Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach 2014

43. Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach

Bydgoszcz, 13 – 23 marca 2014
2013 | 2014 | 2015
System szwajcarski, 11 rund
1 mf Jacek Stachańczyk 2211 10½ 23 I Wiktor Szydłowski 1757 5
2 mm Piotr Dukaczewski 2296 9 24 I+ Andrzej Sargalski 1950 5
3 k+ Ryszard Suder 2149 8 25 I Werner Mettel 1826 5
4 k Marek Maćkowiak 2174 26 I Tadeusz Traczyk 1882 5
5 mf Tadeusz Żółtek 2154 7 27 I Zbysław Narloch 1805 5
6 I++ Andrzej Migala 2041 7 28 I Antoni Ptasznik 1734 5
7 I++ Dawid Falkowski 2030 29 I Bernard Olejnik 1831 5
8 I++ Bartosz Pawelec 2023 30 II+ Tadeusz Gryglewicz 1732 5
9 k Zdzisław Wojcieszyn 2001 31 I Jan Salamon 1761 5
10 I Zdzisław Żarow 1893 32 II Stanisław Raczek 1667
11 I Stanisław Niećko 1805 6 33 I Edward Stankiewicz 1876
12 I++ Michał Wolański 1968 6 34 I Józef Cebula 1865
13 I Sylwester Barnowski 1847 6 35 II Tomasz Pawlik 1800 4
14 m Tadeusz Lipski 1999 36 II Dominik Kasperczyk 1779 4
15 I++ Roman Staruch 1911 37 II+ Mieczysław Juraszewski 1711 4
16 I++ Piotr Kulpiński 1942 38 II Jan Biskupski 1670 4
17 k Jacek Ruszczycki 1930 39 I Józef Wyrzykowski 1713 4
18 I++ Janusz Jeleń 1882 40 I Bogdan Rutkowski 1774
19 II Grzegorz Bzowski 1655 41 I Roman Kulik 1853
20 I Paweł Hagner 1773 42 mf Rafał Gunajew 2275 3
21 kmf Anna Stolarczyk 2003 5 43 I Emil Przewoźnik 1929 2
22 II Mieczysław Kaciotys 1784 5
Uwaga: Emil Przewoźnik wycofał się po 5. rundzie, Rafał Gunajew – po 6., Anna Stolarczyk – po 9.,
natomiast Piotr Kulpiński, Roman Staruch i Werner Mettel – po 10.

Sędzia główny: Ulrich Jahr
Sędzia asystent: Zygmunt Wielecki


Strony internetowe:

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close