Cracovia 2001

12. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2001

 
Kraków, 27 grudnia 2001 – 4 stycznia 2002
2000 | 2001 | 2002
Open A
system szwajcarski, 9 rund, 95 uczestników, wyniki
1   Andriej Żygałko BLR 2369
2 am Spartak Wysoczyn UKR 2541 7
3 mm Tomáš Likavský SVK 2403 7
4 mm Igor Łucko BLR 2370 7
5 m Artur Jakubiec   2498
6 mm Serhij Fedorczuk UKR 2485
7 mm Eduard Andriejew UKR 2439
8 mm Jan Michael Sprenger GER 2457
9   Gienadij Gowaszeliszwili RUS 2341 6
10 am Andrij Zontach UKR 2512 6
11 mf Krzysztof Jakubowski   2387 6
12 mm Martin Senff GER 2466 6
13 k Krzysztof Jasik   2255 6
14 m Czesław Spisak   2323 6
15 mm Władysław Borowikow UKR 2593
16 m Andrij Neczajew UKR 2401
17   Michael Wunnink NED 2214
18 mm Timofiejew Galinski UKR 2363
19 mm Wadim Aleksiejew BLR 2375
20 k+ Paweł Czarnota   2100
21 mf Marcin Szymański   2385
22 k Jędrzej Długosz   2272
23 m Edyta Andrzejewska   2216
24 mm Anatolij Kamenec UKR 2325
25 k Dariusz Szoen   2290
26 am Maksim Turow RUS 2564 5
27 mm Wadym Szyszkin UKR 2443 5
28 mm Jurij Mieszkow RUS 2407 5
29 k+ Jakub Żeberski   2296 5
30 k Jerzy Słaby   2221 5
31 mf Vasik Rajlich USA 2257 5
32 k+ Piotr Mickiewicz   2288 5
33 mm Mikuláš Maník SVK 2377 5
34 k Zbigniew Pakleza   2225 5
35 am Iweta Radziewicz   2387 5
36 k Aleksander Dobrowolski   2254 5
37 k Jacek Markiewicz   2245 5
38   Michiel van Wissen NED 2299 5
39 k Michaił Fiodorow UKR 2313 5
40   Nikołaj Czadajew RUS 2250 5
Open B (do 2099)
system szwajcarski, 9 rund
1   Aleksander Nikitin UKR   8
2   Michaił Kołkin UKR 2091 8
3   Karol Rydzik   2080 7
4   Mariusz Marek     7
5   Adam Plicner    
6   Jerzy Krupiński    
7   Dominika Hermanowicz    

Open C (kobiety)
system szwajcarski, 9 rund
1 mm Swietłana Czeredniczenko UKR 2215 7
2 mm Anastazja Karłowicz UKR 2313 6
3 mm Olga Dołżikowa UKR 2300 6
4   Marlena Chlost   2051 6
5   Jolanta Guzik   2055
6 mm Dalia Blimke   2241
7 mf Joanna Worek   2203
8   Swietłana Greczko BLR 2105

Open D (< 1800)
system szwajcarski, 9 rund
1   Raił Liapin RUS  
2   Karina Wazirowa RUS   7
3   Maciej Kukła     7

Open E (U11)
system szwajcarski, 9 rund
1   Eduard Gorowicz RUS   9
2   Artem Kopuł RUS  
3   Konrad Nestorow SWE   7
4   Daniel Sadzikowski    
5   Sabina Kuś     6
6   Magdalena Wandas     6
7   Aleksandra Lach     6
8   Adam Binek     6
9   Wiktor Leczek     6
10   Mateusz Zając     6

 

Sędzia główny: Andrzej Irlik
Dyrektor turnieju: Jan Kusina

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close