Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach 2009

3. Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

2008 | 2009 | 2010
Wrocław, 20 – 22 listopada 2009
Sędzia główny: Michał Mirosław
System szwajcarski, 5 rund, 4 szachownice 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1  PREFROW MKSz Rybnik 2 4 4 9 16
2  Drakon Lublin ½ 3 4 8 13½
3  Polonia Wrocław 2 1 4 7 14
4  Stilon Gorzów Wielkopolski 3 6 11
5  AZS Politechnika Wrocław 0 6
6  AZS Politechnika II Wrocław ½ 1 4 4 9
7  SP3 El-Tur Bogatynia 0 0 0 4
8  Śródmieście Wrocław 0 2 3 7
9  Wieża Śmigiel ½ ½ 2 3
Uwaga: Drużyny z miejsc 5–9 rozegrały po 4 mecze, za pauzę otrzymując 2 pkt duże i 2 pkt małe.
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 Mce
1  PREFROW MKSz Rybnik 2 4 6 7 9 1
2  Drakon Lublin 2 4 4 6 8 2
3  Polonia Wrocław 2 2 4 5 7 3
4  AZS Politechnika II Wrocław 2 2 2 4 4 6
5  Stilon Gorzów Wielkopolski 0 2 4 6 6 4
6  AZS Politechnika Wrocław 0 2 4 4 6 5
7  Wieża Śmigiel 0 0 2 2 3 9
8  SP3 El-Tur Bogatynia 0 2 2 4 4 7
9  Śródmieście Wrocław 2 2 2 2 3 8
Składy drużyn
1 PREFROW MKSz Rybnik 16 20 2 Drakon Lublin 13½ 20
1
2
3
4
.
am
mf
mm
I+
I+
Monika Soćko
Karina Szczepkowska-Horowska
Agnieszka Matras-Clement
Anna Krupa
Angelika Dziodzio
2457
2324
2231
1846
1784
4

5

1
5
5
5
4
1
1
2
3
4
am
am
mm
k+
Barbara Jaracz
Marta Przeździecka
Katarzyna Toma
Marta Motor
2276
2250
2233
2038
3
4

3
5
5
5
5
3 Polonia Wrocław 14 20 4 Stilon Gorzów Wielkopolski 11 20
1
2
3
4
.
am
am
am
I+
I++
Iweta Rajlich
Jolanta Zawadzka
Monika Krupa
Urszula Grochocińska
Magdalena Barburzyńska
2457
2410
2216
1677
1938

4
3
2
5
5
5
3
2
1
2
3
4
.
am
mf
m
k
I
Beata Kądziołka
Joanna Górecka
Maria Demidowicz
Klaudia Wiśniowska
Agata Rosiak
2292
2133
2082
1953
1851
4

3
2
½
5
4
5
5
1
5 AZS Politechnika Wrocław 16 6 AZS Politechnika II Wrocław 7 16
1
2
3
4
m
k
k+
k+
Małgorzata Kucypera
Dominika Hermanowicz
Katarzyna Poznańska
Lidia Zdziarska
2083
2066
2090
1940
½

1
4
4
4
4
1
2
3
4
mm
mf
k
k
Anna Fojudzka
Magdalena Zawadzka
Karolina Szymanowska
Maja Kotwicka
2227
2091
2089
2008

1
2
4
4
4
4
7 SP3 El-Tur Bogatynia 16 8 Śródmieście Wrocław 5 16
1
2
3
4
I++
I+
I
II
Katarzyna Ogonowska
Dominika Starczewska
Marta Skiba
Natalia Wojna
1854
1849
1740
1528
½
1
1
0
4
4
4
4
1
2
3
4
.
.
I
I
II
II
II
I
Anna Piekarska
Judyta Lachowicz
Marta Wolska
Joanna Korpalska
Karolina Kaczmarek
Anna Galar
1782
1691
1655
1451
1600
1800

1
½
1
0
1
4
2
4
4
1
1
9 Wieża Śmigiel 16
1
2
3
4
m
I
II
II
Agata Sikorska
Magdalena Judek
Alicja Nadobnik
Małgorzata Łupicka
2086
1780
1600
1600

1
½
4
4
4
4
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Monika Soćko
Beata Kądziołka
PREFROW MKSz Rybnik
Stilon Gorzów Wielkopolski
4 5
2 Marta Przeździecka
Jolanta Zawadzka
Drakon Lublin
Polonia Wrocław
4 5
3 Agnieszka Matras-Clement PREFROW MKSz Rybnik 5 5
4 Lidia Zdziarska
Maja Kotwicka
Anna Krupa
AZS Politechnika Wrocław
AZS Politechnika II Wrocław
PREFROW MKSz Rybnik
4

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close