Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach 2020

76. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach

2019 | 2020 | 2021
Ekstraliga
Kraków, 25 sierpnia – 3 września 2020
Sędzia główny: Maciej Cybulski, dyrektor turnieju: Dariusz Mikrut
System kołowy, 6 szachownic 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1  VOTUM SA Polonia Wrocław 2 4 4 4 16
2  WASKO Hetman GKS Katowice 4 3 15
3  Stilon Gorzów Wielkopolski 2 3 4 5 5 4 3 5 14
4  Wieża Pęgów 2 3 3 4 4 5 4 12
5  Miedź Legnica 2 1 3 3 4 4 10
6  Silesia Racibórz 2 1 3 2 5 4 7
7  Hetman Płock 2 2 3 4 3 2 6
8  Dwie Wieże Kraków 3 2 1 3 3 5
9  UKS 21 Podlesie (↓) ½ 1 2 4 3 3 4
10  Wrzos Międzyborów (↓) 1 2 2 2 3 1
Ze startu zrezygnował klub  Akademia Szachowa Gliwice.
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  VOTUM SA Polonia Wrocław 2 4 6 8 10 12 14 14 16 1
2  Silesia Racibórz 2 2 2 4 4 5 5 7 7 6
3  Dwie Wieże Kraków 0 2 2 2 3 3 3 4 5 8
4  Miedź Legnica 2 2 4 4 6 8 8 9 10 5
5  Wieża Pęgów 2 4 6 8 8 9 11 12 12 4
6  Hetman Płock 0 0 0 0 2 2 4 5 6 7
7  UKS 21 Podlesie 0 0 2 2 2 3 3 3 4 9
8  WASKO Hetman GKS Katowice 2 4 4 6 8 9 11 13 15 2
9  Wrzos Międzyborów 0 0 0 0 0 1 1 1 1 10
10  Stilon Gorzów Wielkopolski 0 2 4 6 7 8 10 12 14 3
1 runda   2 runda
Polonia Wrocław – Stilon Gorzów Wlkp.
Silesia Racibórz – Wrzos Międzyborów
Dwie Wieże Kraków – Hetman Katowice
Miedź Legnica – UKS 21 Podlesie
Wieża Pęgów – Hetman Płock
4 : 2
4 : 2
1½ : 4½
4 : 2
4 : 2
Stilon Gorzów Wlkp. – Hetman Płock
UKS 21 Podlesie – Wieża Pęgów
Hetman Katowice – Miedź Legnica
Wrzos Międzyborów – Dwie Wieże Kraków
Polonia Wrocław – Silesia Racibórz
4 : 2
1 : 5
3½ : 2½
2½ : 3½
4 : 2
3 runda   4 runda
Silesia Racibórz – Stilon Gorzów Wlkp.
Dwie Wieże Kraków – Polonia Wrocław
Miedź Legnica – Wrzos Międzyborów
Wieża Pęgów – Hetman Katowice
Hetman Płock – UKS 21 Podlesie
1 : 5
2½ : 3½
4 : 2
3½ : 2½
2 : 4
Stilon Gorzów Wlkp. – UKS 21 Podlesie
Hetman Katowice – Hetman Płock
Wrzos Międzyborów – Wieża Pęgów
Polonia Wrocław – Miedź Legnica
Silesia Racibórz – Dwie Wieże Kraków
5½ : ½
3½ : 2½
2 : 4
4 : 2
5 : 1
5 runda   6 runda
Dwie Wieże Kraków – Stilon Gorzów Wlkp.
Miedź Legnica – Silesia Racibórz
Wieża Pęgów – Polonia Wrocław
Hetman Płock – Wrzos Międzyborów
UKS 21 Podlesie – Hetman Katowice
3 : 3
3½ : 2½
1½ : 4½
3½ : 2½
2½ : 3½
Stilon Gorzów Wlkp. – Hetman Katowice
Wrzos Międzyborów – UKS 21 Podlesie
Polonia Wrocław – Hetman Płock
Silesia Racibórz – Wieża Pęgów
Dwie Wieże Kraków – Miedź Legnica
3 : 3
3 : 3
3½ : 2½
3 : 3
2½ : 3½
7 runda   8 runda
Miedź Legnica – Stilon Gorzów Wlkp.
Wieża Pęgów – Dwie Wieże Kraków
Hetman Płock – Silesia Racibórz
UKS 21 Podlesie – Polonia Wrocław
Hetman Katowice – Wrzos Międzyborów
1 : 5
4 : 2
4 : 2
2½ : 3½
4½ : 1½
Stilon Gorzów Wlkp. – Wrzos Międzyborów
Polonia Wrocław – Hetman Katowice
Silesia Racibórz – UKS 21 Podlesie
Dwie Wieże Kraków – Hetman Płock
Miedź Legnica – Wieża Pęgów
5 : 1
2 : 4
3½ : 2½
3 : 3
3 : 3
9 runda
Wieża Pęgów – Stilon Gorzów Wlkp.
Hetman Płock – Miedź Legnica
UKS 21 Podlesie – Dwie Wieże Kraków
Hetman Katowice – Silesia Racibórz
Wrzos Międzyborów – Polonia Wrocław
2 : 4
3 : 3
3 : 3
3½ : 2½
2½ : 3½
Składy drużyn
1 VOTUM SA Polonia Wrocław 32½ 54 2 WASKO Hetman GKS Katowice 32½ 54
1
2
3
4
5
.
6
am
am
mm
am
am
mm
am
Pentala Harikrishna (IND)
Mateusz Bartel
Szymon Gumularz
Marcin Tazbir
Oskar Wieczorek
Kamil Stachowiak
Jolanta Zawadzka
2732
2643
2506
2510
2493
2461
2419

