Cracovia 2015

26. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2015

Kraków, 27 grudnia 2015 – 4 stycznia 2016
2014 | 2015 | 2016
Open A
system szwajcarski, 9 rund, 106 uczestników, wyniki
1 am Kamil Dragun 2564  
2 mm Daniel Sadzikowski 2506 7
3 am Władysław Kowalow BLR 2546 7
4 kmf Mirosław Lewicki 2221
5 mm Vojtěch Plát CZE 2471
6 mm Maksim Czigajew RUS 2526
7 am Danił Linczewski RUS 2560
8 am Krzysztof Jakubowski 2575
9 mm Radosław Gajek 2429 6
10 am Nazar Firman UKR 2523 6
11 mm Fabrizio Bellia ITA 2439 6
12 am Siniša Dražić SRB 2422 6
13 am Witalij Bernadskij UKR 2546 6
14 m Maciej Mroziak 2269 6
15 am Wadym Szyszkin UKR 2512 6
16 am Tomasz Markowski 2577 6
17 mm Andreas Diermair AUT 2458 6
18 mm Bence Korpa HUN 2449 6
19 mm Aljoscha Feuerstack GER 2462 6
20 mm Oskar Wieczorek 2423
21 Michaił Biełous UKR 2191
22 Roman Martynow UKR 2284
23 mf Arkadiusz Skawiński 2358
24 k Kacper Polok 2228
25 mm Maciej Klekowski 2465
26 Emil Powierski GER 2281
27 mm Łukasz Jarmuła 2352 5
28 mf Oliwia Kiołbasa 2236 5
29 m Maciej Nurkiewicz 2380 5
30 am Jan Krejčí CZE 2503 5
31 mf Grzegorz Nasuta 2414 5
32 mm Anna Warakomska 2295 5
33 m Piotr Nguyen 2329 5
34 k Aleksander Kumala 2169 5
35 am Mikuláš Maník SVK 2407 5
36 k+ Ryszard Eggink 2357 5
37 mf Piotr Mulet 2258 5
38 I++ Szymon Gumularz 2258 5
39 mm Aleksander Czerwoński 2382 5
40 mf Benedict Krause GER 2304 5
41 k Jerzy Kyć 2201 5
42 I++ Radosław Dzierżak 2203 5
43 Paweł Łagaszin RUS 2139 5
Open B (do 2099)
system szwajcarski, 9 rund, 93 uczestników, wyniki
1 I++ Komil Khamidov 2076 7
2 Ołeksandr Sklarow UKR 2089 7
3 k Dawid Czerw 2088 7
4 I++ Tomasz Mika 2016 7
5 I++ Tomasz Jaskółka 2033 7
6 I++ Tomasz Borawski 2066
7 k++ Joanna Kasperek 2046
8 Simon Heinrici AUT 2068

Open C (< 1800)
system szwajcarski, 9 rund, 116 uczestników, wyniki
1 I Teofil Zima 1802 8
2 I Szymon Łuczka 1654 7
3 II Kamil Hodorowicz 1786 7
4 I Dominik Rzeszowski 1812 7
5 I Łukasz Baniak 1769 7
6 I Wojciech Mazur 1828 7

Open D (U12)
system szwajcarski, 9 rund, 28 uczestników, wyniki
1 Jahor Silich BLR 1639
2 II+ Barbara Dadełło 1313
3 II Roman Jackowyna UKR 1144
4 Andrij Hyszczuk UKR 1613 6
5 II Hubert Szlósarczyk 1156 6
6 I Marta Mucha 1381

Open E (U8)
system szwajcarski, 9 rund, 23 uczestników, wyniki
1 Weronika Weremuk UKR 1339
2 III Tadeusz Rylski 1039
3 III Klaudia Bar 1400 6
4 III Paweł Wojtyło 1600 6
5 IV Dominik Pawlak 1400 6
6 IV Emilia Peszkowska 1250 6

Sędzia główny festiwalu: Andrzej Irlik
Dyrektor festiwalu: Jan Kusina

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close