Cracovia 2011

22. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2011

Kraków, 27 grudnia 2011 – 4 stycznia 2012
2010 | 2011 | 2012
“Comarch Cup” – GM tournament
am = 6½, mm = 4½
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
1 mm Marcel Kanarek 2467 0 0 ½ 1 1 ½ 1 1 1 6
2 am Petr Velička CZE 2472 1 ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½
3 mm Kacper Piorun 2520 1 ½ 0 0 1 ½ ½ ½ 1 5
4 am Artur Jakubiec 2534 ½ ½ 1 0 ½ ½ 0 1 1 5
5 mm Kamil Dragun 2424 0 ½ 1 1 0 1 0 ½ ½
6 mm Mads Andersen DEN 2384 0 ½ 0 ½ 1 ½ ½ ½ 1
7 am Siergiej Kasparow BLR 2521 ½ ½ ½ ½ 0 ½ 1 ½ 0 4
8 mm Iweta Rajlich 2428 0 0 ½ 1 1 ½ 0 0 ½
9 mf Jan-Krzysztof Duda 2379 0 ½ ½ 0 ½ ½ ½ 1 0
10 mm Lukáš Černoušek CZE 2438 0 ½ 0 0 ½ 0 1 ½ 1

Sędzia główny: Andrzej Irlik
Dyrektor turnieju: Adam Dzwonkowski
Wyniki: ChessArbiter

Open A
system szwajcarski, 9 rund, 84 uczestników, wyniki
1 mm Jacek Tomczak 2544 7
2 am Aleksiej Gawryłow RUS 2498 7
3 am Wojciech Moranda 2568
4 am Łukasz Cyborowski 2548
5 am Kirył Stupak BLR 2503
6 mm Aleksander Hnydiuk 2431
7 mm Andrij Baryszpolec UKR 2477
8 mm Witalij Siwuk UKR 2432 6
9 mf Daniel Sadzikowski 2380 6
10 am Radosław Jedynak 2494 6
11 mm Bogdan Borsos UKR 2239 6
12 mm Marcin Sieciechowicz 2441 6
13 mm Katarzyna Toma 2297 6
14 am Danił Linczewski RUS 2575
15 am Wołodymyr Małaniuk UKR 2504
16 k Damian Lewtak 2138
17 mf Piotr Mulet 2303
18 mf Walerij Grinew UKR 2396
19 Tomas Laurušas LTU 2363
20 m Piotr Brodowski 2421
21 Wadym Tregubow UKR 2397
22 mm Sampsa Nyysti FIN 2345
23 am Wadym Szyszkin UKR 2449 5
24 Władimir Moliboga RUS 2251 5
25 mm Joanna Worek 2243 5
26 I++ Przemysław Święch 2269 5
27 mf Janne Mertanen FIN 2374 5
28 I Dominik Marczuk 1938 5
29 I++ Łukasz Licznerski 2271 5
30 I++ Eneasz Wiewiora 2124 5
31 mf Arkadiusz Skawiński 2300 5
32 mf Laimutis Šolys LTU 2335 5
33 I++ Roman Mucha 2178 5
34 I++ Tomasz Klepaczka 2166 5
35 Sigitas Kalvaitis LTU 2252 5
36 mf Karol Rawicz 2269 5
37 mf Nicolas Coursaget FRA 2309 5
38 kmf Mirosław Lewicki 2222 5
Open B (do 2099)
system szwajcarski, 9 rund, 110 uczestników, wyniki
1 I+ Jakub Suliborski 1982 8
2 I+ Konrad Buś 1939 7
3 kmf Mariola Woźniak 1858 7
4 I Mateusz Paszewski 1968 7
5 I+ Piotr Jędras 1977 7
6 I Filip Jasiak 1802

Open C (< 1800)
system szwajcarski, 9 rund, 60 uczestników, wyniki
1 II+ Jerzy Kyć 1677 7
2 I Stanisław Rojek 1787 7
3 IV Kamil Hodorowicz 1400 7
4 II+ Maciej Jajte-Pachota 1766
5 II Karol Perończyk 1661
6 II Łukasz Jastrzębski 1610

Open D (U12)
system szwajcarski, 9 rund, 61 uczestników, wyniki
1 II Wołodymyr Medwedyk UKR 1800 8
2 III Dawid Stopa 1600
3 IV Wojciech Wnuk 1400 7
4 II Abhiraj Singh 1800
5 III Michał Antos 1600 6
6 II Piotr Krawczyk 1800 6

Sędzia główny festiwalu: Andrzej Irlik
Sędzia Openu A: Piotr Janik
Sędzia Openu B: Jarosław Pietraszewski
Sędzia Openu C: Stanisław Cichorz
Sędzia Openu D: Jacek Wolak
Dyrektor festiwalu: Jan Kusina

Brąz na DMŚ 2017

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close