5


6
1
5
8
9
9
9
9
1
9
1
2
3
4
5
.
.
.
6
am
am
am
am
am
am
am
am
am
Jan-Krzysztof Duda
Radosław Wojtaszek
David Navara (CZE)
Grzegorz Gajewski
Bartosz Soćko
Kamil Mitoń
Daniel Sadzikowski
Jacek Gdański
Monika Soćko
2753
2717
2719
2616
2601
2590
2522
2489
2428

5

3
5


1
2
8
2
8
8
7
9
1
9
3 Stilon Gorzów Wielkopolski 36½ 54 4 Wieża Pęgów 30 54
1
2
3
4
5
.
6
am
am
am
am
am
mm
mm
Jurij Kryworuczko (UKR)
Matthias Blübaum (GER)
Kacper Piorun
Michał Krasenkow
Marcel Kanarek
Igor Janik
Julia Antolak
2682
2647
2596
2605
2488
2471
2323


6


6
8
8
8
8
6
7
9
1
2
3
4
5
6
am
am
mm
am
am
am
Wojciech Moranda
Marcin Dziuba
Aleksander Hnydiuk
Štěpán Žilka (CZE)
Vojtěch Plát (CZE)
Joanna Majdan
2605
2590
2411
2564
2566
2325
6

3
7
5
9
9
9
9
9
9
5 Miedź Legnica 26½ 54 6 Silesia Racibórz 25½ 54
1
2
3
4
5
.
.
6
am
am
am
mm
am
am
mm
mm
Robert Kempiński
Bartłomiej Heberla
Michał Olszewski
Tadeas Kriebel (CZE)
Pavel Simacek (CZE)
Piotr Bobras
Piotr Murdzia
Oliwia Kiołbasa
2568
2566
2547
2519
2474
2487
2423
2160

4
3

½


5
9
9
9
3
3
9
3
9
1
2
3
4
5
6
am
am
am
am
am
am
Niclas Huschenbeth (GER)
Grzegorz Nasuta
Tomasz Markowski
Marcin Krzyżanowski
Krzysztof Jakubowski
Joanna Worek (CZE)
2605
2553
2548
2518
2481
2326

3
5


3
9
9
9
9
9
9
7 Hetman Płock 24½ 54 8 Dwie Wieże Kraków 22 54
1
2
3
4
5
6
am
am
am
am
mm
am
Petro Golubka (UKR)
Paulius Pultinevicius (LTU)
Tomasz Warakomski
Mirosław Grabarczyk
Piotr Sabuk
Irina Bulmaga (ROM)
2495
2519
2515
2368
2377
2434
4


5
2
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
.
.
6
am
mm
mm
mm
mm
mm
mf
mf
Michał Matuszewski
Juraj Druska (SVK)
Arkadiusz Leniart
Piotr Nguyen
Vojtěch Zwardoň (CZE)
Dariusz Mikrut
Antoni Szustakowski
Maria Leks
2508
2515
2482
2422
2481
2390
2295
2080

