Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2004

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2004

2003 | 2004 | 2005
Szachy klasyczne – U20
Środa Wielkopolska, 4 – 12 lutego 2004 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda, wyniki
1 mm Radosław Wojtaszek 2480 8 1 Joanna Majdan 2190 7
2 Jakub Czakon 2457 2 mm Beata Kądziołka 2266
3 Paweł Czarnota 2386 6 3 mm Jolanta Zawadzka 2229
4 Krystian Kuźmicz 2331 6 4 mf Joanna Worek 2267
5 mm Bartłomiej Heberla 2412 6 5 Edyta Kupczyk 2147 6
6 mm Patryk Łagowski 2404 6 6 mf Dorota Czarnota 2238 6
7 Michał Adamski 2260 7 mm Katarzyna Toma 2206 6
8 Jerzy Owczarzak 2360 5 8 Karina Szczepkowska 2260 6
9 mf Filip Bargłowski 2343 9 Hanna Leks 2084
10 Michał Olszewski 2348 10 Dominika Hermanowicz 2085
11 mf Rafał Tomczak 2319 4 11 Izabela Tekielak 2154
12 Jacek Stopa 2343 4 12 Sylwia Gapa 2063 2
Szachy klasyczne – U18
Łeba, 27 marca – 4 kwietnia 2004 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Andrzej Irlik, wyniki: juniorzy | juniorki
1 mm Radosław Wojtaszek 2480 1 mf Jolanta Zawadzka 2229 9
2 Dariusz Szoen 2284 2 mf Joanna Worek 2267
3 mf Krystian Kuźmicz 2331 3 mf Beata Kądziołka 2266
4 Mateusz Kulesza 2254 7 4 mf Karina Szczepkowska 2260 7
5 Kamil Stachowiak 2275 5 mf Dorota Czarnota 2238
6 Krzysztof Ejsmont 2232 6 Joanna Bojdoł 2001
7 Jan Skurski 2212 7 Aneta Korościel 2051
8 Maciej Cajbel 2210 8 Katarzyna Poznańska 2075
9 Michał Bartel 2242 6 9 Małgorzata Wilczyńska 1969
10 Michał Szczepiński 2210 6 10 Marta Szydłowska 2040 6
11 Daniel Frączek 2236 6 11 Dominika Hermanowicz 2085 6
12 Michał Adamski 2260 6 12 Joanna Górecka 2074 6
13 Jacek Stopa 2343 13 Anna Kohut 2060 6
14 Michał Bugalski 2202 14 Barbara Baran 2053 6
15 Mateusz Sypień 2194 15 Urszula Krokay 1913 6
16 Krzysztof Zarychta 2199 16 Marta Marszałek 2008 6
17 Łukasz Duda 2145 17 Anna Tomczyk 1965 6
18 Maciej Rutkowski 2186 18 Weronika Kobak 1900 6
19 Dominik Sypnicki 2128 19 Justyna Dutka 2009
20 Tomasz Caba 2121 20 Marzena Kozłowska 1900
21 Łukasz Turlej 2078 5 21 Katarzyna Krajewska 2033
22 Marcin Tobys 2166 5 22 Magdalena Wesołowska 2050
23 Dariusz Strejczek 2084 5 23 Agata Zawadka 1800
24 Adam Czuchnicki 2050 5 24 Anna Ocytko 1945
25 Krzysztof Szromba 2220 5 25 Izabela Tekielak 2154 5
26 Krzysztof Budrewicz 2130 26 Aleksandra Wojciechowska 2032 5
27 Grzegorz Drzymała 1931 27 Izabela Śliwińska 1852 5
28 Marcin Krysztofiak 2418 28 Hanna Domagała 1948 5
29 Tomasz Kubit 2088 4 29 Aleksandra Ciążela 1800
30 Andrzej Krawczyk 1956 4 30 Izabela Rant 1963
31 Mateusz Kuzioła 2285 4 31 Marta Taboła 1800 4
32 Piotr Skrzypczak 2083 32 Alina Dawidczyk 1800
33 Przemysław Bator 2000 33 Paulina Hoffmann 1800
34 Jakub Malczyk 2030 2 34 Małgorzata Szelest 1900 3
35 Lena Szymanowska 1993
36 Anna Sosnowska 1600 2
Szachy klasyczne – U16
Łeba, 27 marca – 4 kwietnia 2004 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Andrzej Irlik, wyniki: juniorzy | juniorki
1 Marcin Tazbir 2309 1 Joanna Majdan 2190 9
2 mf Michał Luch 2294 2 Marta Przeździecka 2035 8
