Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2018

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2018

2017 | 2018 | 2019
Turniej indywidualny (mężczyźni + kobiety)
Zgierz, 4 marca 2018 (system szwajcarski, 9 rund, tempo P-10+5″; odrębna klasyfikacja dla kobiet)
Sędzia główny: Tomasz Delega, 339 uczestników, wyniki: ChessArbiter
1 am Kacper Piorun 2607
2 am Mateusz Bartel 2638 8
3 am Wojciech Moranda 2656
4 am Aleksander Miśta 2549
5 am Paweł Jaracz 2537
6 am Bartosz Soćko 2658
7 am Michał Olszewski 2458 7
8 am Radosław Wojtaszek 2707 7
9 am Jan-Krzysztof Duda 2725 7
10 am Robert Kempiński 2601 7
11 mm Piotr Nguyen 2321 7
12 k+ Paweł Kowalczyk 2422 7
13 mf Wojciech Przybylski 2362 7
14 mf Mikołaj Tomczak 2402 7
15 1 am Monika Soćko 2422 7
16 mf Arkadiusz Skawiński 2326 7
17 m Jędrzej Długosz 2367 7
18 k Konrad Buś 2196 7
19 mf Igor Janik 2316
20 mf Kamil Plichta 2355
21 m Karol Jaroch 2281
22 k++ Patryk Chylewski 2001
23 mf Michał Bartel 2265
24 mm Kamil Stachowiak 2404
25 mm Radosław Barski 2199
26 am Krzysztof Jakubowski 2382
27 kmf Paweł Teclaf 2208
28 mm Piotr Brodowski 2471
29 k+ Andrzej Gbyl 2230
30 2 am Jolanta Zawadzka 2332
31 m Damian Lewtak 2341
32 mf Mateusz Bronowicki 2288
33 k+ Przemysław Piotrowski 2236
34 mf Wojciech Reza 2331
35 am Mirosław Grabarczyk 2381
36 am Bartłomiej Heberla 2528 6
37 am Jacek Tomczak 2563 6
38 mm Łukasz Jarmuła 2181 6
39 I++ Arkadiusz Kaczmarek 2115 6
40 m Krzysztof Budrewicz 2261 6
41 mm Roman Tomaszewski 2218 6
42 mm Łukasz Butkiewicz 2309 6
43 k Kacper Żochowski 2211 6
43 kmf Victoriano Sanz Losada (ESP) 2053 6
45 k Iwo Godzwon 2121 6
46 m Rafał Przedmojski 2271 6
47 mf Igor Kowalski 2040 6
48 I++ Krzysztof Kolasiński 2071 6
49 mm Piotr Murdzia 2420 6
49 mm Włodzimierz Kruszyński 2179 6
51 k Sławomir Chojnacki 2172 6
52 k Mateusz Brzeziński 2173 6
53 k Damian Śliwicki 2151 6
54 3 am Joanna Majdan 2256 6
55 mf Paweł Dudziński 2279 6
56 mf Antoni Szustakowski 1940 6
57 k Maciej Adamczewski 1946 6
58 mm Marcin Sieciechowicz 2407 6
59 kmf Filip Łuczak 1976 6
60 kmf Tomasz Głuszko 2187 6
61 k Bartosz Wyczling 2003 6
62 k Andrzej Krzywda 2094
63 mm Oskar Wieczorek 2413
64 k++ Radosław Psyk 2070
65 am Marcel Kanarek 2390
66 4 am Klaudia Kulon 2339
67 k Tomasz Rak 2043
68 k Daniel Sanz Wawer 2053
69 am Grzegorz Gajewski 2604
70 k Michał Mazurkiewicz 2308
71 mf Karol Rawicz 2175
72 k Marcin Chmiel 2064
73 mf Kosma Pacan-Milej 2038
74 k Dariusz Strejczek 2123
75 k Przemysław Kindler 2057
76 k Rafał Zgadzaj 2109
76 I++ Wojciech Golenia 1919
78 k Aleksander Masternak 2044
79 I+ Łukasz Luba 2106
80 k Paweł Grabowski 2191
81 5 mf Alicja Śliwicka 1966
82 I+ Karol Kacprzak 1647
