Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach 2003

55. Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

Środa Wielkopolska, 26 lutego – 8 marca 2003
2002 | 2003 | 2004
am = 8, mm = 5½ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2
1 am Marta Zielińska 2430 ½ 1 1 1 ½ 1 1 1 ½ ½ 1 9
2 am Joanna Dworakowska 2404 ½ 1 ½ 0 1 ½ ½ ½ 0 1 1 34,50
3 mm Beata Kądziołka 2223 0 0 ½ 1 ½ ½ ½ 1 ½ 1 1 31,00
4 am Iweta Radziewicz 2433 0 ½ ½ 0 1 1 0 1 1 ½ 0 29,00
5 am Monika Soćko 2381 0 1 0 1 1 ½ 0 0 1 ½ ½ 28,50
6 mm Monika Krupa 2248 ½ 0 ½ 0 0 ½ 1 ½ ½ 1 1 27,75
7 m Jolanta Zawadzka 2335 0 ½ ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 26,75
8 k Dominika Nowak 2098 0 ½ ½ 1 1 0 ½ ½ 1 0 0 5 27,25
9 k++ Daria Pokojska 2084 0 ½ 0 0 1 ½ ½ ½ 1 ½ ½ 5 25,00
10 mf Joanna Worek 2236 ½ 1 ½ 0 0 ½ ½ 0 0 1 ½
11 mm Agnieszka Matras 2229 ½ 0 0 ½ ½ 0 0 1 ½ 0 1 4
12 k++ Edyta Kupczyk 2091 0 0 0 1 ½ 0 0 1 ½ ½ 0
Tabela postępowa
Nr Zawodniczki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 Mc
1  Monika Soćko 0 0 1 1.5 2.5 3 3 4 4 4.5 5.5 5
2  Beata Kądziołka 0.5 1.5 1.5 2 3 3.5 4 4.5 4.5 5.5 6.5 3
3  Iweta Radziewicz 0 1 1 1.5 1.5 2 3 4 4 4.5 5.5 4
4  Agnieszka Matras 0.5 1.5 1.5 2 2 2.5 3 3 3 4 4 11
5  Joanna Worek 1 1 1.5 2 2 2.5 2.5 3.5 4 4.5 4.5 10
6  Jolanta Zawadzka 0.5 1 1.5 2.5 3 3.5 4 4 5 5.5 5.5 7
7  Dominika Nowak 0.5 0.5 1 1.5 1.5 1.5 2.5 3 4 4 5 8
8  Joanna Dworakowska 0 0.5 1 1.5 2 3 4 4 5 5.5 6.5 2
9  Daria Pokojska 0.5 1.5 2 2.5 3 3 3.5 4 5 5 5 9
10  Edyta Kupczyk 1 1 1.5 1.5 2.5 2.5 3 3 3 3.5 3.5 12
11  Monika Krupa 0.5 0.5 1.5 2 2.5 3.5 3.5 4 5 5.5 5.5 6
12  Marta Zielińska 1 2 3 3.5 4.5 5.5 6 7 7.5 8 9 1
1 runda
2 runda
3 runda
B.Kądziołka – M.Krupa
A.Matras – D.Pokojska
I.Radziewicz – E.Kupczyk
M.Soćko – M.Zielińska
J.Worek – J.Dworakowska
J.Zawadzka – D.Nowak
remis
remis
0 – 1
0 – 1
1 – 0
remis
J.Dworakowska – J.Zawadzka
M.Krupa – I.Radziewicz
E.Kupczyk – A.Matras
D.Pokojska – J.Worek
M.Soćko – B.Kądziołka
M.Zielińska – D.Nowak
remis
0 – 1
0 – 1
1 – 0
0 – 1
1 – 0
B.Kądziołka – M.Zielińska
A.Matras – M.Krupa
D.Nowak – J.Dworakowska
I.Radziewicz – M.Soćko
J.Worek – E.Kupczyk
J.Zawadzka – D.Pokojska
0 – 1
0 – 1
remis
0 – 1
remis
remis
4 runda
5 runda
6 runda
B.Kądziołka – I.Radziewicz
M.Krupa – J.Worek
E.Kupczyk – J.Zawadzka
D.Pokojska – D.Nowak
M.Soćko – A.Matras
M.Zielińska – J.Dworakowska
remis
remis
0 – 1
remis
remis
remis
J.Dworakowska – D.Pokojska
A.Matras – B.Kądziołka
D.Nowak – E.Kupczyk
I.Radziewicz – M.Zielińska
J.Worek – M.Soćko
J.Zawadzka – M.Krupa
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
0 – 1
remis
B.Kądziołka – J.Worek
M.Krupa – D.Nowak
E.Kupczyk – J.Dworakowska
I.Radziewicz – A.Matras
M.Soćko – J.Zawadzka
M.Zielińska – D.Pokojska
remis
1 – 0
0 – 1
remis
remis
1 – 0
7 runda
8 runda
9 runda
J.Dworakowska – M.Krupa
A.Matras – M.Zielińska
D.Nowak – M.Soćko
D.Pokojska – E.Kupczyk
J.Worek – I.Radziewicz
J.Zawadzka – B.Kądziołka
1 – 0
remis
1 – 0
remis
0 – 1
remis
B.Kądziołka – D.Nowak
M.Krupa – D.Pokojska
A.Matras – J.Worek
I.Radziewicz – J.Zawadzka
M.Soćko – J.Dworakowska
M.Zielińska – E.Kupczyk
remis
remis
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
J.Dworakowska – B.Kądziołka
E.Kupczyk – M.Krupa
D.Nowak – I.Radziewicz
D.Pokojska – M.Soćko
J.Worek – M.Zielińska
J.Zawadzka – A.Matras
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
remis
1 – 0
10 runda
11 runda
B.Kądziołka – D.Pokojska
A.Matras – D.Nowak
I.Radziewicz – J.Dworakowska
M.Soćko – E.Kupczyk
J.Worek – J.Zawadzka
M.Zielińska – M.Krupa
1 – 0
1 – 0
remis
remis
remis
remis
J.Dworakowska – A.Matras
M.Krupa – M.Soćko
E.Kupczyk – B.Kądziołka
D.Nowak – J.Worek
D.Pokojska – I.Radziewicz
J.Zawadzka – M.Zielińska
1 – 0
0 – 1
0 – 1
1 – 0
0 – 1
0 – 1

Sędzia główny: Janusz Woda
Dyrektor turnieju: Jerzy Owczarzak


Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close