Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2004

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2004

2003 | 2004 | 2005
Szachy klasyczne – U20
Środa Wielkopolska, 4 – 12 lutego 2004 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda, wyniki
                     
1 mm Radosław Wojtaszek 2480 8   1   Joanna Majdan 2190 7
2   Jakub Czakon 2457   2 mm Beata Kądziołka 2266
3   Paweł Czarnota 2386 6   3 mm Jolanta Zawadzka 2229
4   Krystian Kuźmicz 2331 6   4 mf Joanna Worek 2267
5 mm Bartłomiej Heberla 2412 6   5   Edyta Kupczyk 2147 6
6 mm Patryk Łagowski 2404 6   6 mf Dorota Czarnota 2238 6
7   Michał Adamski 2260   7 mm Katarzyna Toma 2206 6
8   Jerzy Owczarzak 2360 5   8   Karina Szczepkowska 2260 6
9 mf Filip Bargłowski 2343   9   Hanna Leks 2084
10   Michał Olszewski 2348   10   Dominika Hermanowicz 2085
11 mf Rafał Tomczak 2319 4   11   Izabela Tekielak 2154
12   Jacek Stopa 2343 4   12   Sylwia Gapa 2063 2
                     
Szachy klasyczne – U18
Łeba, 27 marca – 4 kwietnia 2004 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Andrzej Irlik, wyniki: juniorzy | juniorki
                     
1 mm Radosław Wojtaszek 2480   1 mf Jolanta Zawadzka 2229 9
2   Dariusz Szoen 2284   2 mf Joanna Worek 2267
3 mf Krystian Kuźmicz 2331   3 mf Beata Kądziołka 2266
4   Mateusz Kulesza 2254 7   4 mf Karina Szczepkowska 2260 7
5   Kamil Stachowiak 2275   5 mf Dorota Czarnota 2238
6   Krzysztof Ejsmont 2232   6   Joanna Bojdoł 2001
7   Jan Skurski 2212   7   Aneta Korościel 2051
8   Maciej Cajbel 2210   8   Katarzyna Poznańska 2075
9   Michał Bartel 2242 6   9   Małgorzata Wilczyńska 1969
10   Michał Szczepiński 2210 6   10   Marta Szydłowska 2040 6
11   Daniel Frączek 2236 6   11   Dominika Hermanowicz 2085 6
12   Michał Adamski 2260 6   12   Joanna Górecka 2074 6
13   Jacek Stopa 2343   13   Anna Kohut 2060 6
14   Michał Bugalski 2202   14   Barbara Baran 2053 6
15   Mateusz Sypień 2194   15   Urszula Krokay 1913 6
16   Krzysztof Zarychta 2199   16   Marta Marszałek 2008 6
17   Łukasz Duda 2145   17   Anna Tomczyk 1965 6
18   Maciej Rutkowski 2186   18   Weronika Kobak 1900 6
19   Dominik Sypnicki 2128   19   Justyna Dutka 2009
20   Tomasz Caba 2121   20   Marzena Kozłowska 1900
21   Łukasz Turlej 2078 5   21   Katarzyna Krajewska 2033
22   Marcin Tobys 2166 5   22   Magdalena Wesołowska 2050
23   Dariusz Strejczek 2084 5   23   Agata Zawadka 1800
24   Adam Czuchnicki 2050 5   24   Anna Ocytko 1945
25   Krzysztof Szromba 2220 5   25   Izabela Tekielak 2154 5
26   Krzysztof Budrewicz 2130   26   Aleksandra Wojciechowska 2032 5
27   Grzegorz Drzymała 1931   27   Izabela Śliwińska 1852 5
28   Marcin Krysztofiak 2418   28   Hanna Domagała 1948 5
29   Tomasz Kubit 2088 4   29   Aleksandra Ciążela 1800
30   Andrzej Krawczyk 1956 4   30   Izabela Rant 1963
31   Mateusz Kuzioła 2285 4   31   Marta Taboła 1800 4
32   Piotr Skrzypczak 2083   32   Alina Dawidczyk 1800
33   Przemysław Bator 2000   33   Paulina Hoffmann 1800
34   Jakub Malczyk 2030 2   34   Małgorzata Szelest 1900 3
            35   Lena Szymanowska 1993
            36   Anna Sosnowska 1600 2
                     
Szachy klasyczne – U16
Łeba, 27 marca – 4 kwietnia 2004 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Andrzej Irlik, wyniki: juniorzy | juniorki
                     