3 Paweł Czarnota 2386 8 3 Beata Andrejczuk 2029
4 mf Wojciech Moranda 2334 8 4 Agata Sikorska 2047
5 Piotr Brodowski 2217 7 5 Hanna Leks 2084
6 Michał Motyka 2231 6 Ewa Przeździecka 2027 7
7 Tomasz Warakomski 2258 7 Katarzyna Kumorowicz 2015 7
8 Michał Olszewski 2348 8 Anna Gasik 2023
9 Michał Mazurkiewicz 2110 9 Magdalena Kozak 2071
10 Daniel Gumuła 2243 10 Anna Nawrot 1879
11 Robert Krzesaj 2187 11 Magdalena Chojnacka 1800
12 Jacek Szwed 2164 12 Katarzyna Cieślukowska 1900
13 Mateusz Bronowicki 2201 6 13 Matylda Kozłowska 1800 6
14 Jakub Maciejczak 1983 6 14 Anna Dudel 1900 6
15 Łukasz Butkiewicz 2139 6 15 Anna Andrzejewska 1985 6
16 Maciej Gajdzica 2009 6 16 Joanna Giemza 1900 6
17 Bartosz Siembab 2127 6 17 Alicja Demidowicz 1800 6
18 Krzysztof Łapiński 2144 6 18 Irena Młodzińska 1900
19 Rafał Lubczyński 2088 19 Iwona Bastrzyk 1600
20 Jakub Jóźwicki 2100 20 Marta Łabędzka 1898
21 Marcin Majcher 2051 21 Beata Tyda 1800
22 Adrian Nowacki 1928 22 Justyna Kaniak 1900 5
23 Piotr Ziółkowski 2083 23 Marta Opalińska 1600 5
24 Paweł Baran 2085 24 Edyta Wesołowska 1900 5
25 Mateusz Matla 1934 25 Beata Jadanowska 1600 5
26 Maciej Kukawski 2066 5 26 Lidia Zdziarska 1909 5
27 Łukasz Łasut 2005 5 27 Anna Stypczyńska 1800 5
28 Jakub Hiszczyński 2000 28 Elżbieta Smolak 1900 5
29 Michał Sycz 1962 29 Magdalena Tobiasz 1800
30 Przemysław Ponikowski 2167 30 Monika Kaniak 1941
31 Piotr Pytel 2000 31 Agata Piorun 1900 4
32 Michał Efinowicz 2005 32 Anna Flazińska 1800 4
33 Dawid Kobiałko 2000 4 33 Daria Święszek 1600 4
34 Szymon Sanetra 1918 4 34 Karolina Dębska 1800 4
35 Tomasz Skrzypczak 2000 4 35 Anna Wojdyła 1600 4
36 Piotr Lewiarz 2000 36 Anna Skupińska 1900
37 Marcin Surman 1995 3 37 Julia Kaczmarek 1800
38 Filip Romanowski 1939 3
39 Michał Paździora 2050 3
40 Andrzej Dalach 2000 3
Szachy klasyczne – U14
Turek, 28 kwietnia – 6 maja 2004 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda, wyniki
1 Arkadiusz Leniart 2218 8 1 Wioletta Sobierska 1800 8
2 Mateusz Bobula 2099 8 2 Katarzyna Radziewicz 2003
3 Jacek Tomczak 2237 3 Magdalena Krasnodębska 1800 7
4 Jakub Masłowski 2170 4 Anna Depta 1800 7
5 Krzysztof Zapolski 2171 5 Maria Gościniak 1929
6 Michał Kopczyński 2147 6 Joanna Kasperek 1800
7 Piotr Wojciechowski 1997 7 Maria Demidowicz 1800
8 Jakub Dudys 2021 8 Magdalena Ożga 1800
9 Maciej Brzeski 2173 6 9 Aleksandra Soliwoda 1600
10 Piotr Nguyen 1956 6 10 Lidia Bryła 1800
11 Tomasz Gałażewski 2050 6 11 Małgorzata Nowak 1800 6
12 Piotr Zdanowicz 1800 6 12 Elżbieta Motyka 1600 6
13 Michał Walentukiewicz 1969 6 13 Aleksandra Pałczak 1800 6
14 Adrian Panocki 2081 6 14 Paulina Łasut 1800 6
15 Robert Pałuba 1992 6 15 Wiktoria Wierzbicka 1800 6
16 Paweł Ostrowski 2075 16 Katarzyna Ogonowska 1800
17 Kacper Piorun 1800 17 Anna Sygulska 1800
18 Łukasz Wiński 2000 18 Jagoda Gołek 1800
19 Rafał Roszkowski 2000 19 Elżbieta Dusza 1800 5
20 Marek Piguła 2020 5 20 Urszula Staniszewska 1600 5
21 Michał Smoła 1800 5 21 Magdalena Gorol 1916 5
22 Wiesław Murawski 1917 5 22 Paulina Piepiórka 1800 5
23 Paweł Piechota 2000 5 23 Alicja Kaczmarek 1600 5
