Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2007

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2007

2006 | 2007 | 2008
Szachy klasyczne – U20
Środa Wielkopolska, 26 stycznia – 6 lutego 2007 (system kołowy, 11 rund [m], 7 rund [k])
Sędzia główny: Rafał Siwik, strona internetowa
                     
1 mm Wojciech Moranda 2468 8   1 mf Klaudia Kulon 2172
2 mf Krzysztof Bulski 2388   2 k+ Kinga Zakościelna 2054 5
3 mf Marcin Tazbir 2423 7   3 I++ Katarzyna Adamowicz 1970 4
4 mm Michał Olszewski 2405   4 m Aneta Korościel 2102 4
5 mf Jacek Szwed 2284   5 mf Anna Gasik 2224
6 m Kacper Piorun 2324   6 k Maria Gościniak 2061 3
7 mf Daniel Gumuła 2359 6   7 I++ Małgorzata Nowak 1981
8 m Piotr Brodowski 2364   8 I++ Joanna Giemza 2007
9 mf Rafał Lubczyński 2383 4            
10 k Michał Więcław 2229            
11 mf Michał Motyka 2350            
12 k Marcel Kanarek 2237            
                     
Szachy klasyczne – U18
Łeba, 24 marca – 1 kwietnia 2007 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Mariusz Stanaszek, wyniki: juniorzy | juniorki
                     
1 mf Tomasz Warakomski 2486   1 mf Hanna Leks 2172
2 m Maciej Brzeski 2324 8   2 k Maria Gościniak 2061 8
3 mf Mateusz Bobula 2359 8   3 k Wioletta Sobierska 1971 8
4 mm Michał Olszewski 2405   4 I++ Małgorzata Nowak 1981
5 mf Jacek Szwed 2284 7   5 I++ Joanna Giemza 2007
6 mm Jacek Tomczak 2457 7   6 I++ Justyna Kaniak 1931
7 k Michał Mazurkiewicz 2204 7   7 I+ Anna Sygulska 1810
8 k Tomasz Gałażewski 2201 7   8 k Katarzyna Radziewicz 1966 6
9 mf Daniel Gumuła 2359 7   9 I Karolina Bukwa 1880 6
10 mf Michał Motyka 2350 7   10 I Agnieszka Raszkiewicz 1883 6
11 m Piotr Brodowski 2364   11 I+ Anna Depta 1881 6
12 k Maciej Kukawski 2271   12 I Sylwia Mąkosa 1864
13 I++ Karol Rawicz 2166   13 I Michalina Botor 1828
14 k Piotr Wojciechowski 2193 6   14 I Maria Markowska 1738
15 k Adrian Panocki 2276 6   15 I+ Paulina Łasut 1874
16 k Krzysztof Zapolski 2243 6   16 I++ Monika Kaniak 1983
17 I Michał Tarkowski 2004 6   17 I Daria Święszek 1850
18 I++ Michał Paździora 2192 6   18 I+ Adrianna Staniszewska 1743
19 I++ Michał Walentukiewicz 2188 6   19 I++ Alicja Demidowicz 1920
20 I+ Jan Zyśko 2003 6   20 I Natalia Czajkowska 1886
21 k Michał Kopczyński 2222   21 I Małgorzata Partyka 1823
22 I++ Wiesław Murawski 2137   22 I Joanna Kasprzykowska 1779
23 mf Mateusz Bronowicki 2324   23 I+ Elżbieta Dusza 1888 5
24 I++ Dariusz Fistek 2126   24 I Kaja Kacprzyk 1742 5
25 I+ Mateusz Matla 2039   25 I Agnieszka Nowakowska 1736 5
26 I+ Tomasz Głuszko 2050   26 I++ Karolina Gola 1856
27 I++ Michał Efinowicz 2182   27 I++ Elżbieta Smolak 1787
28 I++ Rafał Roszkowski 2042   28 I+ Magdalena Gorol 1823
29 I Paweł Bartnicki 2032   29 I+ Magdalena Bator 1924
30 I+ Tomasz Baturo 2048 5   30 I Katarzyna Gondko 1875
31 I Adam Ryszkiewicz 1831 5   31 I+ Joanna Święszek 1857
32 I Wojciech Czarnecki 1979 5            
33 I++ Mateusz Dubiński 2077 5            
34 I Dominik Szarwacki 1867 5            
35 I Adam Szelc 1989 5            
36 I Tomasz Buchała 1926 5            
37 I Marek Zakrzewski 1886 5            
38 I+ Maciej Gajdzica 2103            
39 I++ Stanisław Zieliński 2106            
40 I++ Filip Diczew 2137            
41 I Kamil Plichta 2001            
42 I Marcin Dobrowolski 1941            
43 I Mateusz Markiewicz 1953 4            
44 II Marek Chilkiewicz              
45 I Wiktor Łęczek 1863 3            
46 II+ Marcin Rant 1829 3            
47 II Michał Kostrzewa   3            
                     