2


5
1
0
9
4
9
9
9
4
1
9
9 UKS 21 Podlesie 21 54 10 Wrzos Międzyborów 19 54
1
2
3
4
5
.
6
am
mm
mm
mf
mf
mf
mm
Maciej Klekowski
Paweł Teclaf
Radosław Barski
Jakub Kosakowski
Szymon Walter
Radosław Dzierżak
Alicja Śliwicka
2511
2454
2444
2418
2288
2276
2317


3


0
4
9
7
9
9
6
5
9
1
2
3
4
5
6
am
am
m
mf
k++
am
Rafał Antoniewski
Łukasz Cyborowski
Maciej Nurkiewicz
Michał Bartel
Radosław Śliwerski
Klaudia Kulon
2490
2508
2326
2274
2042
2336

5
4

½
9
9
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Wojciech Moranda Wieża Pęgów 6 9
2 Matthias Blübaum Stilon Gorzów Wielkopolski 8
3 Kacper Piorun Stilon Gorzów Wielkopolski 6 8
4 Štěpán Žilka Wieża Pęgów 7 9
5 Krzysztof Jakubowski
Piotr Bobras
Silesia Racibórz
Miedź Legnica
9
6 Monika Soćko WASKO Hetman GKS Katowice 9
I liga
Ustroń, 4 – 13 września 2020
Sędzia główny: Tomasz Sowa, dyrektor turnieju: Waldemar Taboła
System kołowy, 6 szachownic 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1  GCKiP Czarna (↑) 4 3 4 3 4 5 16
2  Rodło Opole (↑) 2 4 4 14
3  Gostmat 83 Gostynin 3 3 4 3 4 5 13
4  Biały Król Wisznia Mała 3 2 4 4 4 11
5  Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2 3 3 4 4 10
6  MKSz Rybnik 2 2 4 3 4 3 3 7
7  Sempai Hetman Częstochowa 3 3 2 3 4 3 6
8  Laura Chylice 3 2 2 2 2 3 3 5 23
9  OTSz Ostrów Wielkopolski 2 2 2 2 3 5 22
10  SSz Gminy Pawłowice (↓) 1 1 2 3 3 3 3
Ze startu zrezygnował klub Baszta MOS Żnin.
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  GCKiP Czarna 2 3 5 6 8 10 12 14 16 1
2  Laura Chylice 0 1 3 3 3 3 3 4 5 8
3  Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1 1 1 3 5 5 7 9 10 5
4  Gostmat 83 Gostynin 1 3 3 4 6 8 10 11 13 3
5  Biały Król Wisznia Mała 2 4 4 6 6 8 8 9 11 4
6  OTSz Ostrów Wielkopolski 0 1 1 3 3 3 5 5 5 9
7  Sempai Hetman Częstochowa 1 1 3 4 4 4 4 5 6 7
8  MKSz Rybnik 1 1 3 3 5 6 6 6 7 6
9  Rodło Opole 2 4 6 6 8 10 12 14 14 2
10  SSz Gminy Pawłowice 0 1 1 2 2 3 3 3 3 10
1 runda   2 runda
GCKiP Czarna – SSz Gminy Pawłowice
Laura Chylice – Rodło Opole
Zagłębie Dąbrowa Górn. – MKSz Rybnik
Gostmat 83 Gostynin – Hetman Częstochowa
Biały Król Wisznia Mała – OTSz Ostrów Wlkp.
5 : 1
2 : 4
3 : 3
3 : 3
4 : 2
SSz Gminy Pawłowice – OTSz Ostrów Wlkp.
Hetman Częstochowa – Biały Król Wisznia Mała
MKSz Rybnik – Gostmat 83 Gostynin
Rodło Opole – Zagłębie Dąbrowa Górn.
GCKiP Czarna – Laura Chylice
3 : 3
2½ : 3½
2 : 4
3½ : 2½
3 : 3
3 runda   4 runda
Laura Chylice – SSz Gminy Pawłowice
Zagłębie Dąbrowa Górn. – GCKiP Czarna
Gostmat 83 Gostynin – Rodło Opole
Biały Król Wisznia Mała – MKSz Rybnik
OTSz Ostrów Wlkp. – Hetman Częstochowa
3½ : 2½
2 : 4
1½ : 4½
2 : 4
2 : 4
SSz Gminy Pawłowice – Hetman Częstochowa
MKSz Rybnik – OTSz Ostrów Wlkp.
Rodło Opole – Biały Król Wisznia Mała
GCKiP Czarna – Gostmat 83 Gostynin
Laura Chylice – Zagłębie Dąbrowa Górn.
3 : 3
2½ : 3½
2½ : 3½
3 : 3
2 : 4
5 runda   6 runda
Zagłębie Dąbrowa Górn. – SSz Gminy Pawłowice
Gostmat 83 Gostynin – Laura Chylice
Biały Król Wisznia Mała – GCKiP Czarna
OTSz Ostrów Wlkp. – Rodło Opole
Hetman Częstochowa – MKSz Rybnik
4½ : 1½
4 : 2
1½ : 4½
1½ : 4½
2 : 4
SSz Gminy Pawłowice – MKSz Rybnik
Rodło Opole – Hetman Częstochowa
GCKiP Czarna – OTSz Ostrów Wlkp.
Laura Chylice – Biały Król Wisznia Mała
Zagłębie Dąbrowa Górn. – Gostmat 83 Gostynin
3 : 3
4½ : 1½
4 : 2
2 : 4
2½ : 3½
7 runda   8 runda
Gostmat 83 Gostynin – SSz Gminy Pawłowice
Biały Król Wisznia Mała – Zagłębie Dąbrowa Górn.
OTSz Ostrów Wlkp. – Laura Chylice
Hetman Częstochowa – GCKiP Czarna
MKSz Rybnik – Rodło Opole
5 : 1
2½ : 3½
3½ : 2½
1½ : 4½
2 : 4
SSz Gminy Pawłowice – Rodło Opole
GCKiP Czarna – MKSz Rybnik
Laura Chylice – Hetman Częstochowa
Zagłębie Dąbrowa Górn. – OTSz Ostrów Wlkp.
Gostmat 83 Gostynin – Biały Król Wisznia Mała
2½:3½
3½:2½
3:3
4:2
3:3
9 runda
Biały Król Wisznia Mała – SSz Gminy Pawłowice
OTSz Ostrów Wlkp. – Gostmat 83 Gostynin
Hetman Częstochowa – Zagłębie Dąbrowa Górn.
MKSz Rybnik – Laura Chylice
Rodło Opole – GCKiP Czarna
:
:
:
:
:
Składy drużyn
1 GCKiP Czarna 35½ 54 2 Rodło Opole 33 54
1
2
3
4
5
6
mf
mf
m
mf
I++
k++
Miłosz Szpar
Mieszko Miś
Antoni Kozak
Jakub Chyży
Tymon Czernek
Martyna Wikar
2397
2350
2347
2249
2267
2045
6




