Cracovia 2015

26. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2015

Kraków, 27 grudnia 2015 – 4 stycznia 2016
2014 | 2015 | 2016
Open A
system szwajcarski, 9 rund, 106 uczestników, wyniki
1 am Kamil Dragun 2564  
2 mm Daniel Sadzikowski 2506 7
3 am Władysław Kowalow BLR 2546 7
4 kmf Mirosław Lewicki 2221
5 mm Vojtěch Plát CZE 2471
6 mm Maksim Czigajew RUS 2526
7 am Danił Linczewski RUS 2560
8 am Krzysztof Jakubowski 2575
9 mm Radosław Gajek 2429 6
10 am Nazar Firman UKR 2523 6
11 mm Fabrizio Bellia ITA 2439 6
12 am Siniša Dražić SRB 2422 6
13 am Witalij Bernadskij UKR 2546 6
14 m Maciej Mroziak 2269 6
15 am Wadym Szyszkin UKR 2512 6
16 am Tomasz Markowski 2577 6
17 mm Andreas Diermair AUT 2458 6
18 mm Bence Korpa HUN 2449 6
19 mm Aljoscha Feuerstack GER 2462 6
20 mm Oskar Wieczorek 2423
21 Michaił Biełous UKR 2191
22 Roman Martynow UKR 2284
23 mf Arkadiusz Skawiński 2358
24 k Kacper Polok 2228
25 mm Maciej Klekowski 2465
26 Emil Powierski GER 2281
27 mm Łukasz Jarmuła 2352 5
28 mf Oliwia Kiołbasa 2236 5
29 m Maciej Nurkiewicz 2380 5
30 am Jan Krejčí CZE 2503 5
31 mf Grzegorz Nasuta 2414 5
32 mm Anna Warakomska 2295 5
33 m Piotr Nguyen 2329 5
34 k Aleksander Kumala 2169 5
35 am Mikuláš Maník SVK 2407 5
36 k+ Ryszard Eggink 2357 5
37 mf Piotr Mulet 2258 5
38 I++ Szymon Gumularz 2258 5
39 mm Aleksander Czerwoński 2382 5
40 mf Benedict Krause GER 2304 5
41 k Jerzy Kyć 2201 5
42 I++ Radosław Dzierżak 2203 5
43 Paweł Łagaszin RUS 2139 5
Open B (do 2099)
system szwajcarski, 9 rund, 93 uczestników, wyniki
1 I++ Komil Khamidov 2076 7
2 Ołeksandr Sklarow UKR 2089 7
3 k Dawid Czerw 2088 7
4 I++ Tomasz Mika 2016 7
5 I++ Tomasz Jaskółka 2033 7
6 I++ Tomasz Borawski 2066
7 k++ Joanna Kasperek 2046
8 Simon Heinrici AUT 2068

Open C (< 1800)
system szwajcarski, 9 rund, 116 uczestników, wyniki
1 I Teofil Zima 1802 8
2 I Szymon Łuczka 1654 7
3 II Kamil Hodorowicz 1786 7
4 I Dominik Rzeszowski 1812 7
5 I Łukasz Baniak 1769 7
6 I Wojciech Mazur 1828 7

Open D (U12)
system szwajcarski, 9 rund, 28 uczestników, wyniki
1 Jahor Silich BLR 1639
2 II+ Barbara Dadełło 1313
3 II Roman Jackowyna UKR 1144
4 Andrij Hyszczuk UKR 1613 6
5 II Hubert Szlósarczyk 1156 6
6 I Marta Mucha 1381

Open E (U8)
system szwajcarski, 9 rund, 23 uczestników, wyniki
1 Weronika Weremuk UKR 1339
2 III Tadeusz Rylski 1039
3 III Klaudia Bar 1400 6
4 III Paweł Wojtyło 1600 6
5 IV Dominik Pawlak 1400 6
6 IV Emilia Peszkowska 1250 6

Sędzia główny festiwalu: Andrzej Irlik
Dyrektor festiwalu: Jan Kusina