Szachy klasyczne – U16
Łeba, 24 marca – 1 kwietnia 2007 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Mariusz Stanaszek, wyniki: juniorzy | juniorki
                     
1 m Kacper Piorun 2324 9   1   Klaudia Kulon 2173
2 I+ Marcin Sieciechowicz 2177 8   2   Magdalena Krasnodębska 1975
3 I Kamil Klim 2069   3   Jagoda Gołek 1976
4 I++ Mateusz Kołosowski 2216   4   Anna Warakomska 2077
5 I++ Borys Tofil 2111   5   Wiktoria Wierzbicka 1966
6 I++ Łukasz Tokarski 2182 7   6   Dorota Sikorska 1788 7
7 I++ Maciej Klekowski 2085 7   7   Patrycja Łabędź 1881 7
8 I++ Marek Piguła 2057 7   8   Agnieszka Mierska 1852
9 mf Arkadiusz Leniart 2329   9   Anna Skrzypczak 1972
10 I++ Dominik Płończak 2134   10   Marcelina Lis 1810
11 I Bartosz Tokarski 2051   11   Agata Dzionk 1734
12 I Wojtek Sochacki (FRA) 2055   12   Ewa Efinowicz 1714
13 I++ Arkadiusz Bebel 2144   13   Joanna Kasperek 1990
14 I Piotr Lach 1988   14   Izabela Siergiej 1516
15 I+ Paweł Kowalczyk 1976   15   Maria Demidowicz 1950 6
16 I++ Łukasz Wiński 1973 6   16   Magdalena Kowara 1861 6
17 I++ Jakub Dudys 2099 6   17   Katarzyna Ogonowska 1885
18 I Damian Wcisło 2040 6   18   Agata Rosiak 1763
19 I Piotr Szumilas 1992 6   19   Anna Ryszkiewicz 1723
20 I++ Maciej Kukła 2143 6   20   Anna Piekarska 1756
21 k Piotr Nguyen 2259 6   21   Monika Cieślar 1773
22 I Wojciech Mamak 1940 6   22   Elżbieta Nawrot 1815 5
23 I Tomasz Żądło 1905   23   Agata Wyczawska 1782 5
24 I++ Łukasz Kowalski 2123   24   Natalia Szczurek 1783 5
25 I Dariusz Sycz 1916   25   Angelika Mąkosa   5
26 I Maciej Siakowski 1923   26   Dorota Prandzioch 1814 5
27 I+ Michał Wodzyński 1966   27   Aleksandra Jaworska 1654 5
28 I+ Michał Smoła 2063 5   28   Sabina Kowalczyk 1701 5
29 I Krystian Walczak 1901 5   29   Żaklin Wojdyło 1787
30 I+ Tomasz Januszewski 1960 5   30   Anna Kulisz 1608
31 I Piotr Markowski 1969 5   31   Urszula Staniszewska 1890
32 I++ Roman Mucha 2114   32   Joanna Góra  
33 I Marcin Puczyłowski 1986   33   Agata Sikorska  
34 I+ Andrzej Szybka 1918   34   Danuta Więcławek 1636
35 I++ Adam Ścibior 2017   35   Marta Ostrowska 1642 4
36 I Maciej Śrutwa 1866   36   Natalia Klimczok  
37 II Konrad Graczyk 1723   37   Natalia Wojna 1539 1
38 I Michał Buzun 1860   38   Marta Gryglas   0
39 I Łukasz Karski 1864            
40 I++ Paweł Piętocha 2027 4            
41 I Andrzej Puksza 1915 4            
42 I Kamil Jędrzejewski 1958 4            
43 I Piotr Wąsik 1914 4            
44 I Jakub Tobolski 1954 4            
45 I Marek Duszkiewicz 2011 4            
46 I Piotr Januszewski   4            
47 II Bartosz Sygnet 1878 3            
48 II Maciej Oleszczuk              
                     
