Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach 2000

57. Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach

Płock, 27 kwietnia – 10 maja 2000
1999 | 2000 | 2001
am = 9, mm = 7 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1 am Michał Krasenkow 2661 1 1 ½ ½ ½ 1 1 ½ 1 ½ 1 1 1 10½
2 am Tomasz Markowski 2531 0 ½ 1 ½ 1 0 ½ 1 1 ½ 1 1 1 9
3 am Bartłomiej Macieja 2538 0 ½ 1 0 ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 1 8 43,75
4 mm Paweł Jaracz 2490 ½ 0 0 ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 1 1 8 43,50
5 mm Paweł Blehm 2494 ½ ½ 1 ½ ½ ½ 0 1 0 ½ ½ 1 1 44,50
6 am Robert Kuczyński 2451 ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 1 43,25
7 am Bartosz Soćko 2556 0 1 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 1 0 1 1 7 41,25
8 am Jacek Gdański 2535 0 ½ ½ 0 1 ½ ½ ½ 1 0 1 1 ½ 7 39,50
9 am Robert Kempiński 2528 ½ 0 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 1
10 mm Klaudiusz Urban 2467 0 0 ½ ½ 1 ½ 1 0 ½ ½ 0 ½ 1 6 35,50
11 mm Mirosław Grabarczyk 2522 ½ ½ ½ 0 ½ 0 0 1 0 ½ ½ 1 1 6 33,50
12 mm Bogdan Grabarczyk 2394 0 0 0 0 ½ 0 1 0 0 1 ½ 1 0 4
13 mm Aleksander Czerwoński 2414 0 0 0 0 0 ½ 0 0 ½ ½ 0 0 ½ 2 11,00
14 m Aleksander Hnydiuk 2352 0 0 0 0 0 0 0 ½ 0 0 0 1 ½ 2 8,50
Tabela postępowa
Nr Zawodnicy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Jacek Gdański 0.5 1.5 2 2 2.5 3 4 4 4 5 5.5 6 7 8
2  Paweł Blehm 0.5 0.5 1.5 2 2.5 3 4 4 4.5 5 6 6.5 7.5 5
3  Bartosz Soćko 0.5 0.5 1 1.5 2 2 2.5 3.5 3.5 4.5 5 6 7 7
4  Michał Krasenkow 1 1.5 2.5 3.5 4 5 6 6.5 7.5 8.5 9 9.5 10.5 1
5  Robert Kuczyński 0.5 0.5 1 2 2.5 3 3.5 4 4.5 5.5 6 7 7.5 6
6  Aleksander Hnydiuk 0 0.5 0.5 0.5 1.5 2 2 2 2 2 2 2 2 14
7  Klaudiusz Urban 0.5 1 1.5 1.5 2 2 2 3 4 4 4.5 5.5 6 10
8  Mirosław Grabarczyk 0.5 1 1 2 2.5 2.5 3 4 4.5 4.5 5 5 6 11
9  Paweł Jaracz 1 1.5 2.5 2.5 3.5 3.5 4 5 6 6.5 7 7.5 8 4
10  Aleksander Czerwoński 0.5 1 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5 2 2 2 2 2 2 13
11  Tomasz Markowski 0 1 2 3 3.5 4.5 5.5 6 7 8 8.5 9 9 2
12  Robert Kempiński 0.5 1 1.5 2.5 3 4 4.5 5 5 5 6 6.5 6.5 9
13  Bogdan Grabarczyk 0.5 1.5 1.5 1.5 1.5 2.5 3 3 4 4 4 4 4 12
14  Bartłomiej Macieja 0.5 1 1 2 2.5 3.5 3.5 4 4.5 5.5 6.5 7.5 8 3
1 runda
2 runda
3 runda
P.Blehm – B.Grabarczyk
J.Gdański – B.Macieja
A.Hnydiuk – P.Jaracz
M.Krasenkow – T.Markowski
R.Kuczyński – A.Czerwoński
B.Soćko – R.Kempiński
K.Urban – M.Grabarczyk
remis
remis
0 – 1
1 – 0
remis
remis
remis
A.Czerwoński – A.Hnydiuk
J.Gdański – P.Blehm
B.Grabarczyk – B.Soćko
P.Jaracz – K.Urban
R.Kempiński – M.Krasenkow
B.Macieja – M.Grabarczyk
T.Markowski – R.Kuczyński
remis
