Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1973

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1973

1972 | 1973 | 1974
Szachy klasyczne – U20
Mielec, 22 – 31 lipca 1973 (szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
  Kielce, 12 – 22 lipca 1973 (szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Adam Kuligowski   9   1   Hanna Grabczyńska   8
2   Jacek Bielczyk     2   Bożena Sikora   8
3   Jacek Mardarowicz   8   3   Elżbieta Jakubiak  
4   Mirosław Sarwiński   8   4   Iwona Jezierska  
5   Waldemar Świć     5   Grażyna Pietras  
6   Janusz Szałajdewicz     6   Zofia Ciechocińska   7
7   Sławomir Wach     7   Elżbieta Gutt  
8   Henryk Dobosz     8   Irena Dworaczek  
9   Krzysztof Czapczyk   7   9   Barbara Majdiuk  
10   Piotr Przybylski   7   10   Jolanta Jasińska   6
11   Zbigniew Liszka   7   11   Liliana Bojanowska   6
12   Zbigniew Księski     12   Kamila Białęska   6
13   Jerzy Chopcian     13   Małgorzata Onichimiuk  
14   Jerzy Kubień     14   Zofia Burda  
15   Adam Liburski     15   Anna Łobacz  
16   Andrzej Rosiak     16   Alicja Górna  
17   Bogdan Redlich     17   Barbara Szych  
18   Stanisław Janas     18   Barbara Szumiło  
19   Andrzej Bator     19   Renata Łojek  
20   Krzysztof Polkowski     20   Ewa Romanowska   5
21   Maciej Bylica   6   21   Grażyna Caputa   5
22   Jan Kościuk   6   22   Irmina Stasiak   5
23   Franciszek Borkowski   6   23   Aldona Tańcula   5
24   Kazimierz Derbisz   6   24   Irena Łapyr   5
25   Zenon Chojnicki   6   25   Ewa Bogucka   5
26   Jerzy Brok   6   26   Małgorzata Mierzejewska  
27   Tomasz Pawłowski   6   27   Krystyna Krajewska   4
28   Andrzej Waniek   6   28   Ewa Kornecka   4
29   Tomasz Rak   6   29   Bogumiła Ficygowska  
30   Jan Ozga   6   30   Józefa Bądzyńska  
31   Zygmunt Wielecki     31   Anna Ćwikła  
32   Kazimierz Batruch     32   Barbara Firlej  
33   Stanisław Sokołowski              
34   Tomasz Rakowiecki              
35   Marian Twardoń              
36   Andrzej Bruziewicz              
37   Andrzej Klimek              
38   Bogdan Michalak              
39   Zbigniew Jaśnikowski   5            
40   Marek Kośny   5            
41   Wojciech Brodowski   5            
42   Józef Bobrowski   5            
43   Krzysztof Socha   5            
44   Marcin Bernat   5            
45   Stanisław Michalczyk   5            
46   Marcin Furman   5            
47   Krzysztof Bartczak              
48   Jarosław Stępień              
49   Zbigniew Małek              
50   Zbigniew Sokół              
51   Jerzy Kłaput              
52   Kazimierz Walczyk              
53   Jerzy Kiełb              
54   Edward Witan              
55   Bogdan Torebiński              
56   Jerzy Jończyk   4            
57   Zbigniew Jabłonowski   4            
58   Tomasz Tomiło              
59   Andrzej Hornacki              
60   Andrzej Cudnik              
61   Krzysztof Łubieński              
62   Henryk Okoń   3            
63   Marek Ziółkowski   3            
64   Juliusz Orłowski              
65   Waldemar Jaszczyk              
66   Stanisław Zmora              

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close