Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1993

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1993

1992 | 1993 | 1994
Szachy klasyczne – U20
Biała Podlaska, 27 marca – 4 kwietnia 1993 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Robert Kempiński 2340 9   1   Joanna Dworakowska 2120
2   Piotr Murdzia 2365 8   2   Marta Zielińska 2185 8
3   Marek Oliwa 2315   3   Jolanta Krynicka 2110 7
4   Robert Ciemniak 2440   4   Anna Protaziuk 2035
5   Jacek Dubiel 2275   5   Katarzyna Lewandowska 2170 6
6   Bartosz Soćko 2240   6   Ewa Burczyk  
7   Bartłomiej Macieja 2315   7 mf Dalia Blimke 2015 5
8   Tomasz Markowski 2450   8   Olimpia Bartosik 2030 5
9   Paweł Jaracz 2340   9   Magdalena Gużkowska 2090
10   Łukasz Kwiatkowski 2305 4   10 mf Iweta Radziewicz  
11   Waldemar Męczyński 2240 3   11   Małgorzata Walkusz 2045
12   Czesław Spisak     12   Agnieszka Rybak   2
                     
Szachy klasyczne – U18
Grudziądz, 30 stycznia – 7 lutego 1993 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
                     
1   Łukasz Dworakowski     1   Olimpia Bartosik  
2   Piotr Murdzia   8   2   Magdalena Kludacz   8
3   Aleksander Pisarek     3   Magdalena Gużkowska  
4   Paweł Jaracz     4   Dorota Rusak   7
5   Jacek Dubiel   7   5   Zdzisława Wiliczkiewicz   7
6   Robert Ciemniak     6   Magdalena Stanowska  
7   Grzegorz Krogulski   6   7   Małgorzata Walkusz   6
8   Ryszard Wismont   6   8   Anna Maleska   6
9   Piotr Dobrowolski     9   Agnieszka Rybak   6
10   Piotr Bartosik     10   Angelika Maculewicz   6
11   Robert Siekaczyński     11   Magdalena Zwolak   6
12   Marcin Wałach     12   Mirosława Mączka   6
13   Piotr Kania     13   Danuta Kuchta  
14   Przemysław Mrozek     14   Anna Protaziuk  
15   Łukasz Bardeli     15   Maria Janas  
16   Michał Rudolf   5   16   Dorota Nikonowicz   5
17   Grzegorz Murawski   5   17   Magdalena Kozińska   5
18   Janis Chrisidis   5   18   Agnieszka Suchomska   5
19   Tomasz Czaplak   5   19   Agnieszka Kaźmierczak  
20   Marek Kosiorek   5   20   Małgorzata Tymrakiewicz  
21   Filip Kolendo     21   Agnieszka Kotowska  
22   Jerzy Struk     22   Joanna Karczmarzyk  
23   Paweł Makarewicz   4   23   Halina Felczak   4
24   Aleksander Kiełbratowski   4   24   Aneta Guzy   4
25   Wojciech Kokociński   3   25   Anna Iwanowska   3
26   Robert Karanowski     26   Urszula Primik   2
                     
Szachy klasyczne – U16
Grudziądz, 30 stycznia – 7 lutego 1993 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
                     
1   Marcin Kamiński     1   Monika Bobrowska  
2   Robert Kempiński     2   Marta Zielińska  
3   Bartłomiej Macieja     3   Monika Aksiuczyc  
4   Grzegorz Protaziuk   7   4   Joanna Dworakowska   7
5   Michał Swół   7   5   Magdalena Brzostowska   7
6   Przemysław Grądalski     6   Barbara Grabarska  
7   Jarosław Suleja   6   7   Izabela Krok  
8   Bartosz Soćko   6   8   Hanna Jabłońska   6
9   Tomasz Jakubowski   6   9   Joanna Madejska   6
10   Czesław Spisak   6   10   Monika Luks   6
11   Grzegorz Kopacz   6   11   Beata Rusin   6
12   Mateusz Kolendo   6   12   Marta Rychlińska   6
13   Piotr Bobras     13   Aleksandra Koćwin   6
14   Dariusz Kaszowski     14   Anna Mrozińska   6
15   Rafał Łobejko     15   Agnieszka Skuczyńska   6
16   Marcin Zakrzewski     16   Alina Atłaska  
17   Adrian Juzek     17   Karolina Pomorska   5
18   Grzegorz Osipiak     18   Beata Smulska   5
19   Zenon Kopeć     19   Luiza Krzanowska   5
20   Edward Łupkowski     20   Agnieszka Czaja  
21   Marcin Myć   5   21   Izabela Ostaszewska  
22   Rafał Suchan   5   22   Hanna Flig   4
23   Olaf Michalski     23   Małgorzata Kupczak   4
24   Łukasz Kłykow     24   Anna Kominek   4
25   Paweł Krepczyński     25   Agnieszka Mikołajczak   4
26   Robert Wegner     26   Magdalena Majewska  
27   Marcin Matuszewski     27   Anna Baściuk  
28   Przemysław Koc   3   28   Joanna Kuś   2
29   Aleksander Hnydiuk              
30   Tomasz Soter   2            
                     
Szachy klasyczne – U14
Grudziądz, 30 stycznia – 7 lutego 1993 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
                     
