Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1973

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1973

1972 | 1973 | 1974
Szachy klasyczne – U20
Mielec, 22 – 31 lipca 1973 (szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
Kielce, 12 – 22 lipca 1973 (szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
1 Adam Kuligowski 9 1 Hanna Grabczyńska 8
2 Jacek Bielczyk 2 Bożena Sikora 8
3 Jacek Mardarowicz 8 3 Elżbieta Jakubiak
4 Mirosław Sarwiński 8 4 Iwona Jezierska
5 Waldemar Świć 5 Grażyna Pietras
6 Janusz Szałajdewicz 6 Zofia Ciechocińska 7
7 Sławomir Wach 7 Elżbieta Gutt
8 Henryk Dobosz 8 Irena Dworaczek
9 Krzysztof Czapczyk 7 9 Barbara Majdiuk
10 Piotr Przybylski 7 10 Jolanta Jasińska 6
11 Zbigniew Liszka 7 11 Liliana Bojanowska 6
12 Zbigniew Księski 12 Kamila Białęska 6
13 Jerzy Chopcian 13 Małgorzata Onichimiuk
14 Jerzy Kubień 14 Zofia Burda
15 Adam Liburski 15 Anna Łobacz
16 Andrzej Rosiak 16 Alicja Górna
17 Bogdan Redlich 17 Barbara Szych
18 Stanisław Janas 18 Barbara Szumiło
19 Andrzej Bator 19 Renata Łojek
20 Krzysztof Polkowski 20 Ewa Romanowska 5
21 Maciej Bylica 6 21 Grażyna Caputa 5
22 Jan Kościuk 6 22 Irmina Stasiak 5
23 Franciszek Borkowski 6 23 Aldona Tańcula 5
24 Kazimierz Derbisz 6 24 Irena Łapyr 5
25 Zenon Chojnicki 6 25 Ewa Bogucka 5
26 Jerzy Brok 6 26 Małgorzata Mierzejewska
27 Tomasz Pawłowski 6 27 Krystyna Krajewska 4
28 Andrzej Waniek 6 28 Ewa Kornecka 4
29 Tomasz Rak 6 29 Bogumiła Ficygowska
30 Jan Ozga 6 30 Józefa Bądzyńska
31 Zygmunt Wielecki 31 Anna Ćwikła
32 Kazimierz Batruch 32 Barbara Firlej
33 Stanisław Sokołowski
34 Tomasz Rakowiecki
35 Marian Twardoń
36 Andrzej Bruziewicz
37 Andrzej Klimek
38 Bogdan Michalak
39 Zbigniew Jaśnikowski 5
40 Marek Kośny 5
41 Wojciech Brodowski 5
42 Józef Bobrowski 5
43 Krzysztof Socha 5
44 Marcin Bernat 5
45 Stanisław Michalczyk 5
46 Marcin Furman 5
47 Krzysztof Bartczak
48 Jarosław Stępień
49 Zbigniew Małek
50 Zbigniew Sokół
51 Jerzy Kłaput
52 Kazimierz Walczyk
53 Jerzy Kiełb
54 Edward Witan
55 Bogdan Torebiński
56 Jerzy Jończyk 4
57 Zbigniew Jabłonowski 4
58 Tomasz Tomiło
59 Andrzej Hornacki
60 Andrzej Cudnik
61 Krzysztof Łubieński
62 Henryk Okoń 3
63 Marek Ziółkowski 3
64 Juliusz Orłowski
65 Waldemar Jaszczyk
66 Stanisław Zmora

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close