Cracovia 1999

10. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 1999

 
Kraków, 27 grudnia 1999 – 4 stycznia 2000
1998 | 1999 | 2000
Open A
system szwajcarski, 9 rund, 72 uczestników
1 mm Jurij Zezulkin BLR 2478
2 mm Jewhen Mirosznyczenko UKR 2483
3 mm Wadym Szyszkin UKR 2475
4 mm Władysław Borowikow UKR 2470
5 mm Spartak Wysoczyn UKR 2487
6 mm Mirosław Grabarczyk   2484 6
7 mm Jewgienij Ragozin RUS 2485 6
8   Marek Stryjecki   2448 6
9   Jurij Sołodowniczenko UKR 2436 6
10 mm Kamil Mitoń   2401 6
11 mm Anna Zozulia UKR 2353 6
12   Rafał Łobejko   2374 6
13 am Wadym Małachatko UKR 2537
14   Robert Wieczorek   2163
15   Artur Jakubiec   2453
16   Serhij Szyłow UKR 2310
17   Aleksander Bierezowicz RUS 2339
18   Michaił Fiodorow UKR 2352
19   Ihor Nester UKR 2228
20   Wiesław Janocha   2337
21   Bartosz Szczechowicz   2249
najlepsze Polki
53 mm Magdalena Kludacz   2217
56   Marta Samborska   2049
71 mm Anna Jurczyńska   2189 2
Open B (do 2100)
system szwajcarski, 9 rund, 162 uczestników
1   llja Mucznik UKR  
2   Paweł Zaskalski   2090
3   Dominik Sypnicki     7
4   Paweł Sołtysik   2070 7
5   Michał Adamski   2041 7
6   Michał Fudalej   2098 7
7   Michaił Kołkin UKR 2080 7
8   Aleksandr Nikitin BLR   7
9   Marcin Sibik     7

Open C (do 1600)
system szwajcarski, 9 rund, 41 uczestników
1   Jurij Turczeniak RUS  
2   Marcin Mackiewicz    
3   Marek Danek    
4   Janusz Ruggiero    

Open D (do 1400)
system szwajcarski, 9 rund, 35 uczestników
1   Roman Kotas     7
2   Krzysztof Osuch     7
3   Bernard Kuś    
4   Bohdan Zmorzyski    

Open E (kobiety od 1600)
system szwajcarski, 9 rund, 38 uczestniczek
1   Agnieszka Pikulska   2063 7
2   Jolanta Guzik   2020 7
3   Dorota Czarnota    
4   Anna Staszewska    
5   Katarzyna Woniak     6
6   Justyna Skrochocka   2035

Open F (kobiety do 1400)
system kołowy, 7 rund, 8 uczestniczek
1   Judyta Kuś    
2   Joanna Ruszkowska    
3   Aleksandra Wasilewska     5

Open G (ur. w 1988 i młodsi)
system szwajcarski, 9 rund, 61 uczestników
1   Aleksiej Gorbow UKR  
2   Paweł Baran    
3   Michał Tracz     6

 

Sędzia główny: Andrzej Irlik
Dyrektor turnieju: Jan Kusina

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close