Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1994

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1994

1993 | 1994 | 1995
Szachy klasyczne – U20
Warszawa, 7 – 14 kwietnia 1994 (system kołowy, 11 rund [m], 12 rund [k])
Sędzia główny:
                     
1   Marek Oliwa 2350 9   1 mf Iweta Radziewicz 2085
2 mm Marcin Kamiński 2445 8   2 mf Monika Bobrowska 2165
3 mf Bartłomiej Macieja 2350 7   3 mf Agnieszka Szczygieł 2080 8
4 mf Bartosz Soćko 2335   4   Joanna Dworakowska 2190
5   Grzegorz Protaziuk 2260   5   Marta Zielińska 2170 7
6   Piotr Bobras 2215   6 mf Dalia Blimke 2085
7   Piotr Kania 2275   7   Olimpia Bartosik 2130 6
8   Grzegorz Murawski 2210 5   8   Barbara Grabarska 2020 6
9   Piotr Dobrowolski 2320   9   Dorota Rusak 2115
10   Łukasz Dworakowski 2350   10   Hanna Jabłońska 2075 5
11   Michał Swół 2310 3   11   Danuta Kuchta   4
12   Ryszard Wismont 2150 2   12   Monika Aksiuczyc 2055 3
            13   Anna Maleska 2035
                     
Szachy klasyczne – U18
Żagań, 30 stycznia – 9 lutego 1994 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
                     
1   Bartłomiej Macieja   8   1   Monika Aksiuczyc  
2   Robert Kempiński   8   2   Olimpia Bartosik   8
3   Piotr Bobras     3   Barbara Grabarska   8
4   Jacek Dubiel   7   4   Dorota Rusak  
5   Piotr Dobrowolski   7   5   Magdalena Kludacz   7
6   Dariusz Kaszowski   7   6   Anna Maleska  
7   Michał Swół     7   Hanna Jabłońska  
8   Filip Kolendo     8   Zdzisława Wiliczkiewicz   6
9   Jarosław Suleja   6   9   Renata Włostowska   6
10   Marek Kosiorek   6   10   Dorota Nikonowicz   6
11   Marcin Zakrzewski   6   11   Magdalena Zwolak   6
12   Czesław Spisak   6   12   Izabela Krok   6
13   Marcin Myć   6   13   Maria Janas  
14   Rafał Borgula   6   14   Małgorzata Walkusz  
15   Rafał Tymrakiewicz   6   15   Magdalena Stanowska  
16   Krzysztof Kiełczewski     16   Beata Rusin  
17   Rafał Suchan     17   Agnieszka Kaźmierczak  
18   Przemysław Grądalski     18   Marta Rychlińska  
19   Grzegorz Kopacz     19   Aneta Guzy   5
20   Mateusz Kolendo     20   Karolina Łabza   5
21   Piotr Kania   5   21   Bogumiła Tarachowicz   5
22   Robert Siekaczyński   5   22   Magdalena Kozińska   5
23   Marcin Nowakowski   5   23   Magdalena Brzostowska   5
24   Grzegorz Protaziuk   5   24   Małgorzata Tymrakiewicz   5
25   Tomasz Czaplak     25   Beata Smulska  
26   Alan Król     26   Hanna Flig  
27   Przemysław Mrozek     27   Barbara Halisz   1
28   Robert Wegner              
29   Michał Sośnicki   4            
30   Łukasz Bardeli              
31   Robert Weber   2            
32   Łukasz Jabłoński              
                     
Szachy klasyczne – U16
Żagań, 30 stycznia – 9 lutego 1994 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
                     