1   Paweł Blehm     1   Mariola Rutkowska  
2   Rafał Antoniewski   8   2   Dalia Blimke   8
3   Grzegorz Pelec   7   3   Maja Izdebska   8
4   Maciej Nurkiewicz   7   4   Dorota Iwaniuk  
5   Jan Piński   7   5   Sylwia Romaszko   7
6   Jakub Filipek   7   6   Joanna Strojna   7
7   Łukasz Cyborowski     7   Dorota Zaremba   7
8   Michał Szczecina     8   Eliza Krzanowska   6
9   Marek Strejczek     9   Anna Morawiec   6
10   Rafał Drzazga     10   Katarzyna Cieślawska   6
11   Grzegorz Ruciński   6   11   Anna Kucypera   6
12   Piotr Stefanek     12   Joanna Sewina   6
13   Marek Przybylski     13   Katarzyna Pluta  
14   Łukasz Twardowski     14   Magdalena Mąka  
15   Andrzej Zakonnik     15   Monika Painta  
16   Tomasz Chmielewski     16   Magdalena Michalszczak  
17   Grzegorz Szwarc     17   Katarzyna Kurylonek  
18   Krzysztof Martowicz     18   Monika Bulge  
19   Sławomir Burdziński   5   19   Maria Wróbel   5
20   Konrad Jaskólski   5   20   Katarzyna Bilińska   5
21   Jarosław Kopacz   5   21   Aleksandra Banasik  
22   Grzegorz Grabek     22   Joanna Ryba  
23   Tomasz Kolendo   4   23   Dorota Niemiec  
24   Emil Pudło   4   24   Maria Miekina  
25   Marcin Szajda     25   Marta Mróz  
26   Marek Zembaty   3   26   Ewa Wilk   4
27   Paweł Pęcak     27   Maja Grądalska   4
28   Paweł Skierczyński     28   Ewa Lewandowska  
            29   Aldona Para  
            30   Magdalena Sankiewicz  
                     
Szachy klasyczne – U12
Grudziądz, 30 stycznia – 7 lutego 1993 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
                     
1   Adam Dudziak   8   1   Alina Tarachowicz   9
2   Radosław Jedynak   8   2   Karolina Szymanowska   9
3   Marcin Szeląg   8   3   Iweta Radziewicz   8
4   Alan Rosenbeiger     4   Edyta Andrzejewska   7
5   Sławomir Purc     5   Marta Samborska  
6   Daniel Dziurdzia   7   6   Angelina Wartecka  
7   Krzysztof Gratka     7   Katarzyna Strzelczyk   6
8   Tomasz Rybak     8   Anna Jasik   6
9   Maciej Chmieliński     9   Mariola Brzezińska   6
10   Jan Kondrusik   6   10   Anna Lewko   6
11   Michał Gąsiorowski   6   11   Małgorzata Zaremba   6
12   Paweł Szewczyk   6   12   Donata Duszyńska   6
13   Tomasz Kempiński   6   13   Małgorzata Kaczorowska   6
14   Marcin Kotarba     14   Anna Kurleto   6
15   Paweł Sołtysik     15   Małgorzata Starczewska  
16   Łukasz Rozumek     16   Marta Dąbrowska  
17   Piotr Chmielewski   5   17   Beata Bobrowska  
18   Marek Peszt   5   18   Marta Michalska  
19   Krzysztof Jasik   5   19   Małgorzata Jaszcz  
20   Paweł Mroziński   5   20   Maja Kotwicka   5
21   Krzysztof Wilk     21   Agnieszka Pikulska   5
22   Paweł Stefańczyk   4   22   Magdalena Majchrzak   5
23   Adam Plich   4   23   Anna Cepil  
24   Tomasz Łukasiewicz     24   Joanna Kwiecień  
25   Leszek Stanek     25   Małgorzata Głazik   3
26   Grzegorz Kopeć   3   26   Monika Zembrzuska   3
27   Marcin Majchrowski   3   27   Marta Chrapkowska  
28   Michał Bylica     28   Anna Zawadzka   1
                     
Szachy klasyczne – U10
Grudziądz, 30 stycznia – 7 lutego 1993 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
                     
1   Marcin Szymański   9   1   Hanna Hadryś  
2   Krzysztof Jakubowski   8   2   Justyna Świderska   8
3   Aleksander Miśta   7   3   Maria Szymańska  
4   Marcin Dziuba   7   4   Karolina Szymczak   7
5   Bartosz Kuligowski   7   5   Małgorzata Szydłowska   7
6   Tomasz Sarna     6   Alicja Chmielińska  
7   Paweł Stoma     7   Elżbieta Janiszyn  
8   Marcin Urbanek   6   8   Karolina Kapustyńska  
9   Zbigniew Zasada   6   9   Anna Płonka  
10   Rafał Tomczak   6   10   Małgorzata Kucypera  
11   Michał Koźlicki   6   11   Małgorzata Wróbel   6
12   Michał Dziewiątkowski     12   Marta Hadryś  
13   Wiktor Tomczak     13   Kamila Szwarc  
14   Marcin Mąka     14   Renata Bursa  
15   Jan Martowicz     15   Agnieszka Stefanek   5
16   Kamil Mitoń     16   Maja Pawlarczyk   5
17   Michał Paterek     17   Joanna Wilmińska  
18   Łukasz Huchwajda   5   18   Katarzyna Bącal  
19   Dariusz Blimke   5   19   Maria Kosiorek  
20   Piotr Jasik   5   20   Katarzyna Moranda  
21   Przemysław Walczak   5   21   Izabela Izdebska  
22   Marcin Rojkiewicz   5   22   Kinga Zych   4
23   Jacek Karwas     23   Agnieszka Koźlińska   4
24   Michał Łosicki     24   Anna Lejk   4
25   Przemysław Zieliński   4   25   Małgorzata Gosek   3
26   Paweł Chmielewski     26   Małgorzata Sobocińska  
27   Krzysztof Jamroz   3            
28   Alan Czuwara              

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close