Cracovia 2000

11. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2000

Kraków, 27 grudnia 2000 – 4 stycznia 2001
1999 | 2000 | 2001
Open A
system szwajcarski, 9 rund, 101 uczestników, wyniki
1 mm Jewhen Mirosznyczenko UKR 2509 7
2 mm Orest Grycak UKR 2492 7
3 mm Siergiej Kasparow BLR 2464 7
4 am Andrij Zontach UKR 2547 7
5 am Wadym Małachatko UKR 2571
6 mm Władysław Borowikow UKR 2531
7 mm Wołodymyr Siergiejew UKR 2475
8 mm Klaudiusz Urban 2472 6
9 mm Jurij Sołodowniczenko UKR 2428 6
10 mm Aleksander Filipienko RUS 2376 6
11 m Artur Jakubiec 2488 6
12 mm Aleksander Czerwoński 2378 6
13 mf Leonid Gorin RUS 2413 6
14 mm Marek Stryjecki 2405 6
15 Henrikas Asauskas LTU 2266 6
16 mm Piotr Staniszewski 2434 6
17 m Maciej Nurkiewicz 2337 6
18 mm Łukasz Cyborowski 2411
19 am Wołodymyr Małaniuk UKR 2548
20 k Andriej Iwanow RUS 2200
21 mm Ołeksandr Zubariew UKR 2481
22 m Marek Kosiorek 2378
23 k Piotr Kowzan 2204
24 mf Marcin Dziuba 2392
25 k Elcin Esedov AZE 2278
26 k Adrian Wiśniewski 2281 5
27 mm Jan Piński 2408 5
28 mm Wadym Szyszkin UKR 2415 5
29 Andrij Neczajew UKR 2339 5
30 m Sławomir Ulak 2319 5
31 k+ Marcin Krysztofiak 2230 5
32 Marian Kantorik SVK 2294 5
33 mm Marcin Wałach 2289 5
34 k+ Maciej Świcarz 2257 5
35 I++ Michał Paterek 2147 5
36 I+ Dominik Sypnicki 2100 5
37 mf Marcin Szymański 2325 5
38 m Robert Wieczorek 2245 5
39 Dmitrij Stec UKR 2353 5
40 I++ Jędrzej Długosz 2216 5
41 mf Liga Ungure LAT 2106 5
42 mf Małgorzata Bednarska 2236 5
43 m Przemysław Liwak 2307 5
44 k Marek Sutor 2201 5
Open B (do 2099)
system szwajcarski, 9 rund, 149 uczestników, wyniki
1 I Serhij Kuzniecow UKR 2100 8
2 k Maria Szymańska 2056 8
3 k Walentin Własow RUS 2200
4 I+ Jacek Komendecki 2088 7
5 I++ Krzysztof Paszek 2074 7
6 k Ilja Mucznik UKR 2200
7 I Paweł Kit BLR 2000
8 I Justinas Stojanas LTU 2000
9 I Michał Adamski 2052
10 II Dawid Janaszak 2066
11 I Adam Kruszyński 2080
12 I Jarosław Madej 2062
13 I Piotr Kukła 2009
14 I Krzysztof Podlas 2000

Open C (kobiety)
system szwajcarski, 9 rund, 34 uczestniczek, wyniki
1 mm Dorota Iwaniuk 2220 8
2 mm Anastazja Karłowicz UKR 2273 7
3 k Jolanta Guzik 2000 6
4 mm Anna Zozulia UKR 2371 6
5 I++ Dorota Czarnota 1900
6 k Justyna Skrochocka 2035
7 m Tatiana Kasparowa BLR 2199
8 k Małgorzata Reszka 2100
9 I Dorota Tułacz 1800
10 I+ Marta Przeździecka 1900
11 II Paulina Lis 1600

Open D (< 1800)
system szwajcarski, 9 rund, 107 uczestników, wyniki
1 Ihor Kuzniecow UKR 1000 8
2 III Sebastian Nalichowski 1600
3 II Joanna Bartosik 1600 7
4 III Sergiusz Palion 1600 7
5 III Piotr Groblicki 1600 7
6 III Marek Gierula 1600

Open E (U11)
system szwajcarski, 9 rund, 78 uczestników, wyniki
1 III Wiktor Leczek 1600 8
2 III Adam Górski 1600
3 III Adrian Flejszer 1600 7
4 IV Hubert Flejszer 1400 7
5 II Wiktoria Wierzbicka 1600
6 III Piotr Wasik 1600

Sędzia główny: Andrzej Irlik
Dyrektor turnieju: Jan Kusina

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close