Cracovia 2018

29. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2018

Kraków, 27 grudnia 2018 – 4 stycznia 2019
2017 | 2018 | 2019
Open A
system szwajcarski, 9 rund, 140 uczestników, wyniki
1 mf Marco Dietmayer-Kraeutler AUT 2311
2 mm Nikołaj Biriukow UKR 2365 7
3 mm Roman Grib BLR 2412 7
4 mm Igor Janik 2476
5 mm Filip Cukrowski 2416
6 mf Szymon Gumularz 2462
7 mm Aleksander Hnydiuk 2409
8 k++ Bartosz Nowicki 2305
9 mf Kacper Grela 2305 6
10 k+ Ryszard Eggink 2343 6
11 mm Łukasz Jarmuła 2481 6
12 mf Jakub Kosakowski 2415 6
13 mm Petro Golubka UKR 2464 6
14 mf Georgios Goumas GRE 2378 6
15 mf Michaił Biełous UKR 2299 6
16 mf Marcin Molenda 2383 6
17 mf Serhij Naboka UKR 2324 6
18 mf Mateusz Paszewski 2342 6
19 mf Danyło Mosesow UKR 2343 6
20 kmf Bhakti Kulkarni IND 2283 6
21 mf Patryk Chylewski 2268
22 k Dominik Marczuk 2274
23 k Konrad Buś 2221
24 mm Maciej Klekowski 2499
25 m Maciej Marszałek 2280
26 Platon Gałperin UKR 2363
27 mf Paweł Miroszniczenko RUS 2275
28 kmf Artsiom Strybuk BLR 2172
29 mf Marek Zakrzewski 2311
30 mf Stefan Colijn NED 2331
31 mf Jonasz Baum 2302
32 mf Iwo Godzwon 2323
33 kmf Mirosław Lewicki 2347
34 mf Kushager Krishnater IND 2305
35 k Antoni Kozak 2236
36 mm Olaf Heinzel GER 2326
37 mm Peter Schreiner AUT 2479
37 mf Łukasz Licznerski 2326
39 k++ Tomasz Jaskółka 2222
Open B (do 2099)
system szwajcarski, 9 rund, 121 uczestników, wyniki
1 Zwiad Patsia GEO 2058 8
2 k Tobiasz Smal 1958
3 Daniał Rysajew RUS 1945 7
4 Iwan Sipraszwili GEO 2074 7
5 k Tomasz Jankowiak 2070 7
6 I++ Mateusz Budnik 2053

Open C (< 1800)
system szwajcarski, 9 rund, 168 uczestników, wyniki
1 I++ Tomasz Czarkowski 1789
2 I Karol Zając 1674
3 II+ Grzegorz Świetlik 1674
4 I++ Sandra Orlik 1689 7
5 I Michał Paździor 1689 7
6 II Wiktor Kryzia 1637

Open D (U12)
system szwajcarski, 9 rund, 52 uczestników, wyniki
1 I Jan Góral 1401 9
2 II+ Wojciech Maślanka 1566
3 Ołeksy Korobkow UKR 1322
4 II Szymon Strzoda 1109
5 Timothe Mareau FRA 1381 6
6 III Piotr Banaś 1143 6

Open E (U8)
system szwajcarski, 9 rund, 39 uczestników, wyniki
1 II Karol Kozak 1200 9
2 II+ Anna Nurkiewicz 1105
3 III Miłosz Pawlak 1600 7
4 V Leonard Łęcki 1200 6
5 IV Jan Baran 1400 6
6 IV Krystian Kabaja 1400 6

Sędzia główny festiwalu: Andrzej Irlik
Dyrektor festiwalu: Jan Kusina

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close