Cracovia 2002

13. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2002

 
Kraków, 27 grudnia 2002 – 4 stycznia 2003
2001 | 2002 | 2003
Open A
system szwajcarski, 9 rund, 111 uczestników, wyniki
1 am Andrij Zontach UKR 2503 7
2 mm Ołeksandr Zubariew UKR 2501 7
3 mf Krzysztof Jakubowski   2473 7
4 am Serhij Fedorczuk UKR 2564 7
5 mm Aleksander Filipienko RUS 2412 7
6 mm Wadym Szyszkin UKR 2391
7 am Artur Jakubiec   2532
8 am Jewhen Mirosznyczenko UKR 2548 6
9   Radosław Wojtaszek   2452 6
10 mm Radosław Jedynak   2427 6
11 mm Timofiejew Galinski UKR 2366 6
12   Jakub Czakon   2365 6
13   Maciej Nurkiewicz   2364 6
14   Andriej Żygałko BLR 2446 6
15   Giennadij Gowaszeliszwili RUS 2387 6
16   Marcin Krysztofiak   2316 6
17   Zbigniew Pakleza   2382 6
18 mf Miika Mäki-Uuro FIN 2362 6
19 mm Jewgienij Szarapow UKR 2342
20   Wiktor Twerdochlebow UKR 2350
21   Piotr Łukinow RUS 2341
22 am Wołodymyr Małaniuk UKR 2556
23   Jędrzej Długosz   2293
24 mm Aleksej Awerjanow UKR 2417
25   Jacek Markiewicz   2228
26 mf Vladimir Karlik CZE 2318
27   Krzysztof Jasik   2356
28   Dawid Ziołkowski   2240
29   Marek Łada   2238
30   Maciej Świcarz   2309
31 am Serhij Owsiejewicz UKR 2508
32   Maciej Marszałek   2279
Open B (do 2099)
system szwajcarski, 9 rund, 125 uczestników, wyniki
1   Ołeksandr Prochorow UKR 2087 8
2   Rafał Lubczyński   2077
3   Andrzej Gbyl   2083
4   Aleksander Gołubcow BLR  
5   Andrzej Szczukiewicz   2080 7
6   Daniel Gumuła   2099

Open C (kobiety)
system szwajcarski, 9 rund, 23 uczestniczki, wyniki
1   Anna Kucypera   2194 7
2 mf Tana Bondar BLR 2258
3   Daria Pokojska   2071 6
4 mm Luiza Chusnutdinowa RUS 2294
5 am Olga Dołżykowa UKR 2258
6 am Rachil Ejdelson BLR 2210

Open D (< 1800)
system szwajcarski, 9 rund, 73 uczestników, wyniki
1   Grzegorz Sikorski    
2   Jacek Wierzbicki    
3   Antoni Rempel     7
4   Marian Brak AUS  
5   Joanna Szerszeń    
6   Roman Mucha    

Open E (U11)
system szwajcarski, 9 rund, 48 uczestników, wyniki
1   Mateusz Krajewski     8
2   Magdalena Wandas     7
3   Elżbieta Nawrot     7
4   Katarzyna Lankof    
5   Aleksandra Lach    
6   Radosław Barski    

 

Sędzia główny: Andrzej Irlik
Dyrektor festiwalu: Jan Kusina

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close