Szachy klasyczne – U14
Turawa, 26 kwietnia – 4 maja 2007 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny: Adam Curyło, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 mf Dariusz Świercz 2248 8   1 I++ Katarzyna Adamowicz 2006 8
2 k Marcel Kanarek 2225   2 I+ Malvina Chrząszcz 1869
3 k Marcin Krzyżanowski 2229 7   3 I Dominika Ostrowska 1815
4 II Krystian Jacek 1858 7   4 I Alicja Stodolnik 1772
5 I+ Oskar Wieczorek 2125   5 I Patrycja Pacak 1695
6 I Wojciech Wandzik 1945   6 I Aleksandra Kozera  
7 mf Zbigniew Strzemiecki 2285   7 I Sabina Jabłońska  
8 I+ Michał Matuszewski 2148   8 k+ Kinga Zakościelna 2094
9 I++ Tomasz Witek 2109 6   9 I++ Sara Kowalska 1878
10 I Paweł Weichhold 1897 6   10 I Maria Warchoł  
11 I Michał Solnicki 1951 6   11 II+ Anna Gadzinowska   6
12 I Michał Obruśnik 1977 6   12 I Aleksandra Krajewska 1716 6
13 I+ Michał Janczarski 2081 6   13 I Anna Żądło   6
14 I Rafał Kowalczyk 1948   14 I Martyna Pietrzak 1769
15 I Arkadiusz Siwiec 2025   15 I Aleksandra Zmarzły 1733
16 I Paweł Witek 1985   16 II+ Joanna Szybka  
17 I+ Daniel Sadzikowski 2118   17 I Monika Głuszko 1827
18 I Tomasz Klepaczka 1953   18 I Martyna Sowa  
19 I Przemysław Bokiej 2016   19 I Monika Tarczykowska  
20 I Wojciech Zieliński 1886   20 II Joanna Chmielewska  
21 I Radosław Barski 1987 5   21 II Marta Skiba  
22 I+ Przemysław Borowicz 1926 5   22 I Magdalena Barburzyńska 1708 5
23 I Bartłomiej Mondrzycki 1949 5   23 I Anna Krupa 1777 5
24 I Maciej Koziej 1990 5   24 I Aleksandra Gawor   5
25 II+ Eneasz Wiewióra 1876 5   25 I Daria Wolniaczyk   5
26 II+ Kacper Polok 1878 5   26 I Małgorzata Jaśnikowska   5
27 I Damian Goliński 1828 5   27 II Jolanta Bakalarczyk   5
28 I Przemysław Adamek 1957   28 I Katarzyna Sieliwonik  
29 I Błażej Kaleta 1899   29 I Magdalena Łaszewicz 1452
30 I Przemysław Święch 1977   30 II Greta Dubrawska  
31 I Bartosz Sowul 1966   31 II Marika Olchówko 1652 4
32 I Miłosz Lorek 1852   32 I Joanna Dobrzańska   4
33 II+ Paweł Łęczycki 1826   33 I Aneta Sokołowska 1741 4
34 II Marcin Bartoszek     34 II+ Joanna Byrka   4
35 I Marek Lis 1968 4   35 I Katarzyna Wiecławska   4
36 I Filip Grzesiak 1896 4   36 I Izabela Piechota 1839 4
37 II Piotr Misztal   4   37 I Monika Buśko   4
38 I Adam Grabowski 1793 4   38 II Maja Raczyńska   4
39 II Aleksander Łukasiewicz 1816   39 I Magdalena Dobrzańska  
40 I Konrad Kądziela 1831   40 II Natalia Tabaka  
41 II+ Tomasz Chudzik 1914   41 II Eliza Basińska   3
42 II Adam Ancuta 1817   42 II+ Paula Dąbrowska   3
43 II+ Miłosz Raczyński 1563 3   43 I Katarzyna Major 1807 3
44 II Michał Bartoszek   3   44 II Kaja Łukiewicz   3
45 II Mateusz Brzeziński 1643 2   45 II Ewelina Parda   3
46 II+ Maciej Kropidłowski 1750   46 II+ Aleksandra Lange   2
                     
