Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych 2002

26. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych

Warszawa, 27 – 28 kwietnia 2002
2001 | 2002 | 2003
Pkt Czas 2# 3# Studia P# n# S#
1 mm Piotr Murdzia 2666 80 234 15 15 15 47 11 67 15 40 10 40 14 25
2 Sergey Borodavkin UKR 2282 79 353 15 20 13 60 11 100 15 43 10 80 15 50
3 mf Michal Dragoun CZE 2406 77 285 15 20 15 57 7 100 15 43 10 25 15 40
4 mm Andrey Selivanov RUS 2572 75 281 15 17 15 60 6 100 15 40 10 30 14 34
5 Vasil Dyachuk UKR 2291 66 309 15 10 10 60 1 96 15 43 10 65 15 35
6 mf Marek Kolčák SVK 2391 64 325 10 20 6 60 8 100 15 43 10 60 15 42
7 Bogusz Piliczewski 2433 59 335 10 20 10 60 5 100 15 50 5 80 14 25
8 Zbigniew Szczep 2342 55 340 15 20 9 60 6 100 10 50 10 60 5 50
9 mm Valery Kopyl UKR 2377 54 342 5 20 8 60 8 100 15 40 3 80 15 42
10 mf Valery Semenenko UKR 2258 51 347 10 20 6 60 1 100 15 40 4 80 15 47
11 Ľubomir Širáň SVK 2241 49 340 5 20 8 60 1 100 15 40 5 80 15 40
12 Aleksandr Mikholap BLR 47 328 10 19 0 60 3 70 15 50 5 80 14 49
13 Aleksandr Bulavka BLR 46 304 15 18 0 60 10 100 15 37 1 39 5 50
14 Mark Basisty UKR 2161 45 317 10 20 10 60 3 96 5 50 10 41 7 50
15 Viktor Volchek BLR 44,5 355 15 15 5 60 1 100 12,5 50 4 80 7 50
16 Yuri Gordian UKR 2102 43 336 10 20 0 60 3 88 15 45 5 73 10 50
17 Andrzej Jasik 2039 35 360 10 20 5 60 1 100 10 50 4 80 5 50
18 Rafał Siwik 2056 34 352 5 19 0 60 3 100 15 43 0 80 11 50
19 Michał Wysocki 2058 33,5 355 10 20 5 60 1 100 2,5 50 5 75 10 50
20 Andrzej Kwiatkowski 30 336 10 19 1 60 1 90 15 45 3 72 0 50
21 Tadeusz Lehmann 1930 27,5 303 0 20 5 60 1 93 7,5 43 4 45 10 42
22 Stefan Parzuch 1952 27,5 310 5 20 0 60 2 100 2,5 50 10 30 8 50
23 Agnieszka Rybak-Murdzia 1998 25 358 5 18 5 60 2 100 5 50 4 80 4 50
24 Piotr Górski 22,5 360 5 20 0 60 2 100 12,5 50 0 80 3 50
25 Tadeusz Woźniak 1648 21,5 353 5 18 0 60 0 95 7,5 50 2 80 7 50
26 Rainer Staudte GER 20,5 335 0 20 6 60 2 95 2,5 50 5 60 5 50
27 Adam Kirszenstein 20 360 0 20 3 60 1 100 10 50 3 80 3 50
28 Kinga Zych 19,5 317 0 20 3 60 1 57 7,5 50 3 80 5 50
29 Krzysztof Głuszko 2068 17 357 5 17 1 60 1 100 5 50 0 80 5 50
30 Valeriya Kopyl UKR 1683 12,5 355 0 20 1 60 1 100 2,5 45 1 80 7 50
31 Nikolay Griva UKR 1834 6 330 5 20 0 60 1 70 0 50 0 80 0 50
32 Jarosław Skowroń 3,5 353 0 20 0 60 1 93 2,5 50 0 80 0 50
maks. 90 360 15 20 15 60 15 100 15 50 15 80 15 50

Arbiter: Władysław Rosolak


Klasyfikacja juniorów (do 23 lat):

  1. Piotr Górski
  2. Kinga Zych

Strony internetowe