1   Marcin Tazbir 2309   1   Joanna Majdan 2190 9
2 mf Michał Luch 2294   2   Marta Przeździecka 2035 8
3   Paweł Czarnota 2386 8   3   Beata Andrejczuk 2029
4 mf Wojciech Moranda 2334 8   4   Agata Sikorska 2047
5   Piotr Brodowski 2217 7   5   Hanna Leks 2084
6   Michał Motyka 2231   6   Ewa Przeździecka 2027 7
7   Tomasz Warakomski 2258   7   Katarzyna Kumorowicz 2015 7
8   Michał Olszewski 2348   8   Anna Gasik 2023
9   Michał Mazurkiewicz 2110   9   Magdalena Kozak 2071
10   Daniel Gumuła 2243   10   Anna Nawrot 1879
11   Robert Krzesaj 2187   11   Magdalena Chojnacka 1800
12   Jacek Szwed 2164   12   Katarzyna Cieślukowska 1900
13   Mateusz Bronowicki 2201 6   13   Matylda Kozłowska 1800 6
14   Jakub Maciejczak 1983 6   14   Anna Dudel 1900 6
15   Łukasz Butkiewicz 2139 6   15   Anna Andrzejewska 1985 6
16   Maciej Gajdzica 2009 6   16   Joanna Giemza 1900 6
17   Bartosz Siembab 2127 6   17   Alicja Demidowicz 1800 6
18   Krzysztof Łapiński 2144 6   18   Irena Młodzińska 1900
19   Rafał Lubczyński 2088   19   Iwona Bastrzyk 1600
20   Jakub Jóźwicki 2100   20   Marta Łabędzka 1898
21   Marcin Majcher 2051   21   Beata Tyda 1800
22   Adrian Nowacki 1928   22   Justyna Kaniak 1900 5
23   Piotr Ziółkowski 2083   23   Marta Opalińska 1600 5
24   Paweł Baran 2085   24   Edyta Wesołowska 1900 5
25   Mateusz Matla 1934   25   Beata Jadanowska 1600 5
26   Maciej Kukawski 2066 5   26   Lidia Zdziarska 1909 5
27   Łukasz Łasut 2005 5   27   Anna Stypczyńska 1800 5
28   Jakub Hiszczyński 2000   28   Elżbieta Smolak 1900 5
29   Michał Sycz 1962   29   Magdalena Tobiasz 1800
30   Przemysław Ponikowski 2167   30   Monika Kaniak 1941
31   Piotr Pytel 2000   31   Agata Piorun 1900 4
32   Michał Efinowicz 2005   32   Anna Flazińska 1800 4
33   Dawid Kobiałko 2000 4   33   Daria Święszek 1600 4
34   Szymon Sanetra 1918 4   34   Karolina Dębska 1800 4
35   Tomasz Skrzypczak 2000 4   35   Anna Wojdyła 1600 4
36   Piotr Lewiarz 2000   36   Anna Skupińska 1900
37   Marcin Surman 1995 3   37   Julia Kaczmarek 1800
38   Filip Romanowski 1939 3            
39   Michał Paździora 2050 3            
40   Andrzej Dalach 2000 3            
                     
Szachy klasyczne – U14
Turek, 28 kwietnia – 6 maja 2004 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda, wyniki
                     
1   Arkadiusz Leniart 2218 8   1   Wioletta Sobierska 1800 8
2   Mateusz Bobula 2099 8   2   Katarzyna Radziewicz 2003
3   Jacek Tomczak 2237   3   Magdalena Krasnodębska 1800 7
4   Jakub Masłowski 2170   4   Anna Depta 1800 7
5   Krzysztof Zapolski 2171   5   Maria Gościniak 1929
6   Michał Kopczyński 2147   6   Joanna Kasperek 1800
7   Piotr Wojciechowski 1997   7   Maria Demidowicz 1800
8   Jakub Dudys 2021   8   Magdalena Ożga 1800
9   Maciej Brzeski 2173 6   9   Aleksandra Soliwoda 1600
10   Piotr Nguyen 1956 6   10   Lidia Bryła 1800
11   Tomasz Gałażewski 2050 6   11   Małgorzata Nowak 1800 6
12   Piotr Zdanowicz 1800 6   12   Elżbieta Motyka 1600 6
13   Michał Walentukiewicz 1969 6   13   Aleksandra Pałczak 1800 6
14   Adrian Panocki 2081 6   14   Paulina Łasut 1800 6
15   Robert Pałuba 1992 6   15   Wiktoria Wierzbicka 1800 6
16   Paweł Ostrowski 2075   16   Katarzyna Ogonowska 1800
17   Kacper Piorun 1800   17   Anna Sygulska 1800
18   Łukasz Wiński 2000   18   Jagoda Gołek 1800
19   Rafał Roszkowski 2000   19   Elżbieta Dusza 1800 5
20   Marek Piguła 2020 5   20   Urszula Staniszewska 1600 5
21   Michał Smoła 1800 5   21   Magdalena Gorol 1916 5
22   Wiesław Murawski 1917 5   22   Paulina Piepiórka 1800 5
23   Paweł Piechota 2000 5   23   Alicja Kaczmarek 1600 5
24   Mateusz Dubiński 2025 5   24   Agnieszka Raszkiewicz 1800 5
25   Piotr Lach 2020 5   25   Karolina Bukwa 1800 5
26   Stanisław Rydzewski 2000 5   26   Żaneta Piorun 1800 5
27   Michał Foryś 2000   27   Justyna Furman 1600 5
28   Dominik Płończak 2000   28   Anna Patyk 1800
29   Oskar Nieśpielak 1949   29   Amelia Urbanowicz 1830
30   Paweł Latoszek 2000   30   Marta Ostrowska 1600
31   Rafał Kasperek 2016   31   Żaklin Wojdyło 1600
32   Kacper Jakubczyk 1800 4   32   Maria Cholewa 1800
33   Piotr Sieliwonik 2000 4   33   Magdalena Chmielecka 1800
34   Dariusz Fistek 1800 4   34   Kaja Kacprzyk 1600
35   Marcin Matusiak 1800 4   35   Sylwia Mąkosa 1600 4
36   Konrad Cieśla 2000 4   36   Monika Cieślar 1600 4
37   Janusz Kudełka 2000 4   37   Justyna Horoch 1600 4
38   Łukasz Jadanowski 2000 4   38   Marlena Boder 1600 4
39   Michał Tarkowski 1892 4   39   Joanna Kuś 1600 4
40   Maciej Fularz 2000 4   40   Joanna Brzyska 1800 4
41   Nikodem Gosławski 1800   41   Joanna Święszek 1800
42   Łukasz Kowalski 1918   42   Michalina Botor 1600
43   Łukasz Dubiel 2000   43   Agnieszka Mierska 1600 3
44   Piotr Markowski 1800 3   44   Martyna Filipkowska 1600 3
45   Rafał Walczak 1800 3   45   Justyna Wójtowicz 1400
                     
