Memoriał Akiby Rubinsteina 2005

41. Memoriał Akiby Rubinsteina

Polanica-Zdrój, 18 – 28 sierpnia 2005
2003 | 2005 | 2006

Nie rozegrano turnieju kołowego.

Turniej open A
system szwajcarski, 10 rund, 64 zawodników, wyniki
1 mm Paweł Czarnota 2464
2 Grzegorz Gajewski 2396
3 mm Marcin Dziuba 2460
4 am Aleksander Miśta 2474 7
5 am Artur Jakubiec 2538 7
6 Jerzy Owczarzak 2368
7 Jakub Czakon 2461
8 am Paweł Jaracz 2515
9 mm Radosław Jedynak 2394
10 mf Dariusz Szoen 2459
11 Krzysztof Bulski 2260
12 am Aloyzas Kveinys LTU 2510 6
13 Zbigniew Pakleza 2419 6
14 Maciej Marszałek 2386 6
15 Daniel Gumuła 2287 6
16 mf Rafał Lubczyński 2340 6
17 Piotr Dudziński 2222
18 mm Barbara Jaracz 2251
19 mf Falko Bindrich GER 2391
20 mm Monika Krupa 2275
21 mm Michał Luch 2414
22 mm Michaił Kisłow RUS 2351
23 mf Krystian Kużmicz 2357
24 Oswald Bindrich GER 2148
25 Jacek Szwed 2162 5
26 mm Stanisław Zawadzki 2396 5
27 mf Tomasz Warakomski 2375 5
28 mf Mirosław Maciejewski 2323 5
29 mf Jovila Radovanović SCG 2357 5
30 Petro Golubka UKR 2272 5
31 Michaił Kepeszczuk UKR 2261 5
32 Kamil Grycel 2282 5
33 mm Etienne Mensch FRA 2336 5
34 am Jolanta Zawadzka 2402 5
35 Tomasz Kubit 2130 5
Turniej open B
system szwajcarski, 10 rund, 138 zawodników, wyniki
1 Stanisław Zieliński 2017 8
2 Andrzej Krawczyk 2073 8
3 Roman Mucha 2007 8
4 Piotr Wojciechowski 2077
5 Bartosz Siembab 2134 7
6 Andrzej Słabicki 1949 7

Turniej open C
system szwajcarski, 9 rund, 97 zawodników, wyniki
1 Wojciech Czaja 1800
2 Jerzy Stępniewski 1881 8
3 Paweł Weichhold 1800 7
4 Maciej Kaczmarek 1400
5 Marek Gołaszewski 1800
6 Aleksandra Lach 1882

Turniej open D (U14)
system szwajcarski, 9 rund, 62 zawodników, wyniki
1 Tomasz Januszewski 2000
2 Paweł Łęczycki 1800 7
3 Filip Grzesiak 1800 7
4 Patrycja Pacak 1600
5 Justyna Horoch 1600 6
6 Sebastian Kobus 1800 6

Turniej open E (U10)
system szwajcarski, 9 rund, 40 zawodników, wyniki
1 Grzegorz Szolc 1400
2 Bartosz Prażmowski 1800 7
3 Kamil Cichy 1600
4 Mateusz Grota 1800
5 Urszula Grochocińska 1600 6
6 Patryk Cieślak 1600 6

Sędzia główny: ?
Dyrektor turnieju: Ryszard Więckowski

Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close