Cracovia 2014

25. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2014

Kraków, 27 grudnia 2014 – 4 stycznia 2015
2013 | 2014 | 2015
Open A
system szwajcarski, 9 rund, 97 uczestników, wyniki
1 am Ołeksandr Zubow UKR 2600 7
2 am Witalij Siwuk UKR 2501 7
3 mm Ołeksandr Bortnyk UKR 2533 7
4 mm Marcel Kanarek 2500 7
5 mf Tigran Petrosjan ARM 2429
6 am Krzysztof Jakubowski 2560
7 mm Michał Matuszewski 2459 6
8 mf Arkadiusz Skawiński 2346 6
9 mm Maksym Polakow UKR 2432 6
10 am Kamil Dragun 2547 6
11 am Kacper Piorun 2517 6
12 m Rafał Przedmojski 2367 6
13 mf Łukasz Jarmuła 2307 6
14 mm Daniel Sadzikowski 2492 6
15 k Ryszard Eggink 2236 6
16 mf Viktor Gažík SVK 2283
17 mm Tomasz Warakomski 2456
18 k Andrzej Gbyl 2171
19 am Witalij Bernadskij UKR 2556
20 mm Radosław Gajek 2310
21 k Kacper Polok 2228
22 m Aleksander Kaczmarek 2316
23 mf Grzegorz Nasuta 2351
24 I++ Szymon Gumularz 2241
25 k+ Bartłomiej Różycki 2085 5
26 k+ Maciej Mroziak 2319 5
27 mm Marcin Krysztofiak 2418 5
28 m Damian Lewtak 2340 5
29 mf Aleksandra Lach 2208 5
30 mm Ołeksandr Aleksikow UKR 2356 5
31 mm Maksim Czetwierik RUS 2258 5
32 k+ Piotr Goluch 2204 5
33 mf Anna Warakomska 2216 5
34 k Michał Lercel 2222 5
35 mf Francisco Sanchez Saez ESP 2279 5
36 kmf Maxime Marie FRA 2232 5
37 mf Jorge Alberto Ramirez Garcia MEX 2293 5
38 mm Oleg Borysew HUN 2365 5
39 Miklós Halák HUN 2234 5
Open B (do 2099)
system szwajcarski, 9 rund, 84 uczestników, wyniki
1 I Mariusz Kowalczyk 2003 7
2 I++ Marcin Molenda 2059 7
3 k Dominik Lewtak 2066 7
4 Aleksander Nikitin BLR 2069
5 I++ Aleksander Kumala 1959
6 I++ Przemysław Janus 2081
7 kmf Michał Walentukiewicz 2087
8 I+ Piotr Widła 2012

Open C (< 1800)
system szwajcarski, 9 rund, 128 uczestników, wyniki
1 II Miłosz Dusza 1768
2 I Grzegorz Szolc 1779
3 II+ Karol Perończyk 1790 7
4 I Czesław Sawczuk 1722 7
5 I Przemysław Rodak 1664 7
6 I Wojciech Golenia 1712

Open D (U12)
system szwajcarski, 9 rund, 40 uczestników, wyniki
1 II+ Tomasz Żyła 1445 8
2 II+ Florian Wrona 1301
3 II Patryk Korcyl 1317
4 II Wojciech Krawczyk 1283
5 II+ Kamil Stankiewicz 1362 6
6 II Damian Urban 1336 6

Sędzia główny festiwalu: Andrzej Irlik
Dyrektor festiwalu: Jan Kusina

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close