasz Cyborowski   2564 6
15   Jakub Czakon   2416 6
16 mm Marek Stryjecki   2415 6
17 mf Falko Bindrich GER 2351 6
18 mm Aleksander Filipienko RUS 2388
19 mm Ołeh Kalinin UKR 2339
20   Maciej Nurkiewicz   2406
21   Maciej Marszałek   2335
22   Jarosław Paprocki   2149
23 mm Władimir Szuszpanow RUS 2395
24   Maciej Brzeski   2196
25 mf Filip Bargłowski   2335
26   Robert Krzesaj   2196
27   Michał Szczepiński   2189
28   Adam Cieśla   2275
29   Marcin Tazbir   2340
30 mm Bogusław Sygulski   2282
31   Krzysztof Szromba   2190
32   Ryszard Kasperek   2243
Open B (do 2099)
system szwajcarski, 9 rund,  163 uczestników, wyniki
1   Edvins Griezne LAT 2012
2   Artiom Kołomiec UKR 2080
3   Piotr Dudzinski   2098
4   Paweł Ostrowski   2020 7
5   Wojciech Organiściak   2072 7
6   Paweł Sygulski   2028 7
7   Karol Rydzik   2081 7
8   Zaur Ojaguerdnev AZE 2062 7

Open C (< 1800)
system szwajcarski, 9 rund, 64 uczestników, wyniki
1   Giancarco Badano ITA 1790
2   Marcin Kosiba   1600 7
3   Andrzej Dzięgiel   1600 7
4   Sergiusz Palion   1600 7
5   Daria Święszek   1600
6   Miłosz Dusza   1600

Open D (U11)
system szwajcarski, 9 rund,  63 uczestników, wyniki
1   Michał Lasek   1800 8
2   Maciej Sygnet   1600
3   Marcelina Lis   1600
4   Artur Dworak   1600
5   Karolina Kramarczyk   1600
6   Katarzyna Cyboran   1600
7   Bartosz Wiśniewski   1800

 

Sędzia główny festiwalu: Andrzej Irlik
Sędzia openu A: Piotr Janik
Sędzia openu B: Aleksander Kusina
Sędzia openu C: Kamil Baryczka
Sędzia openu D: Stanisław Cichorz
Dyrektor festiwalu: Jan Kusina

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close