Memoriał Akiby Rubinsteina 2005

41. Memoriał Akiby Rubinsteina

 
Polanica-Zdrój, 18 – 28 sierpnia 2005
2003 | 2005 | 2006

Nie rozegrano turnieju kołowego.

Turniej open A
system szwajcarski, 10 rund, 64 zawodników, wyniki
1 mm Paweł Czarnota   2464
2   Grzegorz Gajewski   2396
3 mm Marcin Dziuba   2460
4 am Aleksander Miśta   2474 7
5 am Artur Jakubiec   2538 7
6   Jerzy Owczarzak   2368
7   Jakub Czakon   2461
8 am Paweł Jaracz   2515
9 mm Radosław Jedynak   2394
10 mf Dariusz Szoen   2459
11   Krzysztof Bulski   2260
12 am Aloyzas Kveinys LTU 2510 6
13   Zbigniew Pakleza   2419 6
14   Maciej Marszałek   2386 6
15   Daniel Gumuła   2287 6
16 mf Rafał Lubczyński   2340 6
17   Piotr Dudziński   2222
18 mm Barbara Jaracz   2251
19 mf Falko Bindrich GER 2391
20 mm Monika Krupa   2275
21 mm Michał Luch   2414
22 mm Michaił Kisłow RUS 2351
23 mf Krystian Kużmicz   2357
24   Oswald Bindrich GER 2148
25   Jacek Szwed   2162 5
26 mm Stanisław Zawadzki   2396 5
27 mf Tomasz Warakomski   2375 5
28 mf Mirosław Maciejewski   2323 5
29 mf Jovila Radovanović SCG 2357 5
30   Petro Golubka UKR 2272 5
31   Michaił Kepeszczuk UKR 2261 5
32   Kamil Grycel   2282 5
33 mm Etienne Mensch FRA 2336 5
34 am Jolanta Zawadzka   2402 5
35   Tomasz Kubit   2130 5
Turniej open B
system szwajcarski, 10 rund, 138 zawodników, wyniki
1   Stanisław Zieliński   2017 8
2   Andrzej Krawczyk   2073 8
3   Roman Mucha   2007 8
4   Piotr Wojciechowski   2077
5   Bartosz Siembab   2134 7
6   Andrzej Słabicki   1949 7

Turniej open C
system szwajcarski, 9 rund, 97 zawodników, wyniki
1   Wojciech Czaja   1800
2   Jerzy Stępniewski   1881 8
3   Paweł Weichhold   1800 7
4   Maciej Kaczmarek   1400
5   Marek Gołaszewski   1800
6   Aleksandra Lach   1882

Turniej open D (U14)
system szwajcarski, 9 rund, 62 zawodników, wyniki
1   Tomasz Januszewski   2000
2   Paweł Łęczycki   1800 7
3   Filip Grzesiak   1800 7
4   Patrycja Pacak   1600
5   Justyna Horoch   1600 6
6   Sebastian Kobus   1800 6

Turniej open E (U10)
system szwajcarski, 9 rund, 40 zawodników, wyniki
1   Grzegorz Szolc   1400
2   Bartosz Prażmowski   1800 7
3   Kamil Cichy   1600
4   Mateusz Grota   1800
5   Urszula Grochocińska   1600 6
6   Patryk Cieślak   1600 6

 

Sędzia główny: ?
Dyrektor turnieju: Ryszard Więckowski

Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close