83 I++ Tomasz Jaskółka 2096
84 k Przemysław Filewicz 2055
85 6 mf Liwia Jarocka 1865
86 mf Michał Karpus 2198
87 m Adam Deszczyński 2256
88 k+ Michał Wiśniewski 2071
89 k Piotr Kowalak 2079
90 I+ Michał Słomczewski 1849
91 k Jerzy Kyć 2296
92 m Olaf Michalski 2208
93 k Jakub Borawski 1975
94 I Radosław Filewicz 1810
95 7 mf Klaudia Wiśniowska 2075
96 8 am Barbara Jaracz 2089
97 I++ Piotr Widła 2076
98 9 mf Beata Andrejczuk 1981
99 mf Filip Cukrowski 2221
100 10 k++ Pola Parol 1877
101 II Tomasz Ołowski 1870
102 k Dariusz Frączek 2103
103 I Szymon Poziomkowski 1658
 
119 11 mf Ewa Przeździecka 1966 5
123 12 k+ Malvina Chrząszcz 1917 5
126 13 k Katarzyna Jędrocha 1786 5
132 14 mf Anna Kubicka 1975 5
135 15 k+ Sylwia Młynarska 1957 5
143 16 k Joanna Kaczmarska 1770 5
145 17 k+ Anna Mackiewicz 1776 5
149 18 m Aneta Korościel 1883
153 19 kmf Maria Malicka 1570
157 20 k+ Aleksandra Zmarzły 1964
Turniej drużynowy
Zgierz, 3 marca 2018 (system szwajcarski, 9 rund, 4 szachownice, tempo P-10+5″)
Sędzia główny: Tomasz Delega, 42 drużyny, wyniki: ChessArbiter
1  Miedź Legnica 15 A.Miśta (4½), R.Kempiński (7½), M.Sieciechowicz (8), A.Karykowska (4½)
2  Votum SA Polonia Wrocław 14 Mat.Bartel (5½), D.Mastrovasilis (GRE) (6½), O.Wieczorek (6½), J.Zawadzka (6½)
3  Wieża Pęgów 13 (26) W.Moranda (7½), P.Nguyen (4½), P.Kowalczyk (6), J.Majdan (8)
4  Stilon Gorzów Wielkopolski 13 (25½) K.Piorun (6½), B.Heberla (6½), M.Kanarek (8), K.Wiśniowska (4½)
5  Wasko HETMAN GKS Katowice 13 (21½) B.Soćko (5½), J.Gdański (5), G.Masternak (3½), M.Soćko (7½)
6  Biały Król Wisznia Mała 12 P.Brodowski (6), K.Kuźmicz (8), K.Plichta (6), E.Przeździecka (2)
7  MTSz Mińsk Mazowiecki 12 J.Suliborski (4), B.Nowicki (8½), M.Kopczyński (4), Po.Parol (4½)
8  Stowarzyszenie AS Płock 12 M.Grabarczyk (7½), P.Flak (4½), K.Jędryczka (4½), L.Leszner (4½)
9  Zagłębie Dąbrowa Górnicza 11 Z.Pakleza (7), P.Weichhold (5), M.Mazurkiewicz (4½), A.Kubicka (6)
10  Biały Król II Wisznia Mała 11 Ł.Butkiewicz (5), A.Skawiński (6), M.Bronowicki (6), A.Zmarzły (5½)
11  MOS Wieliczka 11 J-K.Duda (8), K.Buś (4½/7), W.Golenia (2/5), J.Golenia (4/6), M.Tracz (1½)
12  MKSz Rybnik 11 K.Tomaszewski (1½), K.Kozioł (5), M.Wałach (5), Ho.Kucharska (7)
13  Stoczek 45 Białystok 11 P.Filewicz (3), K.Żochowski (4), J.Borawski (5), Z.Kalinowska (6½)
14  Kopernik Olsztyn 10 K.Budrewicz (7), R.Malczyk (4½), T.Rak (4), L.Czarnecka (5½)
15  Victoria Chróścice 10 R.Zgadzaj (5), A.Krzywda (5½), M.Szajda (4½), D.Chmiel (5)
16  Rodło Opole 10 M.Wiśniewski (5), K.Pacan-Milej (4), O.Ogłaza (4), W.Sowa (6)
17  Hetman Bydgoszcz 10 M.Brzeziński (5½), A.Kujawski (4½), M.Stoppel (5), A.Mackiewicz (4)
