Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych 2003

27. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych

Serock, 31 maja – 1 czerwca 2003
2002 | 2003 | 2004

 

          Pkt Czas 2# 3# Studia P# n# S#
                                     
1 am Piotr Murdzia   2750 77,00 347 15,00 18 15,00 53 12,00 100 15,00 46 15,00 80 5,00 50
2 mf Michal Dragoun CZE 2548 74,00 312 15,00 17 15,00 54 5,00 100 15,00 25 14,50 66 9,50 50
3 mm Andrey Selivanov RUS 2605 72,50 344 15,00 14 14,50 59 5,00 100 15,00 42 13,00 79 10,00 50
4 mm Valery Kopyl UKR 2371 67,50 319 15,00 20 14,50 59 0,00 100 15,00 35 12,50 55 10,50 50
5 mf Marek Kolcak SVK 2313 67,00 350 15,00 17 10,00 60 7,00 100 15,00 43 10,00 80 10,00 50
6   Lubomir Siran SVK 2289 65,50 352 15,00 17 14,00 55 7,00 100 10,00 50 14,50 80 5,00 50
7 mf Zbigniew Szczep   2312 65,50 360 15,00 20 12,00 60 9,00 100 10,00 50 10,00 80 9,50 50
8 mf Bogusz Piliczewski   2440 61,50 338 15,00 15 9,00 60 7,50 100 15,00 33 10,00 80 5,00 50
9   Viktor Zajcev BLR   61,50 357 15,00 20 9,50 60 7,00 100 15,00 47 10,00 80 5,00 50
10   Aleksandr Bulavka BLR 2301 52,00 334 15,00 13 10,00 59 2,00 100 15,00 32 5,00 80 5,00 50
11   Ryszard Królikowski   2081 47,50 353 15,00 18 11,00 55 5,00 100 5,00 50 4,50 80 7,00 50
12   Aleksandr Mikholap BLR 2188 43,50 355 15,00 15 9,00 60 2,00 100 7,50 50 5,00 80 5,00 50
13   Paweł Stawarz     39,00 359 15,00 19 5,00 60 1,50 100 7,50 50 5,00 80 5,00 50
14   Michał Wysocki   2049 37,00 346 15,00 18 2,00 60 5,00 100 10,00 40 0,00 80 5,00 48
15   Jacek Stopa     36,50 339 10,00 20 1,50 60 5,00 89 7,50 50 7,50 70 5,00 50
16   Andrzej Kwiatkowski   1918 35,00 350 10,00 20 5,00 60 0,00 100 0,00 50 10,00 80 10,00 40
17   Sławomir Woszczyński     35,00 356 10,00 20 5,00 60 5,00 100 0,00 50 10,00 76 5,00 50
18   Viktor Volchek BLR 2108 34,50 335 5,00 20 5,00 60 0,00 75 10,00 50 9,50 80 5,00 50
19   Piotr Górski   1724 33,00 358 15,00 18 4,00 60 0,00 100 5,00 50 5,00 80 4,00 50
20   Rafał Przedmojski     32,50 327 15,00 20 2,00 60 6,00 67 2,50 50 5,00 80 2,00 50
21   Stefan Parzuch   1945 30,00 319 15,00 19 3,00 60 2,00 75 5,00 35 0,00 80 5,00 50
22   Roman Bieganowski   2041 30,00 353 10,00 20 9,50 60 3,00 100 2,50 43 0,00 80 5,00 50
23   Zbigniew Czyż     20,00 340 5,00 20 0,00 60 2,50 80 2,50 50 5,00 80 5,00 50
24   Tadeusz Lehmann   1928 17,50 360 5,00 20 0,00 60 0,00 100 2,50 50 5,00 80 5,00 50
25   Krzysztof Głuszko   2010 15,50 360 5,00 20 0,00 60 1,00 100 0,00 50 5,00 80 4,50 50
26   Michał Luch     12,50 325 5,00 20 0,00 60 1,00 75 2,50 50 0,00 80 4,00 40
27   Michał Efinowicz     9,00 350 5,00 20 0,00 60 0,00 100 0,00 50 0,00 80 4,00 40
28   Ewa Gruz     7,00 360 5,00 20 0,00 60 2,00 100 0,00 50 0,00 80 0,00 50
29   Tadeusz Woźniak   1680 6,00 270 0,00 20 0,00 60 1,00 43 0,00 50 5,00 47 0,00 50
30   Łukasz Butkiewicz     0,00 360 0,00 20 0,00 60 0,00 100 0,00 50 0,00 80 0,00 50
    Maciej Cajbel     0,00 360 0,00 20 0,00 60 0,00 100 0,00 50 0,00 80 0,00 50
                                     
        maks. 90 360 15 20 15 60 15 100 15 50 15 80 15 50

Arbiter: Władysław Rosolak


Klasyfikacja juniorów (do 23 lat):

  1. Jacek Stopa
  2. Piotr Górski
  3. Michał Luch
  4. Michał Efinowicz
  5. Łukasz Butkiewicz i Maciej Cajbel

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close