Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach 2003

60. Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach

Warszawa, 22 kwietnia – 4 maja 2003
2002 | 2003 | 2004
zobacz też: finał kobiet oraz półfinał Mistrzostw Polski (2002)
2527 | am = 8, mm = 5½ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1 am Tomasz Markowski 2587 ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 1 1 1 1 1 1 10½
2 am Bartosz Soćko 2577 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 1 ½ ½ ½ ½ 8 49,75
3 am Michał Krasenkow 2609 ½ ½ 1 ½ 0 1 ½ ½ 0 ½ 1 1 1 8 49,25
4 am Bartłomiej Macieja 2634 ½ ½ 0 ½ 1 ½ 1 0 1 1 ½ ½ 1 8 48,75
5 mm Łukasz Cyborowski 2543 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 0 1 1
6 am Kamil Mitoń 2545 0 ½ 1 0 ½ ½ 0 1 1 1 ½ ½ ½ 7
7 am Paweł Jaracz 2549 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ 1
8 am Mirosław Grabarczyk 2508 ½ 0 ½ 0 ½ 1 ½ 1 0 0 1 ½ 0 35,50
9 mm Mateusz Bartel 2443 0 0 ½ 1 0 0 ½ 0 1 1 ½ ½ ½ 33,00
10 mm Klaudiusz Urban 2451 0 0 1 0 ½ 0 ½ 1 0 ½ 1 ½ ½ 32,25
11 am Robert Kempiński 2553 0 ½ ½ 0 ½ 0 ½ 1 0 ½ 1 ½ ½ 32,25
12 mm Piotr Staniszewski 2446 0 ½ 0 ½ 1 ½ 0 0 ½ 0 0 ½ 1 28,50
13 mm Piotr Murdzia 2452 0 ½ 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 28,00
14 mf Krzysztof Jakubowski 2483 0 ½ 0 0 0 ½ 0 1 ½ ½ ½ 0 1 25,75
awans z finału IMP 2002 – 6 (wszyscy uprawnieni zawodnicy)
awans z półfinału 2002 – 4 (wszyscy uprawnieni zawodnicy)
nominacja PZSzach – 4
Tabela postępowa
Nr Zawodnicy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Mirosław Grabarczyk 0 1 1.5 1.5 1.5 2 2.5 3.5 4 4 4.5 5.5 5.5 8
2  Kamil Mitoń 1 1 1.5 2 2 3 4 4.5 5.5 5.5 6 6.5 7 6
3  Łukasz Cyborowski 0 0.5 1 1.5 2.5 3 3.5 4 5 6 6.5 7 7.5 5
4  Bartłomiej Macieja 0.5 1 2 3 4 4.5 5.5 6.5 6.5 7 7 7.5 8 4
5  Robert Kempiński 0.5 1 2 2.5 3.5 3.5 4 4 4.5 5 5.5 5.5 5.5 11
6  Michał Krasenkow 0.5 1 2 3 3 3.5 3.5 4 5 5.5 6.5 7.5 8 3
7  Piotr Murdzia 0.5 0.5 1 1.5 2 2.5 3 3.5 3.5 4 4.5 4.5 4.5 13
8  Mateusz Bartel 0.5 1 1 1 1.5 2 3 3 3 3 4 5 5.5 9
9  Tomasz Markowski 0.5 1.5 2.5 3.5 4 5 6 7 7.5 8.5 9 9.5 10.5 1
10  Bartosz Soćko 0.5 1 1.5 2.5 3 3.5 4 4.5 5.5 6.5 7 7.5 8 2
11  Paweł Jaracz 0.5 1 1 1.5 2 2 2.5 3.5 4.5 5 5.5 6 6.5 7
12  Piotr Staniszewski 1 1.5 1.5 1.5 2 2.5 2.5 3 3 4 4 4 4.5 12
13  Klaudiusz Urban 0 0.5 0.5 1 2 2.5 2.5 2.5 2.5 3 4 4.5 5.5 10
14  Krzysztof Jakubowski 1 1.5 2 2 2 2.5 2.5 2.5 3 3 3 3.5 4.5 14
1 runda
2 runda
3 runda
Ł.Cyborowski – P.Staniszewski
M.Grabarczyk – K.Jakubowski
R.Kempiński – B.Soćko
M.Krasenkow – T.Markowski
B.Macieja – P.Jaracz
K.Mitoń – K.Urban
P.Murdzia – M.Bartel
0 – 1
0 – 1
remis
remis
remis
1 – 0
remis
M.Grabarczyk – K.Mitoń
K.Jakubowski – M.Bartel
P.Jaracz – R.Kempiński