24 Mateusz Dubiński 2025 5 24 Agnieszka Raszkiewicz 1800 5
25 Piotr Lach 2020 5 25 Karolina Bukwa 1800 5
26 Stanisław Rydzewski 2000 5 26 Żaneta Piorun 1800 5
27 Michał Foryś 2000 27 Justyna Furman 1600 5
28 Dominik Płończak 2000 28 Anna Patyk 1800
29 Oskar Nieśpielak 1949 29 Amelia Urbanowicz 1830
30 Paweł Latoszek 2000 30 Marta Ostrowska 1600
31 Rafał Kasperek 2016 31 Żaklin Wojdyło 1600
32 Kacper Jakubczyk 1800 4 32 Maria Cholewa 1800
33 Piotr Sieliwonik 2000 4 33 Magdalena Chmielecka 1800
34 Dariusz Fistek 1800 4 34 Kaja Kacprzyk 1600
35 Marcin Matusiak 1800 4 35 Sylwia Mąkosa 1600 4
36 Konrad Cieśla 2000 4 36 Monika Cieślar 1600 4
37 Janusz Kudełka 2000 4 37 Justyna Horoch 1600 4
38 Łukasz Jadanowski 2000 4 38 Marlena Boder 1600 4
39 Michał Tarkowski 1892 4 39 Joanna Kuś 1600 4
40 Maciej Fularz 2000 4 40 Joanna Brzyska 1800 4
41 Nikodem Gosławski 1800 41 Joanna Święszek 1800
42 Łukasz Kowalski 1918 42 Michalina Botor 1600
43 Łukasz Dubiel 2000 43 Agnieszka Mierska 1600 3
44 Piotr Markowski 1800 3 44 Martyna Filipkowska 1600 3
45 Rafał Walczak 1800 3 45 Justyna Wójtowicz 1400
Szachy klasyczne – U12
Kołobrzeg, 14 – 23 marca 2004 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis, strona internetowa
1 I+ Zbigniew Strzemiecki 2025 1 I+ Klaudia Kulon 10
2 II+ Paweł Kowalczyk 2 I+ Anna Warakomska
3 I Marcin Sieciechowicz 2040 3 I Patrycja Łabędź 8
4 II Michał Matuszewski 1885 4 I Magdalena Wandas
5 I Łukasz Tokarski 1966 5 II Dorota Sikorska
6 II Bartosz Tokarski 1885 7 6 II+ Agata Dzionk
7 I Marcel Kanarek 7 7 I Elżbieta Nawrot 7
8 I Arkadiusz Bebel 7 8 I Katarzyna Adamowicz 7
9 II Mateusz Kołosowski 1885 7 9 II Martyna Pietrzak 7
10 II+ Rafał Kowalczyk 7 10 II Aleksandra Jaworska 7
11 II+ Maciej Klekowski 11 III Magdalena Kowara
12 II Wojciech Mamak 12 II+ Maria Prugar
13 I Dariusz Sycz 13 II+ Natalia Szczurek
14 I Roman Mucha 14 I Kamila Dąbrowska 6
15 II Radosław Barski 15 II Monika Głuszko 6
16 II+ Rafał Szatan 16 II Kinga Zakościelna 6
17 II Przemysław Święch 17 II Anna Skrzypczak 6
18 II Piotr Mikołajczyk 6 18 II Izabela Siergiej 6
19 I Adam Ścibior 6 19 I Aleksandra Krajewska 6
20 II+ Marcin Kostański 6 20 II Joanna Szybka 6
21 II Przemysław Matuszczyk 6 21 II Agata Rosiak 6
22 II Marek Duszkiewicz 6 22 II+ Katarzyna Lankoff 6
23 II Piotr Szumilas 23 I Dominika Ostrowska 6
24 II Jakub Tobolski 24 II+ Dorota Prandzioch 6
25 II Michał Wodzyński 25 II+ Marta Pałuba
26 II Maciej Śrutwa 26 II Magdalena Łaszewicz
27 II+ Maciej Siakowski 27 I Anna Ryszkiewicz
28 II Michał Janczarski 28 I Sabina Kuś
29 I Michał Buzun 5 29 I Anna Dobrzycka 5
30 I Tomasz Witek 1959 5 30 III Agnieszka Przybielska 5
31 II Filip Grzesiak 5 31 III Agata Dubińska 5
32 II Kamil Klim 5 32 II+ Ewa Efinowicz 5
33 III Piotr Goluch 5 33 III Patrycja Pacak 5
34 II Arkadiusz Siwiec 5 34 II+ Nikola Rusak 5
35 II+ Mateusz Bogdan 35 III Dominika Palka 5
36 II Leszek Orciuch 36 I Paulina Musiałowska 5
37 II Konrad Kądziela 37 II Anna Krupa 5
38 I Piotr Sabuk 38 II Marcelina Lis 5
