Cracovia 2021

31. Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2021

Kraków, 27 grudnia 2021 – 4 stycznia 2022
2020 | 2021 | 2022
Open A (od 2100)
system szwajcarski, 9 rund, 82 uczestników, wyniki
1 mm Łukasz Licznerski 2411
2 am Łukasz Jarmuła 2426 7
3 m Antoni Kozak 2356
4 mm Dominik Horvath AUT 2478
5 am Tomasz Warakomski 2535
6 am Deep Sengupta IND 2520
7 mf Filip Cukrowski 2367 6
8 mf Stanisław Żyłka 2406 6
9 mm Vahe Danielyan ARM 2332 6
10 mf Bartłomiej Niedbała 2385 6
11 mm Damian Lewtak 2383 6
12 mf Kosma Pacan-Milej 2401
13 k Kacper Kacprzak 2219
14 am Petro Golubka UKR 2408
15 am Arkadiusz Leniart 2472
16 k Jan Malek 2149
17 mf Jan Kokoszczyński 2273
18 kmf Aras Vardanyan LTU 2222
19 mf Mateusz Paszewski 2300
20 mf Patryk Chylewski 2303
21 mf Marek Pniaczek 2329 5
22 Nikolaos Georgakopoulos GRE 2159 5
23 mm Reddy Chakravarthi IND 2342 5
24 mf Bartłomiej Turski 2114 5
25 mf Filip Łuczak 2273 5
26 Zisis Tsaknakis GRE 2202 5
27 kmf Shah Dev IND 2243 5
28 mf Jakub Luberański 2166 5
29 k Karol Kacprzak 2226 5
30 m Jerzy Kyć 2250 5
31 mf Iwo Karolczuk 2357 5
32 mf Jakub Suder 2349 5
33 mf Pascal Karsay GER 2322 5
34 am Anna Warakomska 2276 5
35 Kalyan Barath IND 2103 5
36 mf Tymon Czernek 2224 5
37 mf Michał Koziorowicz 2309 5
Open B (1800 – 2099)
system szwajcarski, 9 rund, 99 uczestników, wyniki
1 mf Krzysztof Szczurek 2090 8
2 B.Vignesh IND 1947
3 k Wojciech Golenia 2059 7
4 I++ Filip Wnęk
5 I++ Antoni Fritz

Open C (do 1899)
system szwajcarski, 9 rund, 174 uczestników, wyniki
1 I++ Maciej Kamiński 1886
2 I+ Michał Szydełko 1794
3 I++ Barbara Trybowska 1811
4 I Jakub Witbrodt 1692 7
5 I Jakub Lenart 1731 7

Open D (do 1599)
system szwajcarski, 9 rund, 127 uczestników, wyniki
1 I Dymitr Zarzecki 1579
2 II Filip Kudas 1511
3 II Zbigniew Babczyński 1494 7
4 II Michał Kulikowski 1498 7
5 II+ Emilia Nowak 1199 7

Open E (U12, do 1599)
system szwajcarski, 9 rund, 88 uczestników, wyniki
1 II Michał Moczulski 1127
2 Vadims Aleidzans LAT 1479 7
3 II Szymon Piątek 1223 7
4 I Krzysztof Zawal 1380 7
5 I Kamelia Chmielek 1200

Open F (U8, do 1599)
system szwajcarski, 9 rund, 46 uczestników, wyniki
1 II Aleksander Kopacki 1263
2 II Milan Chmielek 1800
3 II Marcin Szczepanik 1081
4 II Nikodem Mrozowski 1304
5 Antoni Pawlak 1000

Sędzia główny festiwalu: Andrzej Irlik
Dyrektor festiwalu: Jan Kusina

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close