Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach 2001

21. Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach

2000 | 2001 | 2002
I liga
Jarnołtówek, IV kw. 2001
System kołowy, 4 szachownice 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1  WKKFSiTNiS Warszawa 3 2 3 27
2  Ikar Lublin 4 2 3 25
3  Jantar Gdańsk 1 ½ 4 20½
4  Tęcza Poznań 2 2 3 2 2 3 19½
5  Zryw Słupsk ½ 2 3 3 3 2 19
6  Warmia i Mazury Olsztyn ½ 1 3 2 17
7  Cross Łódź ½ 0 2 1 1 14½
8  Cross Kraków ½ 2 1 2 ½ 2 3 14
9  Bryza Szczecin 1 ½ ½ 2 1 2 3 13
10  Łuczniczka Bydgoszcz ½ 1 0 1 2 1 1 10½

Sędzia główny:

Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Jantar Gdańsk 4 7.5 10 10.5 13 15.5 16.5 18 20.5 3
2  Bryza Szczecin 1 1.5 4.5 6 6.5 8.5 10.5 11.5 13 9
3  Cross Łódź 1 2 3.5 6 8.5 8.5 10.5 14 14.5 7
4  Ikar Lublin 1.5 3 6.5 10 13.5 17.5 20.5 23 25 2
5  Tęcza Poznań 2.5 4.5 7.5 9.5 11 13 15 16.5 19.5 4
6  Cross Kraków 1.5 4.5 5 7 8 9.5 11.5 12 14 8
7  WKKFSiTNiS Warszawa 2.5 4.5 8 11.5 15 17.5 20.5 23.5 27 1
8  Warmia i Mazury Olsztyn 3 5.5 6.5 8.5 9 10.5 12 14.5 17 6
9  Zryw Słupsk 3 6 6.5 8.5 11.5 13 15.5 17.5 19 5
10  Łuczniczka Bydgoszcz 0 1 2 2.5 4 6.5 7.5 9.5 10.5 10
Składy drużyn
1 WKKFSiTNiS Warszawa 27 36 2 Ikar Lublin 25 36
1
2
3
4
.
mm
k
k
I
I
Piotr Dukaczewski
Rafał Gunajew
Roman Walisiak
Paweł Hagner
Henryk Groszkowski
2337
2207
2039
2000
2000
6

6

2
6
9
9
9
3
1
2
3
4
k
k
I
I
Zdzisław Wojcieszyn
Jan Tatarczak
Marian Kowalczyk
Zenon Gosek
2170
2065
2007
2000


4
8
9
9
9
9
3 Jantar Gdańsk 20½ 36 4 Tęcza Poznań 19½ 36
1
2
3
4
I+
I
I
I
Zdzisław Misiejuk
Władysław Kardasz
Roman Kulik
Kazimierz Przytulski
2100
2000
2000
2000
4


9
9
9
9
1
2
3
4
I
I
I
II
Tadeusz Traczyk
Kazimierz Krajewski
Emil Wysoczański
Bogdan Rutkowski
2000
2000
2000
1800
4

3
7
9
9
9
9
5 Zryw Słupsk 19 36 6 Warmia i Mazury Olsztyn 17 36
1
2
3
4
I
I
I
II
Werner Mettel
Roman Staruch
Zygmunt Myszka
Henryk Zapaśnik
2000
2053
2000
1800

8
4
9
9
9
9
1
2
3
4
I+
I
I
I
Marcin Chojnowski
Edward Wasążnik
Zygmunt Siluk
Leszek Greczycho
2060
2000
2042
2000

1
6
9
9
9
9
7 Cross Łódź 14½ 36 8 Cross Kraków 14 36
1
2
3
4
.
mf
I
II
II
II
Tadeusz Żółtek
Włodzimierz Sajdych
Ryszard Biegasik
Zygmunt Orski
Janusz Rutkiewicz
2298
2041
1800
1800
1800

1


2
9
3
9
9
6
1
2
3
4
.
k
I
I
II
II
Jacek Ruszczycki
Jan Zaleski
Jerzy Brycki
Sylwester Barnowski
Tadeusz Sowiński
2078
2000
2000
1800
1800

3

3
1
5
9
9
5
8
9 Bryza Szczecin 13 36 10 Łuczniczka Bydgoszcz 10½ 36
1
2
3
4
I
I
I
I
Jan Salamon
Zbigniew Bomba
Dariusz Czarnuszka
Jan Walczak
2078
2000
2000
2000


5
2
9
9
9
9
1
2
3
4
I
I
II
I
IV
Andrzej Sargalski
Bernard Olejnik
Stanisław Wyrzykowski
Zbysław Narloch
Stanisław Pietrzak
2007
2000
1800
2000
1400

0


1
6
3
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Zdzisław Wojcieszyn
Tadeusz Żółtek
Ikar Lublin
Cross Łódź
9
2 Roman Staruch Zryw Słupsk 8 9
3 Roman Walisiak
Zygmunt Siluk
WKKFSiTNiS Warszawa
Warmia i Mazury Olsztyn
6 9
4 Zenon Gosek Ikar Lublin 8 9

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close