Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach 2008

2. Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

1961 | 2008 | 2009
Wrocław, 16 – 18 maja 2008
Sędzia główny: Rafał Siwik
System szwajcarski, 5 rund, 4 szachownice 1 2 3 4 5 6 7 8
1  PREFROW MKSz Rybnik 2 3 4 4 9 16½
2  Polonia Wrocław 2 3 3 4 9 15½
3  AZS Politechnika Wrocław ½ 3 4 6 12½
4  Miedź Legnica 1 1 4 6 11
5  Chrobry Gniezno 0 1 2 3 5
6  Wieża Śmigiel 0 0 ½ 2 3 3
7  Dachbud Hetman Wrocław ½ 1 1 4 2 8
8  Czternastka Warszawa-Ursus 0 0 1 0 0
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 Mce
1  Polonia Wrocław 2 4 5 7 9 2
2  PREFROW MKSz Rybnik 2 4 5 7 9 1
3  AZS Politechnika Wrocław 2 2 2 4 6 3
4  Miedź Legnica 2 2 4 4 6 4
5  Dachbud Hetman Wrocław 0 2 2 2 2 7
6  Chrobry Gniezno 0 1 3 5 5 5
7  Wieża Śmigiel 0 1 3 3 3 6
8  Czternastka Warszawa-Ursus 0 0 0 0 0 8
Składy drużyn
1 PREFROW MKSz Rybnik 16½ 20 2 Polonia Wrocław 15½ 20
1
2
3
4
.
mf
am
mm
mm
I
Karina Szczepkowska-Horowska
Beata Kądziołka
Katarzyna Toma
Agnieszka Matras-Clement
Anna Krupa
2279
2326
2219
2229
1748
3
3

4
2
3
4
5
4
4
1
2
3
4
am
am
am
mf
Iweta Rajlich
Jolanta Zawadzka
Monika Krupa
Anna Iwanow
2411
2397
2265
1964
4

4
4
5
5
5
5
3 AZS Politechnika Wrocław 12½ 20 4 Miedź Legnica 11 20
1
2
3
4
mf
k
k++
k+
Magdalena Zawadzka
Dominika Hermanowicz
Małgorzata Kucypera
Katarzyna Poznańska
2106
2094
2086
2075
2
4

4
5
5
5
5
1
2
3
4
.
I
m
k+
k
I
Olga Lisowska
Ewa Przeździecka
Anna Socha
Hanna Rychlik
Aleksandra Zmarzły
1800
2091
2054
2058
1848
0

2
3
1
5
4
5
5
5 Chrobry Gniezno 20 6 Wieża Śmigiel 20
1
2
3
4
k
k
II+
II
Jagoda Gołek
Grażyna Grzelachowska
Lidia Stelmaszyk
Iwona Kriger
2034
1977
1600
1600


½
2
5
5
5
5
1
2
3
4
I
I
II
II
Magdalena Judek
Małgorzata Adamczak
Alicja Nadobnik
Małgorzata Łupicka
1755
1800
1600
1600
1


5
5
5
5
7 Dachbud Hetman Wrocław 8 20 8 Czternastka Warszawa-Ursus 20
1
2
3
4
.
m
k+
I
k
I
Anna Łukasiewicz
Katarzyna Bukowska
Magdalena Barburzyńska
Anna Domaradzka-Żyła
Grażyna Bujar
2133
2046
1860
2044
1800

½
1

5
2
4
5
4
1
2
3
4
I
I
II
II
Joanna Chmielewska
Agata Kowalewska
Dominika Pałka
Partycja Reda
1749
1635
1600
1600

0
2
0
5
5
5
5
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Iweta Rajlich Polonia Wrocław 4 5
2 Dominika Hermanowicz AZS Politechnika Wrocław 4 5
3 Katarzyna Toma PREFROW MKSz Rybnik 5
4 Agnieszka Matras-Clement PREFROW MKSz Rybnik 4 4

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close