Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach 2003

60. Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Szachach

Warszawa, 22 kwietnia – 4 maja 2003
2002 | 2003 | 2004
am = 8, mm = 5½ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1 am Tomasz Markowski 2587 ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 1 1 1 1 1 1 10½
2 am Bartosz Soćko 2577 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 1 ½ ½ ½ ½ 8 49,75
3 am Michał Krasenkow 2609 ½ ½ 1 ½ 0 1 ½ ½ 0 ½ 1 1 1 8 49,25
4 am Bartłomiej Macieja 2634 ½ ½ 0 ½ 1 ½ 1 0 1 1 ½ ½ 1 8 48,75
5 mm Łukasz Cyborowski 2543 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 0 1 1
6 am Kamil Mitoń 2545 0 ½ 1 0 ½ ½ 0 1 1 1 ½ ½ ½ 7
7 am Paweł Jaracz 2549 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ 1
8 am Mirosław Grabarczyk 2508 ½ 0 ½ 0 ½ 1 ½ 1 0 0 1 ½ 0 35,50
9 mm Mateusz Bartel 2443 0 0 ½ 1 0 0 ½ 0 1 1 ½ ½ ½ 33,00
10 mm Klaudiusz Urban 2451 0 0 1 0 ½ 0 ½ 1 0 ½ 1 ½ ½ 32,25
11 am Robert Kempiński 2553 0 ½ ½ 0 ½ 0 ½ 1 0 ½ 1 ½ ½ 32,25
12 mm Piotr Staniszewski 2446 0 ½ 0 ½ 1 ½ 0 0 ½ 0 0 ½ 1 28,50
13 mm Piotr Murdzia 2452 0 ½ 0 ½ 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 28,00
14 mf Krzysztof Jakubowski 2483 0 ½ 0 0 0 ½ 0 1 ½ ½ ½ 0 1 25,75
Tabela postępowa
Nr Zawodnicy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Mirosław Grabarczyk 0 1 1.5 1.5 1.5 2 2.5 3.5 4 4 4.5 5.5 5.5 8
2  Kamil Mitoń 1 1 1.5 2 2 3 4 4.5 5.5 5.5 6 6.5 7 6
3  Łukasz Cyborowski 0 0.5 1 1.5 2.5 3 3.5 4 5 6 6.5 7 7.5 5
4  Bartłomiej Macieja 0.5 1 2 3 4 4.5 5.5 6.5 6.5 7 7 7.5 8 4
5  Robert Kempiński 0.5 1 2 2.5 3.5 3.5 4 4 4.5 5 5.5 5.5 5.5 11
6  Michał Krasenkow 0.5 1 2 3 3 3.5 3.5 4 5 5.5 6.5 7.5 8 3
7  Piotr Murdzia 0.5 0.5 1 1.5 2 2.5 3 3.5 3.5 4 4.5 4.5 4.5 13
8  Mateusz Bartel 0.5 1 1 1 1.5 2 3 3 3 3 4 5 5.5 9
9  Tomasz Markowski 0.5 1.5 2.5 3.5 4 5 6 7 7.5 8.5 9 9.5 10.5 1
10  Bartosz Soćko 0.5 1 1.5 2.5 3 3.5 4 4.5 5.5 6.5 7 7.5 8 2
11  Paweł Jaracz 0.5 1 1 1.5 2 2 2.5 3.5 4.5 5 5.5 6 6.5 7
12  Piotr Staniszewski 1 1.5 1.5 1.5 2 2.5 2.5 3 3 4 4 4 4.5 12
13  Klaudiusz Urban 0 0.5 0.5 1 2 2.5 2.5 2.5 2.5 3 4 4.5 5.5 10
14  Krzysztof Jakubowski 1 1.5 2 2 2 2.5 2.5 2.5 3 3 3 3.5 4.5 14
1 runda
2 runda
3 runda
Ł.Cyborowski – P.Staniszewski
M.Grabarczyk – K.Jakubowski
R.Kempiński – B.Soćko
M.Krasenkow – T.Markowski
B.Macieja – P.Jaracz
K.Mitoń – K.Urban
P.Murdzia – M.Bartel
0 – 1
0 – 1
remis
remis
remis
1 – 0
remis
M.Grabarczyk – K.Mitoń
K.Jakubowski – M.Bartel
P.Jaracz – R.Kempiński
T.Markowski – P.Murdzia
B.Soćko – M.Krasenkow
P.Staniszewski – B.Macieja
K.Urban – Ł.Cyborowski
1 – 0
remis
remis
1 – 0
remis
remis
remis
M.Bartel – T.Markowski
