Arcymistrzowski Turniej Kobiet Warszawa 1986

1. Arcymistrzowski Turniej Kobiet

Warszawa, 3 – 16 kwietnia 1986
– | 1986 | 1988
am = 9, mm – 6½ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1 am Irina Lewitina URS 2340 ½ 1 ½ ½ 1 1 1 ½ ½ ½ 1 1 1 10
2 am Hanna Ereńska-Radzewska 2195 ½ 1 ½ 1 0 ½ 0 1 1 1 1 0 1
3 am Margarita Wojska BUL 2235 0 0 1 ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 1 1
4 am Jelena Achmyłowska URS 2305 ½ ½ 0 1 1 ½ 1 ½ 0 0 1 1 1 8
5 am Agnieszka Brustman 2220 ½ 0 ½ 0 1 0 ½ 1 ½ 1 1 1 1 8
6 mm Małgorzata Wiese 2185 0 1 ½ 0 0 ½ ½ 1 1 0 1 1 1
7 mm Grażyna Szmacińska 2075 0 ½ ½ ½ 1 ½ 0 ½ 1 ½ 1 ½ 0
8 am Milunka Lazarević YUG 2140 0 1 0 0 ½ ½ 1 ½ 1 1 0 1 0
9 mm Daniela Nuțu ROM 2235 ½ 0 ½ ½ 0 0 ½ ½ 1 1 1 0 1
10 mm Nina Høiberg DEN 2180 ½ 0 ½ 1 ½ 0 0 0 0 1 ½ 1 ½
11 m Barbara Kaczorowska 2145 ½ 0 0 1 0 1 ½ 0 0 0 0 ½ 1
12 mm Jana Hájková CSR 2090 0 0 0 0 0 0 0 1 0 ½ 1 1 1
13 mf Joanna Jagodzińska 2125 0 1 0 0 0 0 ½ 0 1 0 ½ 0 ½
14 m Éva Forgó HUN 2150 0 0 0 0 0 0 1 1 0 ½ 0 0 ½ 3
Tabela postępowa
Nr Zawodniczki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Margarita Wojska 1 1.5 2.5 3 4 4.5 5 6 7 8 8 8.5 8.5 3
2  Nina Høiberg 0 0.5 1.5 1.5 1.5 2.5 2.5 3 4 4.5 5 5.5 5.5 10
3  Milunka Lazarević 0.5 1.5 1.5 2.5 3.5 4 4 5 5.5 6.5 6.5 6.5 6.5 8
4  Małgorzata Wiese 0 1 2 2.5 3.5 4 5 5 5.5 5.5 5.5 6.5 7.5 6
5  Jelena Achmyłowska 1 1.5 2 2.5 2.5 2.5 3.5 4.5 5.5 6 7 7 8 4
6  Grażyna Szmacińska 1 1 1 1.5 2 2.5 3.5 3.5 4 4.5 5 6 6.5 7
7  Agnieszka Brustman 1 2 3 3.5 4.5 4.5 5 5.5 6 7 7 7 8 5
8  Barbara Kaczorowska 0 0.5 0.5 1.5 2 2 2 2 2 2 3 4 4.5 11
9  Jana Hájková 0 0 1 2 3 3 3 3 3 3.5 4.5 4.5 4.5 12
10  Éva Forgó 0 1 1 1 1 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5 2 3 3 14
11  Irina Lewitina 1 1.5 2.5 3 3.5 4.5 5.5 6.5 7 7.5 8.5 9 10 1
12  Daniela Nuțu 0.5 0.5 1 1.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5 5 5 5.5 6.5 9
13  Hanna Ereńska-Radzewska 1 1 1 1.5 2 3 4 5 6 6.5 7.5 7.5 8.5 2
14  Joanna Jagodzińska 0 0.5 0.5 0.5 0.5 1 1 1 1 2 2.5 3.5 3.5 13
1 runda
2 runda
M.Wojska – J.Jagodzińska
N.Høiberg – H.Ereńska-Radzewska
M.Lazarević – D.Nuțu
M.Wiese – I.Lewitina
J.Achmyłowska – É.Forgó
G.Szmacińska – J.Hájková
A.Brustman – B.Kaczorowska
1 – 0
0 – 1
remis
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
J.Jagodzińska – B.Kaczorowska
J.Hájková – A.Brustman
É.Forgó – G.Szmacińska
I.Lewitina – J.Achmyłowska
D.Nuțu – M.Wiese
H.Ereńska-Radzewska – M.Lazarević
M.Wojska – N.Høiberg
remis
0 – 1
1 – 0
remis
0 – 1
0 – 1
remis
3 runda
4 runda
N.Høiberg – J.Jagodzińska
M.Lazarević – M.Wojska
M.Wiese – H.Ereńska-Radzewska
J.Achmyłowska – D.Nuțu
G.Szmacińska – I.Lewitina
