Cracovia 2019

30. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2019

Kraków, 27 grudnia 2019 – 4 stycznia 2020
2018 | 2019 | 2020
Open A
system szwajcarski, 9 rund, 84 uczestników, wyniki
1 mm Petro Golubka UKR 2479 7
2 mm Szymon Gumularz 2493 7
3 am Jacek Tomczak 2605
4 am Luca Moroni ITA 2528
5 mf Yoav Milikow ISR 2236
6 am Girish Koushik IND 2506 6
7 k Bartłomiej Niedbała 2239 6
8 mm Michaił Nikitenko BLR 2422 6
9 mf Gabor Farkas SVK 2357 6
10 mm Piotr Brodowski 2445 6
11 Daniel Kopylov GER 2294 6
12 m Antoni Kozak 2372 6
13 am Wołodymyr Wetoszko UKR 2511
14 mm Walery Grynew UKR 2441
15 mm Piotr Sabuk 2354
16 mm Michael Kopylov UKR 2411
17 Pawło Krugljakow UKR 2357
18 mf Stanisław Żyłka 2334
19 k Mateusz Brożyna 2188
20 mf Kamil Plichta 2353
21 k+ Paweł Grabowski 2281
22 mm Alicja Śliwicka 2264
23 am Marcin Tazbir 2525 5
24 mf Jakub Fus 2363 5
25 mf Mieszko Miś 2320 5
26 k Marcin Chmiel 2230 5
27 mf Miłosz Szpar 2291 5
28 mm Łukasz Jarmuła 2466 5
29 mf Michaił Biełous UKR 2349 5
30 mf Antoni Szustakowski 2299 5
31 mf Marc Morgunov AUT 2311 5
32 k Konrad Buś 2214 5
33 mf Andrij Punin UKR 2311 5
34 mm Julia Antolak 2249 5
Open B (do 2099)
system szwajcarski, 9 rund, 106 uczestników, wyniki
1 Artiom Łucko UKR 2005
2 I++ Piotr Jankowiak 2012
3 kmf Isha Sharma IND 2099 7
4 Andrij Palamarczuk UKR 1899 7
5 I Paweł Świder 1803
6 I Wojciech Krawczyk 1885

Open C (< 1800)
system szwajcarski, 9 rund, 209 uczestników, wyniki
1 Aliaksiej Hrycharowicz BLR 1793 8
2 I Kamil Lendzion 1767
3 I++ Barbara Trybowska 1742
4 I Bartłomiej Piwowarczyk 1745 7
5 I Wojciech Maślanka 1653 7
6 Denys Filin UKR 1757 7

Open D (U12)
system szwajcarski, 9 rund, 60 uczestników, wyniki
1 II Ilja Putincew RUS 1800
2 II Krzysztof Wajda 1800 7
3 II Marcin Mikołajski 1061 7
4 Maximilian Dueck SUI 1458
5 III Szymon Piątek 1025
6 II Tomasz Bajer 1079

Open E (U8)
system szwajcarski, 9 rund, 35 uczestników, wyniki
1 Vlad Albu MDA 1136
2 III Władysław Pawlikowski 1600 8
3 Edvards Gaidis LAT 1000 7
4 II Lena Kołodziej 1600 6
5 III Adam Nowakowski 1600 6
6 III Oliwia Cudyk 1400 6

Sędzia główny festiwalu: Andrzej Irlik
Dyrektor festiwalu: Jan Kusina

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close