Ł.Cyborowski – M.Grabarczyk
R.Kempiński – P.Staniszewski
M.Krasenkow – P.Jaracz
B.Macieja – K.Urban
K.Mitoń – K.Jakubowski
P.Murdzia – B.Soćko
0 – 1
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
remis
4 runda
5 runda
6 runda
M.Grabarczyk – B.Macieja
K.Jakubowski – T.Markowski
P.Jaracz – P.Murdzia
K.Mitoń – Ł.Cyborowski
B.Soćko – M.Bartel
P.Staniszewski – M.Krasenkow
K.Urban – R.Kempiński
0 – 1
0 – 1
remis
remis
1 – 0
0 – 1
remis
M.Bartel – P.Jaracz
Ł.Cyborowski – K.Jakubowski
R.Kempiński – M.Grabarczyk
M.Krasenkow – K.Urban
B.Macieja – K.Mitoń
T.Markowski – B.Soćko
P.Murdzia – P.Staniszewski
remis
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
remis
Ł.Cyborowski – B.Macieja
M.Grabarczyk – M.Krasenkow
K.Jakubowski – B.Soćko
P.Jaracz – T.Markowski
K.Mitoń – R.Kempiński
P.Staniszewski – M.Bartel
K.Urban – P.Murdzia
remis
remis
remis
0 – 1
1 – 0
remis
remis
7 runda
8 runda
9 runda
M.Bartel – K.Urban
R.Kempiński – Ł.Cyborowski
M.Krasenkow – K.Mitoń
B.Macieja – K.Jakubowski
T.Markowski – P.Staniszewski
P.Murdzia – M.Grabarczyk
B.Soćko – P.Jaracz
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
1 – 0
remis
remis
Ł.Cyborowski – M.Krasenkow
M.Grabarczyk – M.Bartel
K.Jakubowski – P.Jaracz
B.Macieja – R.Kempiński
K.Mitoń – P.Murdzia
P.Staniszewski – B.Soćko
K.Urban – T.Markowski
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
remis
0 – 1
M.Bartel – K.Mitoń
P.Jaracz – P.Staniszewski
R.Kempiński – K.Jakubowski
M.Krasenkow – B.Macieja
T.Markowski – M.Grabarczyk
P.Murdzia – Ł.Cyborowski
B.Soćko – K.Urban
0 – 1
1 – 0
remis
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
10 runda
11 runda
12 runda
Ł.Cyborowski – M.Bartel
M.Grabarczyk – B.Soćko
K.Jakubowski – P.Staniszewski
R.Kempiński – M.Krasenkow
B.Macieja – P.Murdzia
K.Mitoń – T.Markowski
K.Urban – P.Jaracz
1 – 0
0 – 1
0 – 1
remis
remis
0 – 1
remis
M.Bartel – B.Macieja
P.Jaracz – M.Grabarczyk
M.Krasenkow – K.Jakubowski
T.Markowski – Ł.Cyborowski
P.Murdzia – R.Kempiński
B.Soćko – K.Mitoń
P.Staniszewski – K.Urban
1 – 0
remis
1 – 0
remis
remis
remis
0 – 1
Ł.Cyborowski – B.Soćko
M.Grabarczyk – P.Staniszewski
K.Jakubowski – K.Urban
R.Kempiński – M.Bartel
M.Krasenkow – P.Murdzia
B.Macieja – T.Markowski
K.Mitoń – P.Jaracz
remis
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
remis
remis
13 runda
M.Bartel – M.Krasenkow
P.Jaracz – Ł.Cyborowski
T.Markowski – R.Kempiński
P.Murdzia – K.Jakubowski
B.Soćko – B.Macieja
P.Staniszewski – K.Mitoń
K.Urban – M.Grabarczyk
remis
remis
1 – 0
0 – 1
remis
remis
1 – 0

Sędzia główny: Tomasz Delega
Sędzia asystent: Paweł Suwarski


Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close