Szachy klasyczne – U12
Ustroń, 3 – 11 marca 2007 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Adam Curyło, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 I Kamil Tomsia 1984   1 mf Aleksandra Lach 1981 10½
2 I Jan Musiałkiewicz 1822   2 I++ Anna Iwanow 1889
3 I Kamil Dragun 2017 9   3 II+ Angelika Dziodzio 1589
4 I Grzegorz Nasuta 1858 8   4 I Magdalena Mucha 1733 7
5 I Kacper Drozdowski 1978   5 I Dominika Starczewska 1776 7
6 I Damian Lewtak 1724 7   6 I+ Luiza Tomaszewska 1779 7
7 I Aleksander Kuśpak 1836 7   7 II+ Agata Kowalewska   7
8 II Sebastian Malec 1747 7   8 I Klaudia Wiśniowska   7
9 I Łukasz Licznerski   7   9 II+ Marta Bazan   7
10 I Paweł Stankiewicz 1707   10 II Joanna Nun   7
11 II+ Marcin Smołka 1865   11 I Maria Leks 1734
12 II Mateusz Łapaj 1814   12 I Katarzyna Wesołowska  
13 II Jan Góra     13 II+ Aleksandra Zahorska  
14 II+ Marcin Pietruszewski 1693 6   14 II+ Roksana Jacek   6
15 II Krzysztof Dadełło   6   15 II Anna Delekta   6
16 II Kamil Cichy   6   16 II+ Alina Zezulkin   6
17 II Maciej Mroziak 1780 6   17 II+ Agata Żyła   6
18 I Paweł Musiałkiewicz   6   18 I Zofia Wodzyńska   6
19 II+ Filip Cukrowski 1781 6   19 II Iga Lechowicz   6
20 II+ Mateusz Mazalon     20 II Sandra Kopras   6
21 II Adam Filipowicz     21 I Aleksandra Tarnowska  
22 II+ Maciej Adamowicz     22 I Urszula Grochocińska  
23 II+ Aleksander Latocha 1815   23 I Katarzyna Cyboran 1809
24 II+ Marcin Klimek     24 II Monika Rykała  
25 II Karol Perończyk 1737   25 II Natalia Ostalska  
26 II Patryk Gałaszewski     26 II Inga Białowąs  
27 I Grzegorz Zaręba     27 II Małgorzata Domańska   5
28 II Adrian Grześków     28 II Justyna Wąsik   5
29 II Maciej Zieliński 1912   29 II+ Daria Zielińska   5
30 II+ Mirosław Lewicki     30 II Emilia Kustal   5
31 II Kacper Żochowski   5   31 II Magdalena Szybka   5
32 II+ Tomasz Jaskółka 1781 5   32 II Joanna Korpalska   5
33 II Michał Lasek   5   33 II+ Anna Kotłowska   5
34 II Bartosz Prażmowski 1708   34 II Agnieszka Cieślicka  
35 II Michał Chmielecki     35 II Sandra Wieczorek  
36 II+ Bartosz Woźniak 1812   36 II+ Anna Mazur  
37 II Jakub Gabryjałowicz 1753   37 III Luiza Czerwińska  
38 II Bruno Wieczorek 1488   38 I Magda Mierzejewska  
39 II Michał Barszcz 1675   39 I Karolina Cheńska   4
40 I Michał Poświatowski     40 II Diana Paterek   4
41 II+ Wiktor Kwiatkowski     41 II Dominika Gorbacz   4
42 II+ Piotr Renkowski     42 III Aleksandra Maciążek   4
43 II Patryk Kurdziel     43 III Urszula Cichocka  
44 II+ Jan Budziński   4   44 II Monika Łapaj  
45 II Adam Kowalczyk   4   45 III Martyna Kotarska  
46 II Patryk Zając   4            
47 II Kamil Miśkiewicz              
48 II Bartosz Nowicki   3            
49 II+ Marek Polek              
                     