18  Gostmat 83 Gostynin 10 Da.Lewtak (2), W.Reza (3½), M.Duch (6), S.Jabłońska (6½)
19  Piątka Skierniewice 9 R.Psyk (6½), M.Słomczewski (4½), M.Rak (3½), Z.Łukasik (4½)
20  KKSz Kraków 9 D.Marczuk (1½), M.Chmiel (5½), A.Gbyl (7), K.Jędrocha (4½)
21  Husaria Besiekierz 9 J.Kot (5½), A.Puksza (4), E.Wosztyl (1), A.Trembowiecka-Wysota (7½)
22  Polonia Warszawa 9 M.Chomczyk (4), I.Kowalski (6½), A.Szustakowski (3½), J.Kaczmarska (4)
23  DSA Investm. Polonia Wrocław 9 K.Stachowiak (5½), P.Piotrowski (3), K.Kolasiński (4), K.Dwilewicz (5)
24  Wasko HETMAN II Katowice 8 Ł.Jarmuła (4½), W.Kruszyński (3½), A.Masternak (4), L.Jarocka (6)
25  Fabryczna Polonia Wrocław 8 M.Fiedorek (2½), J.Luberański (5), R.Dytman (4½), A.Dwilewicz (6)
26  Korona Gdańsk 8 I.Godzwon (5½), P.Kindler (5), B.Wyczling (4½), K.Kindler (3)
27  MTSz II Mińsk Mazowiecki 8 Pa.Parol (5), M.Rykała (5), B.Major (2½), A.Łapa (4½)
28  Stowarzyszenie AS II Płock 8 M.Gawroński (6), K.Borkowski (5), A.Rakowiecki (3/8), S.Radwański (1/1), K.Łaszewska (1)
29  Gostmat 83 II Gostynin 8 D.Wypych (3), P.Piętocha (4½), Z.Kurkowski (5½), A.Duch (2½)
30  Szach-Centrum Łódź 8 K.Maciejewski (3½), T.Mirowski (2½), P.Kasprzak (3½), N.Ostalska (5)
31  Hetman Koszalin 8 F.Łuczak (3½), G.Grzesik (3½), K.Majewski (4), N.Grzesik (2½)
32  Laura Chylice 7 P.Chylewski (5½), D.Sanz Wawer (4), S.Praczukowski (6), H.Trzaskowska (2)
33  OPP Toruń 7 D.Śliwicki (5), R.Zając (2), S.Zając (1½), A.Śliwicka (8½)
34  Strzelec Strzelce Opolskie 7 M.Taboła (3), P.Talik (4), M.Hasterok (6½), K.Karleszko (2½)
35  Lipno Stęszew 7 vacat (0), J.Hemmerling (5), S.Kostecki (5), M.Kostecka (6)
36  Pałac Nieborów 7 M.Brzozowski (3½), D.Fudała (3½), K.Zakrzewicz (1½), Z.Mazgaj (6½)
37  Okucia Budowlane Łódź 6 P.Cap (3/8), P.Flis (4½/8), R.Kelm (1/5), S.Szmaciński (4/6), S.Młynarska (1)
38  OSiR Tuchola 6 A.Kiełbratowski (4), P.Jarosz (2½), D.Janowicz (2), R.Szczepocka-Kiełbratowska (5)
39  Strzelec II Strzelce Opolskie 5 D.Charczenko (2), Ł.Hasterok (3½), A.Syczewski (6½), N.Syczewska (3)
40  Szach-Centrum II Łódź 4 J.Kopaniewski (3), W.Kopaniewski (2½), P.Marciniak (3½), M.Kowalski (½)
41  Szach-Centrum III Łódź 2 B.Kowalski (3½), J.Komisarski (1½), L.Doroba (2½), K.Matuszewska (1)
42  Stowarzyszenie AS III Płock 2 D.Magierski (2), M.Potkański (2), G.Potkański (½), J.Strześniewska (1½)
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Jan-Krzysztof Duda MOS Wieliczka 8 9
2 Bartosz Nowicki MTSz Mińsk Mazowiecki 9
3 Marcin Sieciechowicz
Marcel Kanarek
Miedź Legnica
Stilon Gorzów Wielkopolski
8 9
4 Alicja Śliwicka OPP Toruń 9

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close