9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
mf
mf
mf
mf
m
kmf
Filip Cukrowski
Kosma Pacan-Milej
Łukasz Licznerski
Iwo Godzwon
Paweł Kowalczyk
Martyna Starosta
2406
2420
2377
2317
2339
2038
5




4
9
9
9
9
9
9
3 Gostmat 83 Gostynin 30½ 54 4 Biały Król Wisznia Mała 28 54
1
2
3
4
5
6
mf
mm
m
mf
k+
mf
Kamil Plichta
Damian Lewtak
Krzysztof Budrewicz
Wojciech Reza
Piotr Renkowski
Katarzyna Dwilewicz
2383
2377
2227
2273
2149
2134

6

6

3
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
.
.
6
mm
mm
mm
mf
mm
mm
mf
mf
Krystian Kuźmicz
Łukasz Butkiewicz
Michał Luch
Mateusz Bronowicki
Piotr Brodowski
Stanisław Zawadzki
Arkadiusz Skawiński
Ewa Przeździecka
2468
2393
2389
2243
2446
2435
2384
2166
4

4

6

4
7
8
8
4
9
2
7
9
5 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 29 54 6 MKSz Rybnik 26 54
1
2
3
4
5
.
6
am
am
mm
mm
mf
mf
mm
Zbigniew Pakleza
Artur Jakubiec
Filip Bø Olsen (DEN)
Dariusz Szoen
Mads Bø (DEN)
Rafał Tymrakiewicz
Anna Kubicka
2503
2463
2351
2407
2284
2245
2264
5

6
5
2

6
8
9
9
9
5
5
9
1
2
3
4
5
.
6
mf
mf
mf
k
mf
I++
mf
Jacek Szwed
Stanisław Żyłka
Kamil Kozioł
Mikołaj Nowak
Kacper Tomaszewski
Tomasz Posłuszny
Honorata Kucharska
2380
2377
2296
2279
2341
2065
2237
3
5
4