1   Bartosz Soćko     1   Joanna Dworakowska   8
2   Jakub Filipek     2   Joanna Strojna   8
3   Rafał Łobejko     3   Dorota Zaremba  
4   Łukasz Twardowski   7   4   Maja Izdebska  
5   Aleksander Hnydiuk   7   5   Iwona Tomczykowska   7
6   Edward Łupkowski   7   6   Monika Luks  
7   Krzysztof Martowicz   6   7   Monika Painta  
8   Łukasz Jabłoński   6   8   Dalia Blimke  
9   Przemysław Koc   6   9   Eliza Krzanowska   6
10   Jarosław Kopacz   6   10   Sylwia Romaszko   6
11   Łukasz Kłykow   6   11   Karolina Pomorska   6
12   Zenon Kopeć   6   12   Katarzyna Pluta   6
13   Jarosław Skaruz   6   13   Luiza Krzanowska  
14   Łukasz Korecki   6   14   Marta Miekina  
15   Rafał Biały     15   Małgorzata Fikus  
16   Jan Piński     16   Małgorzata Kupczak  
17   Tomasz Jakubowski     17   Mariola Szymanowska  
18   Rafał Ogiewka     18   Anna Mrozińska  
19   Paweł Panas     19   Marta Żurawiecka  
20   Rafał Drzazga     20   Jolanta Miśko   5
21   Sławomir Piter   5   21   Anna Baściuk   5
22   Daniel Michalski   5   22   Magdalena Michalszczak   5
23   Grzegorz Ruciński     23   Sylwia Zaborska   5
24   Maciej Nurkiewicz     24   Katarzyna Rozumek   5
25   Andrzej Pikuliński     25   Agnieszka Czaja   5
26   Andrzej Grunas   4   26   Katarzyna Kurylonek  
27   Bartłomiej Izbiński     27   Joanna Madejska   4
28   Jacek Kujawa     28   Iwona Maciejewska  
29   Adam Kruszyński   3   29   Dorota Niemiec   3
30   Krzysztof Ciemniak   1            
                     
Szachy klasyczne – U14
Grudziądz, 2 – 12 lutego 1994 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Mirosław Gnieciak
                     
1   Paweł Blehm     1   Dorota Iwaniuk   10
2   Rafał Antoniewski     2   Iweta Radziewicz   9
3   Marcin Szeląg   8   3   Mariola Rutkowska   8
4   Łukasz Cyborowski   7   4   Edyta Andrzejewska   7
5   Piotr Stefanek     5   Monika Bulge  
6   Andrzej Zakonnik     6   Anna Kucypera  
7   Konrad Jaskólski     7   Michalina Ochab  
8   Sławomir Purc     8   Anastazja Kononowicz  
9   Bartosz Szczechowicz     9   Alina Tarachowicz   6
10   Krystian Jędryczka   6   10   Marianna Samul   6
11   Sebastian Drzazga   6   11   Anna Jasik   6
12   Michał Szczecina   6   12   Danuta Zielińska   6
13   Marcin Kotarba   6   13   Katarzyna Strzelczyk   6
14   Alan Rosenbeiger     14   Sylwia Gierak   6
15   Michał Musielak     15   Anna Morawiec  
16   Grzegorz Pelec   5   16   Maja Grądalska  
17   Aleksander Dobrowolski   5   17   Maja Nowakowska  
18   Sławomir Burdziński   5   18   Aleksandra Banasik  
19   Adam Dudziak   5   19   Małgorzata Witaszczyk   5
20   Paweł Szewczyk   5   20   Aneta Kiejdo   5
21   Tomasz Meinert   5   21   Katarzyna Cieślawska   5
22   Arkadiusz Paterek   5   22   Ewa Lewandowska   5
23   Artur Łapczyński   5   23   Anna Kurleto   5
24   Tomasz Kolendo   5   24   Anna Jóźwik   5
25   Paweł Sołtysik   5   25   Małgorzata Starczewska  
26   Tomasz Kempiński     26   Maja Nowakowska   4
27   Maciej Chmieliński   4   27   Joanna Przymusińska   4
28   Rafał Zych   3   28   Marta Michalska   4
29   Wojciech Wais   2   29   Anna Matylewska  
30   Piotr Chmielewski   2   30   Katarzyna Łukaszewicz   3
            31   Anna Lewko   3
            32   Magdalena Sadowska  
                     