1 – 0
1 – 0
remis
remis
remis
1 – 0
P.Blehm – B.Macieja
M.Grabarczyk – P.Jaracz
A.Hnydiuk – T.Markowski
M.Krasenkow – B.Grabarczyk
R.Kuczyński – R.Kempiński
B.Soćko – J.Gdański
K.Urban – A.Czerwoński
1 – 0
0 – 1
0 – 1
1 – 0
remis
remis
remis
4 runda
5 runda
6 runda
P.Blehm – B.Soćko
A.Czerwoński – M.Grabarczyk
J.Gdański – M.Krasenkow
B.Grabarczyk – R.Kuczyński
R.Kempiński – A.Hnydiuk
B.Macieja – P.Jaracz
T.Markowski – K.Urban
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
M.Grabarczyk – T.Markowski
A.Hnydiuk – B.Grabarczyk
P.Jaracz – A.Czerwoński
M.Krasenkow – P.Blehm
R.Kuczyński – J.Gdański
B.Soćko – B.Macieja
K.Urban – R.Kempiński
remis
1 – 0
1 – 0
remis
remis
remis
remis
P.Blehm – R.Kuczyński
J.Gdański – A.Hnydiuk
B.Grabarczyk – K.Urban
R.Kempiński – M.Grabarczyk
B.Macieja – A.Czerwoński
T.Markowski – P.Jaracz
B.Soćko – M.Krasenkow
remis
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
7 runda
8 runda
9 runda
A.Czerwoński – T.Markowski
M.Grabarczyk – B.Grabarczyk
A.Hnydiuk – P.Blehm
P.Jaracz – R.Kempiński
M.Krasenkow – B.Macieja
R.Kuczyński – B.Soćko
K.Urban – J.Gdański
0 – 1
remis
0 – 1
remis
1 – 0
remis
0 – 1
P.Blehm – K.Urban
J.Gdański – M.Grabarczyk
B.Grabarczyk – P.Jaracz
R.Kempiński – A.Czerwoński
M.Krasenkow – R.Kuczyński
B.Macieja – T.Markowski
B.Soćko – A.Hnydiuk
0 – 1
0 – 1
0 – 1
remis
remis
remis
1 – 0
A.Czerwoński – B.Grabarczyk
M.Grabarczyk – P.Blehm
A.Hnydiuk – M.Krasenkow
P.Jaracz – J.Gdański
R.Kuczyński – B.Macieja
T.Markowski – R.Kempiński
K.Urban – B.Soćko
0 – 1
remis
0 – 1
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
10 runda
11 runda
12 runda
P.Blehm – P.Jaracz
J.Gdański – A.Czerwoński
B.Grabarczyk – T.Markowski
M.Krasenkow – K.Urban
R.Kuczyński – A.Hnydiuk
B.Macieja – R.Kempiński
B.Soćko – M.Grabarczyk
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
A.Czerwoński – P.Blehm
M.Grabarczyk – M.Krasenkow
A.Hnydiuk – B.Macieja
P.Jaracz – B.Soćko
R.Kempiński – B.Grabarczyk
T.Markowski – J.Gdański
K.Urban – R.Kuczyński
0 – 1
remis
0 – 1
remis
1 – 0
remis
remis
P.Blehm – T.Markowski
J.Gdański – R.Kempiński
A.Hnydiuk – K.Urban
M.Krasenkow – P.Jaracz
R.Kuczyński – M.Grabarczyk
B.Macieja – B.Grabarczyk
B.Soćko – A.Czerwoński
remis
remis
0 – 1
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
13 runda
A.Czerwoński – M.Krasenkow
B.Grabarczyk – J.Gdański
M.Grabarczyk – A.Hnydiuk
P.Jaracz – R.Kuczyński
R.Kempiński – P.Blehm
T.Markowski – B.Soćko
K.Urban – B.Macieja
0 – 1
0 – 1
1 – 0
remis
0 – 1
0 – 1
remis

Sędzią główny: Andrzej Miętkiewicz
Sędzia asystent: Zenon Chojnicki


Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close