0
5
8
9
9
9
9
1
9
7 Sempai Hetman Częstochowa 23½ 54 7 Laura Chylice 23 54
1
2
3
4
5
.
6
mm
mf
m
mm
mf
I+
mm
Cyril Ponizil (CZE)
Mateusz Paszewski
Adam Cieśla
Roman Tomaszewski
Jacek Flis
Kamil Kaliszuk
Aleksandra Lach
2507
2275
2294
2206
2214
1962
2188





½
7
9
9
9
8
3
9
1
2
3
4
5
.
6
mf
mf
mf
mf
k
k
k++
Igor Kowalski
Patryk Chylewski
Daniel Sanz Wawer
Jan Kokoszczyński
Stanisław Praczukowski
Michał Redzisz
Pola Mościcka
2397
2324
2325
2231
2173
2164
1880






4
9
9
4
9
9
5
9
9 OTSz Ostrów Wielkopolski 22 54 10 SSz Gminy Pawłowice 19½ 54
1
2
3
4
5
.
6
.
mf
mf
mf
mf
k
mf
mf
mf
Jakub Maciejczak
Dawid Janaszak
Piotr Dudziński
Paweł Dudziński
Rafał Szyszyło
Karol Kucza
Milena Czerwińska
Beata Andrejczuk
2371
2356
2323
2199
2188
2285
2010
2024


2



1
½
9
9
3
9
6
9
7
2
1
2
3
4
5
.
.
6
m
mf
am
mf
k++
I++
I++
kmf
Marcin Kolago
Eneasz Wiewióra
Jurij Zezulkin
Karol Rawicz
Witold Klepek
Jan Milanowski
Robert Sapeta
Monika Marcińczyk
2342
2346
2410
2225
2159
1751
1882
1934


