Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1993

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1993

1992 | 1993 | 1994
Szachy klasyczne – U20
Biała Podlaska, 27 marca – 4 kwietnia 1993 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny:
1 Robert Kempiński 2340 9 1 Joanna Dworakowska 2120
2 Piotr Murdzia 2365 8 2 Marta Zielińska 2185 8
3 Marek Oliwa 2315 3 Jolanta Krynicka 2110 7
4 Robert Ciemniak 2440 4 Anna Protaziuk 2035
5 Jacek Dubiel 2275 5 Katarzyna Lewandowska 2170 6
6 Bartosz Soćko 2240 6 Ewa Burczyk
7 Bartłomiej Macieja 2315 7 mf Dalia Blimke 2015 5
8 Tomasz Markowski 2450 8 Olimpia Bartosik 2030 5
9 Paweł Jaracz 2340 9 Magdalena Gużkowska 2090
10 Łukasz Kwiatkowski 2305 4 10 mf Iweta Radziewicz
11 Waldemar Męczyński 2240 3 11 Małgorzata Walkusz 2045
12 Czesław Spisak 12 Agnieszka Rybak 2
Szachy klasyczne – U18
Grudziądz, 30 stycznia – 7 lutego 1993 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
1 Łukasz Dworakowski 1 Olimpia Bartosik
2 Piotr Murdzia 8 2 Magdalena Kludacz 8
3 Aleksander Pisarek 3 Magdalena Gużkowska
4 Paweł Jaracz 4 Dorota Rusak 7
5 Jacek Dubiel 7 5 Zdzisława Wiliczkiewicz 7
6 Robert Ciemniak 6 Magdalena Stanowska
7 Grzegorz Krogulski 6 7 Małgorzata Walkusz 6
8 Ryszard Wismont 6 8 Anna Maleska 6
9 Piotr Dobrowolski 9 Agnieszka Rybak 6
10 Piotr Bartosik 10 Angelika Maculewicz 6
11 Robert Siekaczyński 11 Magdalena Zwolak 6
12 Marcin Wałach 12 Mirosława Mączka 6
13 Piotr Kania 13 Danuta Kuchta
14 Przemysław Mrozek 14 Anna Protaziuk
15 Łukasz Bardeli 15 Maria Janas
16 Michał Rudolf 5 16 Dorota Nikonowicz 5
17 Grzegorz Murawski 5 17 Magdalena Kozińska 5
18 Janis Chrisidis 5 18 Agnieszka Suchomska 5
19 Tomasz Czaplak 5 19 Agnieszka Kaźmierczak
20 Marek Kosiorek 5 20 Małgorzata Tymrakiewicz
21 Filip Kolendo 21 Agnieszka Kotowska
22 Jerzy Struk 22 Joanna Karczmarzyk
23 Paweł Makarewicz 4 23 Halina Felczak 4
24 Aleksander Kiełbratowski 4 24 Aneta Guzy 4
25 Wojciech Kokociński 3 25 Anna Iwanowska 3
26 Robert Karanowski 26 Urszula Primik 2
Szachy klasyczne – U16
Grudziądz, 30 stycznia – 7 lutego 1993 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
1 Marcin Kamiński 1 Monika Bobrowska
2 Robert Kempiński 2 Marta Zielińska
3 Bartłomiej Macieja 3 Monika Aksiuczyc
4 Grzegorz Protaziuk 7 4 Joanna Dworakowska 7
5 Michał Swół 7 5 Magdalena Brzostowska 7
6 Przemysław Grądalski 6 Barbara Grabarska
7 Jarosław Suleja 6 7 Izabela Krok
8 Bartosz Soćko 6 8 Hanna Jabłońska 6
9 Tomasz Jakubowski 6 9 Joanna Madejska 6
10 Czesław Spisak 6 10 Monika Luks 6
11 Grzegorz Kopacz 6 11 Beata Rusin 6
12 Mateusz Kolendo 6 12 Marta Rychlińska 6
13 Piotr Bobras 13 Aleksandra Koćwin 6
14 Dariusz Kaszowski 14 Anna Mrozińska 6
15 Rafał Łobejko 15 Agnieszka Skuczyńska 6
16 Marcin Zakrzewski 16 Alina Atłaska
17 Adrian Juzek 17 Karolina Pomorska 5
18 Grzegorz Osipiak 18 Beata Smulska 5
19 Zenon Kopeć 19 Luiza Krzanowska 5
20 Edward Łupkowski 20 Agnieszka Czaja
21 Marcin Myć 5 21 Izabela Ostaszewska
22 Rafał Suchan 5 22 Hanna Flig 4
23 Olaf Michalski 23 Małgorzata Kupczak 4
24 Łukasz Kłykow 24 Anna Kominek 4
25 Paweł Krepczyński 25 Agnieszka Mikołajczak 4
26 Robert Wegner 26 Magdalena Majewska
27 Marcin Matuszewski 27 Anna Baściuk
28 Przemysław Koc 3 28 Joanna Kuś 2
29 Aleksander Hnydiuk
30 Tomasz Soter 2
Szachy klasyczne – U14
Grudziądz, 30 stycznia – 7 lutego 1993 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
1 Paweł Blehm 1 Mariola Rutkowska
2 Rafał Antoniewski 8 2 Dalia Blimke 8
3 Grzegorz Pelec 7 3 Maja Izdebska 8