A.Brustman – É.Forgó
B.Kaczorowska – J.Hájková
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
0 – 1
J.Jagodzińska – J.Hájková
É.Forgó – B.Kaczorowska
I.Lewitina – A.Brustman
D.Nuțu – G.Szmacińska
H.Ereńska-Radzewska – J.Achmyłowska
M.Wojska – M.Wiese
N.Høiberg – M.Lazarević
0 – 1
0 – 1
remis
remis
remis
remis
0 – 1
5 runda
6 runda
M.Lazarević – J.Jagodzińska
M.Wiese – N.Høiberg
J.Achmyłowska – M.Wojska
G.Szmacińska – H.Ereńska-Radzewska
A.Brustman – D.Nuțu
B.Kaczorowska – I.Lewitina
J.Hájková – É.Forgó
1 – 0
1 – 0
0 – 1
remis
1 – 0
remis
1 – 0
J.Jagodzińska – É.Forgó
I.Lewitina – J.Hájková
D.Nuțu – B.Kaczorowska
H.Ereńska-Radzewska – A.Brustman
M.Wojska – G.Szmacińska
N.Høiberg – J.Achmyłowska
M.Lazarević – M.Wiese
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
1 – 0
remis
7 runda
8 runda
M.Wiese – J.Jagodzińska
J.Achmyłowska – M.Lazarević
G.Szmacińska – N.Høiberg
A.Brustman – M.Wojska
B.Kaczorowska – H.Ereńska-Radzewska
J.Hájková – D.Nuțu
É.Forgó – I.Lewitina
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
J.Jagodzińska – I.Lewitina
D.Nuțu – É.Forgó
H.Ereńska-Radzewska – J.Hájková
M.Wojska – B.Kaczorowska
N.Høiberg – A.Brustman
M.Lazarević – G.Szmacińska
M.Wiese – J.Achmyłowska
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
1 – 0
0 – 1
9 runda
10 runda
J.Achmyłowska – J.Jagodzińska
G.Szmacińska – M.Wiese
A.Brustman – M.Lazarević
B.Kaczorowska – N.Høiberg
J.Hájková – M.Wojska
É.Forgó – H.Ereńska-Radzewska
I.Lewitina – D.Nuțu
1 – 0
remis
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
remis
J.Jagodzińska – D.Nuțu
H.Ereńska-Radzewska – I.Lewitina
M.Wojska – É.Forgó
N.Høiberg – J.Hájková
M.Lazarević – B.Kaczorowska
M.Wiese – A.Brustman
J.Achmyłowska – G.Szmacińska
1 – 0
remis
1 – 0
remis
1 – 0
0 – 1
remis
11 runda
12 runda
G.Szmacińska – J.Jagodzińska
A.Brustman – J.Achmyłowska
B.Kaczorowska – M.Wiese
J.Hájková – M.Lazarević
É.Forgó – N.Høiberg
I.Lewitina – M.Wojska
D.Nuțu – H.Ereńska-Radzewska
remis
0 – 1
1 – 0
1 – 0
remis
1 – 0
0 – 1
J.Jagodzińska – H.Ereńska-Radzewska
M.Wojska – D.Nuțu
N.Høiberg – I.Lewitina
M.Lazarević – É.Forgó
M.Wiese – J.Hájková
J.Achmyłowska – B.Kaczorowska
G.Szmacińska – A.Brustman
1 – 0
remis
remis
0 – 1
1 – 0
0 – 1
1 – 0
13 runda
A.Brustman – J.Jagodzińska
B.Kaczorowska – G.Szmacińska
J.Hájková – J.Achmyłowska
É.Forgó – M.Wiese
I.Lewitina – M.Lazarević
D.Nuțu – N.Høiberg
H.Ereńska-Radzewska – M.Wojska
1 – 0
remis
0 – 1
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0

Sędzia główny: Władysław Litmanowicz
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego: Edward Dąbrowski

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji.
Akceptuję