39 II+ Łukasz Pawelec 39 II Iwona Wojciechowska
40 II Paweł Rydzewski 40 III Zuzanna Ledworowska
41 II Przemysław Bokiej 41 II+ Agata Wyczawska
42 II Paweł Witek 42 II Barbara Komorniczak 4
43 I Michał Dudel 43 III Maria Kuś 4
44 III Adam Mińczyk 44 III Karolina Tyborska 4
45 II Sławomir Hanusek 45 III Dorota Śliwińska 4
46 II+ Krzysztof Podmagorski 46 III Aleksandra Gabryjałowicz 4
47 II+ Dominik Zarębski 3 47 III Monika Busko 4
48 II Paweł Łęczycki 3 48 III Katarzyna Więcławska 4
49 II Jakub Malec 49 II Paulina Phan 4
50 III Maciej Koziej 50 III Katarzyna Major
51 II Aleksandra Burzyńska
Szachy klasyczne – U10
Kołobrzeg, 14 – 23 marca 2004 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis, strona internetowa
1 I Daniel Sadzikowski 9 1 I Aleksandra Lach 10
2 II Marcin Krzyżanowski 9 2 II Maria Leks 8
3 II Oskar Wieczorek 8 3 II Anna Jankowska 8
4 II Kamil Tomsia 8 4 II Malvina Chrząszcz
5 I Dariusz Świercz 5 II+ Anna Iwanow
6 III Kamil Dragun 6 II Alicja Stodolnik
7 II Bartosz Sowul 7 II Sara Kowalska 7
8 III Kacper Drozdowski 7 8 II Joanna Pańczuk 7
9 II Krystian Jacek 7 9 II Luiza Tomaszewska 7
10 II Mieszko Wodzyński 7 10 II Marta Bazan 7
11 II Tomasz Klepaczka 11 II Magdalena Mucha
12 II Wiktor Lasota 12 II Maria Warchoł
13 II Robert Malec 13 III Aleksandra Zmarzły
14 II Adam Grabowski 14 III Karolina Kramarczyk
15 II Artur Wiczyński 6 15 II Anna Gadzinowska 6
16 II Michał Cieślar 6 16 II Joanna Dobrzańska 6
17 II Tomasz Chudzik 6 17 III Aleksandra Tarnowska 6
18 II Miłosz Raczyński 6 18 III Viktoria Ziaja 6
19 II Kacper Polok 6 19 III Zofia Wodzyńska 6
20 II Marek Lis 6 20 II Katarzyna Zelenka
21 II Michał Kijaczko 6 21 III Diana Paterek
22 III Bartosz Ziębiński 6 22 II Małgorzata Jaworowska
23 II Damian Goliński 23 II Martyna Sowa
24 III Dawid Baran 24 III Joanna Zaldivar
25 II Paweł Weichhold 25 III Dominika Starczewska 5
26 III Radosław Bytomski 26 III Agnieszka Pieczara 5
27 III Grzegorz Zaręba 27 III Alicja Pilujska 5
28 III Patryk Gałaszewski 28 III Karolina Komorowska 5
29 III Marcin Szczechowicz 29 III Karolina Cheńska 5
30 II Damian Bednarczyk 30 III Joanna Fedan 5
31 III Aleksander Latocha 5 31 II Adela Lewiarz
32 III Krystian Ziaja 5 32 III Małgorzata Jaśnikowska
33 II Sebastian Malec 5 33 III Sandra Wieczorek
34 II Jan Musiałkiewicz 5 34 III Katarzyna Wesołowska
35 II Maciej Adamowicz 35 III Kinga Warjan 4
36 II Wojciech Szaro 36 III Alicja Krześniak 4
37 III Paweł Musiałkiewicz 37 III Wanda Łukomska 4
38 II Grzegorz Nasuta 38 IV Aleksandra Gawor
39 III Bartosz Woźniak 39 IV Natalia Ostalska
40 III Maciej Kropidłowski 40 III Katarzyna Murawko
41 II Janusz Czornik 41 III Angelika Dziodzio
42 III Paweł Stankiewicz 42 Natalia Marszałkowska 3
43 III Jakub Gabryjałowicz 43 IV Marcelina Tracz 3
44 II Marcin Pietruszewski 4 44 V Roksana Socha 2
45 III Michał Chmielecki 4
46 II Paweł Sawczuk 4
47 III Bartosz Prażmowski 4
48 III Bartosz Szawieła 4
49 III Bartosz Suliga
50 III Adam Sawczuk 3
51 IV Marcin Szalek 2
52 III Bruno Wieczorek

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close