T.Markowski – P.Murdzia
B.Soćko – M.Krasenkow
P.Staniszewski – B.Macieja
K.Urban – Ł.Cyborowski
1 – 0
remis
remis
1 – 0
remis
remis
remis
M.Bartel – T.Markowski
Ł.Cyborowski – M.Grabarczyk
R.Kempiński – P.Staniszewski
M.Krasenkow – P.Jaracz
B.Macieja – K.Urban
K.Mitoń – K.Jakubowski
P.Murdzia – B.Soćko
0 – 1
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
remis
4 runda
5 runda
6 runda
M.Grabarczyk – B.Macieja
K.Jakubowski – T.Markowski
P.Jaracz – P.Murdzia
K.Mitoń – Ł.Cyborowski
B.Soćko – M.Bartel
P.Staniszewski – M.Krasenkow
K.Urban – R.Kempiński
0 – 1
0 – 1
remis
remis
1 – 0
0 – 1
remis
M.Bartel – P.Jaracz
Ł.Cyborowski – K.Jakubowski
R.Kempiński – M.Grabarczyk
M.Krasenkow – K.Urban
B.Macieja – K.Mitoń
T.Markowski – B.Soćko
P.Murdzia – P.Staniszewski
remis
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
remis
Ł.Cyborowski – B.Macieja
M.Grabarczyk – M.Krasenkow
K.Jakubowski – B.Soćko
P.Jaracz – T.Markowski
K.Mitoń – R.Kempiński
P.Staniszewski – M.Bartel
K.Urban – P.Murdzia
remis
remis
remis
0 – 1
1 – 0
remis
remis
7 runda
8 runda
9 runda
M.Bartel – K.Urban
R.Kempiński – Ł.Cyborowski
M.Krasenkow – K.Mitoń
B.Macieja – K.Jakubowski
T.Markowski – P.Staniszewski
P.Murdzia – M.Grabarczyk
B.Soćko – P.Jaracz
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
1 – 0
remis
remis
Ł.Cyborowski – M.Krasenkow
M.Grabarczyk – M.Bartel
K.Jakubowski – P.Jaracz
B.Macieja – R.Kempiński
K.Mitoń – P.Murdzia
P.Staniszewski – B.Soćko
K.Urban – T.Markowski
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
remis
0 – 1
M.Bartel – K.Mitoń
P.Jaracz – P.Staniszewski
R.Kempiński – K.Jakubowski
M.Krasenkow – B.Macieja
T.Markowski – M.Grabarczyk
P.Murdzia – Ł.Cyborowski
B.Soćko – K.Urban
0 – 1
1 – 0
remis
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
10 runda
11 runda
12 runda
Ł.Cyborowski – M.Bartel
M.Grabarczyk – B.Soćko
K.Jakubowski – P.Staniszewski
R.Kempiński – M.Krasenkow
B.Macieja – P.Murdzia
K.Mitoń – T.Markowski
K.Urban – P.Jaracz
1 – 0
0 – 1
0 – 1
remis
remis
0 – 1
remis
M.Bartel – B.Macieja
P.Jaracz – M.Grabarczyk
M.Krasenkow – K.Jakubowski
T.Markowski – Ł.Cyborowski
P.Murdzia – R.Kempiński
B.Soćko – K.Mitoń
P.Staniszewski – K.Urban
1 – 0
remis
1 – 0
remis
remis
remis
0 – 1
Ł.Cyborowski – B.Soćko
M.Grabarczyk – P.Staniszewski
K.Jakubowski – K.Urban
R.Kempiński – M.Bartel
M.Krasenkow – P.Murdzia
B.Macieja – T.Markowski
K.Mitoń – P.Jaracz
remis
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
remis
remis
13 runda
M.Bartel – M.Krasenkow
P.Jaracz – Ł.Cyborowski
T.Markowski – R.Kempiński
P.Murdzia – K.Jakubowski
B.Soćko – B.Macieja
P.Staniszewski – K.Mitoń
K.Urban – M.Grabarczyk
remis
remis
1 – 0
0 – 1
remis
remis
1 – 0

Osoby funkcyjne


Partie