Szachy klasyczne – U12
Grudziądz, 2 – 12 lutego 1994 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Radosław Jedynak     1   Angelina Wartecka  
2   Krzysztof Gratka   9   2   Marta Samborska   8
3   Marcin Szymański   9   3   Mariola Brzezińska   8
4   Aleksander Miśta   7   4   Magdalena Łysiak   8
5   Krzysztof Jasik     5   Karolina Szymanowska  
6   Adam Pawlak     6   Małgorzata Kaczorowska  
7   Łukasz Rozumek     7   Małgorzata Głazik   7
8   Przemysław Liwak     8   Agnieszka Pikulska  
9   Krzysztof Jakubowski   6   9   Małgorzata Zielińska   6
10   Zbigniew Zasada   6   10   Maja Kotwicka   6
11   Tomasz Sarna   6   11   Justyna Świderska   6
12   Adam Dukowicz     12   Donata Duszyńska   6
13   Jędrzej Długosz     13   Agnieszka Matras  
14   Rafał Zgadzaj     14   Anna Płonka  
15   Paweł Stoma     15   Elżbieta Janiszyn  
16   Michał Gąsiorowski     16   Magdalena Pilich  
17   Jan Adamowski     17   Katarzyna Bojdys  
18   Maciej Szklanny   5   18   Karolina Ciszewska   5
19   Marcin Dziuba   5   19   Małgorzata Szydłowska   5
20   Marcin Urbanek   5   20   Karolina Szymczak   5
21   Marcin Mąka   5   21   Joanna Zimny   5
22   Przemysław Cyluk   5   22   Aldona Pacholak   5
23   Jacek Karwas   5   23   Renata Bursa  
24   Jan Marszałek     24   Katarzyna Wielgosz  
25   Jan Martowicz     25   Lucyna Wójcik   4
26   Mariusz Zygowski     26   Eliza Sapkowska   4
27   Kamil Grycel     27   Kamila Pawłowska   4
28   Piotr Jasik     28   Maria Kosiorek  
29   Andrzej Kosiorek   4   29   Katarzyna Bacal   2
30   Krzysztof Grąbczewski     30   Agnieszka Stefanek   1
31   Przemysław Rusin   3            
32   Bartosz Kuligowski              
                     
Szachy klasyczne – U10
Grudziądz, 2 – 12 lutego 1994 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Kamil Mitoń     1   Paulina Kida  
2   Jerzy Owczarzak     2   Karolina Kapustyńska   8
3   Daniel Blandzi     3   Maria Szymańska  
4   Przemysław Zieliński   7   4   Izabela Izdebska  
5   Rafał Tomczak   7   5   Kinga Zych  
6   Tomasz Trabszys   7   6   Hanna Hadryś  
7   Adam Cieśla   7   7   Alicja Chmielińska  
8   Mateusz Bartel     8   Małgorzata Sobocińska  
9   Michał Łosicki     9   Joanna Worek  
10   Michał Pluta     10   Anna Juszczak   6
11   Adam Garnusz   6   11   Karolina Boder   6
12   Bartłomiej Katkowski   6   12   Marta Hadryś   6
13   Grzegorz Jamroz     13   Katarzyna Szewczyk   6
14   Damian Blandzi     14   Aleksandra Bartodziej   6
15   Stanisław Zawadzki     15   Małgorzata Kucypera  
16   Jakub Muzyka     16   Agnieszka Jęczalik  
17   Filip Bargłowski     17   Justyna Skrochocka  
18   Przemysław Walczak   5   18   Małgorzata Jerz   5
19   Marcin Jakubowski   5   19   Małgorzata Gosek   5
20   Łukasz Borowski   5   20   Daria Pokojska   5
21   Patryk Pokojski   5   21   Agata Trybuła   5
22   Radosław Wojtaszek   5   22   Anna Socha  
23   Piotr Hoffman     23   Anna Chmielewska  
24   Adam Jarząb     24   Monika Przybylska  
25   Andrzej Worek     25   Magdalena Pogorzelska   4
26   Marcin Raczyński   4   26   Magdalena Zając   4
27   Krzysztof Zając     27   Marta Szydłowska  
28   Piotr Laskowski     28   Dorota Tułacz   3
29   Dawid Błudnik   3   29   Marika Koszowska   3
30   Adam Gasik   1   30   Łucja Staroszczyk  

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close