Szachy klasyczne – U12
Kołobrzeg, 14 – 23 marca 2004 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis, strona internetowa
                     
1 I+ Zbigniew Strzemiecki 2025   1 I+ Klaudia Kulon   10
2 II+ Paweł Kowalczyk     2 I+ Anna Warakomska  
3 I Marcin Sieciechowicz 2040   3 I Patrycja Łabędź   8
4 II Michał Matuszewski 1885   4 I Magdalena Wandas  
5 I Łukasz Tokarski 1966   5 II Dorota Sikorska  
6 II Bartosz Tokarski 1885 7   6 II+ Agata Dzionk  
7 I Marcel Kanarek   7   7 I Elżbieta Nawrot   7
8 I Arkadiusz Bebel   7   8 I Katarzyna Adamowicz   7
9 II Mateusz Kołosowski 1885 7   9 II Martyna Pietrzak   7
10 II+ Rafał Kowalczyk   7   10 II Aleksandra Jaworska   7
11 II+ Maciej Klekowski     11 III Magdalena Kowara  
12 II Wojciech Mamak     12 II+ Maria Prugar  
13 I Dariusz Sycz     13 II+ Natalia Szczurek  
14 I Roman Mucha     14 I Kamila Dąbrowska   6
15 II Radosław Barski     15 II Monika Głuszko   6
16 II+ Rafał Szatan     16 II Kinga Zakościelna   6
17 II Przemysław Święch     17 II Anna Skrzypczak   6
18 II Piotr Mikołajczyk   6   18 II Izabela Siergiej   6
19 I Adam Ścibior   6   19 I Aleksandra Krajewska   6
20 II+ Marcin Kostański   6   20 II Joanna Szybka   6
21 II Przemysław Matuszczyk   6   21 II Agata Rosiak   6
22 II Marek Duszkiewicz   6   22 II+ Katarzyna Lankoff   6
23 II Piotr Szumilas     23 I Dominika Ostrowska   6
24 II Jakub Tobolski     24 II+ Dorota Prandzioch   6
25 II Michał Wodzyński     25 II+ Marta Pałuba  
26 II Maciej Śrutwa     26 II Magdalena Łaszewicz  
27 II+ Maciej Siakowski     27 I Anna Ryszkiewicz  
28 II Michał Janczarski     28 I Sabina Kuś  
29 I Michał Buzun   5   29 I Anna Dobrzycka   5
30 I Tomasz Witek 1959 5   30 III Agnieszka Przybielska   5
31 II Filip Grzesiak   5   31 III Agata Dubińska   5
32 II Kamil Klim   5   32 II+ Ewa Efinowicz   5
33 III Piotr Goluch   5   33 III Patrycja Pacak   5
34 II Arkadiusz Siwiec   5   34 II+ Nikola Rusak   5
35 II+ Mateusz Bogdan     35 III Dominika Palka   5
36 II Leszek Orciuch     36 I Paulina Musiałowska   5
37 II Konrad Kądziela     37 II Anna Krupa   5
38 I Piotr Sabuk     38 II Marcelina Lis   5
39 II+ Łukasz Pawelec     39 II Iwona Wojciechowska  
40 II Paweł Rydzewski     40 III Zuzanna Ledworowska  
41 II Przemysław Bokiej     41 II+ Agata Wyczawska  
42 II Paweł Witek     42 II Barbara Komorniczak   4
43 I Michał Dudel     43 III Maria Kuś   4
44 III Adam Mińczyk     44 III Karolina Tyborska   4
45 II Sławomir Hanusek     45 III Dorota Śliwińska   4
46 II+ Krzysztof Podmagorski     46 III Aleksandra Gabryjałowicz   4
47 II+ Dominik Zarębski   3   47 III Monika Busko   4
48 II Paweł Łęczycki   3   48 III Katarzyna Więcławska   4
49 II Jakub Malec     49 II Paulina Phan   4
50 III Maciej Koziej     50 III Katarzyna Major  
            51 II Aleksandra Burzyńska  
                     
