Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach 2000

52. Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

Brzeg Dolny, 6 – 16 lipca 2000
1999 | 2000 | 2001
am = 7½, mm = 5½ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2
1 am Iweta Radziewicz 2379 1 1 0 0 1 1 1 1 1 ½ 1
2 am Joanna Dworakowska 2371 0 0 1 1 1 ½ 1 ½ 1 1 1 8
3 am Marta Zielińska 2376 0 1 0 0 1 1 1 1 1 ½ 1
4 mm Monika Aksiuczyc 2264 1 0 1 0 1 ½ 0 0 1 1 1
5 m Edyta Andrzejewska 2208 1 0 1 1 0 1 0 ½ ½ 0 1 6 35,00
6 m Agnieszka Matras 2232 0 0 0 0 1 ½ ½ 1 1 1 1 6 24,75
7 mm Dalia Blimke 2257 0 ½ 0 ½ 0 ½ 1 1 1 1 0
8 mm Magdalena Kludacz 2242 0 0 0 1 1 ½ 0 ½ 0 0 1 4 20,50
9 mm Barbara Grabarska 2318 0 ½ 0 1 ½ 0 0 ½ ½ 1 0 4 20,50
10 am Monika Soćko 2403 0 0 0 0 ½ 0 0 1 ½ 1 1 4 15,00
11 m Małgorzata Głazik 2155 ½ 0 ½ 0 1 0 0 1 0 0 0 3 18,00
12 am Krystyna Dąbrowska 2243 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 3 12,50
Tabela postępowa
Nr Zawodniczki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 Mc
1  Iweta Radziewicz 1 2 3 4 4 5 6 7 7.5 7.5 8.5 1
2  Krystyna Dąbrowska 0 0 1 1 1 1 1 2 2 3 3 12
3  Magdalena Kludacz 1 1 1 2 2 2 3 3 3.5 4 4 8
4  Marta Zielińska 0.5 0.5 1.5 1.5 2.5 3.5 4.5 4.5 5.5 6.5 7.5 3
5  Edyta Andrzejewska 0 0 1 1.5 2.5 3.5 3.5 4.5 5.5 5.5 6 5
6  Joanna Dworakowska 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 4.5 5.5 6.5 6.5 7.5 8 2
7  Barbara Grabarska 0.5 0.5 0.5 1.5 2.5 3 3 3 3.5 3.5 4 9
8  Agnieszka Matras 1 1 2 2.5 3.5 3.5 4.5 4.5 5.5 6 6 6
9  Małgorzata Głazik 0.5 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5 2 2 3 11
10  Monika Aksiuczyc 0 1 1 1 1 2 3 3.5 4.5 5.5 6.5 4
11  Monika Soćko 1 2 2 2.5 2.5 3 3 4 4 4 4 10
12  Dalia Blimke 0 1 1 1.5 2.5 3.5 3.5 4 4 5 5.5 7
1 runda
2 runda
3 runda
E.Andrzejewska – A.Matras
K.Dąbrowska – M.Soćko
J.Dworakowska – B.Grabarska
M.Kludacz – M.Aksiuczyc
I.Radziewicz – D.Blimke
M.Zielińska – M.Głazik
0 – 1
0 – 1
remis
1 – 0
1 – 0
remis
M.Aksiuczyc – M.Zielińska
D.Blimke – B.Grabarska
M.Głazik – E.Andrzejewska
A.Matras – J.Dworakowska
I.Radziewicz – K.Dąbrowska
M.Soćko – M.Kludacz
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
E.Andrzejewska – M.Aksiuczyc
K.Dąbrowska – D.Blimke
J.Dworakowska – M.Głazik
B.Grabarska – A.Matras
M.Kludacz – I.Radziewicz
M.Zielińska – M.Soćko
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
0 – 1
1 – 0
4 runda
5 runda
6 runda
M.Aksiuczyc – J.Dworakowska
D.Blimke – A.Matras
K.Dąbrowska – M.Kludacz
M.Głazik – B.Grabarska
I.Radziewicz – M.Zielińska
M.Soćko – E.Andrzejewska
0 – 1
remis
0 – 1
0 – 1
1 – 0
remis
E.Andrzejewska – I.Radziewicz
J.Dworakowska – M.Soćko
B.Grabarska – M.Aksiuczyc
M.Kludacz – D.Blimke
A.Matras – M.Głazik
M.Zielińska – K.Dąbrowska
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
M.Aksiuczyc – A.Matras
D.Blimke – M.Głazik
K.Dąbrowska – E.Andrzejewska
M.Kludacz – M.Zielińska
I.Radziewicz – J.Dworakowska
M.Soćko – B.Grabarska
1 – 0
1 – 0
0 – 1
0 – 1
1 – 0
remis
7 runda
8 runda
9 runda
E.Andrzejewska – M.Kludacz
J.Dworakowska – K.Dąbrowska
M.Głazik – M.Aksiuczyc
B.Grabarska – I.Radziewicz
A.Matras – M.Soćko
M.Zielińska – D.Blimke
0 – 1
1 – 0
0 – 1
0 – 1
1 – 0
1 – 0
D.Blimke – M.Aksiuczyc
K.Dąbrowska – B.Grabarska
M.Kludacz – J.Dworakowska
I.Radziewicz – A.Matras
M.Soćko – M.Głazik
M.Zielińska – E.Andrzejewska
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
0 – 1
M.Aksiuczyc – M.Soćko
E.Andrzejewska – D.Blimke
J.Dworakowska – M.Zielińska
M.Głazik – I.Radziewicz
B.Grabarska – M.Kludacz
A.Matras – K.Dąbrowska
1 – 0
1 – 0
0 – 1
remis
remis
1 – 0
10 runda
11 runda
E.Andrzejewska – J.Dworakowska
D.Blimke – M.Soćko
K.Dąbrowska – M.Głazik
M.Kludacz – A.Matras
I.Radziewicz – M.Aksiuczyc
M.Zielińska – B.Grabarska
0 – 1
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
M.Aksiuczyc – K.Dąbrowska
J.Dworakowska – D.Blimke
M.Głazik – M.Kludacz
B.Grabarska – E.Andrzejewska
A.Matras – M.Zielińska
M.Soćko – I.Radziewicz
1 – 0
remis
1 – 0
remis
0 – 1
0 – 1

Sędzia główny: Ryszard Więckowski


Partie

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close