Cracovia 2001

12. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2001

Kraków, 27 grudnia 2001 – 4 stycznia 2002
2000 | 2001 | 2002
Open A
system szwajcarski, 9 rund, 95 uczestników, wyniki
1 Andriej Żygałko BLR 2369
2 am Spartak Wysoczyn UKR 2541 7
3 mm Tomáš Likavský SVK 2403 7
4 mm Igor Łucko BLR 2370 7
5 m Artur Jakubiec 2498
6 mm Serhij Fedorczuk UKR 2485
7 mm Eduard Andriejew UKR 2439
8 mm Jan Michael Sprenger GER 2457
9 Gienadij Gowaszeliszwili RUS 2341 6
10 am Andrij Zontach UKR 2512 6
11 mf Krzysztof Jakubowski 2387 6
12 mm Martin Senff GER 2466 6
13 k Krzysztof Jasik 2255 6
14 m Czesław Spisak 2323 6
15 mm Władysław Borowikow UKR 2593
16 m Andrij Neczajew UKR 2401
17 Michael Wunnink NED 2214
18 mm Timofiejew Galinski UKR 2363
19 mm Wadim Aleksiejew BLR 2375
20 k+ Paweł Czarnota 2100
21 mf Marcin Szymański 2385
22 k Jędrzej Długosz 2272
23 m Edyta Andrzejewska 2216
24 mm Anatolij Kamenec UKR 2325
25 k Dariusz Szoen 2290
26 am Maksim Turow RUS 2564 5
27 mm Wadym Szyszkin UKR 2443 5
28 mm Jurij Mieszkow RUS 2407 5
29 k+ Jakub Żeberski 2296 5
30 k Jerzy Słaby 2221 5
31 mf Vasik Rajlich USA 2257 5
32 k+ Piotr Mickiewicz 2288 5
33 mm Mikuláš Maník SVK 2377 5
34 k Zbigniew Pakleza 2225 5
35 am Iweta Radziewicz 2387 5
36 k Aleksander Dobrowolski 2254 5
37 k Jacek Markiewicz 2245 5
38 Michiel van Wissen NED 2299 5
39 k Michaił Fiodorow UKR 2313 5
40 Nikołaj Czadajew RUS 2250 5
Open B (do 2099)
system szwajcarski, 9 rund
1 Aleksander Nikitin UKR 8
2 Michaił Kołkin UKR 2091 8
3 Karol Rydzik 2080 7
4 Mariusz Marek 7
5 Adam Plicner
6 Jerzy Krupiński
7 Dominika Hermanowicz

Open C (kobiety)
system szwajcarski, 9 rund
1 mm Swietłana Czeredniczenko UKR 2215 7
2 mm Anastazja Karłowicz UKR 2313 6
3 mm Olga Dołżikowa UKR 2300 6
4 Marlena Chlost 2051 6
5 Jolanta Guzik 2055
6 mm Dalia Blimke 2241
7 mf Joanna Worek 2203
8 Swietłana Greczko BLR 2105

Open D (< 1800)
system szwajcarski, 9 rund
1 Raił Liapin RUS
2 Karina Wazirowa RUS 7
3 Maciej Kukła 7

Open E (U11)
system szwajcarski, 9 rund
1 Eduard Gorowicz RUS 9
2 Artem Kopuł RUS
3 Konrad Nestorow SWE 7
4 Daniel Sadzikowski
5 Sabina Kuś 6
6 Magdalena Wandas 6
7 Aleksandra Lach 6
8 Adam Binek 6
9 Wiktor Leczek 6
10 Mateusz Zając 6

Sędzia główny: Andrzej Irlik
Dyrektor turnieju: Jan Kusina

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close