Szachy klasyczne – U10
Ustroń, 3 – 11 marca 2007 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Adam Curyło, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 I Jan-Krzysztof Duda 1834 10   1 II+ Judyta Lachowicz  
2 II Ryszard Eggink     2 II+ Katarzyna Murawko  
3 II Dominik Marczuk     3 II+ Kinga Pastuszko  
4 II+ Szymon Brzechffa     4 II+ Aleksandra Dadełło  
5 II+ Kacper Tomaszewski     5 II Agnieszka Dmochowska  
6 II Szymon Kulaś 1828 7   6 II Natalia Rogacka  
7 II Komil Khamidov   7   7 III Paula Szymczak  
8 II Piotr Terochin   7   8 II+ Kamila Jaśkiewicz   7
9 II+ Maciej Żądło   7   9 II Joanna Maruszczak   7
10 II Damian Śliwicki   7   10 II Julia Murawko  
11 II Tomasz Żebracki   7   11 II+ Patrycja Taborska  
12 III Bartłomiej Mazur     12 III Paulina Kopica  
13 II Kamil Szczecina     13 II Aleksandra Łapa  
14 II+ Dominik Lewtak     14 II Kamila Szwajkowska  
15 II Tomasz Szeglowski     15 II Joanna Dzierżęga  
16 II Borys Lebiedowicz     16 III Anna Kubicka   6
17 II+ Krzysztof Wyszomirski     17 III Teresa Wojtusiak   6
18 III Michał Maciążek     18 III Dominika Ociepka   6
19 II Dawid Wesołowski     19 III Radosława Lascar   6
20 II Patryk Cieślak   6   20 II Sandra Kucharczak   6
21 II Tomasz Tybel   6   21 III Antonina Góra   6
22 II Jakub Gładysz   6   22 II Ewa Harazińska   6
23 II+ Karol Ulanowski   6   23 III Milena Barszcz   6
24 II Kacper Karwowski   6   24 II Żaneta Bednarczyk  
25 II Mariusz Kowalczyk   6   25 II Anna Marczuk  
26 II Marek Chomczyk   6   26 II Anna Sokołowska  
27 IV Tomasz Lamża   6   27 II+ Klara Czaplewska  
28 III Radosław Gajek     28 II Paulina Gołaczyńska  
29 III Sebastian Fronczak     29 II Edyta Leszczewska  
30 II+ Kamil Osiński     30 II+ Marcela Wiśniewska   5
31 II+ Aleksander Kaczmarek 1807   31 II Matylda Szwedzińska   5
32 II Maciej Matuszewski     32 III Wiktoria Karpińska   5
33 III Szymon Zwara     33 III Aleksandra Zając   5
34 III Bartosz Wolniaczyk     34 III Katarzyna Szostek   5
35 II Maciej Korpalski     35 III Aleksandra Szymańska   5
36 II Grzegorz Nun   5   36 III Katarzyna Dwilewicz  
37 III Przemysław Piotrowski   5   37 II+ Zuzanna Kazibudzka  
38 III Piotr Klimek   5   38 II Dominika Rewers  
39 II+ Andrzej Maciejewski   5   39 III Anna Zahorska  
40 III Karol Stasiowski   5   40 III Weronika Komala  
41 III Bartosz Rytel   5   41 III Joanna Ostrowska  
42 III Jakub Koitka   5   42 III Iwona Szumera  
43 III Tomasz Bruch   5   43 III Matylda Rudol  
44 III Paweł Sikora     44 III Weronika Kaszok   4
45 II Bartosz Barmuta     45 III Joanna Bojanowska   4
46 III Marcin Rosicki     46 III Iwona Ślęczka   4
47 III Emil Osiński     47 IV Hanna Stoltmann   4
48 II Tomasz Kałużny     48 III Aleksandra Pawlak   4
49 III Szymon Jutel     49 III Dominika Tkaczyk  
50 II Kacper Rekawek     50 IV Julia Wójcik  
51 III Franciszek Kramarczyk   4   51 IV Karolina Karleszko   2
52 III Wojciech Januszkiewicz   4   52 IV Laura Szymanik   ½
53 III Filip Delekta   4            
54 III Szymon Kajda   4            
55 III Piotr Sokół   4            
56 III Kamil Wójcik              
57 IV Aleksander Szmer   3            
58 III Krzysztof Królicki   2            
59 IV Maciej Wącior   2            
                     