Szachy klasyczne – U10
Kołobrzeg, 14 – 23 marca 2004 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis, strona internetowa
                     
1 I Daniel Sadzikowski   9   1 I Aleksandra Lach   10
2 II Marcin Krzyżanowski   9   2 II Maria Leks   8
3 II Oskar Wieczorek   8   3 II Anna Jankowska   8
4 II Kamil Tomsia   8   4 II Malvina Chrząszcz  
5 I Dariusz Świercz     5 II+ Anna Iwanow  
6 III Kamil Dragun     6 II Alicja Stodolnik  
7 II Bartosz Sowul     7 II Sara Kowalska   7
8 III Kacper Drozdowski   7   8 II Joanna Pańczuk   7
9 II Krystian Jacek   7   9 II Luiza Tomaszewska   7
10 II Mieszko Wodzyński   7   10 II Marta Bazan   7
11 II Tomasz Klepaczka     11 II Magdalena Mucha  
12 II Wiktor Lasota     12 II Maria Warchoł  
13 II Robert Malec     13 III Aleksandra Zmarzły  
14 II Adam Grabowski     14 III Karolina Kramarczyk  
15 II Artur Wiczyński   6   15 II Anna Gadzinowska   6
16 II Michał Cieślar   6   16 II Joanna Dobrzańska   6
17 II Tomasz Chudzik   6   17 III Aleksandra Tarnowska   6
18 II Miłosz Raczyński   6   18 III Viktoria Ziaja   6
19 II Kacper Polok   6   19 III Zofia Wodzyńska   6
20 II Marek Lis   6   20 II Katarzyna Zelenka  
21 II Michał Kijaczko   6   21 III Diana Paterek  
22 III Bartosz Ziębiński   6   22 II Małgorzata Jaworowska  
23 II Damian Goliński     23 II Martyna Sowa  
24 III Dawid Baran     24 III Joanna Zaldivar  
25 II Paweł Weichhold     25 III Dominika Starczewska   5
26 III Radosław Bytomski     26 III Agnieszka Pieczara   5
27 III Grzegorz Zaręba     27 III Alicja Pilujska   5
28 III Patryk Gałaszewski     28 III Karolina Komorowska   5
29 III Marcin Szczechowicz     29 III Karolina Cheńska   5
30 II Damian Bednarczyk     30 III Joanna Fedan   5
31 III Aleksander Latocha   5   31 II Adela Lewiarz  
32 III Krystian Ziaja   5   32 III Małgorzata Jaśnikowska  
33 II Sebastian Malec   5   33 III Sandra Wieczorek  
34 II Jan Musiałkiewicz   5   34 III Katarzyna Wesołowska  
35 II Maciej Adamowicz     35 III Kinga Warjan   4
36 II Wojciech Szaro     36 III Alicja Krześniak   4
37 III Paweł Musiałkiewicz     37 III Wanda Łukomska   4
38 II Grzegorz Nasuta     38 IV Aleksandra Gawor  
39 III Bartosz Woźniak     39 IV Natalia Ostalska  
40 III Maciej Kropidłowski     40 III Katarzyna Murawko  
41 II Janusz Czornik     41 III Angelika Dziodzio  
42 III Paweł Stankiewicz     42   Natalia Marszałkowska   3
43 III Jakub Gabryjałowicz     43 IV Marcelina Tracz   3
44 II Marcin Pietruszewski   4   44 V Roksana Socha   2
45 III Michał Chmielecki   4            
46 II Paweł Sawczuk   4            
47 III Bartosz Prażmowski   4            
48 III Bartosz Szawieła   4            
49 III Bartosz Suliga              
50 III Adam Sawczuk   3            
51 IV Marcin Szalek   2            
52 III Bruno Wieczorek              

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close