2

4
0
0
5
8
9
4
9
9
3
3
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Miłosz Szpar GCKiP Czarna 6 9
2 Damian Lewtak Gostmat 83 Gostynin 6 9
3 Krzysztof Budrewicz Gostmat 83 Gostynin 9
4 Iwo Godzwon Rodło Opole 9
5 Tymon Czernek GCKiP Czarna 9
6 Martyna Wikar GCKiP Czarna 9
II liga
Poronin, 4 – 13 września 2020 (system szwajcarski, 9 rund, 6 szachownic)
Sędzia główny: Rafał Siwik, dyrektor turnieju: Marian Sadzikowski
1 WKS Kopernik (↑) 14 35½ 22 AZS Politechnika Śląska Gliwice 9 26½
2 VOTUM SA Polonia II Wrocław (↑) 14 32½ 23 Zieloni Zielonka 9 25½
3 Parnas Stara Wieś (↑) 14 31 24 LKSz Lublin 8 26½
4 Pionier Jastrzębie-Zdrój (↑) 13 32½ 25 Hetman Bydgoszcz 8 26
5 Adamietz Strzelce Opolskie (↑) 13 29 26 Rotmistrz Grudziądz 8 24
6 KKSz 1893 Kraków (↑) 12 31 27 Korona Zakrzewo 7 27½
7 Olimpijczyk Chrzanów (↑) 12 29½ 28 Ognisko Rydułtowy 7 27
8 Smecz Konin (↑) 11 32 29 Okucia Budowlane Łódź 7 25½
9 Czternastka Warszawa (↑) 11 29½ 30 MLKSz Myślenice 7 24
10 Dwie Wieże II Kraków (↑) 11 29 31 Goniec Żarów 7 24
11 Hetman Pilzno (↑) 11 29 32 Victoria Chróścice 7 23½
12 Gryf Dębica (↑) 11 29 33 MCKiS Jaworzno 7 23
13 Skoczek Sędziszów Małopolski (↑) 11 28½ 34 Hetman Konin 7 23
14 EL-TUR SP3 Bogatynia (↑) 10 28½ 35 Skoczek Siedlce 7 20½
15 Biały Król II Wisznia Mała * 10 28½ 36 Roszada Żory 6 24
16 Chrobry Gniezno (↑) 10 28½ 37 Giecek Radków 6 24
17 Lipno Stęszew 10 26½ 38 (↓) Silesia II Racibórz 6 22½
18 Hetman Koszalin 9 30 39 (↓) Rzeszowski Klub Szachowy 5 23
19 Solny Grzybowo 9 28½ 40 (↓) Goniec Staniątki 5 22
20 MTSz Mińsk Mazowiecki 9 27½ 41 (↓) Mechanizator Ustrzyki Dolne 2 21½
21 Miedź II Legnica 9 27½ * bez prawa awansu (I drużyna w I lidze)
Składy drużyn awansujących
WKS Kopernik K.Bulski (7), M.Kołosowski (4½), R.Eggink (5½), J.Szotkowski (CZE) (6½), M.Dubiński (6), M.Krupa (6)
VOTUM SA Polonia II Wrocław K.Stachowiak (5/7), P.Dobrowolski (2½/4), P.Piotrowski (2½/7), M.Fiedorek (2½/6), K.Kolasiński (3/7), M.Fudalej (3½/5), R.Macioł (1½/2), J.Luberański (5/7), A.Dmochowska (7)
Parnas Stara Wieś J.Piński (4), K.Łukasiewicz (6), M.Marszałek (7½), T.Jaskółka (6½), G.Łukasiewicz (2½/6), K.Pulik (½/3), A.Łukasiewicz (4)
Pionier Jastrzębie-Zdrój M.Molenda (6½), B.Niedbała (5½), D.Czerw (5½), T.Gałuszka (6), M.Dziendziel (4½), Z.Adamczyk (4½)
Adamietz Strzelce Opolskie Mi.Tomczak (5½), K.Żochowski (3½), M.Hasterok (4), M.Adamczewski (5), M.Wiśniewski (6½), K.Poznańska (4½)
KKSz 1893 Kraków D.Marczuk (3½), M.Chmiel (4), S.Gołda (4½), B.Warchoł (6), E.Dyląg (6), K.Jędrocha (7)
Olimpijczyk Chrzanów N.Ustianovich (UKR) (3½), M.Pniaczek (6½), M.Smołka (4½), J.Bielczyk (3½/7), T.Musiał (5), M.Sadzikowski (1/2), K.Murawko (5½)
Smecz Konin Ka.Szadkowski (3½), P.Śnihur (5), J.Klimkowski (7½), I.Leśkiewicz (4½), Krz.Szadkowski (1/1), W.Kwiatkowski (6/8), K.Pastuszko (4½)
Czternastka Warszawa J.Fus (4½), J.Baum (5½), M.Malicka (6½), K.Jarzębowski (6½), M.Bujalski (1/4), R.Dalkowski (2/5), A.Tarka (3½)
Dwie Wieże II Kraków D.Mikrut (1/2), A.Kaczmarek (6), A.Szustakowski (4½/8), M.Gahan (IND) (7), A.Kulesza (5), M.Skomiał (5/8), M.Pudełko (½)
Hetman Pilzno R.Psyk (6), A.Zaskalski (3½), Je.Markiewicz (6), S.Augustyn (5½), M.Markiewicz (4½/8), P.Tatarczany (0/1), O.Mirowska (3½)
Gryf Dębica A.Kumala (5½), R.Kasperek (3½), M.Puczyłowski (4), M.Kanarkiewicz (5), A.Żurkowski (4½), J.Kasperek (6½)
Skoczek Sędziszów Małopolski M.Bobula (3½/7), F.Sernecki (5½), J.Kyć (6½), J.Gęsicki (3½), G.Kopacz (½/2), R.Polok (4½), B.Trybowska (4½)
EL-TUR SP3 Bogatynia P.Goluch (5½), T.Jankowiak (3½), P.Jankowiak (4½), A.Grześków (3½), M.Statucki (4½/7), M.Domusa (0/2), A.Czarniecka (7)
Chrobry Gniezno K.Chojnacki (5½), K.Raczyński (3½), Ł.Bardeli (5), K.Żurawski (4½), J.Wojdak (5½), Z.Szeląg (4½)
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Krzysztof Bulski WKS Kopernik 7 9
2 Marek Zakrzewski
Adam Kujawski
Lipno Stęszew
Hetman Bydgoszcz
7 9
3 Maciej Marszałek
Jan Klimkowski
Parnas Stara Wieś
Smecz Konin
9
4 Tomasz Jaskółka
Jakub Szotkowski
Kacper Jarzębowski
Parnas Stara Wieś
WKS Kopernik
Czternastka Warszawa
9
5 Michał Wiśniewski
Jakub Suliborski
Adamietz Strzelce Opolskie
MTSz Mińsk Mazowiecki
9
6 Agnieszka Dmochowska
Aleksandra Czarniecka
Katarzyna Jędrocha
Grażyna Szmacińska
VOTUM SA Polonia II Wrocław
EL-TUR SP3 Bogatynia
KKSz 1893 Kraków
Okucia Budowlane Łódź
7 9

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close