4 Maciej Nurkiewicz 7 4 Dorota Iwaniuk
5 Jan Piński 7 5 Sylwia Romaszko 7
6 Jakub Filipek 7 6 Joanna Strojna 7
7 Łukasz Cyborowski 7 Dorota Zaremba 7
8 Michał Szczecina 8 Eliza Krzanowska 6
9 Marek Strejczek 9 Anna Morawiec 6
10 Rafał Drzazga 10 Katarzyna Cieślawska 6
11 Grzegorz Ruciński 6 11 Anna Kucypera 6
12 Piotr Stefanek 12 Joanna Sewina 6
13 Marek Przybylski 13 Katarzyna Pluta
14 Łukasz Twardowski 14 Magdalena Mąka
15 Andrzej Zakonnik 15 Monika Painta
16 Tomasz Chmielewski 16 Magdalena Michalszczak
17 Grzegorz Szwarc 17 Katarzyna Kurylonek
18 Krzysztof Martowicz 18 Monika Bulge
19 Sławomir Burdziński 5 19 Maria Wróbel 5
20 Konrad Jaskólski 5 20 Katarzyna Bilińska 5
21 Jarosław Kopacz 5 21 Aleksandra Banasik
22 Grzegorz Grabek 22 Joanna Ryba
23 Tomasz Kolendo 4 23 Dorota Niemiec
24 Emil Pudło 4 24 Maria Miekina
25 Marcin Szajda 25 Marta Mróz
26 Marek Zembaty 3 26 Ewa Wilk 4
27 Paweł Pęcak 27 Maja Grądalska 4
28 Paweł Skierczyński 28 Ewa Lewandowska
29 Aldona Para
30 Magdalena Sankiewicz
Szachy klasyczne – U12
Grudziądz, 30 stycznia – 7 lutego 1993 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
1 Adam Dudziak 8 1 Alina Tarachowicz 9
2 Radosław Jedynak 8 2 Karolina Szymanowska 9
3 Marcin Szeląg 8 3 Iweta Radziewicz 8
4 Alan Rosenbeiger 4 Edyta Andrzejewska 7
5 Sławomir Purc 5 Marta Samborska
6 Daniel Dziurdzia 7 6 Angelina Wartecka
7 Krzysztof Gratka 7 Katarzyna Strzelczyk 6
8 Tomasz Rybak 8 Anna Jasik 6
9 Maciej Chmieliński 9 Mariola Brzezińska 6
10 Jan Kondrusik 6 10 Anna Lewko 6
11 Michał Gąsiorowski 6 11 Małgorzata Zaremba 6
12 Paweł Szewczyk 6 12 Donata Duszyńska 6
13 Tomasz Kempiński 6 13 Małgorzata Kaczorowska 6
14 Marcin Kotarba 14 Anna Kurleto 6
15 Paweł Sołtysik 15 Małgorzata Starczewska
16 Łukasz Rozumek 16 Marta Dąbrowska
17 Piotr Chmielewski 5 17 Beata Bobrowska
18 Marek Peszt 5 18 Marta Michalska
19 Krzysztof Jasik 5 19 Małgorzata Jaszcz
20 Paweł Mroziński 5 20 Maja Kotwicka 5
21 Krzysztof Wilk 21 Agnieszka Pikulska 5
22 Paweł Stefańczyk 4 22 Magdalena Majchrzak 5
23 Adam Plich 4 23 Anna Cepil
24 Tomasz Łukasiewicz 24 Joanna Kwiecień
25 Leszek Stanek 25 Małgorzata Głazik 3
26 Grzegorz Kopeć 3 26 Monika Zembrzuska 3
27 Marcin Majchrowski 3 27 Marta Chrapkowska
28 Michał Bylica 28 Anna Zawadzka 1
Szachy klasyczne – U10
Grudziądz, 30 stycznia – 7 lutego 1993 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
1 Marcin Szymański 9 1 Hanna Hadryś
2 Krzysztof Jakubowski 8 2 Justyna Świderska 8
3 Aleksander Miśta 7 3 Maria Szymańska
4 Marcin Dziuba 7 4 Karolina Szymczak 7
5 Bartosz Kuligowski 7 5 Małgorzata Szydłowska 7
6 Tomasz Sarna 6 Alicja Chmielińska
7 Paweł Stoma 7 Elżbieta Janiszyn
8 Marcin Urbanek 6 8 Karolina Kapustyńska
9 Zbigniew Zasada 6 9 Anna Płonka
10 Rafał Tomczak 6 10 Małgorzata Kucypera
11 Michał Koźlicki 6 11 Małgorzata Wróbel 6
12 Michał Dziewiątkowski 12 Marta Hadryś
13 Wiktor Tomczak 13 Kamila Szwarc
14 Marcin Mąka 14 Renata Bursa
15 Jan Martowicz 15 Agnieszka Stefanek 5
16 Kamil Mitoń 16 Maja Pawlarczyk 5
17 Michał Paterek 17 Joanna Wilmińska
18 Łukasz Huchwajda 5 18 Katarzyna Bącal
19 Dariusz Blimke 5 19 Maria Kosiorek
20 Piotr Jasik 5 20 Katarzyna Moranda
21 Przemysław Walczak 5 21 Izabela Izdebska
22 Marcin Rojkiewicz 5 22 Kinga Zych 4
23 Jacek Karwas 23 Agnieszka Koźlińska 4
24 Michał Łosicki 24 Anna Lejk 4
25 Przemysław Zieliński 4 25 Małgorzata Gosek 3
26 Paweł Chmielewski 26 Małgorzata Sobocińska
27 Krzysztof Jamroz 3
28 Alan Czuwara

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close