Szachy klasyczne – U8
Rybnik, 13 – 15 kwietnia 2007 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Bogdan Obrochta, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 III Tomasz Lamża     1 II Anna Marczuk   8
2 III Piotr Lankof   7   2 II Agnieszka Dmochowska  
3 IV Mateusz Krasiński   7   3 III Martyna Konopacka  
4 II Maciej Adamczewski   7   4 III Wiktoria Karpińska   6
5 III Mikołaj Handzel   7   5 II Anna Kubicka   6
6 III Michał Szewczyk     6 V Veronika Gazíková (SVK)   6
7   Michał Choina     7 II Katarzyna Dwilewicz   5
8 IV Juliusz Pham   6   8 III Katarzyna Pokrzywa   5
9 III Jan Guzik   6   9 III Aleksandra Żółkiewska   5
10 IV Aleksander Szmer   6   10 III Zuzanna Choremska   5
11 III Krzysztof Sobczyk   6   11 IV Julia Jabłońska   5
12 III Kacper Grela     12 III Agata Dwilewicz  
13 IV Kamil Kozioł     13 III Helena Sękowska  
14 IV Adam Woźniak     14 IV Dorota Żołyniak  
15 IV Igor Szymanowski   5   15 III Weronika Górska   4
16 IV Oskar Starzykiewicz   5   16 IV Karolina Karleszko   4
17   Paweł Mika   5   17 V Wiktoria Cieślak   4
18 IV Jakub Kołodziej   5   18 III Agnieszka Piecha   4
19 IV Filip Majewski   5   19   Paulina Kimla   4
20 IV Łukasz Bednarz   5   20 IV Emilia Kaniewska   4
21 V Michał Drybański   5   21   Weronika Soćko  
22 V Bartosz Wiszniowski   5   22   Maria Cieciura  
23   Mateusz Staroń   5   23   Natalia Czylok   3
24 V Patryk Rajchel   5   24   Honorata Kucharska  
25 IV Paweł Gramcow   5   25   Magdalena Skorupka   2
26 IV Oskar Sosulski   5   26   Aleksandra Łęczyńska   0
27 IV Mateusz Smrek              
28 V Jakub Śliwa              
29 V Paweł Lamża              
30 IV Mateusz Wolniewicz              
31   Szymon Dryja              
32 V Jakub Twaróg   4            
33 V Łukasz Sobecki   4            
34 IV Mateusz Rzepecki   4            
35   Patryk Kaczmarzyk   4            
36   Brendon Zegarlicki   4            
37 V Kacper Bilczewski   4            
38 V Krystian Straś   4            
39 V Gabriel Sieczkowski   4            
      57 uczestników            

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close